A | B | |
---|---|---|
1 | 30 aug | Week 1 |
2 | Planner P6 - klas 4 (2021/2022) | |
3 | ||
4 | NE | LEERDOELEN: |
5 | H 1 Lezen: je leert over de indeling van een tekst H 1 Kijken en luisteren: Je leert kritisch kijken en luisteren H 1 Schrijven: je leert een zakelijke brief of e-mail schrijven | |
6 | P | Boek lezen. In de week van 25 oktober moet boekverslag 1 ingeleverd zijn. |
7 | H | extra uitleg op niveau werken |
8 | M | H 1 Lezen maken startopdracht en 1, 2 en 4 in je schrift H 1 Kijken en Luister maken 1,2 en 3 op chromebook H 1 Schrijven maken startopdracht en opdracht 1 en 2 in je schrift Boek uitkiezen en lezen |
9 | + | op niveau werken |
10 | ||
11 | EN | LEERDOELEN: |
12 | Je kunt naar Engelse kijk-luisterfragmenten kijken en luisteren en hierover gerichte vragen beantwoorden. Je kunt Engelse teksten lezen en begrijpen en hierover gerichte vragen beantwoorden. | |
13 | P | Deze periode gaan we oefenen met kijk-luistervaardigheid en leesvaardigheid. |
14 | M | opstarten met examenbundel, mk orientatietoets om het niveau te bepalen. |
15 | ||
16 | DU | LEERDOELEN: |
17 | ||
18 | M | Les 1; Interview stencil maken Les 2; stencil inleveren / bespreken |
19 | ||
20 | FA | LEERDOELEN: |
21 | je leert mensen en zaken met elkaar vergelijken | |
22 | P | Maak een presentatie over een van de volgende steden: Biarritz, lascaux, Carcassone of Toulouse van het Zuid-Westen van Frankrijk. |
23 | H | via online methode |
24 | M | maak oef. 1, 2, 3 en 4 blz.126-128 WB / blz. 54 TB maak examenmodule lezen les 1 oef. 1 en 2 blz. 146-148 WB |
25 | + | via online methode |
26 | ||
27 | WI | LEERDOELEN: |
28 | Introductie en afspraken maken. Aan het eind van deze week heb je een aantal onderwerpen van rekenen, meten en schatten herhaald. | |
29 | P | Je kent alle theorie uit paragraaf 5.2 (de letters A t/m X) van hoofdstuk 5. |
30 | H | Samen met een docent of klasgenoot aan de slag. Bekijk de instructievideo's in de online digitale methode of in Google Classroom. |
31 | M | Hoofdstuk 5, paragraaf 5.1 opdrachten 1 t/m 22 moeten gemaakt en nagekeken zijn. |
32 | + | De uitdagende (havo/examen) opdrachten zelfstandig of in een kleine groep maken en nakijken. |
33 | ||
34 | GS | LEERDOELEN: |
35 | Aan het eind van de les kun je kenmerkende gebeurtenissen en ontwikkelingen in Nederland, voor tijdens en na 1848 herkennen en beschrijven. Aan het eind van de les kun je de veranderingen herkennen en beschrijven in de bevoegdheden van het parlement (volksvertegenwoordiging/ Staten Generaal) die in 1848 tot stand kwamen. | |
36 | P | We bespreken hoofdstuk 1 uit Feniks. Dit gaat over staatinrichting en Nederland. |
37 | H | Opdracht 14 |
38 | M | Opdracht 1 t/m 13 |
39 | + | Opdracht 15 |
40 | T | Leer de begrippen, personen en jaartallen uit deze paragraaf. |
41 | ||
42 | MA | LEERDOELEN: |
43 | ||
44 | ||
45 | AK | LEERDOELEN: |
46 | ||
47 | ||
48 | EC | LEERDOELEN: |
49 | H1.1 - Je moet keuzes maken 1) Soorten behoeften 2) Wat is schaarste? 3) Hoe wordt je beïnvloed bij de keuzes die je maakt | |
50 | H | H1.1 - Herhalingsopdrachten 17 t/m 19 online |
51 | M | H1.1 - Opgaven 1 t/m 16 online |
52 | + | H1.1 - Plusopdrachten 20 t/m 22 online |
53 | ||
54 | BI | LEERDOELEN: |
55 | Je kunt de onderdelen van de huid herkennen en benoemen je kunt benoemen hoe het lichaam zich beschermt tegen uv, warmte, koude, uitdrogen en ziekteverwekkers je kunt uitleggen wat kanker is en hoe het ontstaat | |
56 | H | doe de lessonup over de huid |
57 | M | maken 9.1 |
58 | + | maak de extra opgave van 9.1 (9) |
59 | ||
60 | NASK1 | LEERDOELEN: |
61 | ||
62 | ||
63 | Legenda | |
64 | P | P (periodetaak) = een taak verdeeld over de weken tot aan de toetsweek. |
65 | H | H (hulp) = hulp/extra uitleg bij het maken van basisstof. |
66 | M | M (mavo) = dit is de basisstof, dus op mavo niveau. |
67 | + | + (mavo +) = hier krijg je extra uitdaging bij de basisstof. |
68 | T | T (toets) = door de toets te maken kijk je of je de stof beheerst. |