Dugnadslister 9-10 april.xlsx
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
kr
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
iversen
2
De postene som er viktigst å fylle er markert med gult (søndag)
3
Dugnadslister Vårcup gutter 9-10 april
erlend.hem@olympiatoppen.no
hhonne@gmail.com
4
Lørdag 9. aprilTilhører lag:satt opp
pal.falnes@ibv.uio.no
mette.thorsen@yahoo.no
5
Navn:E-post:Tlf:
gonen@online.no
ingvild.ilebekk@bouvet.no
6
Kiosk
Gjermund.Jorgensen@ude.oslo.kommune.no
t-sandel@online.no
7
08.30-12.00Halvor Lundevallhlundevall@gmail.com951791402007
margrethel@romeiendom.no
goypalandet@hotmail.com
8
08.30-12.00Nina Davidsen ninada@online.no988477072007
stigisaksen@me.com
lars.opstad@gmail.com
9
08.30-12.00Nina Ommundsenninaommundsen@gmail.com402256852007
sf@firsthouse.no
Olav.wildeng@gmail.com
10
08.30-12.00Jan-Ivar Abrahamsenjia@itrack.no908260362000
morten.haug.emilsen@wellflow.no
lmwes@online.no
11
08.30-12.00Erlend Hemerlend.hem@olympiatoppen.no924062802002
d.v.hanstad@nih.no
ellen.skarpen@gmail.com
12
08.30-12.00Pål Falnespal.falnes@ibv.uio.no911519352002
jon.tveiten@energi.no
henrik.horn@politiet.no
13
08.30-12.00Oddvar LoneOddvar.lone@gmail.com934415622000
hans.petter.odegaard@swarco.com
per.j.vang@gmail.com
14
11.45-15.00Halvor Hoddevikhalvor.hoddevik@gmail.com452027072007
orjaseter@hotmail.com
lassemoeller04@hotmail.com
15
11.45-15.00Jan-Erik Wang Jewang@freeride.no 926665602007
Morten.Aaserud@wilhelmsen.com
j999777@gmail.com
16
11.45-15.00Elise Skjold Rønningen elise.skjold.ronningen@gmail.com996485622007
imhagaseth@gmail.com
meazabel@yahoo.com
17
11.45-15.00Solveig Paulsensolveig.paulsen@vikenfiber.no926699202000
cathrine.sorensen@getmail.no
monica.sollie@byr.oslo.kommune.no
18
11.45-15.00GONEN BUTELgonen@online.no958183802002
egil.hatling@dlapiper.com
Hilde.Knudsrod@hioa.no
19
11.45-15.00GJERMUND JORGENSEN
Gjermund.Jorgensen@ude.oslo.kommune.no
934014022002
maja@sjatil.no
jon-kristian.eikseth@coor.com
20
kbjerke72@gmail.com
aks@faveoprosjektledelse.no
21
14.45-18.00Pia Lundgren Fuhrpialufu@hotmail.com957271722007
ainadanielsen81@gmail.com
stmolvik@gmail.com
22
14.45-18.00Elisabeth WiikElisabeth.Wiik@osloskolen.no480208522007
kjetil@rolness.no
eadyvik@yahoo.no
23
14.45-18.00Cecilie Unnelandcecilie_unneland@hotmail.com915872322007
hanne1909@osloskolen.no
narpindersingh@hotmail.com
24
14.45-18.00Tanja A. Münchausentanja@human-factors.no930558322000
jan.moller@no.gt.com
pal.erik@roinvest.no
25
14.45-18.00Ane Ludvigsenaneludvigsen@hotmail.com995033872000
svein.arne.lamo@xlent.no
26
14.45-18.00Torgeir gutvikTorgeig@hotmail.com
svein-tore.heimdal@egmont.com
27
14.45-18.00Cecilie GlomsethCecilie.glomseth@gmail.com408794862000
laila.e.hansen.tjugum@vikenfiber.no
28
roger.trana@online.no
29
Parkering
auive@online.no
30
08.15-12.30Øystein Thomassenmargrethel@romeiendom.no417872012002
yankallevik@online.no
31
08.15-12.30Stig Isaksenstigisaksen@me.com901135402002
cathrine.sorensen@getmail.no
32
08.15-12.30Steinar Flaasf@firsthouse.no920557442002
ka-bjo3@online.no
33
08.15-12.30heik@nve.no
34
12.15-16.30Dag Tuastadd.h.tuastad@ikos.uio.no997912322000
kathrinetuenaase@yahoo.no
35
12.15-16.30Morten H. Emilsenmorten.haug.emilsen@wellflow.no911709032002
renate.salomonsen@khm.uio.no
36
12.15-16.30Eirik Krogstadeirik.krogstad@hotmail.com957466482007
line.vogt@norges-bank.no
37
12.15-16.30
Bente.Broholt@GMAIL.com
38
karin.erichsen@getmail.no
39
Premieansvarlig
monica.sollie@gmail.com
40
10.30-14.30
toneh64@gmail.com
41
14.15-18.00
peterbj1@gmail.com
42
ghvi@statoil.com
43
Rydding
su@advokatforum.no
44
09.30-12.30Åshild Kjøkkjoeka@yahoo.no941984942007
ane.myhre@hotmail.com
45
09.30-12.30Dag Vidar Hanstadd.v.hanstad@nih.no908922292002
Kjell.olav@infinitum.no
46
09.30-12.30jon tveitenjon.tveiten@energi.no913242172002
anne.lise@forskning.no
47
09.30-12.30Hans Petter Ødegaardhans.petter.odegaard@swarco.com922416002002
bente@romlab.no
48
12.15-15.15Svein Ørjasæterorjaseter@hotmail.com909696812002
tilmorten@broadpark.no
49
12.15-15.15Gunn Bøllag-boella@online.no934870082007
sofie@laboremus.no
50
12.15-15.15Morten AaserudMorten.Aaserud@wilhelmsen.com905655862002
jemima.garcia-godos@sosgeo.uio.no
51
12.15-15.15Inger Marit Hagasethimhagaseth@gmail.com950433552002
anessoe@yahoo.com
52
15.00-18.15Vidar Knudsenvidar.knudsen@gmail.com480112282007
ingarsj@hotmail.com
53
15.00-18.15Cathrine Sørensencathrine.sorensen@getmail.no484001002002
mtrober@online.no
54
15.00-18.15
reidun.tysseland@dnb.no
55
15.00-18.15
ase.gornitzka@stv.uio.no
56
annekans@online.no
57
Sekreteriat
rabtor@online.no
58
08.30-12.30Thomas Rygg Hannestadthomas@sorgenfri.com957053322007
karenfrivik@hotmail.com
59
08.30-12.30Regina Jarsteinrjarstein@mail.com95213451
Lyn g09 berg løvene-c
esk@ngi.no
60
08.30-12.30
audjohannejarval6@gmail.com
61
12.15-16.30Egil Hatlingegil.hatling@dlapiper.com928101502002
richard@bakeverksted.no
62
12.15-16.30Maja/Pål Erik Sjåtilmaja@sjatil.no414025932002
tasor3050@outlook.com
63
12.15-16.30Elin schjenken halvorsen
ElinSchjenken.Halvorsen@steenstrom.com
90895513
nils.arve.froisland@online.no
64
hakbor@online.no
65
jan.moller@grant.thornton.no
66
Søndag 10. april
lars.myhrvold@admin.uio.no
67
Navn:E-post:Tlf:
ulfped@gmail.com
68
Kiosk
torebroh@online.no
69
08.30-12.00Lise Christensenlise.christensen@e-co.no924401962007
kjetil@rolness.no
70
08.30-12.00VIdar Eriksenvidar.eriksen@vwfs.no909217812007
monica.sollie@byr.oslo.kommune.no
71
08.30-12.00Kristin Bjerkekbjerke72@gmail.com416564472002
trygve.f.moe@gmail.com
72
08.30-12.00Truls Raastadtruls.raastad@nih.no913688962000
kveiborg@hotmail.com
73
08.30-12.00Aina Danielsenainadanielsen81@gmail.com412451182002
h.c.arnseth@iped.uio.no
74
08.30-12.00Frode Bjerkelyfrodebje@gmail.com975657882005
nina.hofsli@gmail.com
75
08.30-12.00Espen Frøylandespen.froyland@gmail.com934918012000
amy@hjort.no
76
11.45-15.45Paul Mykkeltvedt paulmykk@gmail.com
Sissel_anita@me.com
77
11.45-15.45Ales Reeales.ree@gmail.com913518032005
nicolay.lae@evry.com
78
11.45-15.45Mass Anders Hus mah@lynxlaw.no908666432007
petter.toneff@gmail.com
79
11.45-15.45Vibeke Sundenevibeke@senzie.no911007992000
eva.a.sollie@gmail.com
80
11.45-15.45Kjetil Rollneskjetil@rolness.no2002
philip@laboremus.no
81
11.45-15.45Tarjei HavnesTarjeiha@gmail.com93423592
henrik.wiig@nibr.no
82
11.45-15.45jrh@nrk.no
83
15.30-19.30Joachim Futtrupjoachim.futtrup@gmail.com482967012007 lag 8
ingerhelenesj@gmail.com
84
15.30-19.30Ragnar Thorsteinssonhreggvit@gmail.com970307352007 lag 8
amund.djuve@dn.no
85
15.30-19.30Marianne W.Misundmaisan@start.no900257852007
ottar.tysseland@vikenfiber.no
86
15.30-19.30Carina Nilstuncarina.nilstun@gmail.com97731700G11 4
hkbragerlarsen@gmail.com
87
15.30-19.30Andreas Mollattam@otivio.com93446261G11 4
peter.maassen@iped.uio.no
88
15.30-19.30Ellen Scheenellenscheen@gmail.com97519420G11 4
ojoerg-s@online.no
89
15.30-19.30
egilbau@online.no
90
steinar@lydklinikken.no
91
Parkering
saiyma@icloud.com
92
08.15-11.15Chris Gregerschrgr@circleKeurope.com907542502005
gautelap@yahoo.com
93
08.15-11.15Enzo Beschienzo@divini.no917581982000
espen.r.moen@bi.no
94
08.15-11.15Egil Naustvikegil.naustvik@gmail.co90135104G06/6 Lyn Tigers
mullerpost@gmail.com
95
08.15-11.15
post@arnito.no
96
11.00-14.15Henrik Norman (Mette/Knut)mette.norman@gmail.com95979811x
ingvild.ornhoi@gmail.com
97
11.00-14.15Hege Marthinussenhm9@getmail.no484031492005 Lyn B-gjengen
98
11.00-14.15Lars Alteheldlars_alteheld@yahoo.com47086056G06/6 Lyn Tigers
99
11.00-14.15
100
Loading...