| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | AA | AB | AC | AD | AE | AF | AG | AH | AI | AJ | AK | AL | AM | AN | AO | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Árfolyam (MNB közép, 2024. január 16., kedd) | 380,33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ssz | Város | Beruházási elem | Projekt kezdete | Projekt befejezése | Támogatási intenzitás (%) | Beruházási költség összesen (HUF) | Beruházási költség összesen (EUR) | Támogatás összesen (EUR) | Megnevezés | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | 2031 | 2032 | |||||||||||||||||||||
3 | 1 | Alsómocsolád | Faluház energetikai korszerűsítése | 2025 | 2026 | 100% | 97 810 607 Ft | 257 173,00 EUR | 257 173,00 EUR | Beruházási kiadás | - 128 586,50 EUR | - 128 586,50 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Támogatási bevétel | 257 173,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Önerő biztosítás | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | - EUR | 128 586,50 EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
7 | 2 | Alsómocsolád | Őszi Fény Idősek Otthona energetikai korszerűsítése | 2024 | 2026 | 100% | 36 972 240 Ft | 97 210,95 EUR | 97 210,95 EUR | Beruházási kiadás | - 48 605,48 EUR | - 24 302,74 EUR | - 24 302,73 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||
8 | Támogatási bevétel | 97 210,95 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Önerő biztosítás | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 48 605,47 EUR | 24 302,73 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
11 | 3 | Alsómocsolád | Vendégház energetikai korszerűsítése | 2024 | 2026 | 100% | 81 632 682 Ft | 214 636,45 EUR | 214 636,45 EUR | Beruházási kiadás | - 107 318,23 EUR | - 53 659,11 EUR | - 53 659,11 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||
12 | Támogatási bevétel | 214 636,45 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Önerő biztosítás | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 107 318,22 EUR | 53 659,11 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
15 | 4 | Alsómocsolád | Diákszálló energetikai korszerűsítése | 2025 | 2026 | 100% | 12 735 179 Ft | 33 484,55 EUR | 33 484,55 EUR | Beruházási kiadás | - 16 742,28 EUR | - 16 742,27 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Támogatási bevétel | 33 484,55 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Önerő biztosítás | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | - EUR | 16 742,27 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
19 | 5 | Alsómocsolád | Interaktív Tárház és Kemencés udvar energetikai korszerűsítése | 2025 | 2027 | 100% | 37 221 922 Ft | 97 867,44 EUR | 97 867,44 EUR | Beruházási kiadás | - 48 933,72 EUR | - 24 466,86 EUR | - 24 466,86 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||
20 | Támogatási bevétel | 97 867,44 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Önerő biztosítás | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | - EUR | 48 933,72 EUR | 24 466,86 EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
23 | 6 | Alsómocsolád | Praktikák házának energetikai korszerűsítése | 2024 | 2025 | 100% | 29 448 379 Ft | 77 428,49 EUR | 77 428,49 EUR | Beruházási kiadás | - 38 714,25 EUR | - 38 714,24 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Támogatási bevétel | 77 428,49 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | Önerő biztosítás | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 38 714,24 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
27 | 7 | Alsómocsolád | Önkormányzati bérlakás energetikai korszerűsítése-Alsómocsolád, Rákóczi u. 14. | 2024 | 2028 | 70% | 9 715 500 Ft | 25 544,92 EUR | 17 881,44 EUR | Beruházási kiadás | - 10 217,97 EUR | - 3 831,74 EUR | - 3 831,73 EUR | - 3 831,74 EUR | - 3 831,74 EUR | |||||||||||||||||||||||||||
28 | Támogatási bevétel | 17 881,44 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | Önerő biztosítás | 3 831,74 EUR | 3 831,74 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 7 663,47 EUR | 3 831,73 EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
31 | 8 | Alsómocsolád | Önkormányzati bérlakás energetikai korszerűsítése-Rákóczi u. 18.a | 2024 | 2028 | 70% | 15 430 500 Ft | 40 571,35 EUR | 28 399,95 EUR | Beruházási kiadás | - 16 228,54 EUR | - 6 085,71 EUR | - 6 085,70 EUR | - 6 085,70 EUR | - 6 085,70 EUR | |||||||||||||||||||||||||||
32 | Támogatási bevétel | 28 399,95 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | Önerő biztosítás | 6 085,70 EUR | 6 085,70 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 12 171,41 EUR | 6 085,70 EUR | - EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
35 | 9 | Alsómocsolád | Önkormányzati bérlakás energetikai korszerűsítése-Rákóczi u. 18.b | 2024 | 2028 | 70% | 190 500 Ft | 500,88 EUR | 350,62 EUR | Beruházási kiadás | - 200,35 EUR | - 75,14 EUR | - 75,13 EUR | - 75,13 EUR | - 75,13 EUR | |||||||||||||||||||||||||||
36 | Támogatási bevétel | 350,62 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | Önerő biztosítás | 75,13 EUR | 75,13 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 150,27 EUR | 75,13 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
39 | 10 | Alsómocsolád | Önkormányzati bérlakás energetikai korszerűsítése-Rákóczi u. 22. | 2024 | 2028 | 70% | 6 540 500 Ft | 17 196,91 EUR | 12 037,84 EUR | Beruházási kiadás | - 6 878,76 EUR | - 2 579,54 EUR | - 2 579,54 EUR | - 2 579,54 EUR | - 2 579,53 EUR | |||||||||||||||||||||||||||
40 | Támogatási bevétel | 12 037,84 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | Önerő biztosítás | 2 579,54 EUR | 2 579,54 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 5 159,08 EUR | 2 579,54 EUR | - EUR | - 0,01 EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
43 | 11 | Alsómocsolád | Önkormányzati bérlakás energetikai korszerűsítése-Rákóczi u. 41.a | 2024 | 2028 | 70% | 12 890 500 Ft | 33 892,94 EUR | 23 725,06 EUR | Beruházási kiadás | - 13 557,18 EUR | - 5 083,94 EUR | - 5 083,94 EUR | - 5 083,94 EUR | - 5 083,94 EUR | |||||||||||||||||||||||||||
44 | Támogatási bevétel | 23 725,06 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | Önerő biztosítás | 5 083,94 EUR | 5 083,94 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
46 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 10 167,88 EUR | 5 083,94 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
47 | 12 | Alsómocsolád | Önkormányzati bérlakás energetikai korszerűsítése-Rákóczi u. 41.b | 2024 | 2028 | 70% | 190 500 Ft | 500,88 EUR | 350,62 EUR | Beruházási kiadás | - 200,35 EUR | - 75,14 EUR | - 75,13 EUR | - 75,13 EUR | - 75,13 EUR | |||||||||||||||||||||||||||
48 | Támogatási bevétel | 350,62 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
49 | Önerő biztosítás | 75,13 EUR | 75,13 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
50 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 150,27 EUR | 75,13 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
51 | 13 | Alsómocsolád | Önkormányzati bérlakás energetikai korszerűsítése-Rákóczi u. 64. | 2024 | 2028 | 70% | 9 715 500 Ft | 25 544,92 EUR | 17 881,44 EUR | Beruházási kiadás | - 10 217,97 EUR | - 3 831,74 EUR | - 3 831,73 EUR | - 3 831,74 EUR | - 3 831,74 EUR | |||||||||||||||||||||||||||
52 | Támogatási bevétel | 17 881,44 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
53 | Önerő biztosítás | 3 831,74 EUR | 3 831,74 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
54 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 7 663,47 EUR | 3 831,73 EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
55 | 14 | Alsómocsolád | Önkormányzati bérlakás energetikai korszerűsítése-Rákóczi u. 68. | 2024 | 2028 | 70% | 6 540 500 Ft | 17 196,91 EUR | 12 037,84 EUR | Beruházási kiadás | - 6 878,76 EUR | - 2 579,54 EUR | - 2 579,54 EUR | - 2 579,53 EUR | - 2 579,54 EUR | |||||||||||||||||||||||||||
56 | Támogatási bevétel | 12 037,84 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
57 | Önerő biztosítás | 2 579,54 EUR | 2 579,54 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
58 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 5 159,08 EUR | 2 579,54 EUR | - EUR | 0,01 EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
59 | 15 | Alsómocsolád | Önkormányzati bérlakás energetikai korszerűsítése-Rákóczi u. 71. | 2024 | 2028 | 70% | 4 635 500 Ft | 12 188,10 EUR | 8 531,67 EUR | Beruházási kiadás | - 4 875,24 EUR | - 1 828,22 EUR | - 1 828,21 EUR | - 1 828,22 EUR | - 1 828,21 EUR | |||||||||||||||||||||||||||
60 | Támogatási bevétel | 8 531,67 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
61 | Önerő biztosítás | 1 828,22 EUR | 1 828,22 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
62 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 3 656,43 EUR | 1 828,21 EUR | 0,00 EUR | - 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
63 | 16 | Alsómocsolád | Önkormányzati bérlakás energetikai korszerűsítése-Rákóczi u. 72.a | 2024 | 2028 | 70% | 4 635 500 Ft | 12 188,10 EUR | 8 531,67 EUR | Beruházási kiadás | - 4 875,24 EUR | - 1 828,22 EUR | - 1 828,21 EUR | - 1 828,22 EUR | - 1 828,21 EUR | |||||||||||||||||||||||||||
64 | Támogatási bevétel | 8 531,67 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
65 | Önerő biztosítás | 1 828,22 EUR | 1 828,22 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
66 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 3 656,43 EUR | 1 828,21 EUR | 0,00 EUR | - 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
67 | 17 | Alsómocsolád | Önkormányzati bérlakás energetikai korszerűsítése-Rákóczi u. 72.b | 2024 | 2028 | 70% | 190 500 Ft | 500,88 EUR | 350,62 EUR | Beruházási kiadás | - 200,35 EUR | - 75,14 EUR | - 75,13 EUR | - 75,13 EUR | - 75,13 EUR | |||||||||||||||||||||||||||
68 | Támogatási bevétel | 350,62 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
69 | Önerő biztosítás | 75,13 EUR | 75,13 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
70 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 150,27 EUR | 75,13 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
71 | 18 | Alsómocsolád | 51 db lakóépület energetikai korszerűsítése | 2024 | 2026 | 40% | 2 650 968 739 Ft | 6 970 180,47 EUR | 2 788 072,19 EUR | Beruházási kiadás | - 3 485 090,24 EUR | - 1 742 545,12 EUR | - 1 742 545,11 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||
72 | Támogatási bevétel | 2 788 072,19 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
73 | Önerő biztosítás | 697 018,05 EUR | 1 742 545,12 EUR | 1 742 545,11 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
74 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
75 | 19 | Alsómocsolád | Falubusz lecserélése elektromos kisbuszra | 2024 | 2025 | 100% | 17 000 000 Ft | 44 698,03 EUR | 44 698,03 EUR | Beruházási kiadás | - 22 349,02 EUR | - 22 349,01 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
76 | Támogatási bevétel | 44 698,03 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
77 | Önerő biztosítás | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
78 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 22 349,01 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | - 0,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
79 | 20 | Alsómocsolád | Cargo bike beszerzése, eBike-ok beszerzése | 2022 | 2024 | 100% | 2 500 000 Ft | 6 573,24 EUR | 6 573,24 EUR | Beruházási kiadás | - 3 286,62 EUR | - 1 643,31 EUR | - 1 643,31 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||
80 | Támogatási bevétel | 6 573,24 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
81 | Önerő biztosítás | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
82 | Kumulált Cash Flow | 3 286,62 EUR | 1 643,31 EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
83 | 21 | Alsómocsolád | Önkormányzati járműflotta korszerűsítése: Személygépkocsi és traktorok cseréje | 2025 | 2026 | 70% | 27 000 000 Ft | 70 990,98 EUR | 49 693,69 EUR | Beruházási kiadás | - 35 495,49 EUR | - 35 495,49 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
84 | Támogatási bevétel | 49 693,69 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
85 | Önerő biztosítás | 21 297,29 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
86 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | - EUR | 14 198,20 EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
87 | 22 | Alsómocsolád | Külterületek ellenőrzéséhez elektromos quadok beszerzése | 2024 | 2025 | 100% | 1 000 000 Ft | 2 629,30 EUR | 2 629,30 EUR | Beruházási kiadás | - 1 314,65 EUR | - 1 314,65 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
88 | Támogatási bevétel | 2 629,30 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
89 | Önerő biztosítás | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
90 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 1 314,65 EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
91 | 23 | Alsómocsolád | Napcsiga beszerzése | 2024 | 2025 | 100% | 500 000 Ft | 1 314,65 EUR | 1 314,65 EUR | Beruházási kiadás | - 657,33 EUR | - 657,32 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
92 | Támogatási bevétel | 1 314,65 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
93 | Önerő biztosítás | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
94 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | 657,32 EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
95 | 24 | Alsómocsolád | Halastavakra helyezett napelemek | 2025 | 2028 | 50% | 8 890 000 000 Ft | 23 374 437,99 EUR | 11 687 219,00 EUR | Beruházási kiadás | - 9 349 775,20 EUR | - 4 674 887,60 EUR | - 4 674 887,60 EUR | - 4 674 887,59 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||
96 | Támogatási bevétel | 11 687 219,00 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
97 | Önerő biztosítás | 2 337 443,80 EUR | 4 674 887,60 EUR | 4 674 887,59 EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
98 | Kumulált Cash Flow | - EUR | - EUR | - EUR | 2 337 443,80 EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | - EUR | ||||||||||||||||||||||||||||||
99 | 25 | Bikal | Rákóczi utcai Óvoda energetikai korszerűsítése | 2022 | 2024 | 100% | 39 408 100 Ft | 103 615,54 EUR | 103 615,54 EUR | Beruházási kiadás | - 51 807,77 EUR | - 25 903,89 EUR | - 25 903,88 EUR | |||||||||||||||||||||||||||||
100 | Támogatási bevétel | 103 615,54 EUR |