A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מיקוד ראשוני | |||||||||||||||||||||||||
2 | כיצד אנכיח את דמותי הוירטואלית | מניכור לקירבה | תמיכה אקדמית | תמיכה טכנית | מטרות תוכן | הערכה מסורתית, או | עם איזה כלים בא לי להשתמש? | כלי ראשוני לתכנון שיעור א-סינכרוני | ||||||||||||||||||
3 | באמצעות | באמצעות | באמצעות | באמצעות | ומיומנויות | הערכה חלופית (תוצר) | (תכנון ראשוני) | יוצרת: ש"ר שירלי נתן-יולזרי | ||||||||||||||||||
4 | בחר | בחר | בחר | בחר | בחר | בחר | 18.2.24 | |||||||||||||||||||
5 | בחר | בחר | בחר | בחר | בחר | בחר | ||||||||||||||||||||
6 | בחר | בחר | בחר | בחר | בחר | בחר | ||||||||||||||||||||
7 | ||||||||||||||||||||||||||
8 | ||||||||||||||||||||||||||
9 | תיווך והנגשה | ויזואליות | ארגון | תוצאות למידה | משך הזמן הכולל לשיעור / חלק מיחידה | משך הזמן הכולל | ||||||||||||||||||||
10 | באמצעות | באמצעות | באמצעות | (ידע / כישורים) | לשיעור / פרק ביחידה | ליחידת הלימוד כולה | ||||||||||||||||||||
11 | בחר | בחר | בחר | בחר | בחר | |||||||||||||||||||||
12 | בחר | בחר | בחר | |||||||||||||||||||||||
13 | בחר | בחר | בחר | |||||||||||||||||||||||
14 | ||||||||||||||||||||||||||
15 | תכנון שיעור | |||||||||||||||||||||||||
16 | פתיחה | מה לא לשכוח | כלי דיגיטלי / פלטפורמה | מה אכתוב / אגיד | משך זמן מוערך | |||||||||||||||||||||
17 | בחר שדה | בחר | בחר כלי | בחר | 0 | |||||||||||||||||||||
18 | בחר שדה | בחר | בחר כלי | |||||||||||||||||||||||
19 | בחר שדה | בחר | בחר כלי | |||||||||||||||||||||||
20 | בחר שדה | בחר | בחר כלי | |||||||||||||||||||||||
21 | בחר שדה | בחר | בחר כלי | |||||||||||||||||||||||
22 | בחר שדה | בחר | בחר כלי | |||||||||||||||||||||||
23 | בחר שדה | בחר | בחר כלי | |||||||||||||||||||||||
24 | הקניה ופעילות | |||||||||||||||||||||||||
25 | רכיב | מה נושאו / החומרים להכנה | דרך ההוראה-למידה | לשון ההנחיה המופנית לסטודנט ברכיב זה | פעילות הסטודנט | הכנה באמצעות | הנגשה | הערות | משך זמן לחלק זה | בחר | 0 | |||||||||||||||
26 | בחר מרכיב בפעילות | בחר דרך הוראה-למידה | סביל / פעיל | בחר כלי | בחר דרך תווך / הנגשה | זמן משוער | בחר | |||||||||||||||||||
27 | בחר מרכיב בפעילות | בחר דרך הוראה-למידה | סביל / פעיל | בחר כלי | בחר דרך תווך / הנגשה | זמן משוער | בחר | |||||||||||||||||||
28 | בחר מרכיב בפעילות | בחר דרך הוראה-למידה | סביל / פעיל | בחר כלי | בחר דרך תווך / הנגשה | זמן משוער | בחר | |||||||||||||||||||
29 | בחר מרכיב בפעילות | בחר דרך הוראה-למידה | סביל / פעיל | בחר כלי | בחר דרך תווך / הנגשה | זמן משוער | בחר | |||||||||||||||||||
30 | בחר מרכיב בפעילות | בחר דרך הוראה-למידה | סביל / פעיל | בחר כלי | בחר דרך תווך / הנגשה | זמן משוער | בחר | |||||||||||||||||||
31 | סיום / הערכה | |||||||||||||||||||||||||
32 | רכיב | מועדים / מגבלות | לשון ההנחיה המופנית לסטודנט ברכיב זה | משך זמן מוערך | בחר | 0 | ||||||||||||||||||||
33 | בחר | |||||||||||||||||||||||||
34 | ||||||||||||||||||||||||||
35 | ||||||||||||||||||||||||||
36 | הסטודנט ישלים את השיעור בתוך | 0 | ||||||||||||||||||||||||
37 | תוסיפו 20% | |||||||||||||||||||||||||
38 | אז לסטודנטים יקח בעצם | 0 | ||||||||||||||||||||||||
39 | ||||||||||||||||||||||||||
40 | ||||||||||||||||||||||||||
41 | ||||||||||||||||||||||||||
42 | ||||||||||||||||||||||||||
43 | ||||||||||||||||||||||||||
44 | ||||||||||||||||||||||||||
45 | ||||||||||||||||||||||||||
46 | ||||||||||||||||||||||||||
47 | ||||||||||||||||||||||||||
48 | ||||||||||||||||||||||||||
49 | ||||||||||||||||||||||||||
50 | ||||||||||||||||||||||||||
51 | ||||||||||||||||||||||||||
52 | ||||||||||||||||||||||||||
53 | ||||||||||||||||||||||||||
54 | ||||||||||||||||||||||||||
55 | ||||||||||||||||||||||||||
56 | ||||||||||||||||||||||||||
57 | ||||||||||||||||||||||||||
58 | ||||||||||||||||||||||||||
59 | ||||||||||||||||||||||||||
60 | ||||||||||||||||||||||||||
61 | ||||||||||||||||||||||||||
62 | ||||||||||||||||||||||||||
63 | ||||||||||||||||||||||||||
64 | ||||||||||||||||||||||||||
65 | ||||||||||||||||||||||||||
66 | ||||||||||||||||||||||||||
67 | ||||||||||||||||||||||||||
68 | ||||||||||||||||||||||||||
69 | ||||||||||||||||||||||||||
70 | ||||||||||||||||||||||||||
71 | ||||||||||||||||||||||||||
72 | ||||||||||||||||||||||||||
73 | ||||||||||||||||||||||||||
74 | ||||||||||||||||||||||||||
75 | ||||||||||||||||||||||||||
76 | ||||||||||||||||||||||||||
77 | ||||||||||||||||||||||||||
78 | ||||||||||||||||||||||||||
79 | ||||||||||||||||||||||||||
80 | ||||||||||||||||||||||||||
81 | ||||||||||||||||||||||||||
82 | ||||||||||||||||||||||||||
83 | ||||||||||||||||||||||||||
84 | ||||||||||||||||||||||||||
85 | ||||||||||||||||||||||||||
86 | ||||||||||||||||||||||||||
87 | ||||||||||||||||||||||||||
88 | ||||||||||||||||||||||||||
89 | ||||||||||||||||||||||||||
90 | ||||||||||||||||||||||||||
91 | ||||||||||||||||||||||||||
92 | ||||||||||||||||||||||||||
93 | ||||||||||||||||||||||||||
94 | ||||||||||||||||||||||||||
95 | ||||||||||||||||||||||||||
96 | ||||||||||||||||||||||||||
97 | ||||||||||||||||||||||||||
98 | ||||||||||||||||||||||||||
99 | ||||||||||||||||||||||||||
100 |