Ruder Es medlemsliste
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
 
ABCDEFGHIJK
1
04/11/2018
2
Ruder es Medlemmer
Spilledage
3
Ønsker du ændringer ( evt slettes fra listen ) Email til: j.b.lauridsen@worldonline.dk
Hcp
rød-kan ikke
grøn-ok
4
NavnTelefon 1Telefon 2Telefon 3Email
pr. 15/10/17
ma emma aftirto emto af
5
Als, Susanne
26 24 56 01
slpa2103@gmail.com39,91
6
Andersen, Annette Bjaaland
50 53 40 20
annettebjaaland@yahoo.dk15,87
7
Andersen, Hanne
36 49 22 44
60 28 14 85
hanne-ib@live.dk30,61
8
Arvidsen, Irene
60 89 59 04
lrene.arvidsen@live.dk23,53
9
Bast, Susan
30 24 16 21
43 50 80 00
29 72 78 95
sbast@pbhome.dk25,03
10
Bjørn, Alice
28 83 88 01
alicebjoern@hotmail.com13,22
11
Bodholdt, Elin
42 94 04 16
42 94 02 48
SMS38,66parvis
12
Bodholdt, Martin
42 94 04 16
42 94 02 48
SMSbodholdt@hotmail.dk36,1parvis
13
Bruus, Ebbe
61 27 32 25
EbbeBruus@Gmail.com52
14
Buggild, Lita
60 84 25 66
lbuggild@icloud.com36
15
Baadsager, Merete
36 16 31 70
meretebaad@gmail.com33,56
16
Christensen, Henning
29 83 86 02
28 83 86 02
anhc3437@gmail.com29,43
17
Christiansen, Peter
36 75 84 03
peter@christiansewn.dk37,52
18
Dundal, Berit
20 44 38 92
berit_dundal@hotmail.com35,3BC
19
Elemark, Bent
26 56 84 58
bentelemark@gmail.com38,05
20
Eriksen, Jytte Manley
36 49 47 65
27 14 47 65
31,23
21
Frengler, Lone
41 40 64 99
lone.frengler@gmail.com52
22
Gamby, Marianne
23 74 04 40
37,19
23
Gjaldbæk, Inge
36 49 07 37
23 44 22 45
gjaldbaek@get2net.dk49,3
24
Glarø, Erling
36 48 20 90
40 53 19 70
erling@glaroe.dk38,39
25
Hansen, Erling
36 49 01 10
ingererling@mail.dk42,99
26
Hansen, Flemming
40 14 30 54
20 72 10 54
fogi@mail.tele.dk22,69
27
Hansen, Hanne
36 75 22 91
51,32
28
Hansen, Ib
33 22 63 28
61 60 63 28
29,47
29
Hansen, Inger
36 49 01 10
ingererling@mail.dk43,12
30
Hansen, Ingrid
40 14 30 54
fogi@mail.tele.dk29,17
31
Heikel, Lis
36 46 38 98
52
32
Henriksen, Verner
36 78 28 77
40 57 09 20
vernerhenriksen@procontech.dk
16,53
33
Henriksen, Yvonne
36 78 28 77
yvonnehenriksen@procontech.dk
22,94
34
Holmenlund, Lis
36 78 19 78
51 62 35 37
34,67
35
Holmenlund, Peter
36 78 19 78
22 50 15 92
36,8
36
Holm-Larsen, Lisbeth
28 85 14 86
52
37
Hviid, Henning
29 77 00 95
21 81 89 89
henning@familienhviid.dk24,33
38
Hviid, Inger-Margrethe Phillip
29 77 00 95
21 81 89 89
IM@Familienhviid.dk23,34
39
Højberg, Lina
43 73 43 00
28 44 20 98
linahoem@hotmail.com31,06
40
Isling, Lena
36 78 82 83
24 46 12 03
lenaisling@hotmail.com33,64
41
Jacobsen, Gertrud
36 78 30 53
50 46 83 99
gjnybo@mail.dk35,85
42
Jakobsen, Inge
36 77 66 42
41,16
43
Jakobsen, Mogens
36 77 66 42
mogjak@email.dk32,59
44
Jakobsen, Ulrik
40 13 32 38
ulrikkirsten@mail.tele.dk47,6
45
Jensen, Anne Marie
30 20 12 96
61 73 96 78
andemor48@gmail.com18,28
46
Jensen, Bente
21 76 72 23
bente.jensen@nypost.dk50,25
47
Jensen, Else
42 34 07 98
47,12
48
Jensen, Hanne40416880kissekoch@gmail.com27,23
49
Jensen, Hans Søndergaard
36 70 96 14
hansirma@youmail.dk27,81
50
Jensen, Irma Toft
36 70 96 14
hansirma@tiscali.dk37,63
51
Jensen, Jens Chr. Juul47,12
52
Jensen, Poul Erik P.
23 27 36 49
pepj1963@gamil.com48,12
53
Jensen, Robert
61 73 96 78
17,94
54
Jensen, Steen Tuborg
24 62 67 90
tuborg@sport.dk35,68
55
Jensen, Sussie
23 48 35 16
50,76
56
Jespersen, Liselotte
36 49 07 47
51 50 60 93
liselotte.jespersen@mail.dk28,47
57
Jespersen, Svend
26 91 30 17
50,62
58
Joensen, Bernhard
52 71 50 68
bernhardjoensen@ymail.com35,23
59
Johansen, Aksel
41 31 54 11
akseljohansen@gmail.com44,71
60
Jønsson, Anni
27 63 17 52
gimse-anni@jubii.dk30,61
61
Jørgensen, Birthe
26 85 13 71
rygestop@hjaelptilrygestop.dk43,63
62
Jørgensen, Lene
29 78 05 18
ehjaps@mail.dk40,87
63
Kiilsholm, Sissi
24 40 41 61
sissi_kiilsholm@yahoo.dk28,58
64
Kindgren, Owe
38 74 71 88
22 40 46 21
ingerogowe.kindgren@private.dk
21,81
65
Kjeldsen, Grete
40 26 70 66
31,81
66
Kjeldsen, Tonny
27 24 37 16
jctj.kjeldsen@os.dk52
67
Knudsen, Tove
36 78 38 21
toveknudsen@hotmail.com39,88
68
Kolko, Berit
30 29 51 62
beritkolko@gmail.com34,37
69
Kolko, Dan
20 25 51 62
dankolkodk@gmail.com30,13
70
Køhler, Lene
36 75 64 52
51 66 96 81
koehler2650@email.com38,12
71
Køhler, Peter
36 75 64 52
51 27 51 81
LPKOEHLER@MAIL.DK25,28
72
Larsen, Annette Schøller
23 72 69 28
bauer@tdcadsl.dk28,08parvis
73
Larsen, Ib Krog
24 21 76 53
40,05
74
Larsen, Ole Schøller
23 72 69 28
bauer@tdcadsl.dk25,74parvis
75
Larsen, Per
36 75 52 78
30 31 28 47
perhansgeorg@webspeed.dk51,67
76
Lauridsen, Jørgen Bank
23 88 37 70
j.b.lauridsen@worldonline.dk26,59
vinter / parvis
77
Lauridsen, Thea
22 26 96 46
thea.tune@gmail.com15,49
78
Laursen, Marna
50 42 19 38
marna.laursen@gmail.com51,99
79
Lequime, Ellen
40 56 90 10
lequime.kristoffersen@gmail.com
25
80
Madsen, Christa
36 49 23 40
31 90 23 42
futus@mail.dk39,53
81
Madsen, Henrik Kragelund
50 80 11 47
50 80 11 47
h.kragelund@hotmail.com19,11
82
Madsen, Aage
36 49 23 40
31 90 23 42
futus@mail.dk44,53
83
Melnyk, Per
36 35 10 95
44 57 62 84
28 44 86 44
per.melnyk@hotmail.com32,82
84
Munch, Karsten
53 26 18 11
karsten.munch@hotmail.com16,08
85
Munk, Sonja
26 59 86 36
sonjamunk@mail.dk52
86
Nielsen, Erik
43 73 73 75
53 61 73 75
rierik@mail.dk30,92
87
Nielsen, John Viggo
41 13 72 62
john.viggo39@gmail.com10,74
88
Nielsen, Jytte Lau
36 78 70 10
36 49 11 29
jytte.lau.nielsen@gmail.com42,44
89
Nielsen, Kirsten
43 45 25 64
20 45 08 66
44,64
90
Nielsen, Lisbeth Jepsen
26 17 34 21
lijn@ftf.dk37,83
91
Nielsen, Ove
36 78 51 82
41,65
92
Nielsen, Per
50 53 95 40
18,35
93
Olesen, Knud
22 89 33 85
knudolesen@yahoo.com49,67
94
Olofsson, Jytte Rygaard
38 86 06 11
20 29 06 11
jro2010@live.dk44,81
95
Olsen, Allan
40 50 30 80
allan.olsen@diton.dk49,36
96
Olsen, Jette
24 67 63 66
jette.olsen@ditcon.dk49,93
97
Pedersen, Henning
21 44 10 51
henning62a@gmail.com20,19
98
Petersen, Bent Ole
20 24 84 91
bentole@lykkebovej.dk51,2
99
Vera Petersen
22 64 10 44
vera.petersen@pc.dk17,5
100
Prehn, Annette
21 90 03 57
annetteprehn@mail.dk21,3
Loading...
Main menu