3 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტი | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | ||||||||||||||||||||||||||||||
5 | საქართველოს მთავრობის N 75 განკარგულება(17.01.2022) | |||||||||||||||||||||||||||||
6 | ხელშ.N | პროექტის დასახელება | პროექტის მთლიანი ღირებულების ფარგლებში მიმდინარე წელსგამოყოფილი თანხა | გაფორმებული ხელშეკრულება | მათ შორის | მუნიციპალიტეტის მიერ გადარიცხული თანხა | მათ შორის | |||||||||||||||||||||||
7 | სახელმწიფო ბიუჯეტიდან გამოყოფილი სახსრები 100% | საკუთარი სახსრები | სახელმწიფო ბიუჯეტიდან გამოყოფილი სახსრები | საკუთარი სახსრები | ||||||||||||||||||||||||||
8 | სულ | 5 590,390 | 5 072,776 | 4 586,585 | 486,191 | 3 119,645 | 3 167,645 | 0,000 | ||||||||||||||||||||||
9 | 168 | ბორითში საუბნო გზების რეაბილიტაცია (გორგაძეების, ფაბრიკის უბანი) | 36,853 | 36,853 | 36,853 | 30,053 | 30,053 | |||||||||||||||||||||||
10 | 162 | სოფელ ლეღვანში გზის რეაბილიტაცია (ქვიანთი) | 50,077 | 50,077 | 50,077 | 48,204 | 48,204 | |||||||||||||||||||||||
11 | 153 | სოფელ უბისაში საუბნო გზის რეაბილიტაცია | 63,018 | 63,018 | 63,018 | 62,968 | 62,968 | |||||||||||||||||||||||
12 | 35 | სოფელ ლეღვანში გზის რეაბილიტაცია (ქვიანთი) (II ეტაპი) | 150,644 | 150,644 | 150,644 | 150,481 | 150,481 | |||||||||||||||||||||||
13 | 55 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის ღორეშა-მარიამწყაროს გზის რეაბილიტაცია | 200,000 | 200,000 | 200,000 | 200,000 | 200,000 | |||||||||||||||||||||||
14 | 45 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ მაქათუბანის ორ უბანში გზის რეაბილიტაცია (II ეტაპი) | 200,000 | 200,000 | 200,000 | 200,000 | 200,000 | |||||||||||||||||||||||
15 | 50 | სოფელ ღარიხევში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (ბრუისის უბანი) | 127,777 | 127,777 | 127,777 | 127,128 | 127,128 | |||||||||||||||||||||||
16 | 32 | სოფელ ბაზალეთში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (მესხების უბანი) | 75,000 | 75,000 | 75,000 | 75,000 | 75,000 | |||||||||||||||||||||||
17 | 57 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ თეთრაწყაროში საუბნო გზების რეაბილიტაცია (II ეტაპი) | 251,697 | 251,697 | 251,697 | 246,240 | 246,240 | |||||||||||||||||||||||
18 | 41 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ფარცხნალში ბარის უბნის გზის რეაბილიტაცია (III ეტაპი) | 150,000 | 150,000 | 150,000 | 150,000 | 150,000 | |||||||||||||||||||||||
19 | 49 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვახანში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (ინასარიძეების უბანი) | 200,000 | 200,000 | 200,000 | 200,000 | 200,000 | |||||||||||||||||||||||
20 | 59 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ კიცხში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (ბერაძეების და ზვიადაძეების უბანი X ღერძი) | 229,326 | 229,326 | 229,326 | 229,326 | 229,326 | |||||||||||||||||||||||
21 | 52 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ უჩამეთში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (მესერიძეების უბანი) | 150,000 | 150,000 | 150,000 | 150,000 | 150,000 | |||||||||||||||||||||||
22 | 34 | სოფელ ლაშეში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (ცქიტიშვილების უბანი) | 75,000 | 75,000 | 75,000 | 75,000 | 75,000 | |||||||||||||||||||||||
23 | 36 | სოფელ ხევის საუბნო გზის რეაბილიტაცია | 107,000 | 107,000 | 107,000 | 106,766 | 106,766 | |||||||||||||||||||||||
24 | 33 | სოფელ ვერტყვილაში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (გოგიაშვილების უბანი) | 114,227 | 114,227 | 114,227 | 114,098 | 114,098 | |||||||||||||||||||||||
25 | 38 | სოფელ მაქათუბანში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (წიქარიშვილების უბანი) | 87,388 | 87,388 | 87,388 | 87,386 | 87,386 | |||||||||||||||||||||||
26 | 51 | სოფელ ქროლში საუბნო გზების რეაბილიტაცია | 100,000 | 100,000 | 100,000 | 100,000 | 100,000 | |||||||||||||||||||||||
27 | 53 | სოფელ ახალსოფლის ცენტრალური გზის რეაბილიტაცია( III-ე ეტაპი) | 265,047 | 265,047 | 265,047 | 265,047 | 265,047 | |||||||||||||||||||||||
28 | 175 | სოფელ ნადაბურის გზის რებილიტაცია | 192,708 | 192,708 | 192,708 | 192,708 | 192,708 | |||||||||||||||||||||||
29 | 182 | სოფელ ვახანში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (ოთარი არევაძის უბანი) | 114,628 | 91,703 | 91,703 | 83,160 | 83,160 | |||||||||||||||||||||||
30 | 216 | სოფელ მაქათუბანში საუბნო გზის რეაბილიტაცია ( I და III ღერძი, II ეტაპი) | 381,586 | 367,777 | 201,586 | 166,191 | 0,000 | |||||||||||||||||||||||
31 | 207 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ კიცხში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (ბერაძეების და ზვიადაძეების უბანი, III-VI-VIII-IX ღერძი II ეტაპი | 257,976 | 229,341 | 229,341 | 0,000 | ||||||||||||||||||||||||
32 | 217 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფეოლ ვანში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (ჩხაკოურის უბანი) | 238,315 | 238,315 | 101,315 | 137,000 | 0,000 | |||||||||||||||||||||||
33 | 201 | სოფ ვარძიის საუბნო გზის რეაბილიტაცია | 200,000 | 197,777 | 197,777 | 178,680 | 178,680 | |||||||||||||||||||||||
34 | სოფ ღორეშაში საუბნო გზის რეაბილიტაცია (იჩქიტიძეების უბანი) | 250,022 | 0,000 | 0,000 | ||||||||||||||||||||||||||
35 | 215 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფ ხიდარში საუბნო გზის რეაბილიტაცია | 287,962 | 287,962 | 287,962 | 0,000 | ||||||||||||||||||||||||
36 | 206 | ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფ უჩამეთში საუბნო გზის რეაბილიტაცია მესერიძეების უბანი)-II ეტაპი | 157,139 | 157,139 | 157,139 | 0,000 | ||||||||||||||||||||||||
37 | სოფ ხიორითის ცენტრალური გზის რეაბილიაცია | 200,000 | 0,000 | 0,000 | ||||||||||||||||||||||||||
38 | 214 | სოფ წყალაფორეთის საუბნო გზის რეაბილიტაცია | 200,000 | 200,000 | 154,000 | 46,000 | 0,000 | |||||||||||||||||||||||
39 | 212 | სოფ ნებოძირის ცენტრალური გზის რეაბილიტაცია | 240,000 | 240,000 | 240,000 | 0,000 | 48,000 | |||||||||||||||||||||||
40 | 213 | სოფ დეისის გზის რეაბილიტაცია( მეორე უბანი) | 237,000 | 237,000 | 100,000 | 137,000 | 47,400 | 47,400 | ||||||||||||||||||||||