Velká Krija 2018
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
£
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
JMÉNO A PŘÍJMENÍ+město, odkud pojedete
e-mail
Ubytování a snídaně 22.6.
Oběd 23.6.
Večeře 23.6.
Ubytování a snídaně 23.6.
Velká Krija 23.6.
Odpolední meditace 23.6.
2
Ano / NeAno / NeAno / NeAno / NeAno / NeAno / Ne
3
1Marcela Kroupová, Dobruškamarcelakroupov@gmail.comanoanoanoanoanoanoCENY:
4
2Barbora Úlehlová, Prahabulehlova@volny.czanoanoanoanoanoanoUbytování a snídaně460,-
5
3Škrobová Zuzana, Prahazuzanaskrobova@centrum.czanoanoanoanoanoanoOběd120,-
6
4Míra Horák,Slatiňanymirda.horak@seznam.czanoanoanoanoanoanoVečeře110,-
7
5Ivona Kratochvílovákratochvilova.ivona@seznam.czanoanoanoanoanoano
8
7Pavla Hrabáková, Prahapavlahrabakova@volny.czanoanoanoanoanoanoVelká Krija500,-
9
8Zdeňka Parýzková, Lenešice
ZdenkaParyzkova@seznam.cz
anoanoanoanoanoanoOdpolední meditace200,-
10
9Petr Parýzek, LenešicePetrParyzek@seznam.czanoanoanoanoanoano
11
10Jarmila SucháSu.jara@seznam.czanoanoanoanoanoano
12
11Pavel Trampota, Prahatrampota.pavel@seznam.czanoanoanoanoanoano
13
14David Zahradník, Prahazahrada_dav@post.czanoanoanoanoanoano
14
15Petra Zápotocká, Prahapetty.z@seznam.czanoanoanoanoanoano
15
16Jitka Synková,Pardubicej.synk@seznam.czneanoneneanoano
16
17Lucka Balcarová, Prahaluckabalcarova@seznam.czanoanoanoanoanoano
17
18Pavel Endris Prahapendris@centrum.czneneneneanoano
18
19Dita Endrisová Prahadendrisova@seznam.czneneneneanoano
19
20 Lenka Tamé Brnotamelenka@seznam.czanoanoanoanoanoano
20
21Jana Nováková, Prahajanina.kocianova@seznam.czanoanoanoanoanoano
21
22Daniela Supuková, Chrudimdasup@email.czneanoneneanoano
22
23Tomáš Janeček, Liberectomas.8.janecek@gmail.comanoanoanoanoanoano
23
24
24
25
25
26
26
27
27
28
28
29
29
30
30
31
31
32
32
33
33
34
34
35
35
36
36
37
37
38
38
39
39
40
40
41
41
42
42
43
43
44
44
45
45
46
46
47
47
48
48
49
49
50
50
51
51
52
52
53
53
54
54
55
55
56
56
57
57
58
58
59
59
60
60
61
61
62
62
63
63
64
64
65
65
66
66
67
67
68
68
69
69
70
70
71
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
Main menu