Konsultacijas_laiki
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
Bioloģijas fakultātes mācībspēku konsultāciju saraksts
2
2018./2019. ak.gada pavasara semestrim
3
4
KatedraUzvārds, vārdsZin. grādsAmatsDienaLaiksVietaKontakti
5
Augu fizioloģijasIeviņš ĢedertsDr.biol.profesorsotrdiena12.00-14.00558.t.gederts.ievins@lu.lv
6
7
Kondratovičs UldisDr.biol.asoc.profesorsotrdiena16.00-18.00559.t.uldis.kondratovics@lu.lv
8
9
Ņečajeva JevgēnijaDr.biol.docentetrešdiena12.30-14.30559.t.jevgenija.necajeva@lu.lv
10
11
Vikmane MāraDr.biol.docenteotrdiena12.00-14.00559.t.mara.vikmane@lu.lv
12
13
Botānikas un Elferts DidzisDr.biol.asoc.profesorsceturtdiena12.30-14.00552.t.didzis.elferts@lu.lv
02.05. konsultācija nenotiek (pasniedzējs atvaļinājumā)
14
ekoloģijas dekāns
15
Brūmelis GuntisDr.biol.profesorsceturtdiena12.30-14.00515.t.guntis.brumelis@lu.lv
16
17
Laime BrigitaDr.biol.docentepiektdiena12.00-14.00559.t.brigita.laime@lu.lv
18
(10.00-12.00 no maija)
19
Tjarve DidzisDr.biol.lektorsotrdiena16.30-18.00204.t.didzis.tjarve@lu.lv
20
21
Dauškane IlutaDr.biol.docenteceturtdiena14.00-16.00514.t.iluta.dauskane@lu.lv
22
23
Tabors GuntisDr. biol.docentsceturtdiena10.00-12.00514.t.guntis.tabors@lu.lv
24
25
Zviedre EgitaDr.biol.docenteceturtdiena10.00-11.30514.t.egita.zviedre@lu.lv
26
27
Cilvēka un Ozoliņa-Moll LīgaDr.biol.asoc.profesoretrešdiena12.00-14.00507.t.ligaozol@lu.lv
28
dzīvnieku
29
fizioloģijasPlakane LīgaDr.biol.asoc.profesoreotrdiena12.00-16.00502.t.liga.plakane@lu.lv
30
31
Marcinkevičs ZbigņevsDr.biol.asoc.profesorsotrdiena16.00-17.00503.t.zbigis@latnet.lv
32
33
Volčeka KarīnaM. biol.asistentetrešdiena12.00-14.00553.t.karina.volceka@lu.lv
34
35
Lukstiņa ZaneM.biol.asistenteceturtdiena11.00-13.00553.t.zane.lukstina@lu.lv
36
37
Švampe ElīzaM.biol.asistentepiektdiena12.30-14.00553.t.eliza.svampe@lu.lv
38
39
Mikrobioloģijas Muižnieks IndriķisDr.biol.profesorstrešdiena18.00-20.00543.t.indrikis.muiznieks@lu.lv
40
un
41
biotehnoloģijasKalnenieks UldisDr.biol.profesorsceturtdiena16.00-18.00542.t.uldis.kalnenieks@lu.lv
42
katedra
43
Lazdiņš MārisM.biol.lektorsceturtdiena16.30-18.00402.t.maris.lazdins@lu.lv
44
45
Nikolajeva VizmaDr.biol.asoc.profesoreotrdiena14.00-16.00526.t.vizma.nikolajeva@lu.lv
46
47
Ažēna ElīnaM.biol.lektora p.i.piektdiena16.00-17.30541.t.elina.azena@lu.lv
48
49
Rostoks NilsDr.biol.asoc.profesorsceturtdiena10.00-12.00541.t.nils.rostoks@lu.lv
50
pēc iepriekšējas vienošanās
51
Rapoports AleksandrsDr.h.biol.pasniedzējspiektdiena16.00-17.00537.t.arapo@lu.lv
52
53
Ramata-Stunda AnnaM.biol.lektora p.i.trešdiena16.00-17.00541.t.anna.ramata-stunda@lu.lv
54
55
Borodušķis MārtiņšM.biol.pētniekstrešdiena16.00-17.00541.t.martins.boroduskis@lu.lv
56
57
MolekulārāsKloviņš JānisDr.h.biol.asoc.profesorsceturtdiena15.00-16.00560.t.janis.klovins@lu.lv
58
bioloģijas
pēc iepriekšējas vienošanās
59
katedraRašals ĪzaksDr.h.biol.profesorsceturtdiena10.00-12.00560.t.izaks.rasals@lu.lv
60
pēc iepriekšējas vienošanās
61
Tārs KasparsDr.h. biol.profesorsotrdiena12.00-13.00560.t.
kaspars@biomed.lu.lv; kasparst@lu.lv
62
pēc iepriekšējas vienošanās
63
Mandrika IlonaM.biol.lektora p.i.pirmdiena11.00-12.00560.t.ilona.mandrika@lu.lv
64
pēc iepriekšējas vienošanās
65
Grauda DaceDr.biol.asoc.profesorepirmdiena9.30-10.30560.t.dace.grauda@lu.lv
66
pēc iepriekšējas vienošanās
67
Linē AijaDr.biol.asoc.profesoretrešdiena19.00-20.00560.t.aija@biomed.lu.lv; aija.line@lu.lv
68
pēc iepriekšējas vienošanās
69
Rovīte VitaDr.biol.docenteceturtdiena10.00-11.00560.t.
vita.rovite@biomed.lu.lv; vita.rovite@lu.lv
70
pēc iepriekšējas vienošanās
71
Selga TūrsDr.biol.asoc.profesorsotrdiena16.00-18.00440.t.turs.selga@lu.lv
72
73
Zooloģijas unAuniņš AinārsDr.biol.docentspiektdiena16.00-18.00512.t.ainars.aunins@lu.lv
74
dzīvnieku
75
ekoloģijas Kagainis UģisDr.biol.docentspiektdiena12.30-14.00512.t.ugis.kagainis@lu.lv
76
77
Zorenko TatjanaDr.h.biol.asoc.profesorepiektdiena10.30-12.00550.t.tatjana.zorenko@lu.lv
78
79
Krams IndriķisDr.biol.asoc.profesorspiektdiena12.00-14.30512.t.indrikis.krams@lu.lv
80
81
Vilks KristapsM.biol.lektorspirmdiena8.30-10.30511.t.kristaps.vilks@lu.lv
82
83
Rozenfelde RūtaM.Biol.lekotreceturtdiena12.30-14.00511.t.ruta.rozenfelde@lu.lv
84
85
Deksne GunitaDr.bioldocenteotrdiena12.00-14.00512.t.gunita.deksne@lu.lv
86
87
Priednieks JānisDr.biolvad.pētnieksotrdiena11.00-13.00550.t.janis.priednieks@lu.lv
88
89
HidrobioloģijasPutnis IvarsM.biol.lektorsceturtdiena10.00-11.00522.t.ivars.putnis@lu.lv
90
katedraivars.putnis@bior.lv
91
Druvietis IvarsDr.biol.docentsceturtdiena10.30-12.00522.t.ivars.druvietis@lu.lv
92
93
Skuja AgnijaDr.biol.lektora p.i.ceturtdiena13.00-14.00522.t.agnija.skuja@lu.lv
94
95
Balode MaijaDr.biol.asoc. profesoreceturtdiena16.00-18.00522.t.mbalode@lu.lv
96
97
98
99
100
Loading...