SVRHA, 12-14. 10. 2018, VRDNIK
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
$
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAA
1
2
3
Voditelji - Tomislav Kuljiš, Helena Hajdin i Maja Dajčer
4
5
REZERVACIJE IZ SRBIJE se vrše na mail: recepcija@etnoselo-vk.rs
6
i avansne uplate od 30% ukupne cijene za smještaj.
7
8
REZERVACIJE IZ HRVATSKE se vrše putem Vibera na broj: +381 63 49531
9
Prilikom rezervacije iz Hrvatske je neophodno izdiktirati broj kreditne kartice, nakon čega
10
će vam se sa kartice skinuti 30% od ukupne cijene za smeštaj.
11
12
;ss+
13
14
bez upisanog e-maila se neće dobivati poruke i informacije
15
Ime i prezimee-mail
16
1Martina Petrovoj mpetrinjak@gmail.com
17
2Mirta Petrinjak Xyursamirta@gmail.com
18
3Vida Kovačkovacvida@gmail.com
19
4Tajana Varićak tajana.varicak@gmail.com
20
5
21
6sabina sabljicsabinjanka@gmail.com
22
7Danijela Krstićdkrstic66@gmail.com
23
8Sanja Rista Popićsanjarista@gmail.com
24
9Rea Giaschi Kichlrgiaschi@gmail.com
25
10laura.zezelic@ri.t-com.hr
26
4,+44)*11Nikolina Zlopašanikizlo@gmail.com
27
12Sara Tomljanovićsaratomljanovic@hotmail.com
28
13Nataša Oreškovićnatasa.oreskovic@gmail.com
29
14Vesna Dobrijevicvedob1@gmail.com
30
15Annamaria Vujanovic annamaria.kiraly@gmail.com
31
16Danijela Činkudanijela.cinku@gmail.com
32
17Dragana Arsenićarsenic.dragana@gmail.com
33
18
34
22Iva BarisicIb246135@gmail.com
35
19Tomislav Marjanovićtmarjanovic@gmail.com
36
20Dijana MajeticMajetic.dijana@gmail.com
37
21Vesna Poljančić Žižakvesna.poljancic.zizak@gmail.com
38
23
Smiljana Radović Lagator
smiljanar@yahoo.com
39
24Jasminka Juraskovicjasminka.juraskovic@gmail.com
40
25Kristina Hendrih Girgiskristinahendrix@gmail.com
41
26
42
27Tomica Hrupeljthrupelj@icloud.com
43
28Mladen AmonMladenam@gamail.com
44
29Dunja Amondunja.amon@gmail.com
45
30Iva Zovko Polančecivazovko.polancec@gmail.com
46
31Aleksandra Jaćimovićaleksandrajacimovic90@gmail.com
47
32Marijana Milunovićmarijanamilunovic65@live.com
48
33Saša Milunovićsaleumka68@gmail.com
49
34
50
35
51
36
52
37
53
38
54
39
55
40
56
41
57
42
58
43
59
44
60
45
61
46
62
47
63
48
64
49
65
50
66
51
67
52
68
53
69
54
70
55
71
56
72
57
73
56
74
57
75
58
76
59
77
60
78
61
79
62
80
63
81
64
82
65
83
66
84
lista čekanja1
85
2
86
3
87
4
88
5
89
6
90
7
91
8
92
9
93
10
94
11
95
12
96
13
97
98
99
100
Loading...