თბილისი, სატივის ქუჩა #10თემურ ხატიაშვილი
557 100 718; 598 450 806; 557 640 789;
dancewithmandala@gmail.com
შპს „საოჯახო მედიცინის ეროვნული სასწავლო ცენტრი"C ჰეპატიტის დიაგნოსტიკა და მკურნალობათბილისი, მ. წინამძღვრიშვილის ქ. #572959996;
nfmtc@nilc.org.ge
საფარიქალებისთვის იურიდიული და ფსიქოლოგიური დახმარება ძალადობის მსხვერპლი ქალებისთვისთბილისი, ქანთარიას ქ. #11ა, ადამიანის უფლებების სახლი (გაგარინის მოედანთან)0322 30 76 03;
unionsapari@gmail.com
ა(ა)იპ ზურაბ დანელიას სახელობის კავშირი "თანადგომა"ტესტირება, კონსულტირება, სტერილური საინექციო მასალის გაცემათბილისი, ალ.მაჭავარიანის ქუჩა №5 ქ. სოხუმი, ეშბას ქ.#164 გულიას ქ. 8მაია ბარათაშვილი599 457 454;
mbaratashvili@uniontanadgoma.org.ge
ქალთა ჯანმრთელობის ცენტრი „ჰერა“ქალებისთვის ძუძუს კიბოს და საშვილოსნოს ყელის კიბოს უფასო სკრინინგი; C ჰეპატიტის მკურნალობა; ნარკომომხმარებლების და მათი პარტნიორების პრეზერვატივებით უზრუნველყოფათბილისი, გამსახურდიას გამზ IIკვ შენობა 9 ბ 22 14 28 51;
centerhera@gmail.com
ა(ა)იპ "ჰეპა პლიუსი"ტესტირება, კონსულტირება, სტერილური საინექციო მასალის გაცემათბილისი, ჩუბინაშვილის ქ.#75მანანა სოლოღაშვილი599 27 10 51; 2 96 48 78;
mananasolog@yahoo.com https://www.facebook.com/HepaPlusOfficial/
ა(ა)იპ "საერთაშორისო ორგანიზაცია ქალებისთვის"აკესო"ტესტირება, კონსულტირება, სტერილური საინექციო მასალის გაცემათბილისი, ვაჟა ფშაველას მე-4 კვარტალი, მე-19 კ. ბ 33.ეკატერინე გარდაფხაძე555-384-545;
aceso.eka@gmail.com
სარეაბილიტაციო ცენტრი - თანადგომაამბულატორიული რეაბილიტაციათბილისი, ქუთაისის ქ. #18ვაჟა კასრელიშვილიhttps://www.facebook.com/TanadgomaTherapy/ 599 98 63 68
ააიპ "თანასწორობის მოძრაობა"ლგბტქი ადამიანების ტესტირება აივზე, სიფილისზე, B და C ჰეპატიტზე, ლუბრიკანტების და კონდომების გაცემა, ფსიქოთერაპია, პრე და პოსტ - ექსპოზიციური პროფილაქტიკა Prep, Pep (მათ შორის ფსიქოაქტიურ ნივთერებებზე დამოკიდებული თემის წევრებისთვის), შემთხვევის მართვა, იურიდიული დახმარება. თბილისი, უშანგი ჩხეიძის ქ. #19info@equality.ge 0322 47 97 48
რეალური ხალხი რეალური ხედვათვითდახმარების ჯგუფები აივ დადებითი პირებისთვის, მათ შორის ნარკოტიკებზე და ალკოჰოლზე დამოკიდებული პირებისთვის.თბილისი, დიდგორის რაონი, კოჯორილაშა თვალიაშვილი555 255580
ააიპ "ადიქციის კვლევისა და კონსულტაციის ცენტრი"ნარკოდამოკიდებული, ალკოჰოლზე დამოკიდებული პირებისთვის და მათი ოჯახის წევრებისთვის ინდივიდუალური და ჯგუფური ფსიქოთერაპიათბილისი, მგალობლიშვილის #3მარინა კაჭარავა593382955
შპს "ცენტრი კოგნიტა" ნიკოტინზე, ასევე კანაფზე დამოკიდებულების დაძლევის ჯგუფური ფსიქოთერაპიის პროგრამა.თბილისი, გივი კარტოზიას #8ნინო ბექაია593 228 168
ჰუმანიტარულ - სოციალური ფონდი - თიინ ჩელენჯ ჯორჯიანარკოდამოკიდებული და ალკოჰოლზე დამოკიდებული ადამიანების ფსიქოსოციალური რეაბილიტაციათბილისი, ჯავახეთის ქ. 3, ავჭალა 2-ის დასახლება, გლდანილევან მაზმიაშვილი597000515 tcgfamilia@gmail.com
ააიპ ''გამოღვიძება 2024''დამოკიდებული პირებისთვსთვის, რეაბილიტაცია-რესოციალიზაციისთვის აუცილებელი სერვისების ხელმისაწვდომობაზე ზრუნვა, ცნობიერების დონის ამაღლება, ადიქციის სფეროში მოღვაწე სუბიექტ-ობიექტების კვალიფიკაციის ამაღლება /განათლებაზე ზრუნვა;თბილისი, ვორონინის 10მარიამ ხარაიშვილი599889991; info@awakening.ge; awakening.ge
შპს ''რეჰაბი 2023'' - სარეაბილიტაციო ცენტრი ''ნება''ადიქციასთან ბრძოლის პროგრამები (სტაციონარული / ამბულატორიული) ფსიქო-სოციალური დახმარება, ნებისმიერ ნივთიერებასა თუ ქცევაზე დამოკიდებულთა რეაბილიტაცია, აღდგენა, რეინტეგრაციაქ. თბილისი, მ. თამარაშვილის 7 - ამბულატორია/ ტაბახმელა- სტაციონარი)თამაზ ტუღუში511147717; nebarehab@gmail.com, 511191161, nebarehab.ge
შპს "რუსთავის მედიცინის სახლი - N1 სამკურნალო დიაგნოსტიკური ცენტრი"C ჰეპატიტის დიაგნოსტიკა და მკურნალობარუსთავი, გ.ოდიშარიას ქ. #19254003;
ა(ა)იპ "ახალი ვექტორი" - რუსთავიტესტირება, კონსულტირება, სტერილური საინექციო მასალის გაცემარუსთავი, კოსტავას ქ.8, ბ.#2ლაშა აბესაძე595 93 09 59; 03 41 25 73 27;
abesadze-1973@mail.ru
საქართველოს ადიქტოლოგიის სამედიცინო კორპორაციასუბოქსონით ჩანაცვლებითი თერაპიის პროგრამაგორი, მშვიდობის გამზირი 1აგელა ნადირაძე577344317;
nfo@gamc.ge www.gamc.ge
ა(ა)იპ "ნაბიჯი მომავლისკენ"ტესტირება, კონსულტირება, სტერილური საინექციო მასალის გაცემაგორი, ბესიკის ქუჩა #3/6ქეთევან ბიძინაშვილი599 370 255; 0370 27 01 72;