Záujem o nezáväzné predzápisové stretnutie
Pokiaľ máte záujem o nezáväzné predzápisové stretnutie (osobne či online) alebo bližšie informácie, vyplňte, prosím, tento formulár a my Vás budeme spätne kontaktovať. Môžete doň vyplniť aj deti mladšie ako 6 rokov, aby sme Vám vedeli zaistiť miesto v našej škole v budúcnosti. Na domáce vzdelávanie uvítame aj deti druhého stupňa (legislatívne to bude pravdepodobne možné od sep.2021). Zápis počas jari 2021 bude pravdepodobne online, keďže pandemické opatrenia nám aktuálne neumožňujú prísť za vami osobne. Pri preskúšaniach doma vzdelávaných žiakov rátame aj s výjazdmi po Slovensku, spoločnými výletmi apod.

Je dôležité, aby ste si prebehli našu stránku a prečítali aj často kladené otázky (http://slobodnaskola.sk/SlobodnaSkola-FAQ.pdf) a pozreli videá o nás na našom webe (https://www.youtube.com/watch?v=S86B1QXxMXo). Odporúčame si aj prečítať knihu či pozrieť film Summerhill (https://www.youtube.com/watch?v=vBjQAeJIa30) alebo ďalšiu uvádzanú literatúru na našom webe v časti Inšpirácia http://slobodnaskola.sk/#inspiracia .

Osobné údaje spracováva o. z. Ťahanovská záhrada (https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/detailoz.aspx?id=221857) ako zriadovateľ základnej školy len pre svoje vlastné interné potreby za účelom kontaktovania záujemcov po dobu 1 roka.

Pokiaľ nás chcete kontaktovať ako možný spolupracovník alebo podporovateľ, dotazník nájdete na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0rGsqZ4ed0A5O0whucLK7d1_TdW8zy7uUbl9APCaptkQ5IQ/viewform
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko *
Telefónne číslo *
Email *
Okres, z ktorého pochádzate
Typ dochádzky (môžete označiť viaceré možnosti) *
Required
Pokiaľ ste súčasťou nejakej vzdelávacej skupiny, prosíme o kontakt na osobu za ňu zodpovednú (názov skupiny, okres, meno zodp. osoby, email, telefón).
Doplňujúce informácie, ktoré nám chcete uviesť o vašej situácii, napríklad mená či vek detí, navštevovaný ročník alebo školu, jazyk používaný v domácnosti, váš záujem o priamu participáciu rodiča na živote školy...
Kedy vám vyhovuje spätné kontaktovanie (môžete uviesť čas v rozmedzí 6:00-23:00 v ktorýkoľvek deň týždňa)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Občianske združenie Ťahanovská záhrada. Report Abuse