Barmark Campus Steinkjer 3. september
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
kr
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAA
1
Påmelding barmark Campus Steinkjer lørdag 3. september
2
NavnFødt
Klubb/sted
MiddagTelefonepostForesatt
3
Massi Anna Tokle Yri2005Inderøyx977 57 600hilde.yri@ntfk.noHilde Tokle Yri
4
Vilma Horn2004Inderøyx906 32 478
olelagestad@gmail.com
Ole Lagestad
5
Magni Horn2007Inderøyx906 32 478
olelagestad@gmail.com
Ole Lagestad
6
Anna Vekseth-Hahn2004
Steinkjer Skiklubb
x99603426
evekseth@yahoo.no
Espen Vekseth-Hahn
7
Vilja Øyen Brandtsegg2003Inderøyx92261105
oyenkari@gmail.com
8
Ane Holmli Carlsson2005
Steinkjer Skiklubb
x91536276
annhelenholmli@gmail.com
Ann Helen Holmli
9
Mille Bugge Arnøy2008
Stjørdals-Blink Alpint
90943154ljakb06@yahoo.no
Kjersti Bugge-Arnøy
10
Bettina Vesterås2008Inderøyx92627499
petter.vesteraas@gmail.com
Petter Vesterås
11
Amanda Vesterås2009Inderøyx92627499
petter.vesteraas@gmail.com
Petter Vesterås
12
Eirin Rehtmar2003Inderøyx94289911
mari.b.hammer@hotmail.no
Mari B. Hammer
13
Idun Bjerke Denstadli2007Inderøyx90654401
kribjeden@hotmail.com
Kristin Bjerke Denstadli
14
Sigrid Bjerke Denstadli2004Inderøyx90654401
kribjeden@hotmail.com
Kristin Bjerke Denstadli
15
Celine Rebekka Setten2005Inderøyx98000829
ahhoilo85@gmail.com
Andrea Halle Høilo
16
Henriette Skogset2003InderøyX95337007
hilde.skogset@ntebb.no
Hilde Skogset
17
Hanna Lande Skaale2008Inderøyx97196058ghlande@me.com
Gunn Hege Lande
18
Mia Lande Skaale2006Inderøyx97196058ghlande@me.com
Gunn Hege Lande
19
Mali Denstali Gjul2008Inderøyx97196058ghlande@me.com
20
Maia Persen2006
Stjørdals-Blink Alpint
92803523Jan.joh@frisurf.noJanicke Persen
21
Eirin Can Nordbotn2006
Stjørdals-Blink Alpint
x91661519
nils.nordbotn@nylander.no
Nils Nordbotn
22
Sanna kristina totsås2005Lierne ilX95102287Totsaas@me.com
Jan bjørnar totsås
23
Tiril Ribe Heia2004Grongx47815247
heiarun@hotmail.com
Rune Heia
24
Henriette Kaldahl Nilsen2006Beitstadx 95221460ikald@online.no
25
Rikke Modell Almlid2007Beitstadx98444767
trudemod@hotmail.com
Trude Modell
26
Inger Norum Rotvold2004Inderøyx98647475
OlavRotvold@gmail.com
Olav Rotvold
27
Astrid Skjervold2003Inderøyx98458715
pskjer@hotmail.com
Petter Skjervold
28
Viktoria Monasdatter Skogseth
2004Inderøyx93212220
tor.skogseth@ntebb.no
Tor Skogseth
29
Idun Stornes Nyborg2007Inderøyx92280295
trond.nyborg@gmail.com
Trond Nyborg
30
Sara Ulrikke Ulvin Selbo2004Inderøyx93495191
anne.ulvin@ntebb.no
Anne Ulvin
31
Nikolina Engen2003Grongx93011193
32
Tuva Langfjord2005
Steinkjer Skiklubb
x
Ann Helen Holmli
33
Sara Viktoria S. Hjulstad2008Inderøy il?
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...