| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASAT Kategorie LP | |||||||||||||||
2 | 2024 | |||||||||||||||
3 | Pořadí | Jméno | Úspěšnost | Kat. | Počet závodů | Počet terčů | Počet zásahů | 22-23.4.2023 | 27.05.2023 | 17-18.7.2023 | 29-30.7.2023 | 12-13.8.2023 | 18-20.8.2023 | 02.09.2023 | 07.10.2023 | |
4 | GP Prague | Židlochovice | Bzenec | Doubrava | VC Horňácka | Doubrava | Dnešice | Vráž | ||||||||
5 | Počet terčů | Počet terčů | Počet terčů | Počet terčů | Počet terčů | Počet terčů | Počet terčů | Počet terčů | ||||||||
6 | 200 | 150 | 200 | 200 | 200 | 200 | 150 | 100 | ||||||||
7 | 1 | Hardegg Alexius | 93,33% | A | 1 | 150 | 140 | 140 | ||||||||
8 | 2 | Melcher Josef | 93,33% | A | 1 | 150 | 140 | 140 | ||||||||
9 | 3 | Druga Andrej | 90,50% | A | 1 | 200 | 181 | 181 | ||||||||
10 | 4 | Geiselmayr Rainer | 90,00% | A | 1 | 150 | 135 | 135 | ||||||||
11 | 5 | Rosskopf Helmut | 89,33% | A | 1 | 150 | 134 | 134 | ||||||||
12 | 6 | Schwerdt Tobias | 89,00% | A | 1 | 200 | 178 | 178 | ||||||||
13 | 7 | Hondl František | 88,25% | A | 2 | 400 | 353 | 183 | 170 | |||||||
14 | 8 | Condette Samuel | 87,50% | A | 1 | 200 | 175 | 175 | ||||||||
15 | 9 | Engeli Fabian | 87,50% | A | 1 | 200 | 175 | 175 | ||||||||
16 | 10 | Jung Johannes | 87,43% | A | 4 | 700 | 612 | 176 | 133 | 174 | 129 | |||||
17 | 11 | Farkas Endre | 87,33% | A | 3 | 600 | 524 | 171 | 179 | 174 | ||||||
18 | 12 | Karl Ratzenbock | 87,33% | A | 1 | 150 | 131 | 131 | ||||||||
19 | 13 | Nagy Štefan | 87,14% | A | 2 | 350 | 305 | 137 | 168 | |||||||
20 | 14 | Kamiński Marcin | 87,00% | A | 2 | 400 | 348 | 175 | 173 | |||||||
21 | 15 | Haslinger Rainer | 86,67% | A | 1 | 150 | 130 | 130 | ||||||||
22 | 16 | Melnhof Max Mayr | 86,67% | A | 1 | 150 | 130 | 130 | ||||||||
23 | 17 | Herel Hubert | 86,09% | A | 6 | 1150 | 990 | 172 | 179 | 175 | 167 | 172 | 125 | |||
24 | 18 | Matějů Filip | 86,00% | A | 1 | 200 | 172 | 172 | ||||||||
25 | 19 | Rohrhofer Marco | 85,50% | A | 1 | 200 | 171 | 171 | ||||||||
26 | 20 | Haslinger Felix | 85,33% | A | 1 | 150 | 128 | 128 | ||||||||
27 | 21 | Staněk Tomáš Ost. | 85,00% | A | 1 | 200 | 170 | 170 | ||||||||
28 | 22 | Špaček Pavel | 84,75% | A | 2 | 400 | 339 | 181 | 158 | |||||||
29 | 23 | Mayrhörmann Robert | 84,50% | A | 1 | 200 | 169 | 169 | ||||||||
30 | 24 | Sprukulis Juris | 84,50% | A | 1 | 200 | 169 | 169 | ||||||||
31 | 25 | Zugar Ondřej | 83,71% | A | 2 | 350 | 293 | 124 | 169 | |||||||
32 | 26 | Faragó Zsolt | 83,67% | A | 3 | 600 | 502 | 162 | 169 | 171 | ||||||
33 | 27 | Czerski Pawel | 83,50% | A | 2 | 400 | 334 | 169 | 165 | |||||||
34 | 28 | Rößle Michael | 83,50% | A | 1 | 200 | 167 | 167 | ||||||||
35 | 29 | Schiefer Peter | 83,33% | A | 1 | 150 | 125 | 125 | ||||||||
36 | 30 | Sek Enrico | 83,33% | A | 2 | 300 | 250 | 167 | 83 | |||||||
37 | 31 | Schaufler Paul | 83,33% | A | 1 | 150 | 125 | 125 | ||||||||
38 | 32 | Köfalvi László | 83,00% | A | 1 | 200 | 166 | 166 | ||||||||
39 | 33 | Jeleň Ivan | 82,42% | A | 7 | 1200 | 989 | 164 | 130 | 162 | 175 | 161 | 121 | 76 | ||
40 | 34 | Nečas Václav | 82,21% | A | 8 | 1400 | 1151 | 167 | 125 | 169 | 168 | 166 | 158 | 116 | 82 | |
41 | 35 | Staněk Karel | 82,00% | A | 2 | 350 | 287 | 123 | 164 | |||||||
42 | 36 | Riegler Gerhard | 82,00% | A | 1 | 150 | 123 | 123 | ||||||||
43 | 37 | Hertl Igor | 81,86% | A | 4 | 700 | 573 | 170 | 174 | 157 | 72 | |||||
44 | 38 | Štícha Lubomír | 81,60% | A | 6 | 1000 | 816 | 171 | 124 | 169 | 159 | 115 | 78 | |||
45 | 39 | Můčka Michal | 81,50% | A | 1 | 200 | 163 | 163 | ||||||||
46 | 40 | Messink Michael | 81,50% | A | 1 | 200 | 163 | 163 | ||||||||
47 | 41 | Kadlec Miroslav | 81,00% | A | 1 | 200 | 162 | 162 | ||||||||
48 | 42 | Burkhalter Marc | 81,00% | A | 1 | 200 | 162 | 162 | ||||||||
49 | 43 | Rößle Johann | 81,00% | A | 1 | 200 | 162 | 162 | ||||||||
50 | 44 | Wierycho Michal | 81,00% | A | 2 | 400 | 324 | 167 | 157 | |||||||
51 | 45 | Pecháček Tomáš | 80,21% | A | 5 | 950 | 762 | 155 | 161 | 167 | 153 | 126 | ||||
52 | 46 | Popelka Stanislav | 80,09% | A | 6 | 1150 | 921 | 165 | 125 | 164 | 165 | 150 | 152 | |||
53 | 47 | Machan Marek | 80,00% | A | 2 | 300 | 240 | 157 | 83 | |||||||
54 | 48 | Balinski Roman | 80,00% | A | 1 | 150 | 120 | 120 | ||||||||
55 | 49 | Pražák Petr | 79,86% | A | 8 | 1400 | 1118 | 160 | 132 | 171 | 167 | 151 | 155 | 109 | 73 | |
56 | 50 | Musil Zdeněk | 79,60% | A | 2 | 250 | 199 | 118 | 81 | |||||||
57 | 51 | Boja Gabor | 79,47% | A | 4 | 750 | 596 | 151 | 126 | 165 | 154 | |||||
58 | 52 | Potůček Jaroslav | 79,41% | A | 5 | 850 | 675 | 165 | 125 | 167 | 143 | 75 | ||||
59 | 53 | Kožený Jan ml. | 79,14% | A | 2 | 350 | 277 | 121 | 156 | |||||||
60 | 54 | Nejedlý Luděk | 79,09% | A | 3 | 550 | 435 | 123 | 167 | 145 | ||||||
61 | 55 | Stanislav Tomáš | 78,91% | A | 6 | 1100 | 868 | 155 | 124 | 169 | 161 | 149 | 110 | |||
62 | 56 | Kaprálek Michal st. | 78,67% | A | 6 | 1050 | 826 | 159 | 123 | 160 | 165 | 147 | 72 | |||
63 | 57 | Medek Jiří | 78,64% | A | 8 | 1400 | 1101 | 165 | 127 | 166 | 160 | 153 | 142 | 110 | 78 | |
64 | 58 | Muchitsch Philipp | 78,50% | A | 4 | 800 | 628 | 154 | 165 | 163 | 146 | |||||
65 | 59 | Hotulovs Andrejs | 78,50% | A | 1 | 200 | 157 | 157 | ||||||||
66 | 60 | Timmermans Simon | 78,50% | A | 1 | 200 | 157 | 157 | ||||||||
67 | 61 | Klesnil Zdeněk ml. | 78,42% | A | 5 | 950 | 745 | 152 | 167 | 167 | 152 | 107 | ||||
68 | 62 | Šmída Miroslav | 78,20% | A | 3 | 500 | 391 | 174 | 146 | 71 | ||||||
69 | 63 | Zugar Pavel | 78,00% | A | 2 | 350 | 273 | 120 | 153 | |||||||
70 | 64 | Dosser Michael | 77,73% | A | 4 | 750 | 583 | 152 | 127 | 159 | 145 | |||||
71 | 65 | Tomášek Jaroslav | 77,57% | A | 4 | 700 | 543 | 126 | 165 | 156 | 96 | |||||
72 | 66 | Hilšer Ivo | 77,50% | A | 1 | 200 | 155 | 155 | ||||||||
73 | 67 | Horvath Norbert | 77,50% | A | 1 | 200 | 155 | 155 | ||||||||
74 | 68 | Štengl Jiří | 77,46% | A | 7 | 1300 | 1007 | 161 | 119 | 169 | 151 | 158 | 144 | 105 | ||
75 | 69 | Mocek Michal | 77,42% | A | 7 | 1200 | 929 | 123 | 162 | 158 | 147 | 155 | 105 | 79 | ||
76 | 70 | Herel Tomáš | 77,33% | A | 2 | 300 | 232 | 161 | 71 | |||||||
77 | 71 | Šustek Matěj | 77,00% | A | 4 | 700 | 539 | 123 | 164 | 141 | 111 | |||||
78 | 72 | Zázvorka Pavel ml. | 77,00% | A | 2 | 400 | 308 | 167 | 141 | |||||||
79 | 73 | Kenyeres Attila Lajos | 77,00% | A | 2 | 400 | 308 | 155 | 153 | |||||||
80 | 74 | Travner Miha | 77,00% | A | 1 | 200 | 154 | 154 | ||||||||
81 | 75 | Plucinski Marcin Plutoo | 76,50% | A- | 2 | 400 | 306 | 164 | 142 | Tito střelci dokončili alespoň 2 závody a skončili nástřelem nižší kategorie. V příštím roce zůstávají ve vyšší kategorii, ale jsou vedeni jako "adepti" na nižší kategorii. Pokud v roce 2024 dokončí alespoň 2 závody a nižší kategorii opět potvrdí, tak jsou v roce 2025 zařazeni do nižší kategorie. | ||||||
82 | 76 | Komárek Josef | 76,25% | A- | 2 | 400 | 305 | 166 | 139 | |||||||
83 | 77 | Petrášek Tomáš | 74,48% | A- | 6 | 1050 | 782 | 152 | 153 | 153 | 148 | 106 | 70 | |||
84 | 78 | Prokop Jiří | 74,31% | A- | 4 | 650 | 483 | 150 | 122 | 152 | 59 | |||||
85 | 79 | Vaněk Matěj | 72,00% | A- | 2 | 400 | 288 | 134 | 154 | |||||||
86 | 80 | Kykal Ondřej | 68,55% | A- | 3 | 550 | 377 | 120 | 141 | 116 | ||||||
87 | 1 | Vaněk Roman | 76,77% | B | 4 | 650 | 499 | 156 | 149 | 113 | 81 | |||||
88 | 2 | Klofáč Miroslav | 76,50% | B | 2 | 400 | 306 | 151 | 155 | |||||||
89 | 3 | Geisler Rex | 76,50% | B | 1 | 200 | 153 | 153 | ||||||||
90 | 4 | Kocourek Ladislav | 76,29% | B | 4 | 700 | 534 | 126 | 147 | 152 | 109 | |||||
91 | 5 | Bauć Wojciech | 76,25% | B | 2 | 400 | 305 | 156 | 149 | |||||||
92 | 6 | Hoľan Andrej | 76,17% | B | 3 | 600 | 457 | 158 | 146 | 153 | ||||||
93 | 7 | Peppinck Karel jr | 76,00% | B | 1 | 200 | 152 | 152 | ||||||||
94 | 8 | Wintel Reinhold | 76,00% | B | 1 | 200 | 152 | 152 | ||||||||
95 | 9 | Adámek Bohuslav | 75,71% | B | 6 | 1050 | 795 | 145 | 167 | 151 | 159 | 98 | 75 | |||
96 | 10 | Liška Lukáš | 75,50% | B | 2 | 400 | 302 | 151 | 151 | |||||||
97 | 11 | Haschka Carolus | 75,50% | B | 1 | 200 | 151 | 151 | ||||||||
98 | 12 | Boros Gabor | 75,50% | B | 2 | 400 | 302 | 145 | 157 | |||||||
99 | 13 | Ondrák Pavel | 75,33% | B | 1 | 150 | 113 | 113 | ||||||||
100 | 14 | Kalík Miroslav | 74,86% | B | 2 | 350 | 262 | 105 | 157 | |||||||