Detaljprogram mkirken 2018.xlsx
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAAABACADAEAFAGAH
1
DatoKlTypeTema/TaleserieTema i talenInnholdselementerInformasjon i gudstjenestenDiverseKollektinfoKollektansvarProdusentTalerLederLovsangLydBildeLys
Oversetter
Nattverd-lagJK-temaJK-ledereVertskapBønneteamJetro
80
5. aug. 18 Søndag11:00GudstjenesteSikkert og visst - 1. JohVisst er du elsket 1. joh 3:1-24Romania Skolehjelp CalarasiØS
Rolf Henrik Karlsen
MHLisa EHGERNHØV MMAKjetil Govertsen
81
12. aug. 18 Søndag11:00GudstjenesteSikkert og visst - 1. JohVisst skal vi elske hverandre 1. jon 4: 7-21Åpnings GT for AnsgarskolenNasjonalt Ansgar ØSIngunn F. BreiLKI ?Syver
SH? Ansgar?
EAOMEAMB/MNJon Egil Andersen
82
19. aug. 18 Søndag11:00GudstjenesteFjellstøtt
Matt 5-7
Annerledes perspektiv
Matt 5:1-12
Supersøndag presentsjon av nye medarbidere Indonesia - Bredvei MPJarleEP
Marius og Marthe
MHEDHLSRHTE/THIngeborg - RutGeorg Lidal
83
26. aug. 18 Søndag11:00GudstjenesteFjellstøtt
Matt 5-7
Annerledes standard
Matt 5:21-48
Utdelig av bibler (Victoria og David)medlemskursinfoRMK: Hjelpe mennesker til Tro AvtalegiroRK Roy EllingHASArild/LisaSHJKSHCB/LSBodil - Kjell RuneKåre Gautestad
84
2. sept. 18 Søndag11:00GudstjenesteFjellstøtt
Matt 5-7
Annerledes trygghet
Matt 6:25-34
Nasjonalt MenighetsplantningØS JarleMHHannah SHGERNCEG/THMerete - Hans HaraldHelge Knudsen
85
9. sept. 18 Søndag11:00GudstjenesteFjellstøtt
Matt 5-7
Annerledes holdning
Matt 7:1-5
medlemskursinfo Romania Menighetsplantning + Ledertrening CalarasiØSRoy EllingLKIMarianne TBEAOME? - Rut
Hans Georg Sollie
86
16. sept. 18 Søndag11:00GudstjenesteFjellstøtt
Matt 5-7
Annerledes fundament
Matt 7:24-29
Disponibelt MPMariusEPArlid/ LisaTBDHLSHBodil - Kjell RuneKenneth Tveiten
87
23. sept. 18 Søndag11:00GudstjenesteFjellstøtt
Matt 5-7
Annerledes samtale
Matt 6:5-
Romania Menighetsplantning + Ledertrening CalarasiØSRoy EllingHAS
Marius og Marthe
SHJKSRIngeborg - Hans Harald
88
30. sept. 18 Søndag11:00GudstjenesteFjellstøtt
Matt 5-7
Annerledes påvirkning
Matt 5:13-16
RMK: Ledertrening barn og unge - avtalegiroRK JarleMHCathrine
TouchPoint-Teknikere
Merete - Rut
89
7. okt. 18 Søndag11:00GudstjenesteStørre enn oss selvMisjon på Guds hjerteNasjonalt Vekst 2020 MP Ingrid EskiltLKIMarianne EHGERNingeborg - Bodil
90
14. okt. 18 Søndag11:00GudstjenesteStørre enn oss selvHjelpe mennesker til tro på JesusRomania Skolehjelp CalerasiØS JarleEP
Marius og Marthe
MHEEAOMEKjell Rune - ?
91
21. okt. 18 Søndag11:00GudstjenesteStørre enn oss selvMisjon i IndonesiaBesøk av Ørjan Bredvei Indonesia - Bredvei RK Ørjan BredveiHASHannahSHDHLSHMerete - Hans Harald
92
28. okt. 18 Søndag11:00GudstjenesteNår livet slår sprekkeInnledning + Otniel + Ehud
Dom 1, 2 og 3
Reklame for julemessa Nasjonalt Misjonskirkens dag MPRoy EllingMHCathrine
TouchPoint-Teknikere
Ingeborg - Rut
93
4. nov. 18 Søndag11:00GudstjenesteNår livet slår sprekkeDebora / Barak
Dom 4 og 5
Columbia Esperanza Roy EllingLKIArild/ Lisa TBJKSRKjell Rune - Sofie
94
11. nov. 18 Søndag11:00Når livet slår sprekkeGideon
Dom 6 7 og 8
Søndag for de forfulgte, markering?Reklame for julemessa Indonesia - Bredvei JarleEPMarius og MartheEHGERNBodil - Hans Harald
95
18. nov. 18 Søndag11:00GudstjenesteNår livet slår sprekkeJefta
Dom 11 og 12
Søndag etter julemesseColumbia Grunnskolen i Baranquilla JarleHASHannahMHEEAOMEIngeborg - Kjell Rune
96
25. nov. 18 Søndag11:00GudstjenesteNår livet slår sprekkeSamson
Dom 13,14,15 og 16
RMK: Ledertrening barn og unge - avtalegiroRoy EllingMHMarianne TBDHLSHMerete - Sofie
97
2. des. 18 Søndag11:00GudstjenesteAdventsserie
Lys i mørke
Å være lys i mørketRomania: Nødhjelp Calarasi JarleLKISyver SHJKRNRut - Hans Harald
98
9. des. 18 Søndag11:00GudstjenesteAdventsserie
Lys i mørke
Å finne lys i mørketRomania: Nødhjelp Calarasi Roy EllingEPSyver EHGESRBodil - Kjell Rune
99
16. des. 18 Søndag11:00GudstjenesteAdventsserie
Lys i mørke
Å lev i lys i mørketRomania: Nødhjelp Calarasi JarleMHSyver MHEEAOMEIngeborg - Sofie
100
23. des. 18 Søndag11:00ikke gt
101
24. des. 18 mandag15:00Allesammen-gudstjenesteLys i mørkeJesus er verdens lysRomania: Nødhjelp Calarasi Roy Elling?Arild/LisaSHDHLSR
102
26. des. 18 onsdag11:002.juledagIndonesia - Bredvei JarleEPTBJKSH
103
30. des. 18 SøndagLKIEHGERN
104
1. jan. 19 Mandag?
105
106
Oversikt over deltakere
107
(Gruppeleder uthevet)
108
109
Produksjon
110
Produsenter:
111
ØS - Øyvind Skjegstad, 95931084, oyvind.skjegstad@gmail.com
112
IR - Iselin Råmunddal, 99495520, iselin@ramunddal.no
113
MP - Martin Pedersen, 91579711, martinp@varodd.no
114
RK - Ronny Kolstad, 90531556, Ronny.Kolstad@sshf.no
115
116
Lyd:
117
TB - Torstein Berglihn, 90926129, tberglihn@me.com
118
SH - Simen Håland, 92606971, simen.haland@gmail.com
119
EH - Espen Hodne, 91183362, e-hodne@online.no
120
JH - Jens Hodne, , jens.hodne@gmail.com
121
MHE- Mark Hetherington,46431514, markhetherington@me.com
122
123
HKH - Hans Kristian Neteland, 90082984, hkneteland@hotmail.com (har pause)
124
Bilde:
125
JK - Jørgen Kittelsen, 97640239 jorgen.kittelsen@gmail.com
126
GE - Geir Egeland, 95845852, geiringaregeland@gmail.com
127
DH - Daniel Hansen Lindal, 41227794, daniel.h.lindal@gmail.com
128
EA - Erlend Andersen, 48234642, andersen.erlend@gmail.com
129
130
Lys:
131
OER - Odd Erik Rossevatn
132
SR - Sondre Råmunddal, 97965206, sondre@ramunddal.no
133
OME - Ole Morten Eidsnes, 95035793, oleeidsnes@gmail.com
134
RN - Ruben Nordal - 92041510, rubennordal@online.no
135
136
Innhold
137
Talere:
138
JR - Jarle Råmunddal, 47460700, jarle@mkirken.no
139
140
REF - Roy Elling Foss, 97677908, royelling@mkirken.no
141
JYS - John Yngvar Syvertsen, 416 97 213, syver@ansgarskolen.no
142
Lovsangere:
143
MS - Marianne Skjegstad, 48108378, mskjegstad@gmail.com
144
MHO - Marius Hodne, 917 79 472, marius_hodne@hotmail.com
145
JYS - John Yngvar Syvertsen, 416 97 213, syver@ansgarskolen.no
146
LH - Lisa Håland, 97614773, halandlisa89@gmail.com
147
JB - Jan Berhus, 90933743, jan.berhus@gmail.com
148
KR - Kristoffer Rasmussen, kristofferrasmussen88@gmail.com, 48450824
149
AE - Arild Eikhom arild.eikhom@gmail.com 40405486
150
Møteleder:
151
MH - Malvin Håland, 92654960, malvin.haaland@gmail.com
152
LKI - Lars Kristian Igland, 46400967, larsigland@getmail.no
153
EP - Ester Pedersen, 97515564, esterp@live.no
154
HAS - Henriette Aamot Sørensen 478 13 425 henriette.aamot.sorensen@gmail.com
155
Vertskap:
156
AMB - Anne-May Breistein, annemay.breistein@gmail.com, 97143489
157
CEG - Carina Egeland, Carinaegeland@hotmail.com, 40461609
158
HTE - Hanne Therese Ekra, htekra@gmail.com, 91519682
159
HØV - Henning Øverland, henningoverland@gmail.com, 99457280
160
JRA - Janniche Råmunddal, janniche@ramunddal.no,
161
MMA - Maiken Malz, maiken@malz.no, 91762982
162
TH - Tove Håland, tovehaaland@tele2.no, 41292531
163
LS - Lars Sodefjed, lsodefjed@gmail.com, 99597585
164
MN - Margrethe Nordeborg, margaretheantonsen@hotmail.com, 97767769
165
CB Cecile Behkmann cecilbec@online.no
166
Forbedere:
167
BS - Bodil Sagen, 41091206, helgesag@gmail.com
168
STØ - Sofie Tønnesland, 95829117, vidar@tonnesland.name
169
KRH - Kjell Rune Hansen, , kjellrha@getmail.com
170
RS - Rut K. Sodefjed, 99492106, rut_kristine@hotmail.com
171
MSY - Merete Syvertsen, 47452986, johnyngvar.syvertsen@bluezone.no
172
IL - Ingeborg Liodden, 99336769, inglio@online.no
173
HHN- Hans Harald Nome
174
Kollektansvar:
175
JEA - Jon Egil Andersen, 98223991, jon.egil.andersen@gmail.com
176
JR - Jarle Råmunddal, 47460700, jarle@mkirken.no
177
HØV - Henning Øverland, henningoverland@gmail.com, 99457280
178
Solister:
Loading...
 
 
 
2018
 
 
Main menu