[GDL] GRUPUL LEGISLATIE [ngo1745]
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEF
1
Organizatienume realEmail addressNicknameprofesiemobil
2
PROT-COPILCristi Lucacluca2007@gmail.comcluca2007psiholog
Alternative Sociale - Iasi
? [ngo3162]
3
[ngo2034]Madalina Afrasiniemadaafra@yahoo.commadaafraJudecator TB,S6, Civila
0726.228.342
4
INDEPENDENTMirela Dragumirela.dragu@yahoo.commirela.draguMediator Mirela Dragu
0722.509.821
5
INST.PSIH.JUD
Stefan Iulian-Laurentiu
stefan_cj@yahoo.comstefan_cjpsiholog, Inst. Psih. Jud
0733.073.477
6
INST.PSIH.JUDdr. Laurentiu Stefanoffice@psihologiejudiciara.ro
PASG StefanLarentiu#
psiholog
0733.073.477
7
JUSTITIELoreley Mirea-Gajdoloreley_mirea@yahoo.comx
judecator Sectia I a Civila.
Tribunalul Bihor
n/a
8
JUSTITIEDaniela Pantazidana_pantazi@yahoo.comdana_pantazijudecator
0721.221.167
9
JUSTITIEDaniela Pantazidanapantazi74@gmail.comdana pantazijudecator
0721.221.167
10
ARPCCCatalin Bogdancontact@arpcc.roARPCCmanager proiect
0723.722.910
11
ARPCCCatalin Bogdancustodie.minori@gmail.comCustodie Minorimanager proiect
0723.722.910
12
ARPCCCatalin Oroviceanu catalin.oroviceanu@gmail.comCatalin Oroviceanuavocat
0723.768.710
13
CDEPLara Leesculeesculaura@gmail.comleesculauraconsilier parlamentar
0724.939.813
14
CDEPLara Leescutotlaura@yahoo.comtotlauraconsilier parlamentar
0724.939.813
15
ARPCCSimona Vergusimona.vergu@gmail.comSimona Vergumediator
0726.185.290
16
ARPCCMarian Abalarumarian_exc@yahoo.comxpolitist
0744.616.039
17
INDEPENDENTLiliana Gradinaruliliana.gradinaru@gmail.comxavocat
0724.523.305
18
JUSTITIECristi Daniletcristivdan@yahoo.comcristivdanjudecator, membru CSM
0742.182.581
19
JUSTITIECristi Daniletcristi.danilet@csm1909.rocristivdanjudecator, membru CSM
0720.770.874
20
ARPCCSebastian Cudrici sebastian.cudrici@gmail.comSebastian Cudrici
avocat, membru in conducerea UNBR
0722.919.999
21
ARPCCSebastian Cudrici sebastian.cudrici@gmail.comSebastian Cudrici
avocat, membru in conducerea UNBR
0720.183.586
22
ARPCCDaniel Ghiţădanielghita557@yahoo.comDanielvoluntar ARPCC
0723.321.335
23
JUSTITIEEugen Rosioruerosioru@just.roerosiorujudecator - Tribunalul Satu Mare
0724.038.063
24
SENATAlexandru Kocsis alexandru.kocsis@gmail.comx
comisia de protectie sociala
membru PNL
0723.247.541
25
SENATCristina Pastramacristina.pastrama@pnl.rox
comisia de protectie sociala
membru PNL
0722.684.100
26
INST.PSIH.JUDCamelia Borleancameliaborlean@gmail.comxpsiholog, mediator
CA Oradea
0745.521.752
27
PROT-COPILCristian Nicolescukneecolescu@yahoo.comx
specialist protectia copilului
Centrul Sf. Iosif, Ploiesti
0769.990.264
28
UNIVERSITATESilvia Tarabuscasilvia.tabusca@profesor.rau.rox
SNSPA - de la conferinta cu mediatorii
tbd
29
UNIVERSITATE
Elena Radulescu TBD
xSNSPA, drept comparat, posibil sa doreasc as aparticpie la acest eforttbd
30
PROT-COPILCristian Nicolescucopil2015@gmail.comx
specialist protectia copilului
Centrul Sf. Iosif, Ploiesti
0769.990.264
31
UNBRNicoleta Bucurbnpcorespondenta@yahoo.comx
notar public - membra ONG "religia in scoli"
0744.430.305
32
UNIVERSITATE
conf. Simona Vladica
simona.vladica@sanatateamediagroup.ro
Simona Vladicapsiholog-mediator
0752.23.15.73
33
UNIVERSITATELect. univ. dr. Anca DOHOTARIU



anca.dohotariu@fspub.unibuc.ro
Facultatea de Stiinte Politice, Universitatea din Bucuresti0747.046.304
34
35
Membrii grupului de lucru pentru imbunatatirea Legii 272/2004
36
37
lista se poate consulta online
link
38
acest document este aici:
http://goo.gl/GGXID7
Loading...
 
 
 
Membrii L272
MD