| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | СПРАВКА БРОЙ ПРИЕТИ ДЕЦА В ПЪРВИ КЛАС РАЗПРЕДЕЛНИ ПО ГРУПИ В ПЪРВИ КЛАС НА ТЕРИТОРИЯТА НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА ВТОРО КЛАСИРАНЕ 20.06.2022 Г. https://sabev03.github.io/info-1-klas/ | |||||||||||||||||||||||||
2 | Училище | Район | ОБЯВЕНИ МЕСТА НА ПЪРВО КЛАСИРАНЕ | ПЪРВО КЛАСИРАНЕ ПРИЕТИ | Обявени места на второ класиране | Приети на класирането | ПЪРВА ГРУПА | ВТОРА ГРУПА | ТРЕТА ГРУПА | ЧЕТВЪРТА ГРУПА | БЕЗ ГРУПА | % ПЪРВА ГРУПА | % ВТОРА ГРУПА | % ТРЕТА ГРУПА | % ЧЕТВЪРТА ГРУПА | % БЕЗ ГРУПА | НЕПРИЕТИ ПЪРВА ГРУПА | ЗАБЕЛЕЖКА | ЗАБЕЛЕЖКА 2 | КОНТРОЛА: | КОНТРОЛА 2 | % заети места | ПЪРВО КЛАСИРАНЕ ЗАЕТИ МЕСТА % | ПЪРВО КЛАСИРАНЕ ЗАЕТИ МЕСТА | ||
3 | 78. СУ "Христо Смирненски" | Банкя | 88 | 88 | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 16,67% | 0,00% | 0,00% | 83,33% | 0,00% | 100,00% | 6 | 86% | 100% | 88 | ||||||
4 | 2. СУ "Акад. Емилиян Станев" | Витоша | 120 | 120 | 11 | 11 | 4 | 7 | 0 | 0 | 36,36% | 63,64% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 11 | 100% | 100% | 120 | ||||||
5 | 5. ОУ "Иван Вазов" | Витоша | 72 | 72 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 20 | 100,00% | 3 | 100% | 100% | 72 | |||||
6 | 26. СУ "Йордан Йовков" | Витоша | 48 | 48 | 7 | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 5 | 100,00% | 7 | 100% | 100% | 48 | |||||
7 | 50. ОУ "Васил Левски" | Витоша | 72 | 72 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 66,67% | 33,33% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 3 | 100% | 100% | 72 | ||||||
8 | 52. ОУ "Цанко Церковски" | Витоша | 66 | 66 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 2 | 100% | 100% | 66 | ||||||
9 | 64. ОУ "Цар Симеон Велики" | Витоша | 48 | 48 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 4 | 100% | 100% | 48 | ||||||
10 | 86. ОУ "Климент Охридски" | Витоша | 24 | 24 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 3 | 100% | 100% | 24 | ||||||
11 | 152. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Витоша | 22 | 8 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | 0 | 0% | 36% | 8 | ||||||
12 | 61. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Връбница | 72 | 73 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 2 | 100% | 101% | 73 | ||||||
13 | 62. ОУ "Христо Ботев" | Връбница | 48 | 30 | 19 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 50,00% | 0,00% | 0,00% | 50,00% | 0,00% | 100,00% | 2 | 11% | 63% | 30 | ||||||
14 | 70. ОУ "Климент Охридски" | Връбница | 24 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0 | 100% | 100% | 24 | ||||||
15 | 74. СУ "Гоце Делчев" | Връбница | 88 | 51 | 41 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 40,00% | 0,00% | 0,00% | 60,00% | 0,00% | 100,00% | 5 | 12% | 58% | 51 | ||||||
16 | 140. СУ "Иван Богоров" | Връбница | 96 | 75 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | 0 | 0% | 78% | 75 | ||||||
17 | 146. ОУ "Патриарх Евтимий" | Връбница | 24 | 20 | 4 | НЯМА ГЕНЕРИРАН СПИСЪК | 0 | 0 | 0 | 0 | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | 0 | #VALUE! | 83% | 20 | ||||||
18 | 175. ОУ "Васил Левски" | Връбница | 24 | 15 | 9 | НЯМА ГЕНЕРИРАН СПИСЪК | 0 | 0 | 0 | 0 | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | 0 | #VALUE! | 63% | 15 | ||||||
19 | 18. СУ "Уилям Гладстон" | Възраждане | 168 | 169 | 13 | 13 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0,00% | 0,00% | 7,69% | 92,31% | 0,00% | 100,00% | 13 | 100% | 101% | 169 | ||||||
20 | 30. СУ "Братя Миладинови" | Възраждане | 96 | 96 | 11 | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 11 | 100% | 100% | 96 | ||||||
21 | 32. СУИЧЕ "Св. Климент Охридски" | Възраждане | 144 | 144 | 11 | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 11 | 100% | 100% | 144 | ||||||
22 | 46. ОУ "Константин Фотинов" | Възраждане | 22 | 19 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | 0 | 0% | 86% | 19 | ||||||
23 | 67. ОУ "Васил Друмев" | Възраждане | 48 | 33 | 15 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 3 | 20% | 69% | 33 | ||||||
24 | 76. ОУ "Уилям Сароян" | Възраждане | 24 | 12 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | 0 | 0% | 50% | 12 | ||||||
25 | 136. ОУ "Любен Каравелов" | Възраждане | 48 | 27 | 22 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 7 | 32% | 56% | 27 | ||||||
26 | 11. ОУ "Св. Пимен Зографски" | Изгрев | 72 | 72 | 14 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 35,71% | 0,00% | 0,00% | 64,29% | 0,00% | 100,00% | 14 | 100% | 100% | 72 | ||||||
27 | 105. СУ "Атанас Далчев" | Изгрев | 144 | 144 | 14 | 14 | 3 | 0 | 0 | 11 | 21,43% | 0,00% | 0,00% | 78,57% | 0,00% | 100,00% | 14 | 100% | 100% | 144 | ||||||
28 | 119. СУ "Акад. Михаил Арнаудов" | Изгрев | 120 | 120 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 5 | 100,00% | 3 | 100% | 100% | 120 | |||||
29 | 3. СУ "Марин Дринов" | Илинден | 24 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0 | 100% | 100% | 24 | |||||||
30 | 43. ОУ "Христо Смирненски" | Илинден | 110 | 110 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 33,33% | 0,00% | 66,67% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 3 | 100% | 100% | 110 | ||||||
31 | 45. ОУ "Константин Величков" | Илинден | 110 | 100 | 24 | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 40,00% | 0,00% | 0,00% | 60,00% | 0,00% | 100,00% | 10 | 42% | 91% | 100 | ||||||
32 | 113. СУ "Сава Филаретов" | Илинден | 44 | 18 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | 0 | 0% | 41% | 18 | ||||||
33 | 4. ОУ "Професор Джон Атанасов" | Искър | 120 | 120 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 1 | 100% | 100% | 120 | ||||||
34 | 65. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Искър | 24 | 12 | 12 | НЯМА ГЕНЕРИРАН СПИСЪК | 0 | 0 | 0 | 0 | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | 0 | #VALUE! | 50% | 12 | ||||||
35 | 68. СУ "Акад. Никола Обрешков" | Искър | 96 | 67 | 31 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 1 | 3% | 70% | 67 | ||||||
36 | 69. СУ "Димитър Маринов" | Искър | 72 | 24 | 51 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 20,00% | 0,00% | 0,00% | 80,00% | 0,00% | 100,00% | 5 | 10% | 33% | 24 | ||||||
37 | 89. ОУ "д-р Христо Стамболски" | Искър | 48 | 8 | 40 | НЯМА ГЕНЕРИРАН СПИСЪК | 0 | 0 | 0 | 0 | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | 0 | #VALUE! | 17% | 8 | ||||||
38 | 108. СУ "Никола Беловеждов" | Искър | 120 | 98 | 23 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 2 | 9% | 82% | 98 | ||||||
39 | 150. ОУ "Цар Симеон I" | Искър | 66 | 61 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 1 | 20% | 92% | 61 | ||||||
40 | 163. ОУ "Черноризец Храбър" | Искър | 120 | 91 | 31 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,00% | 50,00% | 0,00% | 50,00% | 0,00% | 100,00% | 2 | 6% | 76% | 91 | ||||||
41 | 17. СУ "Дамян Груев" | Красна поляна | 96 | 96 | 15 | 15 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 15 | 100% | 100% | 96 | ||||||
42 | 28. СУ "Алеко Константинов" | Красна поляна | 72 | 44 | 38 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 66,67% | 0,00% | 0,00% | 33,33% | 0,00% | 100,00% | 3 | 8% | 61% | 44 | ||||||
43 | 75. ОУ "Тодор Каблешков" | Красна поляна | 110 | 66 | 44 | НЯМА ГЕНЕРИРАН СПИСЪК | 0 | 0 | 0 | 0 | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | 0 | #VALUE! | 60% | 66 | ||||||
44 | 92. ОУ "Димитър Талев" | Красна поляна | 66 | 66 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 50,00% | 0,00% | 25,00% | 25,00% | 0,00% | 100,00% | 4 | 100% | 100% | 66 | ||||||
45 | 123. СУ "Стефан Стамболов" | Красна поляна | 72 | 50 | 26 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 4 | 15% | 69% | 50 | ||||||
46 | 135. СУ "Ян Амос Коменски" | Красна поляна | 66 | 28 | 48 | 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0,00% | 0,00% | 12,50% | 87,50% | 0,00% | 100,00% | 8 | 17% | 42% | 28 | ||||||
47 | 147. ОУ "Йордан Радичков" | Красна поляна | 22 | 2 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | 0 | 0% | 9% | 2 | ||||||
48 | 19. СУ "Елин Пелин" | Красно село | 96 | 96 | 12 | 12 | 2 | 0 | 0 | 10 | 16,67% | 0,00% | 0,00% | 83,33% | 0,00% | 100,00% | 12 | 100% | 100% | 96 | ||||||
49 | 25. ОУ "д-р Петър Берон" | Красно село | 96 | 98 | 14 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 35,71% | 0,00% | 0,00% | 64,29% | 0,00% | 100,00% | 14 | 100% | 102% | 98 | ||||||
50 | 34. ОУ "Стою Шишков" | Красно село | 120 | 120 | 14 | 14 | 2 | 1 | 1 | 10 | 14,29% | 7,14% | 7,14% | 71,43% | 0,00% | 100,00% | 14 | 100% | 100% | 120 | ||||||
51 | 36. СУ "Максим Горки" | Красно село | 96 | 96 | 12 | 12 | 4 | 0 | 0 | 8 | 33,33% | 0,00% | 0,00% | 66,67% | 0,00% | 100,00% | 12 | 100% | 100% | 96 | ||||||
52 | 51. СУ "Елисавета Багряна" | Красно село | 96 | 96 | 5 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 5 | 100% | 100% | 96 | ||||||
53 | 132. СУ "Ваня Войнова" | Красно село | 48 | 48 | 15 | 13 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 13 | 87% | 100% | 48 | ||||||
54 | 142. ОУ "Веселин Ханчев" | Красно село | 96 | 82 | 35 | 7 | 1 | 0 | 0 | 6 | 14,29% | 0,00% | 0,00% | 85,71% | 0,00% | 100,00% | 7 | 20% | 85% | 82 | ||||||
55 | 85. СУ "Отец Паисий" | Кремиковци | 48 | 20 | 29 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 1 | 3% | 42% | 20 | ||||||
56 | 115. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Кремиковци | 22 | 13 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 1 | 11% | 59% | 13 | ||||||
57 | 116. ОУ "Паисий Хилендарски" | Кремиковци | 22 | 2 | 21 | НЯМА ГЕНЕРИРАН СПИСЪК | 0 | 0 | 0 | 0 | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | 0 | #VALUE! | 9% | 2 | ||||||
58 | 117. СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Кремиковци | 44 | 24 | 21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 2 | 10% | 55% | 24 | ||||||
59 | 156. ОбУ "Васил Левски" | Кремиковци | 24 | 18 | 6 | НЯМА ГЕНЕРИРАН СПИСЪК | 0 | 0 | 0 | 0 | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | #VALUE! | 0 | #VALUE! | 75% | 18 | ||||||
60 | 159. ОУ "Васил Левски" | Кремиковци | 24 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0 | 100% | 100% | 24 | |||||||
61 | 162. ОбУ "Отец Паисий" | Кремиковци | 44 | 19 | 25 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0 | 16% | 43% | 19 | ||||||
62 | 21. СУ "Христо Ботев" | Лозенец | 66 | 66 | 11 | 11 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9,09% | 9,09% | 27,27% | 54,55% | 0,00% | 100,00% | 11 | 100% | 100% | 66 | ||||||
63 | 35. СЕУ "Добри Войников" | Лозенец | 72 | 72 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 40,00% | 0,00% | 0,00% | 60,00% | 0,00% | 100,00% | 5 | 100% | 100% | 72 | ||||||
64 | 107. ОУ "Хан Крум" | Лозенец | 88 | 88 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0,00% | 25,00% | 75,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 4 | 100% | 100% | 88 | ||||||
65 | 120. ОУ "Георги С. Раковски" | Лозенец | 96 | 96 | 22 | 22 | 1 | 1 | 0 | 20 | 4,55% | 4,55% | 0,00% | 90,91% | 0,00% | 100,00% | 22 | 100% | 100% | 96 | ||||||
66 | 122. ОУ "Николай Лилиев" | Лозенец | 72 | 72 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 33,33% | 0,00% | 1 | 33,33% | 1 | 100% | 100% | 72 | |||||
67 | 139. ОУ "Захари Круша" | Лозенец | 96 | 96 | 18 | 18 | 4 | 0 | 0 | 14 | 22,22% | 0,00% | 0,00% | 77,78% | 0,00% | 100,00% | 18 | 100% | 100% | 96 | ||||||
68 | 27. СУ "Акад. Георги Караславов" | Люлин | 48 | 25 | 23 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 1 | 4% | 52% | 25 | ||||||
69 | 33. ОУ "Санкт Петербург" | Люлин | 88 | 58 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | #DIV/0! | 0 | 0% | 66% | 58 | ||||||
70 | 37. СУ "Райна Княгиня" | Люлин | 48 | 18 | 31 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 4 | 13% | 38% | 18 | ||||||
71 | 40. СУ "Луи Пастьор" | Люлин | 120 | 119 | 7 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 28,57% | 0,00% | 0,00% | 71,43% | 0,00% | 100,00% | 7 | 100% | 99% | 119 | ||||||
72 | 56. СУ "Проф. Константин Иречек" | Люлин | 120 | 107 | 22 | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 12,50% | 0,00% | 12,50% | 75,00% | 0,00% | 100,00% | 8 | 36% | 89% | 107 | ||||||
73 | 77. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Люлин | 17 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0 | 100% | 100% | 17 | |||||||
74 | 79. СУ "Индира Ганди" | Люлин | 96 | 89 | 11 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 2 | 18% | 93% | 89 | ||||||
75 | 90. СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин" | Люлин | 96 | 96 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 1 | ПОЯВЯВА СЕ ДЕТЕ ПЪРВА ГРУПА, КОЕТО НЕ Е КАНДИДАТСТВАЛО НА ПЪРВО КЛАСИРАНЕ | 100,00% | 1 | 100% | 100% | 96 | ||||
76 | 96. СУ "Лев Николаевич Толстой" | Люлин | 110 | 91 | 25 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 33,33% | 16,67% | 0,00% | 50,00% | 0,00% | 100,00% | 6 | 24% | 83% | 91 | ||||||
77 | 97. СУ "Братя Миладинови" | Люлин | 96 | 91 | 12 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 5 | 42% | 95% | 91 | ||||||
78 | 103. ОУ "Васил Левски" | Люлин | 44 | 20 | 24 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 1 | 4% | 45% | 20 | ||||||
79 | 137. СУ "Ангел Кънчев" | Люлин | 96 | 85 | 16 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 33,33% | 0,00% | 0,00% | 66,67% | 0,00% | 100,00% | 3 | 19% | 89% | 85 | ||||||
80 | 10. СУ "Теодор Траянов" | Младост | 88 | 88 | 14 | 14 | 6 | 0 | 2 | 6 | 42,86% | 0,00% | 14,29% | 42,86% | 0,00% | 100,00% | 14 | 100% | 100% | 88 | ||||||
81 | 39. СУ "Петър Динеков" | Младост | 96 | 54 | 51 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 28,57% | 0,00% | 0,00% | 71,43% | 0,00% | 100,00% | 7 | 14% | 56% | 54 | ||||||
82 | 81. СУ "Виктор Юго" | Младост | 168 | 168 | 13 | 11 | 6 | 1 | 0 | 4 | 54,55% | 9,09% | 0,00% | 36,36% | 0,00% | 100,00% | 11 | 85% | 100% | 168 | ||||||
83 | 82. ОУ "Васил Априлов" | Младост | 48 | 29 | 21 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 66,67% | 0,00% | 0,00% | 33,33% | 0,00% | 100,00% | 3 | 14% | 60% | 29 | ||||||
84 | 118. СУ "Акад. Людмил Стоянов" | Младост | 96 | 96 | 7 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 57,14% | 0,00% | 0,00% | 42,86% | 0,00% | 100,00% | 7 | 100% | 100% | 96 | ||||||
85 | 125. СУ "Боян Пенев" | Младост | 144 | 144 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 20,00% | 0,00% | 0,00% | 80,00% | 0,00% | 100,00% | 5 | 100% | 100% | 144 | ||||||
86 | 128. СУ "Алберт Айнщайн" | Младост | 96 | 97 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 20,00% | 0,00% | 0,00% | 80,00% | 0,00% | 100,00% | 5 | 100% | 101% | 97 | ||||||
87 | 131. СУ "Климент Аркадиевич Тимирязев" | Младост | 144 | 144 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 40,00% | 0,00% | 0,00% | 60,00% | 0,00% | 100,00% | 5 | 100% | 100% | 144 | ||||||
88 | 144. СУ "Народни будители" | Младост | 144 | 126 | 29 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 20,00% | 0,00% | 0,00% | 80,00% | 0,00% | 100,00% | 5 | 17% | 88% | 126 | ||||||
89 | 145. ОУ "Симеон Радев" | Младост | 120 | 120 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 50,00% | 50,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 2 | 100% | 100% | 120 | ||||||
90 | 15. СУ "Адам Мицкевич" | Надежда | 96 | 52 | 47 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 33,33% | 0,00% | 0,00% | 66,67% | 0,00% | 100,00% | 6 | 13% | 54% | 52 | ||||||
91 | 16. ОУ "Райко Жинзифов" | Надежда | 88 | 56 | 39 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 16,67% | 0,00% | 0,00% | 83,33% | 0,00% | 100,00% | 6 | 15% | 64% | 56 | ||||||
92 | 54. СУ "Св. Иван Рилски" | Надежда | 120 | 120 | 11 | 9 | 4 | 0 | 1 | 4 | 44,44% | 0,00% | 11,11% | 44,44% | 0,00% | 100,00% | 9 | 82% | 100% | 120 | ||||||
93 | 63. ОУ "Христо Ботев" | Надежда | 48 | 44 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 1 | 20% | 92% | 44 | ||||||
94 | 98. НУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Надежда | 44 | 44 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 2 | 50% | 100% | 44 | ||||||
95 | 101. СУ "Бачо Киро" | Надежда | 120 | 120 | 10 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 30,00% | 0,00% | 0,00% | 70,00% | 0,00% | 100,00% | 10 | 100% | 100% | 120 | ||||||
96 | 102. ОУ "Панайот Волов" | Надежда | 69 | 69 | 5 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 60,00% | 0,00% | 20,00% | 20,00% | 0,00% | 100,00% | 5 | 100% | 100% | 69 | ||||||
97 | 141. ОУ "Народни будители" | Надежда | 48 | 10 | 39 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 100,00% | 2 | 5% | 21% | 10 | ||||||
98 | 160. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Нови Искър | 22 | 9 | 14 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 2 | 14% | 41% | 9 | ||||||
99 | 170. СУ "Васил Левски" | Нови Искър | 88 | 75 | 17 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 25,00% | 0,00% | 75,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 4 | 24% | 85% | 75 | ||||||
100 | 171. ОУ "Стоил Попов" | Нови Искър | 44 | 44 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 0,00% | 0,00% | 100,00% | 1 | 100% | 100% | 44 | ||||||