Baldones atskats
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
AtbildībaAtbildīgaisLabaisSliktaisIeteikumi
2
3
Guna
4
KvestsLauraStāsti no veckursniekiem bija interesanti.Daudzi nav redzējuši to lapu. Lielākums fukšu saka, ka nevajag. Meklēja cilvēkus tika ķeksīša pēc. Labāk ko citu.
5
MammasLauraViss labi, izņemot Vimbu. Patika whatsapp čats.VimbaNevar būt mamma, ja virs 2 promilēm. Varbūt visus matemātiķus jaukt kopā, ja ir maz kādu (bija tikai 4 matstati). Saskaņot pēc naktstrases vajadzību cilvēku skaitu komandās.
6
SportsLaura & AlfrēdsLīdz finālam labi gāja laiks. Tiesneši bija forši, patika. Dzeršanas, atpūtas pauzes ar Venden bačoku. Locāns labi komentēja basketbolu. Fukšiem patika.3 dažādas komandas bija finālos, tāpēc ievilkās. Nebija sākuma svilpes, tas mazliet traucēja. Dažiem fukšiem nepatika, ka viena veida sports pēc kārtas. Finālistiem bija ilgi, sagaidīja tumsu. Smiksēt soprta veidus (bija, ka izpēlē 2 pēc kārtas) - bet tas palilināja organizētību. Vajadzēja atbildīgo par zvaigžņu spēli. Vajag citu/citādāku zvaigžņu spēli - nevajag tik daudz bumbu, max 3. Sākumā godīgi, ja vajag, tad palīdz orgiem. Senāk bija volejbols. Vajdzēja saorganizēt skatītajus uz fināliem.
7
KomunikācijaEnijaPēdējās 2 nedēļas bija daudz uzmanības Enijai. Jutās kā zvaigzne. Events Facebookā.Fukši nemāk lasīt. Salikt varbūt vairāk info rakstā - mašīnas parkošanu uzsvērt, vajag dzeramo ūdeni (ja vajag). Vēl laicīgāk sākt taisīt epastus, ņemot vērā, ka pirms izsūtīšanas vairākiem cilvēkiem vēl epasts jāparāda. Jūlija beigās pirm epastu, lai ieplāno laiku, bez sīkāku info.
8
NaudaDaceViss čotka, nauda bija.Par 10 eiro mazāk, jo vairs nestudē (vai akadēmiskais parāds)
9
NaktstraseLīvaĻoti labi laidēji, sagaidītāji. Karogi beigās izdevās,kind of.Lieliski tiesneši . Aiznesa tiesnešiem maizītes Līva. 2 reizes pārdalīja komandas. Nebija paredzēts pārdalīt komandas (bija domāts ar mammu komandām), cilvēku skaits nebija īstais. Aizkave 1. posmā (palaida garām info, ka laiks bija 10 min, aizturēja 15 min). Posmos orgi ar fukšiem aizrunājās,pa ceļu fukši runājās, lēnu gāja, pēdējā komanda atgriezās 6.00. Sākumā biji grūti noorganizēt uz karogu taisīšanu. Krāsas visas nebija guašas. Maša mudināja savus bērnus izģērbties. Par daudz prasīja krūtis. Maša traucēja, ka bija līdzi. Pārāk daudz lika izģērbties. Beidzās vēlu. Kādam fuksim nepatika pēctrases noskalošanās. Ilgi bija jāgaida. Vairāki tiesneši noignorēja fakultātes lomu iedalīšanu.Vajag uzsvērt, lai komandas nepazūd pādalīšanas procesā. Vairāk saglabāt mammu komandas. Pārbaudīt krāsas. Uzsvērt, ka par karogu bonuss. Dalīt kartes pēc noteikumu izstāstīšanu. Katrā posmā nevajag piedāvāt izģērbties. Mammas vai nu laist vai nelaist naktstrasē - visiem vienādi! Ja cilvēki nav dzēruši, viņiem tik un tā vajadzēja būt labai naktstrasei. Daži tiesneši bija pārāk piedzērušies (Ratnieks lika uz sevi šaut). Orgiem aiz sevis jāsavāc (Nauris ar Didzi). Bija tālu tiesnešiem jāstiep malka,mantas - ar mašīnu aizvest.Ja 1 tiesnesis to prasa, pie citiem arī rodas sajuta, ka tas jādara. Tiesneši kā vienums.
10
IzklaidētājiL&LLaicīgi sagatavojās, atstrādāti uzevumi, atsaucīgi fukši, fukšiem patika. Nebija rēķinājušies, ka tik ātri izies aktivitātes pie Glūdas skolas, nezināja, ka būs tik ilgi pie skolas jāizklaidē.Sagatavot papildu spēles. Aicinat mūs arī nnākamgad!
11
PavāriZigis,Roberts, DidzisĻoti garšīga zupa. Putra ļoti garšīga!Robertam beidzās spļāvieni. Pietrūka asi naži. Didzis daudz gulēja, darīja visu citu, bet maz pavāru lietu. Darbu sāka koordinēt Guna, kad fukši sāka griezt priekš zupas. Jābūt koordinatoram virtuvē. Desa par biezu. Paņemt asināmo. Sākt taisīt vakariņas uzreiz pēc zupas! Vairāk padomāt, ko vispirms vajag novakt pēdējā dienā. Maize par daudz, putras par maz. Zupas par daudz. Vakariņas kavējās par stundu! Pie vakariņām Guna, Dominika un vēl viens orgs deva, tur vajadzēja būt pavāru orgiem. Porcijas par mazām. Tiesnešiem naktī zupu dod līdzi. Vajag 2 putras katlus! Komandā vajag meiteni.
12
LudziņasToms, VimbaLika fukšiemizkāpt nokomforta zonas - tas labi. Toms ļoti labs vadītājs. Pārāk daudz lamu vārdu, veckursnieku lugas aizgāja off script. Veckursnnieku ludziņas šķie nedaudz meh. Fukšiem likās pārāk garš process. Žūrijā daudz lamas. Katrs joks pret Tomu. Projektors.No orgiem tikai vienu kvalitatīvu lugu. SP lugas ilgas. Ludziņās iesaistīt reālos pasniedzējus. Pārdomāt žūriju (Tomu Vāveri, Mašu nevajag - kāds fuksis teica).
13
SponsoriMašaBija labi.Nebija sākumā izkārti sponsori. Tikai pie apbavošanas izkāra.
14
MantasKarlīnaLaba telpa mantām.Nezināja, kas notiek ar mantām. Arī ar kārtošanos nost kādu atbildīgo.
15
16
Atmosfēra
Meļko katrā teikumā piemin krūtis, izģērbšanos, rada tāda atmmosfēru, ka labi ir izģērbties.
17
Fukšiem kopumā rodas sajūta, ka grib, lai izģērbjās.
18
Maša traucēja
19
Orgiem bedžus ar dienu plānu
20
Vajag atbildīgo par vārdiem
21
Dzeramais ūdens
22
Nevajag sauso likumu
23
Atbildīgais par kāpšanu autobusā
24
Dušas
25
Pabrīdināt, ka pārvietos mantas
26
Darbs smags pirms sporta
27
Alerģija uz putekļiem.
28
Pažobelēs mitru drānu priekšā mutei
29
Aptieciņa
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
Main menu