Holdkampe udendørs 2016
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
Holdkamp oversigt sommeren 2016
2
3
Adgang til KTU holdturnering:
Adgang til SLTU holdturnering:
Resultat indberetning SLTU:
Adgang til DTF Senior DH:
4
Brugernavn: ktuholdBrugernavn: B93Brugernavn: KTUBrugernavn: DTFsenior
5
Adgangskode: 2016kaptajnAdgangskode: BoldklubbenAdgangskode: KlubAdgangskode: kapt2016
6
Indberetnings link herIndberetnings link herIndberetnings link herIndberetnings link her
7
8
U8, Skumtennis M/KE-mail: Mobil:Dato:Søndag d. 15. maj Søndag d. 22. majSøndag d. 12. juniSøndag d. 14. augustSøndag d. 21. august
9
Holdkaptajn: Torleif Hoppetorleif@torleif.com28906028Tidspunkt:Kl. 10.00kl. 10.00Kl. 10.00Kl. 13.00Kl. 10.00
10
Spillere:
Modstander
KBHRT 2HolbækGentofte 2Lyngby Tennis Klub
11
Amani Azarkanjanestarklint@gmail.com60526162Sted:KB B.93 TennisB.93 TennisGentofte Tennis KlubLyngby Tennis Klub
12
Roberta Sohngaard - Hoppetorleif@torleif.com28906028Adresse:Se hjemmeside herVed Sporsløjfen 10, 2100 Kbh. Ø. Ved Sporsløjfen 10, 2100 Kbh. Ø. Se hjemmeside herSe hjemmeside her
13
Sonja Ivanovicsnezana.glogovac@gmail.com61625848Bane:?Bane 14, kl. 10.00 - 12.00Bane 14, kl. 10.00 - 12.00??
14
Gertrud Trolleulrik@founders.as21228164Bane:?Bane 15, kl. 10.00 - 12.00Bane 15, kl. 10.00 - 12.00??
15
Bane:?--??
16
Bane:?--??
17
18
19
U10, A-rækken M/KE-mail: Mobil:Dato:Søndag d.15. majSøndag d. 22. - majSøndag d. 19. juniSøndag d. 14. augustSøndag d. 21. augustSøndag d. 28. august
20
Holdkaptajn: Kent Stevens Larsenkent@stevenslarsen.com40515055Tidspunkt:Kl. 10.30Kl. 9.30Kl. 10.00Kl.9.30 Kl. 13.30Kl. 9.30
21
Spillere:
Modstander
Skovshoved FarumHIK 2HRT 2KBLyngby
22
NIcklas Stevens Schnohr Larsenkent@stevenslarsen.com40515055Sted:Skovshoved Tennis KlubB.93 TennisHIKB.93 TennisKBB.93 Tennis
23
Lea Amalie Holst Wejp-Olsenmwo@gorrissenfederspiel.com27804012Adresse:Se hjemmeside herVed Sporsløjfen 10, 2100 Kbh. Ø. Se hjemmeside herVed Sporsløjfen 10, 2100 Kbh. Ø. Se hjemmeside her
Ved Sporsløjfen 10, 2100 Kbh. Ø.
24
Viggo Rønnebæk-Rørthmlr.roerth@gmail.com21400835Bane:?Bane 10, kl. 9.00 - 13.00?Bane 10, kl. 9.00 - 13.00?Bane 10, kl. 9.00 - 13.00
25
Viggo Villermaria.viller@magasin.dk28497972Bane:?Bane 11, kl. 9.00 - 13.00 ?Bane 11, kl. 9.00 - 13.00 ?Bane 11, kl. 9.00 - 13.00
26
Aarnab Tajhyarainingcat123@gmail.com50158883Bane:?Bane 12, kl. 10.00 - 12.00?Bane 12, kl. 10.00 - 12.00?Bane 12, kl. 10.00 - 12.00
27
Ella Rigmor RosenJohanna@baumundpferdgarten.com23377372Bane:?Bane 13, kl. 10.00 - 12.00?Bane 13, kl. 10.00 - 12.00?Bane 13, kl. 10.00 - 12.00
28
Nicolai Carlier-Carlsenalc@nslaw.dk33133344Bane:?-?-?-
29
Bilal Azarkanjanestarklint@gmail.com60526162Bane:?-?-?-
30
Luella Sohngaard-Hoppetorleif@torleif.com28906028Bane:?-?-?-
31
Palma Zachau Handwerkbiha@cphgroup.com20452619Bane:?-?-?-
32
Ellen Sebbelin Hemmingsenmhe@ejendomskontoret.com28110652Bane:?-?-?-
33
34
35
U12, C-rækken M/KE-mail: Mobil:Dato:Søndag d. 15. maj Søndag d. 22. majSøndag d. 12. juniSøndag d. 14. augustSøndag d. 21. august
36
Holdkaptajn: Jane Starklintjanestarklint@gmail.com60526162Tidspunkt:Kl. 10.00Kl. 9.00Kl. 14.00Kl. 13.00Kl. ??
37
Spillere:
Modstander
SundbyKBVanløseØresundKløvermarkens Tennis Klub
38
Rumle Kærsåcaan@caan.dk20421743Sted:B.93 TennisKBVanløseB.93 TennisKløvermarkens Tennis Klub
39
Amin Azakanjanestarklint@gmail.com60526162Adresse:
Per Henrik Lings Alle 10, 2100 Kbh. Ø.
Se hjemmeside herSe hjemmeside herPer Henrik Lings Alle 10, 2100 Kbh. Ø.Se hjemmeside her
40
Emil Boserup Tantholdtrata@tv2.dk caroline@boserup.info20243803Bane:Bane 6, kl. 10.00 - 15.00??Bane 2, kl. 13.00 - 17.00?
41
Victor Lassenius Alvarez Kramppaul.l.kramp@gmail.com35553653Bane:Bane 7, kl. 10.00 - 15.00??Bane 5, kl. 13.00 - 17.00?
42
Thea Beck Smedegaardasmed@hum.ku.dk26175432Bane:Bane 8, kl. 10.00 - 13.00??Bane 8, kl. 13.00 - 17.00?
43
Minja Nørgaardm@minja.dk61718955Bane:Bane 9, kl. 10.00 - 13.00??Bane 9, kl. 13.00 - 17.00?
44
Vasanth Kathiravank.meena79@gmail.com52704719Bane: -??-?
45
46
47
U14, C-rækken M/KE-mail: Mobil:Dato:Søndag d. 15. majSøndag d. 22. majSøndag d. 12. juniSøndag d. 14. august
48
Holdkaptajn: Lena Rosenkilderosenkildelena@yahoo.com22715396Tidspunkt:Kl. 13.00Kl. 10.00Kl. ??Kl. 10.00
49
Spillere:
Modstander
KBVirum Tennis KlubKFUMNTK-Amager
50
Alexander Scheel Hjedsnicolai.bo.hjeds@gmail.com24278793Sted:KBB.93 TennisKFUMB.93 Tennis
51
Isak Sloth Berg-Sørensenannamischa@gmail.com28723268Adresse:Se hjemmeside her
Per Henrik Lings Alle 10, 2100 Kbh. Ø.
Se hjemmeside herPer Henrik Lings Alle 10, 2100 Kbh. Ø.
52
Frederik Ring Gravgaardtribsen@outlook.com21290791Bane:?Bane 6, kl. 10.00 - 15.00?Bane 6, kl. 10.00 - 15.00
53
William Lindhardt Bruusmbr@delacour.dk27149544Bane:?Bane 7, kl. 10.00 - 15.00?Bane 7, kl. 10.00 - 15.00
54
Christian Rosenkilde-Hopwoodrosenkildelena@yahoo.com22715396Bane:?Bane 8, kl. 10.00 - 13.00?Bane 8, kl. 10.00 - 13.00
55
Asger Sebastian Behrndt Andersenkerlo1965@hotmail.com25538668Bane:?Bane 9, kl. 10.00 - 13.00?Bane 9, kl. 10.00 - 13.00
56
57
58
HEAD DH Junior, Drenge U18 grundspil
E-mail: Mobil:Dato:Søndag d. 22. majSøndag d. 14. augustSøndag d. 21. augustSøndag d. 28. august
59
Holdkaptajn: Claus Holmenclaus.holmen@yahoo.dk52524201Tidspunkt:Kl. 12.00Kl. 9.00Kl. 11.00Kl. 12.00
60
Spillere:
Modstander
Kolding/SønderborgLyngbySkovbakkenTeam Fyn
61
Oliver J. Bassekb@cirque.dk28140961Sted:KoldingLyngby Tennis KlubB.93 TennisFruens Bøge Tennis Klub
62
Alexander Chalmerh.chalmer@gmail.com52504681Adresse:Se hjemmeside herSe hjemmeside herVed Sporsløjfen 10, 2100 Kbh. Ø. Se hjemmeside her
63
Claus Edvin Niels Holmenclaus.holmen@yahoo.dk52796232Bane:??Bane 14, kl. 11.00 - 15.00?
64
August Ernstwilly@willyernst.dk40680779Bane:??Bane 15, kl. 11.00 - 16.00?
65
Christoffer Larsenhoffding71@gmail.com26272345Bane:??Bane 16, kl. 12.00 - 16.00?
66
Gustav Edeling Thirionlilledeling@hotmail.com41581489Bane:??Bane 17. kl. 12.00 - 15.00 ?
67
Daniel Salimnejaddsalimnejad@gmail.com31670012Bane:??-?
68
Aldo Zoccamaizocca@hotmail.com21947856Bane:??-?
69
Elias Høm Lindhardte.h.lindhardt@gmail.com40434040Bane:??-?
70
Adrian Hømulrik.trolle@scalepoint.com21228164Bane:??-?
71
72
73
HEAD DH Junior, Piger U18 grundspil
E-mail: Mobil:Dato:Søndag d. 22 majSøndag d. 14. augustSøndag d. 21. augustSøndag d. 28. august
74
Holdkaptajn: Andreas Relsterrelster@me.com50553035Tidspunkt:Kl. 14.30Kl. 9.00Kl. 10.00Kl. 9.00
75
Spillere:
Modstander
GentofteHRTHIKLyngby
76
Caroline Piculellcaropiculell@gmail.com42180424Sted:Gentofte Tennis KlubHRTB.93 TennisLyngby Tennis Klub
77
Sofie BjerringgaardKlaus.bjerringgaard@gmail.com20464796Adresse:Se hjemmeside herSe hjemmeside herVed Sporsløjfen 10, 2100 Kbh. Ø. Se hjemmeside her
78
Kaia Fallingesisse@lifewise.dk60131639Bane:??Bane 10, kl. 10.00 - 15.00?
79
Amalie Picuellcatspiculell@gmail.com60438331Bane:??Bane 11, kl. 10.00 - 13.00?
80
Sofia Seron Pawlikrelster@me.com50553035Bane:??Bane 12, kl. 11.00 - 13.00?
81
Josephine Banda Brendstrupmercybrendstrup@hotmail.com27983870Bane:??-?
82
Martha Ellen Meibomlot@meibom.dk22632279Bane:??-?
83
Caroline Kendaldavken@um.dk28802559Bane:??-?
84
85
86
DTF Senior Herre, 1. Division ØstE-mail: Mobil:Dato:
87
Holdkaptajn: Jan Nygaard Jensenjannygaardjensen@gmail.com21669213Tidspunkt:
88
Spillere:
Modstander
89
???Sted:
90
???Adresse:
91
???Bane:
92
???Bane:
93
???Bane:
94
???Bane:
95
???Bane:
96
???Bane:
97
98
99
DTF Senior Damer, 2. Division ØstE-mail: Mobil:Dato:
100
Holdkaptajn: Thomas Piculellcatspiculell@gmail.com23926991Tidspunkt:
Loading...
Main menu