2019 Intencje GRJP2
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
o. PlacydZa Ojca św. Franciszka, biskupów, kapłanów i diakonów, aby byli wiarygodnymi i wiernymi świadkami Ewangelii. Za rządzących, aby przy podejmowaniu decyzji mieli na uwadze prawdziwe dobro wspólne. Za cierpiących i przeżywających jakiekolwiek trudności, aby doznali Bożej pomocy. Za Polskę, aby serca Polek i Polaków były królestwem Matki Bożej i Jej Syna. Za dzieci poczęte, aby tak, jak są kochane przez Boga, cieszyły się również miłością rodziców. Za konających, aby w ostatniej godzinie ich życia ufnie powierzyli się w ręce Ojca niebieskiego. Za wszystkich wiernych zmarłych, aby we wspólnocie świętych mogli wpatrywać się w Boże Oblicze. Za moją rodzinę i wszystkich, którzy spotkałem i spotkam, oraz za tych, którzy są, byli i będą powierzeni mojej opiec duszpasterskiej i modlitwie, aby Boże błogosławieństwo towarzyszyło im w każdym momencie ich życia.
2
MariuszZa wszystkich, którym obiecałem modlitwę i którzy o nią prosili; za Halinę i Czesława o łaskę zdrowia i nawrócenia; za wszystkich, wśród których mieszkam i pracuję; za kapłanów, braci i siostry zakonne; za dusze wszystkich tych, których znałem, a których nie ma już wśród nas; w intencji wszystkich próśb o modlitwę, na które natrafiam w internecie. za Monikę i Krzysztofa oraz za całą ich rodzinę, o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski szczególnie na najbliższy czas, o pozytywne dla nich rozwiązanie bardzo ważnej i trudnej sprawy; za Agnieszkę i jej rodzinę; za s.Beatę OCD z okajzi 25-lecia profesji zakonnej. Za Adasia.
3
asmdziękczynna za Lenkę i Zuzankę z okazji urodzin, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich bliskich, o zdrowie, dary Ducha Świętego, Opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża, o wsparcie dla trójki małych dzieci: Antka, Pawła i Franka, których rodzice się rozwiedli ; o uzdrowienie Marka, opiekę jego patronów, Anioła Stróża, dary Ducha Świętego, o uzdrowienie dla Sabiny, Krystyny, Gerarda, Doroty, Helmuta, Wiktorii o siły dla nich i ich bliskich, Matko Boża miej ich w swojej opiece, o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej, dziękczynna za nasze chrzestne dzieci: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka i Laurę, Maksymiliana o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin, dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię, Dariusza, Aurelię, Marcusa o zdrowie dla nich, o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy (Boże pomóż, dodaj odwagi, Ufam Tobie), o zgodę, wzajemny szacunek, pokój w rodzinie i w pracy, niech Bóg w pokoju kieruje życiem i pracą, dziękczynna za wszystkich ludzi, dobre i złe doświadczenia, które dane mi było poznać, przeżyć w ostatnim czasie.
4
IzaDziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. O wzrost wiary w mojej rodzinie i łaskę nawrócenia dla tych, którzy są daleko od Boga i łaskę wierności Jezusowi dla wszystkich moich bliskich. Za Kasię K. i Kasię W. w Bogu wiadomej intencji. O łaskę Nieba dla mojego śp. Ojca. O łaskę nawrócenia dla mojej Mamy. W intencji siostrzeńców o opiekę Maryi na wszystkich ich ścieżkach.
O wszelkie potrzebne łaski dla Magdy i Zbyszka, Izy i Macieja, Dominiki i Marka, Anety, Kasi, Mai, Lucyny i Janusza, Agaty, Marioli, Wiesi. Za Wspólnotę, ks. Pawła, o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.
5
patryk83
6
MaurizioZa mnie i Cinzię, aby Pan był blisko i wspierał nas na naszej drodze we dwoje, za Alicję, aby dojrzewała w wierze i o nawrócenie jej rodziców, O nawrócenie Anny i Roberta, Za Norę i jej rodzinę, Marięgrazię i Umberta, Roberta e jego rodzinę, aby Pan był przy nich blisko w ich trudnościach, Za papieża Franciszka i w jego intencjach, za wszystkich kapłanów, Za naszą grupę różańcową, aby nadal trwała zjednoczona w Panu, Za mnie, abym znalazł pracę.
7
magda68O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o miłość i jedność między nimi oraz siły w codziennym życiu. O pracę dla mnie w moim mieście. W intencjach Bogu znanych, szczególnie jednej, trudnej. O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych. O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii. O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego. O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę". Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym, o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej. O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą. W intencji Margarety i Franciszki. O zdrowie dla Giovanniego. O nawrócenie Rafała. Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza. Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych. Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące. Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
8
artek
9
ewa7778W intencjach stałych, Panu Bogu wiadomych.
10
beti2503dziękczynna za szczęśliwe ukończenie Nowenny Pompejańskiej i wszystkie łaski, które otrzymaliśmy podczas modlitwy do Matki Bożej,dziękczynna za zdrowie dzieci i nasze,w intencji ś.p. Iwony, o Boże Miłosierdzie dla jej duszy, o dary Ducha Świętego dla nas jako małżonków i rodziców, za nasze dzieci, chrześniaków, rodziców, dziadków i rodzeństwo - o święte życie dla nich, o Boże światło w podejmowanej przez nas decyzji, o wyjście z nałogów dla naszych bliskich i wszystkich uzależnionych, za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, o świętość członków Kościoła Chrystusowego, o pokój i miłość w naszej ojczyźnie i na świecie, we wszystkich intencjach Bogu wiadomych.
11
sonniger- o zgodę, wzajemny szacunek, pokój w rodzinie i w pracy, niech Bóg w pokoju kieruje życiem i pracą,
12
enka71
13
Dariusz-555
Loading...
Main menu