Kulturkontakter Odda
Comments
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
kr
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
Kontaktliste til Kultur i Odda
2
Sendt invitasjon 27. januar
3
Hva:Navn: Mobil: Epost: Nettverksinvitasjon: Nettside:
4
Hus og scener
5
KultursjefLage Thune Myrberget9755 84 51lage.thune.myrberget@odda.kommune.nowww.kultursjefen.no
6
Odda kommune, kulturavdelingen
post@odda.kommune.nowww.oddakultur.no
7
Meieriet kulturhusBodil Skjerven97558489bodil.skjerven@odda.kommune.nobodil.skjerven@odda.kommune.nowww.meierietkulturhus.no
8
OFK banen (uteareal)Anne Britt Brekke99246135leder@oddafk.nohttp://oddafk.no/Messer og tivoli
9
OddahallenGeir Bakke97558595geir.bakke@odda.kommune.no
10
FormannshusetTorstein Jensson94839575formannshuset@gmail.comformannshuset@gmail.com
11
TyssohallenBjørn Seim95753764bjoesei@online.no
https://tyssohallen.wordpress.com/historie/
12
IRISStein Egil Legård97558458stein.egil.legaard@odda.kommune.nostein.egil.legaard@odda.kommune.nowww.iris.no
13
SentralbadetIngvild Ystanes48003958oddaingvild@gmail.com
14
Grendahuset i SkareHallstein Brekke95457238hallsteinbrekke@outlook.com
15
Grendahuset i Røldal
16
UngdomshallenSolveig Grønlien908 65 675solveig.gronlien@odda.kommune.nosolveig.gronlien@odda.kommune.no
17
Odda kinoBjørg Skogasel97558453bjorg.skogasel@odda.kommune.no
18
Vertshuset53 64 12 70
19
Odda hotellOle Melkeråen92263144
20
NVIMKraftverksstova457 93 706anne@nvim.no
21
NVIMKraftstasjonen958 16 848gro@nvim.no
22
Odda bibliotekElse Marie Sandal97 558 487else.marie.sandal@odda.kommune.no
23
24
Aktører
25
Odda frivillighetssentralElin Myran97 558 505elin.myran@odda.kommune.no
26
frivillig@odda.kommune.no
27
Odda kulturskoleEldbjørg Furholt97 558 452eldbjorg.furholt@odda.kommune.nowww.oddakulturskole.no
28
Blueslaget loks utøveStein Egil Legård97558458stein.egil.legaard@odda.kommune.no
29
Steinunn Torsteinsdottir92499391steinkast123@gmail.com
30
Odda SonglagOlav Skeieola-ske@online.no
31
Arild Clausenarildclau@gmail.com
32
Odda skolekorpskari.aalvik@odda.kommune.no
33
Odda ungdomsrådBodil Skjerven (sekretær)97558489bodil.skjerven@odda.kommune.no
34
Skare UngdomslagIngrid Dalestegaflot@online.no
35
Røldal ungdomslagSvein Myrheimsmyrh@online.no
36
Odda UngdomslagPer Gunnar Westerheimperwesterheim@msn.com
37
Solveig Grønlien90865675solveig.gronlien@odda.kommune.no
38
LitteratursymposietIngvild Ystanes48003958ingvild.ystanes@odda.kommune.nowww.litteratursymposiet.no
39
Odda musikklagSiri Jordalsiri@nvim.no
40
Odda Big BandPer Jarle Waulenper.j.waulen@odda. Kommune.no
41
TyssedalskoretAnne Maria Kråkevikanna.maria.kraakevik@odda.kommune.no
42
Musikkens Venner / KlassiskSvein Knutsen90120703sveinkn@gmail.comsveinkn@gmail.com
43
Odda RockeklubbKjetil Skjervenoddarockeklubb@gmail.com
44
Internasjonalt korLaura ButaLrbuta@yahoo.com
45
Elise Bakkeelise.bakke7575@gmail.com
46
Odda kunstforeningHagen
http://oddakunst.no/index.html
47
IdrettsmuseetJohan Torekloven
48
49
50
Funksjoner:
51
ByantikvarJorunn Monrad97 558 498jorunn.monrad@odda.kommune.no
52
NæringsrådgiverElisabeth Wesenlund Hauge97 533 362
elisabeth.wesenlund.hauge@odda.kommune.no
53
Inge Lægreid95889604inlae@online.no
54
Jostein Eitrheim47669524jostein.eithreim@hardangerraadet.no
55
Eivind Tokheim93636502eivind.tokheim@haugnett.no
56
Odda kommuneHarald Jordalharald.jordal@odda.kommune.no
57
Odda politi
58
Odda brannstasjon
59
Odda legevakt
60
Odda renovasjon
61
Hardangernett (fiber)
62
63
64
65
66
Driftskomiteen som politisk organ  ansvarleg organ for tilrettelegging av kulturbygg
67
PolitikkVibeke Hagen Stenhjem vibeke.hagen.stenhjem@politikkodda.no
68
Pelle Gangeskar ole.peder.gangeskar@politikkodda.no
69
Nils Petter Freim nils.petter.freim@politikkodda.no
70
Marit Backer-Owe marit.backer-owe@politikkodda.no
71
Kjell Einar Nilsen kjell.einar.nilsen@politikkodda.no
72
Gard Folkvord gard.folkvord@politikkodda.no
73
Emil Tomasgard emil.tomasgard@politikkodda.no
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
 
 
 
Ark 1