ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
Nejspíš dorazím na After Bedny ve STŘEDU 3. 6. od 18:30 do pivního baru Diego u zastávky Urxova a budu s sebou mít cash, protože neberou karty (Platba hotově czk/eur nebo pomocí QR kódu)
2
ČlověkTýmPoznámka
3
1KajaB-orgtěším se na nové tváře!
4
2AdamB-org
5
3AlešB-orgBuďte na nás hodní!
6
4TomB-org
7
5KristýnaB-org
8
6DeroB-org
9
7Ondravoy-a-gerkdyž přežiju :D
10
8Václaf„poTrati“
11
9Marekfixit
12
10Martinvoy-a-ger
13
11ViktorPřechodníci
14
12ZdenekFreezy Beekolem osme
15
13Jirka, nebo TerkaNejostřejší tužky v penálu
16
14JendaPoslední globální integrabilita
17
15MartinaBratři v triku, teta a datová analytička
18
16RadekFreezy Bee
19
17KubaPoslední globální integrabilitaNakonec přijít zvládnu!
20
18PetrtesterPokud budu stíhat
21
19Františektesterteším se
22
20Eliška Nejostřejší tužky v penálu pokud Aleš vyluští megaslovo
23
21LuisaVečernicezkusim se stavit ale urcite tak s hodinovym zpozdenim
24
22Jirka tester (🌬️)Přijdu na čas!
25
23OlinPoslední globální integrabilitatak na 50% a až po 21
26
24Pavel nebo MíšaAbsolutno
27
25JakubNejostřejší tužky v penálu tak na 50% a až po 21 :)
28
26Míla¯_(ツ)_/¯tak na 30% a to ještě kdovíkdy
29
27Michalsupport tým
30
28
31
29
32
30
33
31
34
32
35
33
36
34
37
35
38
36
39
37
40
38
41
39
42
40
43
41
44
42
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100