2016.07.02 agility varžybos "Joniškio taurė" REGISTRACIJOS FORMA (Atsakymai)
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
Vedlys (vardas pavardė) / Handler (name, second name)
Klubas / Club
Šuns veislė / Dog's breed
Šuns naminis vardas / Dogs name
Šuns dokumentinis vardas / Dogs pedigree name
Šuns gimimo data / Dogs birth date
Kategorija ir klasė / Category and class
El. paštas / E-mail
2
1Radvile KlimavičiūtėAkelaBorder collieHappy-2015-05-05A0 L
3
2Marius MartinkusZarisLabradoro retriverisNordasGalileo Genius2013-03-26A0 L
mariusmartinkus@gmail.com
4
3
Margarita Perveneckienė
AkelaAirių seterisNova
Karmino Made Never Been Kissed
2012-07-02A0 L
m.perveneckiene@giantera.com
5
4Rasa KolendaitėAbu2BorderkolisTucisRaznas Do It Fast2015-01-26A0 L
rasa.kolendaite@gmail.com
6
5Rasele ZdanieneAkelaAirių terjerasTerra
Terra Terri Agnetha Sparkling Joyland
2015-01-07A0 L
rasele.zdaniene@gmail.com
7
6Olga Duduša LAGSAK Border collie Rio Ebony Nose Elitario 2015-09-19A0 L tunneloljha2@inbox.lv
8
7Žanna IvanovaAFA LatvijaGroenendaelFreyaSu Meile Ferrara2015-09-13A0 L tunnelzanna.iv@inbox.lv
9
8Ilona AvižienėDžiugasMixDonaDona2013-12-05A0 Mausravol@gmail.com
10
9Giedrė NorvilaitėAbu2Mažasis pudelisJaspis
Team Player Yaspi Gamtos Harmonija
2014-11-07A0 Mnogiedre@yahoo.com
11
10Svetlana CumikaLAGSAK sportjapanu spitsRoziDonik Style Jernel Rose2014-07-22A0 Msv.karolina@gmail.com
12
11Vaidotas AndriuškaAkelaCvergšnaucerisNikaFelitsiya2015-04-21A0 M
vaidotas010@gmail.com
13
12Andrius KavaliauskasAkelaShetland sheepdogHugHug and kiss 2015-08-26A0 M tunnel
andrius.kavaliauskass@gmail.com
14
13Rimas KirklysAkelaKernterjerasGilėHot Kiss Antantė2015-03-03A0 S
rimas.kirklys@gmail.com
15
14Simona BalciunieneCanis MemelensisNykstukinis PincerisSidasSidas Tikras Biciulis2014-09-09A0 Ssadreikaite@gmail.com
16
15Rima MasilionienėAkelaMixBela-2014-04-15A0 Smasilioniu@gmail.com
17
16Jolanta JanušauskienėAbu2nykštukinis pinčerisBitėSaulės magija Bitė2014-12-02A0 Sj.jolantele@gmail.com
18
17Dzintra StaprenaLAGSAK Sport, LatviachihuahuaTacoSimply The Best Scavo2013-09-20A0 S
dzintra_s@hotmail.com
19
18Arta VeisaAFA/Mans DraugsNykštukinis pudelisTara
Tiara Gamtos Harmonija
2014-11-07A0 Sartab@inbox.lv
20
19
Paula Volosenkinaitė - Meidė
DžiugasNykštukinis pudelisTerakota
Terracotta Gamtos Harmonija
2014-11-07A0 Sausravol@gmail.com
21
22
20Aušra CesiulytėDžiugasBorderkolisFajaFire2012-01-25A1 Lausravol@gmail.com
23
21Arvydas VilkonisAkelaLabradoro retriverisČarlisČarlis2014-04-30A1 L
arvydas.vilkonis@gmail.com
24
22Rasa ValauskienėZarisRyzenšnaucerisLana
Luxury Lana Del Rey Tauro Gildija
2014-08-01A1 Lrasike@takas.lt
25
23Dovilė BlažinauskaitėAkelaVokiečių aviganisTtori-2014-01-11A1 L
doviliux6991@gmail.com
26
24Anna MillereAFA/Mans draugs
Belgian shepheard, Tervjuren
BreslyRed Star Bauty Bresly2011-04-21A1 Lanna.millere@inbox.lv
27
25Radvile KlimavičiūtėAkelaMixLordas-2014-05-20A1 L
28
26Ina PetrauskienėZarisVokiečių aviganisArasFinnis Pamario Vilke2013-05-10A1 L
petrauskiene.ina@gmail.com
29
27Arvydas VilkonisAkelaLabradoro retriverisČarlisČarlis2014-04-30A1 L
arvydas.vilkonis@gmail.com
30
28Tomas VaitkusAkelaBiglisBimasVadas2010-08-11A1 M
vaitkustom@gmail.com
31
29Žydrūnas GulbinasAkelaBiglisBartela2012-11-20A1 M
zydrunas1993@gmail.com
32
30
Oksana Donelaite-Dudiene
AkelaNykstukinis BulterjerasDolfisUdolph Eos Tanagros2013-03-17A1 Moxana.elas@gmail.com
33
31Aušra CesiulytėDžiugasŠeltisNonikFlyland Why Not2014-05-01A1 Sausravol@gmail.com
34
32Arunas BalciunasCanis MemelensisNykstukinis pincerisGreenas
Greenas Pepe Ilgakojine
2013-10-11A1 Ssadreikaite@gmail.com
35
33Arūnas VilčiauskasAkelaBelgų grifonasTorisToris2013-09-01A1 Sarunas@dominari.lt
36
37
34Gintare GuzeviciuteBorderkolisGaza2012-01-25A2 Lguintare@gmail.com
38
35Rasa VaščilienėZarisMalinuaAzisPitonas Gera Nuotaika2014-03-24A2 Lambalas@splius.lt
39
36Gabrielė FokaitėIltysBorderkolisEasy
Be On The Wing Cloudy Ranč
2013-03-19A2 Lrasmoon@gmail.com
40
37Inta ŽaldokaitėDžiugasMixBella-2012-03-13A2 Linta_z@yahoo.com
41
38Jolanta JanušauskienėAbu2GriunendalisAksisAkselis Balkunai2010-06-01A2 Lj.jolantele@gmail.com
42
39Kristina ŠmidtienėAkelaAustralų aviganisBesėBesė2012-04-12A2 L
43
40Radvile KlimavičiūtėAkelaMixMažius-2010-09-05A2 M
44
41Arta VeisaAFA/Mans DraugsScottish terrierDakoDaniek2008-09-21A2 Sartab@inbox.lv
45
42Aušra VolosenkinienėDžiugasMažasis pudelisSoyaSoya2013-09-17A2 Sausravol@gmail.com
46
43Rasa ValauskienėZarisJorkšyro terjerasPepsisPepsis2012-11-05A2 Srasike@takas.lt
47
44Jeļena ŠķepasteAFA / Mans DraugskleinspitzWinnie
Hobby Maryden Go Ento Smoorf
2013-08-24A2 Ssolvita@tikaso.lv
48
45Jurgita ŽukauskienėAkela
trumpaplaukis nykštukinis taksas
TopasTopas Aukso Uoga2008-05-30A2 Sjzuk@splius.lt
49
50
46Jekaterina AkimovaInter Sport CanissheltieSeiko
Snow Life Chance to Win
2008-01-09A3 Lka10@inbox.lv
51
47Olga DudušaLAGSAKBordercollieAzart
Incognito Sekmes Formule
2009-05-13A3 Loljha2@inbox.lv
52
48Evija MankopaInter Sport CanisGroenendaelDiva
Infinity Idyll Alias Dakota
2013-05-17A3 L
evija.mankopa@wihuri.com
53
49Ieva ZiemeleInter Sport CanisGroenendaelDiva
Infinity Idyll Alias Dakota
2013-05-17A3 L tunnel
54
50Solvita MožeikaAFA / Mans DraugsbordercollieDeja
Follow The Leader Go-Go Deja
2013-10-16A3 Lsolvita@tikaso.lv
55
51Rasa VaščilienėZarisGriunendalisZaraSu Meile Basseterre2012-06-18A3 Lambalas@splius.lt
56
52Natalija PojasnikovaAkelaLabrador retriverLolaAza Berzoras2011-05-24A3 Lnbite28@gmail.com
57
53Jekaterina AkimovaInter Sport CanisbordercollieMeniManitu iz Strany Kutha2013-06-07A3 Lka10@inbox.lv
58
54Ivaneta AnuskevicCanis MemelensisSeltisAzur
Bily Romance Auksine Zvaigzde
2011-09-10A3 MIvaneta@mail.ru
59
55Gabrielė FokaitėIltysBiglisBerta-2007-05-28A3 Mrasmoon@gmail.com
60
56Dalia Udriene Abu2MudiEniBestmudi Enya2011-09-05A3 MEnimudi@gmail.com
61
57Rasa GuobieneAkelaPudelisRubisRubinas2009-09-17A3 M
62
58Gediminas VileikisAkelaMixPepė-2009-07-16A3 M
gediminas.vileikis@gmail.com
63
59Aušra CesiulytėDžiugasŠeltisSniegis
Little White Snow Žaibas
2010-01-15A3 Sausravol@gmail.com
64
60Dovilė BlažinauskaitėAkelaMixDina-2005-05-08A3 S
doviliux6991@gmail.com
65
61Gabriele PilitauskieneAbu2CvergsnaucerisEkstraUnija Extreme2012-03-12A3 S
gabriele.lubyte@yahoo.com
66
62Solvita MožeikaAFA / Mans DraugsmixTikaTika2008-10-21A3 Ssolvita@tikaso.lv
67
63Darius KanapeckasAkelaNykštukinis pinčerisČikaVitnė2011-11-07A3 S
saulesmagija.cattery@gmail.com
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
 
 
 
Forma iš 1 atsakymų