SEZNAM KONTAKTŮ FIREM POUŽÍVAJÍCÍCH PALMOVÝ OLEJ
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAA
1
VýrobceEmailFacebook profilZnačky
2
AHOLD Czech Republic, a. s.
czpress@ahold.com
https://www.facebook.com/albertceskarepublika/?nr
albert
3
Alfred Ritter GmbH & Co. KG
jan.oelker@nieragden.com
https://www.facebook.com/RitterSportChocolate/
Schogetten Almond Brittle
4
Biomila spol. s.r.o.biopotraviny@biomila.sk
https://www.facebook.com/biomilovnici
špaldové tyčinky..
5
FAMMILKY s.r.o.info@fammilky.cz
https://www.facebook.com/Fammilky-sro-1651395575132416/timeline
Fammilky aj..
6
FANY Gastroservis s.r.o.fany@fany.czchipsy
7
Ferreroferrero.ceska@ferrero.com
https://www.facebook.com/-Ferrero-Rocher--285641718282814/
Kinder, Nutella, Raffaello, Mon Cheri, Tic Tac, Ferrero Rocher
8
Figarozakaznickyservis@mdlz.comhttps://www.facebook.com/Figaro/Rumba,
9
HEROmarek.gold@hero.czhttps://www.facebook.com/sunarSchwartau, Corny..
10
Info@chocoland.cz
https://www.facebook.com/jsemjakajsem
Chocoland výrobky
11
Unilever ČR, spol. s.r.o.infolinka@unilever.com, 844 222 844https://www.facebook.com/unilever/
Knorr, Flora, Hera, Rama, Perla máslová př., Bertolli, Promienna, Lipton, Hellmann's, Saga, Cif, Domestos, Dove, Signal, Axe, Rexona, Timotei, Radox, Algida, Míša, Magnum, Carte D'Or, Ben&Jerry's
12
Jindřich Fleger-PERUNj.fleger@quick.czsušené ovoce a suché plody
13
Carlacarla.dk@carla.cz
https://www.facebook.com/ChocolateCARLA
čokolády
14
KaKainfo@kaka-cz.czIVA, OMEGA, Stella,
15
Kauflandservice@kaufland.cz
https://www.facebook.com/KauflandCeskaRepublika/?fref=ts
K-Classic
16
MADETAmadeta@madeta.cz
https://www.facebook.com/Madeta.AS/timeline
Jihočeské máslo AB,
17
Mars Czech s.r.o.contact@cz.mars.com
https://www.facebook.com/Mars/timeline
M&M's, Mars, Snickers
18
MASTER MARTINI CE spol.s r.o. ( FANY Gastroservis s.r.o. )
fany@fany.czMaster frit, Palmfrit,
19
Mondelézzakaznickyservis@mdlz.com
https://www.facebook.com/mondelezinternational/
Opavia, Milka, Tassimo, Oreo, Jacobs, Siesta
20
Nestléconsumer.service@cz.nestle.com
https://www.facebook.com/nestle.czsk
Lion
21
PEPSICO CZ s.r.o.servis@pepsico.comhttps://www.facebook.com/PepsiCoLay's
22
Lidl Stiftung & Co. KGhotline@lidl.czhttps://www.facebook.com/lidlceskoTastino
23
Golden Snack, s. r. o.makovec@goldensnack.czStaročeské brambůrky solené
24
Intersnack, a.s.info@intersnack.cz
https://www.facebook.com/chiochipsCZ/timeline
Bohemia, POM-BÄR a Canto
25
Olmaolma@olma.cz
https://www.facebook.com/pages/OLMA-as/240939929344290
Zlatá Haná,
26
Orion čokoládyinfo@nestle.cz
https://www.facebook.com/nestle.czsk
Studenská pečeť, Ledové kaštany, Margot, tyčinky Koko, Deli, Banánky v čokoládě, Kofila, Rumové pralinky, Višně v čokoládě, Modré z nebe, Lentilky, Kočičí jazýčky
27
PEKÁRNA KRÁL s.r.o.pek.kral@volny.czGraham tyčinky..
28
PENNYcompliance@penny.cz
https://www.facebook.com/PennyMarket
Penny, Boni, Tanja, Karlova Koruna, Dobré Maso, Řezníkův talíř
29
DOVE
https://secure.dove.cz/cs/O-Dove/Kontaktujte-nas/contactusform.aspx
https://www.facebook.com/dovecz/?fref=ts
Dove - možno kontaktovat jen přes kontaktní formulář na webových stránkách
30
Lindtorders-cz@lindt.comhttps://www.facebook.com/lindtczsk
31
IKEAikea.info@ikea.comhttps://www.facebook.com/IKEAceska
32
TAE AgriCo s.r.o..info@taeagrico.czVita Palm
33
Tesco Stores ČR, a.s.erecepce@cz.tesco-europe.comhttps://www.facebook.com/itesco.cz/tesco arašídy..
34
VOG s.r.ovog@vog.czPalmový olej
35
SEDITA - I.D.C. Praha, a. s.
idc@idcpraha.czhttps://www.facebook.com/sedita.cz
Lina, Ela, Kakaové řezy, Kávenky..
36
Secalo a. s.stonisova@secalo.cz
https://www.facebook.com/krupkySecalo/?fref=nf
Křupky arašídové..
37
Sunarkahero@hero.cz
38
Vitanavitana@vitana.cz
https://www.facebook.com/Vitana.czsk
39
Marks & SpencerKontakt@marks-and-spencer.cz
https://www.facebook.com/marksandspencerceskarepublika
belgická čokoláda
40
Slámaslamam@slamamilan.czlistové těsto
41
Oriflameinfo@oriflame.czhttps://www.facebook.com/oriflamecr/
42
Dr. Oetkeroetker@oetker.cz
https://www.facebook.com/DrOetker.CZ?fref=ts
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
 
 
 
List 1
 
 
Main menu