Kuressaare Vanalinna kool PVPKs
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
 
ABCD
1
4. detsember
2
2. tund DIGIPÖÖRE MEIE KOOLIS
3
35 õpetajat
4
3. tund
Eve Hirvela, eesti keel, Studyblue sõnakaardid mõistete trillimiseks, rühmaga ühiskirjutamine TitanPadis ja loomingu salvestamine Tellagamis või Lensoos.
2-1
TIIU MAIDE, klassiõpetaja, Learning Apps harjutavate mängude loomine ja nende jagamine QR-koodiga ja lingina kodtöödeks ja harjutamiseks. Vajadusel ja huvi korral võin tutvustada ka Padlet tahvli kasutamist kogumise ja jagamise vahendina. Õpiveebi võin ka tutvustada.
1-6
KRISTE TALVING, inglise keel, Plickers - tundi elavdavad vastamise kaardid, õpilastel ei pea olema nutivahendit, ainult õpetajal on vaja. Testmoz - e-test, teadmistekontroll, millega saavad teada oma tulemuse õpilased ning mille tulemusi näeb nimeliselt ning iga vastuse kohta eraldi ka õpetaja.
1-5
5
Kohvipaus aulas
6
4. tund
ELE JAANIMÄGI bioloogia, geograafia, loodusõpetus purposegames.com geograafias kaarditööde vastamise keskkond (aga ka muud ained)
2-5
MARE HALLOP emakeeleõpetaja Kahoot, Quizizz
2-3
ENE_REET KOTKAS väikeklassiõpetaja (enamus õppeaineid 3. kooliastmes) Easynotecards koos Bingobakeriga, Kuldvillak, koomiksid
2-4
7
Järgmisesse töötuppa liikumine
8
5. tund
MARIS VAIN, ajalugu, keskkonnad ajaloo ja ühiskonnaõpetuse tundideks, socrative, jeopardyapps, tellagami, SimpleMind
1-4
AVE Soodla, inglise keel, Loquiz - mäng-/testimiskeskkond, mis võimaldab tegutsemist nii ruumis kui ka maastikul. Vajalik nutiseade (GPS). (KAIRE ANNAB SINU ASEMEL TUNNI) AVE JÄÄB OMA KLASSIRUUMI, KAIRE LÄHEB 8. A LASTEGA KRISTELI KLASSI.
1-1
ANNE KAARE klassiõpetaja programmeerimine ja plickers
1-9
Loading...
Main menu