SHRUG @ Valtech 15 januari
Comments
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
$
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRST
1
NamnEpostFöretagTwitterVegetarian (allt annat än tomt = ja)Andra matpreferenser
2
Patrik Stenmarkpatrik@stenmark.iovaltech_Ja
3
Johan Lindjohan@adaptiv.seAdaptivjlind
4
Henrik Nyhhenrik@nyh.seBarsoomhenrik
5
Joakim Kolsjöjoakim@barsoom.seBarsoomjoakimk
6
Martin Svalinmartin@lite.nuMynewsdeskmartinsvalin
7
Jonas Forsberghimynameisjonas@gmail.comMynewsdeskhimynameisjonas
8
Lennart Fridénlennart@devl.seMag+DevLCSC
9
Kim Perssonkim@notingham.seIT-Stil ABlavinia666inte ett dyft.lång lista på allergier..
10
Hilla Dukahilla@mynewsdesk.comMynewsdeskhilladukaveg
11
Markus Nordinmarkus.nordin@mynewsdesk.comMynewsdeskmnordin
12
Teo Ljungbergteo@mynewsdesk.comMynewsdeskteoljungbergöl
13
Andreas Zecherandreas@madebypixelate.comMade by PixelateandreaszecherVeg.
14
Albert Ramstedtalbert@barsoom.seBarsoom
15
Tomas Skogbergtomas@barsoom.seBarsoomtskogbergveg
16
Mariusshrug@noteyard.comBukowskis
17
Anna Palmanna.palm@bukowskis.comBukowskis
18
Bence Vajdabence.vajda@bukowskis.comBukowskis
19
Jens Norrgrannjens.norrgrann@bukowskis.comBukowskis
20
Mårten Nilssonmarten@hemnet.seHemnetmartmannen
21
Fredrik Rinmanfredrik.rinman@gmail.comFlow Systemrejjn
22
Stewart Rutledgerutledge@email.noteyard.com
23
Marcello Gritamarcello.grita@gmail.comCalidu
24
Felix Panozzofelix@avidity.seAvidityfelpan
25
Dennis Rogeniusdennis@magplus.comMag+denro
26
Trond Frödingtrondfroding@gmail.comtrondhatlenveg
27
Henrik Sjökvist henrik.sjokvist@gmail.com KollegornahenrrrikVeg
28
Tim Rombergtim.jakobsson@gmail.comBukowskisle_gars
29
Kristoffer Roupékitofr@gmail.comCintkitofrKolhydratintollerantjag ska börja tro på paleo när en paleolöpare springer om scott jurekhaha... well, med tanke på att scott är vegan så är det inte så långt ifrån, mest mindre kött/fisk. Tror inte Tarahumara är veganer t.ex. ;)given topic för kvällen, vilken kost är bäst för uthållighetslöpning? måste bara hitta en rubykoppling...Mr jurek va förmodligen inte med i år men banrekordet sprack till en LCHF:are ;)
http://bit.ly/WuGre4
30
Joakim Ekströmjoakim.ekstrom@gmail.comAevy
31
Erik Strömbergerik.stromberg@gmail.comAevy
32
Arvid Anderssonarvid.andersson@gmail.comOktavillaarvid_aveg
33
Joel Junströmjoel.junstrom@oktavilla.seOktavillajoeljunstrom
34
George Brocklehurstgeorge.brocklehurst@gmail.comthoughtbotgeorgebrock
35
Mike Burnsmike@thoughtbot.comthoughtbotmikeburns
36
Linus Sellbergsellberg@gmail.comaptiloyxhuvudnej.
37
Johannes Edelstamjohannes@edelst.amTinkjede
38
Anders Bengtssonanders.bengtsson@valtech.sevaltech_ghostganzTur att vi fick plats Anders!:)
39
Peter Lindpeter.lind@valtech.sevaltech_peter_lindVEGO! :)Yay!Annars hade vi fått armbåga oss in!
40
Kim Lodfeltkim.lodfelt@dynabyte.seDynabytelodfelt
41
Fredrik Rubenssonfredrik@eldfluga.sefroderik
42
Karl Eklundlocalpart@gmail.comMag+keklund
43
Simon Anderssonshrug@catchall.rymdimperiet.orgQwaya
44
Gunnar Hanssongunnar@avidity.seAvidityghansson
45
Hannes Lilljequisthannes@sthlmconnection.seSthlmconnectionhannes_l
46
Christian Avemarkchav02@kth.seKTHnejja.
47
Joakim Ekbergjocke.ekberg@gmail.comWrappkalasjocke
48
Peter Hellbergpeter@c7.seAthegapeterhellberg
49
Jeff Eklundjeff.eklund@klarna.comKlarna ABjeeklVeg.
50
Nils von Heijnenils@utales.comuTalesnilsvonheijne
51
Peter Anderssonfshsweden@hotmail.comFSH Sweden ABfshsweden
52
Erik Eldevalleldewall@gmail.comBytBil Nordic ABeldewall
53
Andreas Bjärlestamandreas.bjarlestam@valtech.sevaltech_bjarlestam
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
Loading...
 
 
 
Sheet1