SHRUG 29 februari 2012
Comments
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
$
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXY
1
NamnEpost-adressFaxMinicallNamn på Aftonbladets chattFöretagWebbadressTwitterT-shirt-storlekHyvlad grisVeg. matÖvrig info (t.ex. matallergier)Obligatorisk kolumn för mer eller mindre seriösa kommentarerMindre seriösa kommenterarerSjukt oseriösa kommentarerBorderline psykotiska kommenterarerHemliga kommentarer!
2
Albert RamstedtBarsoom@albertramstedtXL
3
Alexey Stryialexey@ibissoft.seIbisSoftMX
4
Alexi rahmanAlexi.rahman@valtech.seValtechMx
5
Alexis Felleniusalexis@oktavilla.seOktavillahttp://lexi.se@alexisfelleniusMX
6
Anders Bengtssonanders.bengtsson@valtech.seValtechhttp://valtech.seghostganzLTRUE
7
Anders Windelhedanders.windelhed@valtech.se
8
Andreas Alinandreas.alin@gmail.comanteboy87Barsoomgithub.com/aalinacetoxyMx
9
Andreas Bjärlestamandreas@bjarlestam.comValtechhttp://bjarlestam.github.com/@bjarlestamM
10
Andreas Ekströmandreas.ekstrom@valtech.seValtech
11
Andreas Tarandiordf@d.kth.seKonglig Datasektionenhttp://www.datasektionen.se@torandiS10
12
Andreas Wålmandreas@walm.netJAJDOhttp://jajdo.com@walmingLx
13
Andreas Zecherandreas@madebypixelate.comPixelatewww.madebypixelate.com@andreaszecherMX
14
Anna Steinsaphiranna.steinsaphir@gmail.comM?x
15
ARRANGÖR: - Jo det stämmer ju faktiskt! Jag har för mig att jag satte det rätt från början
16
Arvid Anderssonarvid@oktavilla.seOktavillahttp://arvidandersson.se@arvid_aMx
17
Bence Vajdabence.vajda@me.comBukowskis@bence_vs1
18
Carl Bergquistcarl.bergquist@gmail.comConsortio Developmenthttp://bergquist.github.com@CarlBergquistLxDevelopers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers! Developers!
19
CassandraSandbergarbetslös ABMX-Mjölk, fläsk, kyckling, och återigen, bacon:(herp derpderp herp?din mamma!saknar fortfarande kolumnen för bokstavsbarnfortfarande inte krypterade va?
20
Christer Johanssonchristerjoha@gmail.comOmegapoint@lodakaiL
21
Christian Avemarkchav02@kth.seMxshhhh
22
Christofer Englinchristofer.englin@gmail.comMX
23
Damien Timewellmail@damientimewell.comVideofyMehttp://videofy.me@idlefingersXLX
24
Daniel Nyströmjohan.daniel.nystrom@gmail.combasefarm@xazaxXLx
25
daniel wagneriusdaniel.wagenrius@gmail.comSX
26
David Billskogbillskog@gmail.comMynewsdesk@billskogL'true
27
David Grundströmdavid.grundstrom@gmail.comhttp://www.davidgrundstrom.se/@dgrundstromM10
28
David Hallpettersson@gmail.comTV4http://moonhouse.semoonhouseXLX
29
David Vrensk David@vrensk.comBooli.se / Releware.comhittamaklare.sedvrenskL'++QVL-"xelcgrevat"?
30
Dennis Rogeniusdenro03@gmail.comMag+@denro
31
Erik Eldevalleldewall@gmail.comBytBil dot com@eldewallMx
32
Erik Johanssonerik.johansson@24hr.se24HR@lillerikMx
33
Erik Lindströmerlindst@kth.seLX
34
Fotis Stergioufotis@screeninteraction.comScreen InteractionLX
35
Frans Krojegårdfrans.krojegard@baraspara.seBarasparaMx
36
Fredrik Bohlinfredrik.k.bohlin@gmail.comDirektronikfbohlinLx
37
Fredrik Bränströmfredrik@branstrom.nameApoExhttp://apoex.se@branstromMNejJa
38
Fredrik Lilkaerlilkaer@kth.seKTHwww.nada.kth.se/~lilkaerSI DOFALSEWhen come back; bring PIEFöregående ändras från bring till SET:Utmärkt kommentar till en ISR.Skulle man kunna få be om lite mer kaffe?!!!!
39
Fredrik Lundqvistfredrik@sutajio.seSutajiohttp://sutajio.se/@ynwuaySjanej
40
Fredrik Rinmanfredrik.rinman@gmail.com@rejjnMX
41
Fredrik Románroman.fredrik@gmail.comKTHSX
42
Fredrik Roosfredrik.roos@hemnet.seHemnetMxALL YOUR MOTHERS ARE BELONG TO F
43
Fredrik Stålnackefredrik.stalnacke@gmail.comOmegapointLx
44
GYNNARE: - Här är min teori! Avanmälare tog bort sina rader och så blev det för få! Hejdå!…ormen har talat.
45
Håkan Brucehakan.bruce@gmail.comBeats by Dre@hbruceMX
46
Henrik Nyhhenrik@nyh.seBarsoomhttp://henrik.nyh.setwitter.com/henrikMX
47
Henrik Sjökvisthenrik.sjokvist@gmail.com Newsfactoryhttp://www.newsfactory.se@henrrrikXLX
48
Hilla Elisabet Dukahillamed3@gmail.comKYH@elisabetdukaMX
49
Hjortur Hilmarssonhjortureh@gmail.comFreelancehttp://twitter.com/hjortureh@hjorturehM
50
Ingemar EdsbornMynewsdeskhttp://localhost:3000@ingmrSX
51
Jan Viljanenjan.viljanen@greenpeace.orgGreenpeacehttp://www.greenpeace.seXLX
52
Jens Tinforsjens@tinfors.sebalttechepicserver.se@jensaMxx
53
Jesper Hjertstedtjesper.hjertstedt@gmail.comVideofyMe@jesperhjLxnötter
54
Jimmy Larssonjimmy.k.larsson@gmail.comValtech@jimlarS1Haha, jag hittade den!
55
Joakim Ekbergjocke.ekberg@gmail.comWrappwrapp.com@kalasjockeMX:)
56
Joakim Kolsjöjoakim.kolsjo@gmail.comBarsoomhttps://github.com/joakimkjoakimkLX
57
Joel Junströmjoel@oktavilla.seOktavilla@joeljunstromLX
58
Johan Bååthjohan@housify.comHousify ABhttp://housify.com@johanbaathMJa?Nej
59
Johan Lindjohan@adaptiv.seAdaptivhttp://adaptiv.sejlindLX
60
Johannes Edelstamjohannes@edelst.amValtech@jedeMx
61
Jon eldeklint Jon.eldeklint@valtech.seValtechMx
62
Jonas Forsberghimynameisjonas@gmail.comMynewsdeskhttp://jonasforsberg.sehimynameisjonasXXLX
63
Jonas Grimfeltjonas@merchii.comMerchiimerchii.com@grimenM!undefinedSingletonScrollbarListener
64
Jonathan Bourque Olivegrenjonathan@mediapilot.seMediapilot ABhttp://www.mediapilot.se@jontebolSGärna lufttorkadNja
65
Jonny Strömberg jonny.stromberg@gmail.com060563150Mynewsdeskhttp://jonnystromberg.com@javveLX
66
Julia Rodrickjuliafanny@gmail.comVideofyMeS
67
Karl Eklundlocalpart@gmail.com@keklundMx
68
Kim Fransmankim.fransman@gmail.comBarasparafransman.sekimfransmanMXBarasoom!Tihi
69
Kim Perssonforgetmenotox@notingham.seNope,bojkottar!IT Stil AB@lavinia666mTRUELaktosintolerant, allergisk mot fisk, skaldjur, nötter och mandlar.Hyvlad gris?? Nej, inte hyvlad gris. Grisar ska ligga i leran och gona inte bli hyvlade!
70
Kristian Grossman-Madsenkgm@kgm.ccKYH@kristiangmadsenLX
71
Kristian Hellquist kristian.hellquist@mynewsdesk.comMynewsdeskmeeiw.tumblr.com@meeiwMX
72
Kristian Laustsenkristian.laustsen@24hr.se24HRSx
73
Kristian Saebdalkristian.saebdal@tv4.seTV4@ksebdalLja
74
Lennart Fridénlennart@devl.seIT Stil AB@devlcscmTRUE
75
Linda Kratzinfo@lizardtank.seMx
76
Linda Lickanderlinda.lickander@gmail.comKYH@lindalickanderMX
77
Linus Lennstrandlinus@hemnet.seHemnetwww.hemnet.se@linuslennstrandLX
78
LinusSellbergsellberg@gmail.comAptilo Networks@yxhuvudMx
79
Lowe Schmidtlowe.schmidt@gmail.comUnibetloweschmidtSXI will marry your horse, and fuck your carrots!
80
Magnus Anderssonmange@mange.nameOmegapoint@snichmeMx
81
Magnus Örn Bergmagnus@housify.comHousify ABhttp://housify.comLJa tack
82
Man borde kunna ha en dynamisk avskiljare... eller vad tycker ni?!
83
Marcus Ahnvemarcus@ahnve.comValtechhttp://marcusahnve.org@mahnveMx
84
Mariusb@noteyard.comBukowskisStor S, alt. liten MX!
85
Markus Nordinmarkus.nordin@gmail.comMynewsdesk@mnordinLxnil
86
Markus Ullmarkmarkus.ullmark@24hr.se24HRMx
87
Mårten Nilssonmarten.nilsson@mynewsdesk.comMynewsdeskLx
88
Mårten Olofssonmarten.olofsson@valtech.se
89
Martin Berglundmartin.berglund@gamlavagen.comMetaGamerScorewww.metagamerscore.com@daymon06LX
90
Martin Doktármartin.doktar@gmail.comXtremeMxKungen är en hyvens kille
91
Martin Frostmartin@frost.wsgithub.com/Frost@blamefrostMtrue Varför är det så ont om Q?Räcker det inte med en Q?
92
Martin Holminmartin.holmin@folkia.seFolkia AS Norwayhttp://folkia.eu@martinholminMTRUEFALSE
93
Martin Svalinmartin@lite.nuMynewsdeskLX
94
Mats Gardmats.gard@lindorff.comLindorffhttp://www.lindorff.seLTypNja
95
Mikael Ambornmikael.amborn@gmail.comMag+MNEJJA
96
Mikael Bååthmikael@videofy.melisa14VideofyMehttp://www.videofy.me@frlnxMHelst styckadpepparspray
97
Mikael Björkmanmikael.bjorkman@baraspara.seBarasparaXLx
98
Mikael Granholmmikgra@gmail.comXtremeMx
99
Mikael Muszynskilinduxed@gmail.comKTHhttp://linduxed.se@linduxedMx
100
Niklas Holmgrenniklas@sutajio.seSutajiohttp://sutajio.se/@niklasholmgren
Loading...
 
 
 
Blad1
Luffarschack!