Eksperimentel Genteknologi Kompetencegivende kursus
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTU
1
TidsstempelIndtast dit fulde navnUddannelsesinstitutionDin mail adresseDin fagkombinationEr du medlem af FaDB?Der er lukket for tilmelding.
2
25/11/2012 10.46.24Anders Bøgh StørupSDUabs@svendborg-gym.dkBiologi/kemiNej, men ønsker at blive det.
3
23/11/2012 16.13.35Anders Ejlskov JensenRybners Gymnasium STXaej@rybnersBiologi/IdrætJa
4
10/12/2012 12.49.53Annie Hedegaard HansenDronninglund Gymnasiumai@drlund-gym.dkBiologi og kemiJa
5
28/11/2012 00.02.47Bjarke JespersenHerlev Gymnasium og HFbjarke_jespersen@hotmail.comBio, psyk, idrætJa
6
08/10/2012 17.01.14Brian Oechsler-ChristensenNæstved Gymnasium og HFnghbo@naestved-gym.dkBiologiJa
7
07/11/2012 17.57.45Britta GammelgaardRibe Katedralskolebg@ribekatedralskole.dkBiologi/KemiJa
8
23/10/2012 12.54.43Camilla Juhl SørensenHolstebro gymnasium og Hfcj@hogym.dkKemi / biologiJa
9
30/11/2012 08.03.52Charlotte Mandrup OzimekErhversskolerne Aars, HTXcmo@esaars.dkkemi, bioteknologi og teknikfagNej
10
19/11/2012 14.39.21Claus Vitrup RasmussenVejles Tekniske Gymnasiumcvr@sde.dkKemi, Bioteknologi, ProcesteknologiJa
11
05/11/2012 10.54.41Hans-Rudolph Lenler-EriksenHerning Gymnasiumhle@herning-gym.dkBiologi og fysikJa
12
23/11/2012 19.03.25Heidi OutzenEUCsydho@eucsyd.dkBiologi,kemi,teknologiNej
13
25/11/2012 13.38.26Jan AndersenRysensteen Gymnasiumja@rysensteen.dkBi/Ke/BtJa
14
26/11/2012 16.55.59Jon Sommer NagelEspergærde Gymnasium og HFNA@eg-gym.dkBiologi / BioteknologiJa
15
28/11/2012 23.51.27Karina Carøe Klitgaard PetersenNørresundby Gymnasium og Hfkpe@nghf.dkKemi/BiologiNej
16
28/11/2012 12.28.01Lars Erik BruunHolstebro gymnasium og HFeb@hogym.dkBiologiJa
17
23/10/2012 13.33.35Lene HegelundHolstebro Gymnasium og HFlh@hogym.dkbiologiJa
18
02/12/2012 19.44.00Lennart DegnViden Djursldra@videndjurs.dkBiologi KemiJa
19
26/11/2012 10.46.24Linda Holst BorupFavrskov Gymnasiumlindaplougmann@gmail.comBiologi, IdrætJa
20
04/12/2012 12.43.46Lise BruunViborg Katedralskolelb@vibkat.dkbio-mat (+biotek)Ja
21
26/11/2012 10.50.25Maria Schaldemose KristensenFavrskov Gymnasiummariaschaldemose@gmail.comBiologi og filosofiNej, men ønsker at blive det.
22
03/12/2012 10.02.48Maria Stine EnghoffHerlev Gymnasium og HFenghoff@gmail.comBiologiJa
23
11/11/2012 21.58.40Marianne ErnebergHorsens HF og VUCmae@horsenshfogvuc.dkBiologi og kemiJa
24
12/12/2012 12.34.22Marianne JensenHansenberg Gymnasiummaj@hansenberg.dkbiologi, bioteknologi, kemiNej
25
01/11/2012 13.37.25Mette Munkhaus OlsenAalborg Katedralskolemo@aalkat-gym.dkBiologiJa
26
27/11/2012 10.30.32Mona Agerskov AndersenRosborg Gymnasium og HFan@rosborg-gym.dkBiologi/Kemi/bioteknologiJa
27
28/11/2012 16.53.06Morten Eskildsen Birkerød gymnasiumMeskild@yahoo.dkBiologi/idrætJa
28
26/11/2012 22.56.13Ole ElstrømAalborghus gymnasium og HFoe@aalborghus.dkIdræt/biologiJa
29
18/12/2012 07.29.51Ole Ilsøe NielsenOdense Katedralskoleole.ilsoee.nielsen@skolekom.dkBiologi/KemiJa
30
24/11/2012 17.03.40Pernille Foged Skov HTX Christiansbjergpsr@aarhustech.dkBiologi, matematikJa
31
29/11/2012 22.29.01Peter Kusk MottTørring Gymnasiumpm@toerring-gym.dkBiologi/IdrætJa
32
23/10/2012 21.45.26Rikke Louise PetersenAalborg Tekniske gymnasiumprikkelouise@hotmail.combiologi/kemiNej, men ønsker at blive det.
33
30/11/2012 10.08.57Sarah Brok Søndervang JensenSkanderborg gymnasiumsb@skanderborg-gym.dkBiologi/kemiJa
34
12/12/2012 12.04.36Signe MarkmanFalkonergårdens Gymnasium og HFsignemarkman@gmail.comBiologi, idrætJa
35
12/12/2012 12.33.28Stig CastbergHansenberg gymnasiumstc@hansenberg.dkbiotek, fysik, teknologiNej
36
24/11/2012 20.24.58Stinne Pulkkinen SchmidtLemvig GymnasiumSp@lemvig-Gym.dkBi/Ke/BTJa
37
08/10/2012 20.04.12Suna Schleiss ThomsenAalborg Tekniske Gymnasiumsuna@aatg.dkBiologiJa
38
28/11/2012 09.58.37Søren Bystrup JacobsenSkanderborg gymnasiumbj@skanderborg-gym.dkBiologiNej
39
05/12/2012 10.07.33Søren MidtgaardHTX, UCHolstebrosfm@ucholstebro.dkBioteknologi, biologiNej
40
12/12/2012 12.32.17Tina FaarvangHansenberg Gymnasiumtif@hansenberg.dkBiotek, mat, ProcesNej
41
05/12/2012 12.12.42Tina Schack BoldtHTX Holstebrotsb@ucholstebro.dkBiologi-Kemi-BioteknologiNej, men ønsker at blive det.
42
28/11/2012 15.23.45Toke LinnetHerlev Gymnasium & HFtokelinnet@hotmail.comBiologi+KemiNej, men ønsker at blive det.
43
04/12/2012 13.30.08Torben ErntgaardSorø Akademite@soroe-akademi.dkBiologi IdrætJa
44
13/12/2012 11.58.12Torben Lüth AnderssonNørresundby GymnasiumTAN@nghf.dkBiologi/kmi/bioteknologiNej, men ønsker at blive det.
45
18/12/2012 11.04.23ulla rasmussenRoskilde HTXrts@ur.dkbiologiJa
46
10/01/2013 13.20.42Susanne Dynesen CELF HTX vil gerne tilmelde mig kurset i efteråret.
47
07/02/2013 22.36.34hej, jeg vil gerne på førstkommende gentek kursus. mvh Ditte Elsborg, dl@zbc.dk
48
08/02/2013 09.44.13Hej, jeg vil gerne påventeliste. Mvh Ditte Elsborg, dl@zbc.dk
49
01/03/2013 11.19.16Jeg vil meget gerne stå på venteliste til kurset. Venlig hilsen Maria Rentsch, Rungsted Gymnasium (mr@rungsted-gym.dk)
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
Venteliste
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
 
 
 
Ark1