Projektu tēmas 2019./20.
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAA
1
Klases audzinātājsSkolotājs-palīgsProjekta tēmaProjekta mērķisUzdevumiParedzamais rezultāts
2
2.aIngrida PetrovskaAndra RožukalneMaizes ceļšSekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību un tās attīstību, veidojot patstāvīgā darba iemaņas.1. Izzināt maizes tapšanas procesu un ar to saistītās tradīcijas. 2.Izpētīt maizes lietošanas paradumus ģimenē, skolā. 3. Apkopot iegūtos rezultātus.1. Skolēni gūst priekšstatu par pētnieciskā darba nozīmīgumu un iespējām. 2. Gūst iemaņas aptaujas rezultātu apkopošanā. 3.Sagatavo stāstījumu darba prezentēšanai.
3
2.bKristīne PaviloneLiāna SkudraMārupē veseliem mārupiešiem būt!Sekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību,iepazīstoties ar projekta darba plānošanas un izpildes soļiem.1.Pilnveidot sadarbības prasmes strādājot grupās.2.Mācīteis veikt aptaujas anketas un apkopot iegūtos rezultātus.3.Iepazīties ar Latvijā populārāakjiem ārstniecības augiem un to pozitīvo ietekmi uz cilvēka organismu.4.Prezentēt paveikto darbu.1.Skolēni gūst priekšstatu par pētnieciskā darba nozīmīgumu un iespējām.2.Gūst pirmās iemanās aptaujas anketu iegūto datu apkopošanā un analizēšanā.3.Skolēni ir motivēti piekopt veselīgu dzīvesveidu.
4
2.cZane BarkaLiāna SkudraSvecesSekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību un tās attīstību, veidojot patstāvīgā darba iemaņas.1. Izzināt sveču tapšanas procesu. 2.Iepazīties ar sveču veidiem un to vēsturi. 3. Apkopot iegūtos rezultātus. 4. Pilnveidot sadarbības un komunikācijas prasmes.1. Skolēniem ir priekšstats par pētniecisko darbību. 2. Pilnveidotas sadarbības un komunikācijas prasmes. 3. Māk izvērtēt svarīgāko informāciju.
5
2.dIeva BārdiņaJolanta HanzovskaEnerģijaRadīt priekšstatu par pētniecisko darbību, projekta tapšanas soļiem, izzinot enerģijas veidus.1. Veidot izpratni par plānošanas nepieciešamību, īstenojot projektu.
2. Pilnveidot sadarbības prasmes, vienojoties kopēju mērķu izvirzīšanai un plānojot turpmāko rīcību.
3. Mācīties apkopot informāciju no dažādiem avotiem.
4. Izzināt dažādus enerģijas veidus.
5. Veicināt pozitīvu attieksmi pret drošības noteikumiem, izprotot to nozīmi.
6. Rosināt izvērtēt savu darbu un prezentēt savu veikumu citiem
1. Skolēniem ir priekšstats par pētniecisko darbību
2. Skolēni ir guvuši priekšstatu par enerģiju, zina nosaukt vismaz trīs enerģijas veidus.
3. Skolēniem ir priekšstats par izformācijas atlasīšanas nozīmīgumu.
4. Skolēni guvuši pieredzi reprezentatīva materiāla izstrādē, spēj
6
3.aMaruta BērziņaMūsu vecāku darba vietas Mārupē un Rīgā.Sekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību un tās attīstību, veidojot patstāvīgā darba iemaņas.1. Pilnveidot sadarbības un komunikācijas prasmes. 2. Veidot prasmi apkopot informāciju un prezentēt savu darbu. 3. Veidot skolēnu izpratni par karjeras iespējām Mārupē un Rīgā.1. Pilnveidotas sadarbības un komunikācijas prasmes. 2. Mācās apkopot informāciju, atlasīt svarīgāko un publiski prezentēt. 3. Apzinās karjeras iespējas Mārupē un Rīgā, ietekmējoties nākotnes profesijas izvēlei.
7
3.bJanīna VanagaLinda MeiersoneMīļākie sporta veidi 3.b klasē.Sekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību un tās attīstību, veidojot patstāvīgā darba iemaņas.1.Skolēni gūst priekšstatu par pētnieciskā darba nozīmīgumu un iespējām.2.Gūst pirmās iemanās aptaujas anketu iegūto datu apkopošanā un analizēšanā.3.Skolēni prot izvērtēt savu fizisko aktivitāti, saprot veselīga dzīves veida nepieciešamību.1.Skolēni gūst priekšstatu par pētnieciskā darba nozīmīgumu un iespējām.2.Gūst pirmās iemanās aptaujas anketu iegūto datu apkopošanā un analizēšanā.3.Skolēni ir motivēti piekopt veselīgu dzīvesveidu.
8
3.cInese GašaVeselīgs dzīvesveidsSekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību un tās attīstību, veidojot patstāvīgā darba iemaņas.1. Pilnveidot sadarbības un komunikācijas prasmes. 2. Veidot prasmi apkopot informāciju un prezentēt savu darbu. 3. Veidot skolēnu izpratni par veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nepieciešamību.1.Skolēni gūst priekšstatu par pētnieciskā darba nozīmīgumu un iespējām.2.Gūst pirmās iemaņas aptaujas anketu iegūto datu apkopošanā un analizēšanā.3.Skolēni prot izvērtēt savu fizisko aktivitāti, atšķir veselīgu pārtiku no neveselīgas.
9
3.dLiena LazdaIlze AntonovaVeselīgie saldumiSekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību un tās attīstību, veidojot patstāvīgā darba iemaņas.1. Pilnveidot sadarbības un komunikācijas prasmes. 2. Veidot prasmi apkopot informāciju un prezentēt savu darbu. 3. Veidot skolēnu izpratni par veselīgiem saldumiem.1.Skolēni gūst priekšstatu par pētnieciskā darba nozīmīgumu un iespējām.2.Gūst pirmās iemanās aptaujas anketu iegūto datu apkopošanā un analizēšanā.3.Skolēni prot izvērtēt un izvēlēties veselīgus saldumus.
10
4.aLīva LabarēvičaSintija Jurdža, Agnija Araka Veselīgi saldumi/našķi. Sekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību un tās attīstību, veidojot patstāvīgā darba iemaņas.1. Pilnveidot sadarbības un komunikācijas prasmes. 2. Veidot izpratni par veselīgu uzturu un veselīgiem saldumiem. 3. Veidot prasmi apkopot informāciju un prezentēt savu darbu. 1. Pilnveidotas prasmes sadarbības un komunikācijas prasmes. 2. Māk izvērtēt svarīgāko informāciju, to apkopot un publiski prezentēt. 3. skolēni prot atšķirt veselīgos saldumos no neveselīgajiem.
11
4.bElita VoicišaDaiga NeilandeNauda un tās pavēlnieki.Sekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību un tās attīstību, veidojot patstāvīgā darba iemaņas.1.Pilnveidot caurvijas – sadarbību un pašvadību.
2.Veidot izpratni par budžeta plānošanu..
3.Veidot prasmi apkopot informāciju un prezentēt savu veikumu.
1.Skolēni grupās no lielāka apjoma informācija atlasa svarīgāko un to apkopo.
2.Sagatavo stāstījumu par izvēlēto tēmu un to prezentē.
3.Zina budžeta plānošanas 5 soļus.
12
4.cGunta PotašaLaura BicāneBrīvā laika pavadīšanas iespējas un ietekme uz nākotni.Sekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību un tās attīstību, veidojot patstāvīgā darba iemaņas.1. Pilnveidot sadarbības un komunikācijas prasmes.
2.Veidot prasmi apkopot informāciju un prezentēt savu darbu.
3. Rosināt skolēnu izpratni par brīvā laika pavadīšanas iespējām un tā ietekmi uz nākotni.
1.Pilnveidotas sadarbības un komunikācijas prasmes.
2.Māk izvērtēt svarīgāko informāciju, to apkopot un publiski prezentēt.
3.Apzinās brīvā laika pavadīšanas iespējas un izprot to ietekmi uz nākotni.

13
4.dRasma RiherteLaura BicāneBrīvā laika pavadīšanas iespējas un ietekme uz nākotni.Sekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību un tās attīstību, veidojot patstāvīgā darba iemaņas.1. Pilnveidot sadarbības un komunikācijas prasmes.
2.Veidot prasmi apkopot informāciju un prezentēt savu darbu.
3. Rosināt skolēnu izpratni par brīvā laika pavadīšanas iespējām un tā ietekmi uz nākotni.
1.Pilnveidotas sadarbības un komunikācijas prasmes.
2.Māk izvērtēt svarīgāko informāciju, to apkopot un publiski prezentēt.
3.Apzinās brīvā laika pavadīšanas iespējas un izprot to ietekmi uz nākotni.
14
4.eAugusts BlekteBrīvā laika pavadīšanas iespējas un ietekme uz nākotni.Sekmēt skolēnu interesi par pētniecisko darbību un tās attīstību, veidojot patstāvīgā darba iemaņas.1. Pilnveidot sadarbības un komunikācijas prasmes.
2.Veidot prasmi apkopot informāciju un prezentēt savu darbu.
3. Rosināt skolēnu izpratni par brīvā laika pavadīšanas iespējām un tā ietekmi uz nākotni
1.Pilnveidotas sadarbības un komunikācijas prasmes.
2.Māk izvērtēt svarīgāko informāciju, to apkopot un publiski prezentēt.
3.Apzinās brīvā laika pavadīšanas iespējas un izprot to ietekmi uz nākotni.
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...