Påmelding middag (Smelteverket) etter DrupalCamp Oslo - lørdag kl 20.00 kveld 12. nov 2016
Comments
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
kr
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABC
1
Navn*E-postKommentar
2
Daniel Anderssondaniel@ramsalt.comKontaktperson ang. middag. (antall bekreftes ved lunsj på lørdagen)
3
Thor Andre Gretlandthorandre@front.noNote to self: Spis mye til lunsj. Det blir lenge til middag.
4
Jan-Helge Hansenjhh@front.noObs: bør ikke få mer enn 2 stk øl
5
Roberto Ornelasrob@front.no
6
Sven Berg Ryensvenryen@gmail.com
7
Per Andre Rønsenperandre@front.noKommer til å spise ganske mye.
8
Øystein Lygreoystein@ramsalt.com
9
Øyvind Grahamoyvind.graham@nmbu.no
10
Thomas Kulvikthomas@nymedia.no
11
eirik morlandeirik@nymedia.noKommer til å spise mer enn Per Andre, samt klage på for kald øl
12
Jakub Piaseckijakub@nymedia.no
13
Anders Grendstadbakk
anders.grendstadbakk@bouvet.no
14
Håvard Pedersenhavard.pedersen@telemed.no
15
Dick OlssonHvis tid. Må rekke fly.
16
Silje Langseth Grundstadsilje@nymedia.no
17
Erik Falstererikfalster@gmail.comSpiser alt.
18
Stathis (complicated Greece surname)stathis@ramsalt.com
19
Kevin Kalandkevin@wizonesolutions.comEt nok sjølv først (enklast) og kjem etterpå for å snakka.
20
Foad Yosefifoad@front.no
21
Jeffrey A. "jam" McGuire Horncologne@gmail.com I want all the food!
22
Svein iversen
23
Peder andersen
24
Agnar ødegård
25
26
27
28
29
Spisested:
30
http://smelteverketoslo.no/
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
 
 
 
Ark 1