Kursholdere/skoleringsgruppa - kontaktinfo
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAA
1
KURSHOLDERE 2018/2019
2
NavnEpost
Telefonnummer
FylkeGrunnkurs
Valgkampkurs
Konflikthåndtering
3
Hanne Feragenhanne.feragen@mail.com41061464Trøndelagxx
4
Eline Hansen Næset (fylkessekretær Trøndelag)eline@mdg.no45807370Trøndelagxxx
5
Kristin Hammerås (fylkessekretær Vestlandet)kristin.hammeras@mdg.no92019629VestlandetxI permisjon fram til 1. mars 2019
6
Thomas EriksenMr.T.Eriksen@gmail.com 950 07 880Innlandetx
7
Martin Løkenmasosial@gmail.com98767415Viken (Akershus)x
8
Anne-Birgith Mørkvedannebirgith.m.r@gmail.com91382698Viken (Østfold)
9
Almaz Asfaha almazasfaha1@gmail.com90506483Oslox
10
Rolf Atle Kristofferseneirokapital@gmail.com902 14 224Rogalandx
11
Sigve BrouwerSigve.brouwer@gmail.com408 09 413Viken (Buskerud)x
12
Mattis Ulvangmattisulv@gmail.com41859560Oslox
13
14
For kurs i Viken? Kontakt fylkessekretær Kristin Gjørv
kristin.myrvang.gjorv@mdg.no980 44 758
15
16
SKOLERINGSGRUPPA 2018/2019
17
NavnEpost
Telefonnummer
RolleGrunnkurs
Valgkampkurs
Konflikthåndtering
18
Birger Berntsenbirger.berntsen@gmail.com91135513Lederxxx
19
Ingunn Emdalingunn.emdal@mdg.no95926543medlemxxx
20
Kristoffer Robin Haug kristoffer.haug@online.no95830942Kommunikasjonsansvarligxxx
21
Ellen Sandvik Mikkelsen
ellensandvikmikkelsen@gmail.com
95914909medlemxxx
22
Anette Nistadnanetteni@gmail.com90500432Grønt Kvinnenetteverkx
23
Paul Johannessen1800@bettercallpaul.video98547497film
24
Marie Loe Halvorsenmarie.loe.halvorsen@mdg.no91643732
Skoleringsansvarlig sentralstyret
25
Madelen R. Uelandmadelen@mdg.no92048645Organisasjonssekretær
26
27
LEDERUTVIKLINGSGRUPPA 2018/2019
28
NavnEpost
Telefonnummer
Rolle
29
Madelen Roxman Uelandmadelen@mdg.no92048645Prosjektleder
30
Birger Berntsenbirger.berntsen@gmail.com91135513Leder, skoleringsgruppa
31
Marie Loe Halvorsenmarie.loe.halvorsen@mdg.no91643732
Skoleringsansvarlig sentralstyret
32
Kristoffer Robin Haug kristoffer.haug@online.no95830942Medlem / ressursperson
33
Almaz Asfaha almazasfaha1@gmail.com90506483Medlem / ressursperson
34
Bård Sødal Grasbekkbgrasbekk@gmail.com 45242148Medlem / ressursperson
35
Ida JulsenIda.julsen@gmail.com 411 81 011Medlem / ressursperson
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...