Eksperimentel Genteknologi Nærum 2016
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTU
1
TidsstempelIndtast dit fulde navnUddannelsesinstitutionDin mail adresseDin fagkombinationEr du medlem af FaDB?
2
28/03/2016 20.13.39Thomas BangNæstved Gymnasium & HFtb@ngh.nuBiologiJa
3
19/04/2016 17.22.11Bettina Holm FranckNæstved Gymnasium og HFbt@ngh.nuBiologi og kemiJa
4
20/04/2016 17.32.49Kirsi PakkanenSelandia Teknisk Gymnasiumkipa@sceu.dkBiologi, bioteknologi, kemi, teknik PLSNej
5
21/04/2016 17.14.09Mei WinterborgDet Frie Gymnasiummw@detfri.dkBiologi, kemiJa
6
27/04/2016 07.59.50Kit Bjerregaard NielsenOdense Katedralskolekitx0179@okgym.dkBiologi, KemiJa
7
28/04/2016 16.23.53Mette Vagner IversenFrederiksborg gymnasium og HFmette.vagner.iversen@skolekom.dkBiologi og kemiJa
8
03/05/2016 13.13.32TinaNæstved Gymnasium og HFtc@ngh.nuBiologi og idrætJa
9
03/05/2016 14.24.52Ida Jannike Bjerrum-BohrHerlev Gymnasium og HFida.bjerrumbohr@gmail.comKemi, Biologi og BioteknologiJa
10
17/05/2016 13.54.47Jens Hass ClausenNærum Gymnasiumjcl@nagym.dkBiologi, MatematikNej
11
17/05/2016 14.22.01Dennis Yano GrannNærum dennis.grann@gmail.comBiologi IdrætJa
12
18/05/2016 08.09.12Anne JensenKøbenhavns Åbne Gymnasiumaj@kg.dkKemi, bioteknologi og biologiNej
13
18/05/2016 08.20.07Frederik LyduchKøbenhavns åbne Gymnasiumfl@kg.dkBiologi & kemiNej
14
20/05/2016 12.29.08Carsten PetersenHerlev Gymnasium og HFcarstenpt@gmail.comBiologi/kemiNej
15
01/06/2016 10.19.04Inge WagnerNykøbing Katedralskoleiw@nykgym.dkbiologi og kemiNej, men ønsker at blive det.
16
02/06/2016 22.46.08Anine Engholm JeppesenBorupgaard Gymnasiumae@boag.nuBiologi, Kemi og BioteknologiNej
17
03/06/2016 14.57.56Rikke Anker JensenEgedal gymnasium og HFrj@egegym.dkBiologiNej, men ønsker at blive det.
18
03/06/2016 14.58.36Katrine elmgrenEgedal gymnasium og HFka@egegym.dkBiologiNej
19
09/06/2016 11.42.40Jens Peter Stougaard SteenEspergærde Gymnasium og HFje@eg-gym.dkBiologi/IdrætNej, men ønsker at blive det.
20
13/06/2016 13.37.35Trine LundstrømNykøbing Katedralskoletl@nykgym.dkBiologi og bioteknologiNej
21
16/06/2016 10.56.02Niels Andrea JensenVUC Sydnaj@mitvuc.dkBiologi & KemiJa
22
23/08/2016 21.58.12asmametropol professional høj skoleasmaimran18@gmail.comlaborantNej, men ønsker at blive det.
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
Main menu