Copernicon
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
 
ABC
1
Komiksowy Piątek
2
W pierwszy dzień festiwalu proponujemy popkulturowy konkurs superbohaterski. Polega on na wybraniu przez uczestnika jednej z trzech kart, na których rozgrywa się komiksowa scena z udziałem bohaterów z uniwersum Marvela i DC. Zadaniem zawodnika jest wypełnić puste dymki wypowiedzi herosów. Dwie najciekawsze i najbardziej kreatywne prace zostaną wyróżnione zestawami nagród (książki i gadżety). Wyniki ogłosimy w piątkowy wieczór!
3
Piernikowa Sobota
4
Co zawsze przywożą goście z Torunia? Oczywiście, że pierniki! My przytargaliśmy do Lublina całą masę wydrukowanych pierników w jedynym słusznym kształcie - katarzynki. Świetnie sprawdzą się w konkursie rysunkowym, który będzie polegał na przemianie prostego piernika w postać z ulubionego filmu, bajki, mangi, gry itp. Każdy rysunek zawiśnie na naszej ściance, a na koniec dnia wyłonimy dwóch szczęśliwców, którzy otrzymają od nas wejściówki na Copernicon 2020 i gadżety.
5
Wielka Niedzielna dogrywka!
6
Przegapiłeś Komiksowy Piątek? Żałujesz, że ominęła Cię Piernikowa Sobota? Nic straconego! W niedzielę można podjąć się tych dwóch wyzwań raz jeszcze. Na tę okazję mamy jeden dodatkowy zestaw nagród dla autora najlepszego superbohaterskiego komiksu. Znajdzie się też jeszcze jedna wejściówka dla artysty, który zaczaruje piernika w swoją ulubioną postać z popkultury.
7
Punkt regeneracji many!
8
Jeśli nagle poczujesz obezwładniające zmęczenie to zmobilizuj resztki sił i przybądź na nasze stoisko. Spocznij sobie w leżaczku, weź pada i daj się porwać sportowej rywalizacji w takich grach, jak Tekken 7, Over Cooked, Dragon Ball Fighte Z itp.
9
Winter is coming, więc rób selfie na naszym Murze!
10
Nie da się ukryć, że nadchodzi zima, prawda? Zapraszamy więc z aparatami na naszą foto ściankę! Magiczne papierowe akcesoria pozwolą Wam zmienić się w postaci ze świata Gry o Tron, a umieszczenie zdjęcia w swoich mediach społecznościowych zagwarantuje Ci otrzymanie małej niespodzianki!
Loading...