Програма фестивалю
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
2
День 1
3
4
5
10:00
6
СпікерТемаПро спікераЛокація
7
Долиняк КирилоФамільні рецептури у меню Вашого закладуВласник ресторації "Гопачок" м. Чернівці, що спеціалізується на сучасній та етнічній українській кухніSHOW KITCHEN
8
Вікторія ДобровольськаВи успішні, коли допомагаєте іншим, чи допомагають іншим тільки успішні? Соціально-відповідальний бізнес - як майбутнє всього готелярства від Radisson Blu Resort BukovelТренер відповідального бізнесу в Radisson Blu Resort Bukovel. Випускник Бірмінгемського університету, 6 років досвіду управління номерним фондом в Rezidor Hotel Group.КОНФЕРЕНС ЗАЛ (140)
9
Ковриженко ЮрійМайстер клас: Фуд АртГоловна Сцена
10
11
11:00
12
СпікерТемаПро спікераЛокація
13
Флорін ПатрікіСубпродуктиSHOW KITCHEN
14
Віталій ЦолаЛояльність як спосіб зароблятиПуть начал с официанта больше 12 лет назад, за это время поработал на почти на всех должностях (официант, администратор, заместитель управляющего, управляющий рестораном, менеджером по обучению сотрудников). Сейчас занимаю должность менеджера в компании La Famiglia и параллельно обучением персонал. Не понаслышке знаю как сложно из обычного гостя сделать лояльного и как завести в ресторан всех его друзей. IVENT HALL (ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ)
15
Вікторія ДобровольськаЛекція про організацію, структуру та майбутні тенденції в готельному господарстві. Демонстрація процесу прибирання від супервайзора СГГ Radisson Blu Resort, BukovelТренер відповідального бізнесу в Radisson Blu Resort Bukovel. Випускник Бірмінгемського університету, 6 років досвіду управління номерним фондом в Rezidor Hotel Group.Стенд С7 ГОТЕЛЬНИЙ НОМЕР від Reikartz Furniture
16
Олексій ВолошинГотель з нестандартною концепцією Adults only (14+) в Україні. Для кого і кому продавати або як я за 1,5 роки жодного разу не "отримав по ..."?Керуючий Edem Resort Medical & SPA. В портфелі Олексія з 2005 року найвідоміші готелі України: Донбас Палас, Опера Київ, Рів'єра на Подолі, Лондонська, Вілла Елена в Ялті.КОНФЕРЕНС ЗАЛ (140)
17
18
12:00 Супервідкриття на головній сцені
19
20
12:00
21
СпікерТемаПро спікераЛокація
22
Іван Іщенко і Дарі ВласенкоЇжа, як головний герой у відеоІван Іщенко: я співзасновник та режисер відео агенції and action. Ми створюємо відео рекламу для інтернету та ТВ. Дарі Власенко: печу пироги, обожнюю подорожувати, це надихає мене створювати нові рецепти для SpacePie. Для мене дуже важливо щоб їжу з кадру хотілося з'їсти моментально, тому естетика для мене на першому місці. Фотографувати їжу звикла наодинці, щоб не бентежити оточуючих, але Іван це вийняток:)IVENT HALL (ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ)
23
Ксенія ВенгерПідбір персоналу, мотоди оцінки компетенції (для HoReCa)10 лет опыта работы в HR-сфере Работала в компаниях: I-Free (IT) - Начальник отдела кадров, РА Навигатор - Консультант по подбору персонала, GoIT - Менеджер по оценке персонала, тренер. Последнее место работы: Adecco Group - Руководитель департамента рекрутмента, бизнес-тренер.КОНФЕРЕНС ЗАЛ (40)
24
Юлія КосенкоСімейний готель як приклад успіху вузької спеціалізації і які можливості це відкриває. Створюйте неповторну цінність для гостя!Засновник консалтингової компанії HoReCa KEYS, що займається навчанням лінійного персоналу готелів та ресторанів. Сертифікований бізнес-тренер та експерт з сервісу.КОНФЕРЕНС ЗАЛ (140)
25
Коба МахарашвіліГрузинська кухняШеф-кухарСцена №4
26
27
13:00
28
СпікерТемаПро спікераЛокація
29
Євгенія ПетренкоВега конфіссеріяSHOW KITCHEN
30
Саша Власюк«Людоньки порадьте» або або що відбувається в сфері української фуд-журналістики?»The Village UkraineIVENT HALL (ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ)
31
Марія БанькоFood-контент: як ресторании взаємодіють з медіа та навіщо створюють власні ЗМІPR-фея в Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова, опікуюсь комунікацією 12 ресторанів. Одна з засновників онлайн-часопису про культуру – artmisto.net. Вважаю їжу джерелом естетичного задоволення. Більше, ніж їжу, люблю лише добрі тексти та взагалі цікавий контент.IVENT HALL (ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ)
32
Тетяна ЗагнітнаБутік-готель: особливості формату, сервісу і продажівКеруюча готелем Frederic Koklen Boutique Hotel в Одесі, що входить в ТОП 10 Кращих готелів України, має найвищий рейтинг 9.6 на Booking.com і 6 років поспіль №1 в рейтингу TripAdvisor в Одесі!КОНФЕРЕНС ЗАЛ (40)
33
Денис СуховійЯк запустити пекарню?Бренд-Шеф та співзасновник пекарні Chef Bakery та викладач Школи Пекарів Дениса Суховія. Ми з моєю командою займаємося навчанням пекарів та допомагаємо бажаючим запустити свій пекарський бізнес. В нашій пекарні ми печемо хліб за європейською технологією тістоведіння та з використанням української сировини.КОНФЕРЕНС ЗАЛ (140)
34
Вікторія Добровольська та Оксана Сорокамайстер клас: засоби прибирання STIM. Різниця, переваги, недолікиСтенд С7 ГОТЕЛЬНИЙ НОМЕР від Reikartz Furniture
35
Майстер-класи Галицька кухня1. Маріанна Душар, Ярослав Гуменюк, Наталія Тихолоз: «Смаки Франкової кухні» 2. Віталій Качкан, Олексій Петелько, Тарас Прохасько: «Кулінарні традиції Гуцульщини» 3. Льоля Ланда, Сергій Пожар, Ада Діанова: «Традиційна кухня галицьких євреїв. Готуємо грібенкас та «а идишер коп» (блінчікес міт ґегірн)» 4. Юрій Ковриженко, Олексій Кучмістов: «Локальна кухня, що стає мистецтвом»Головна Сцена
36
Василь КолодійЛід для коктейлівЗасновник виробництва "Zymna voda"Сцена №4
37
38
14:00
39
СпікерТемаПро спікераЛокація
40
Леонід ОстальцевЯк відкрити власну справу маючи 150$Зараз з однієї піцеріі я зробив группу ветеранських бізнесів під брендом "Ветерано" - це три піцерії, 11 кавярень, одна браунярня, ремонтні роботи та ще плануємо відкрити 2 нових проекти.IVENT HALL (ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ)
41
Світлана КарловаАпарт-готель - успіх в деталях! Сервіс, інновації,
аутсорсинг - як правильно налаштувати роботу апарт-готелю?
Президент Асоціації "Туризм Одеси", готеляр, спікер проекту «Гостинність в деталях. Практичні поради від лідерів»КОНФЕРЕНС ЗАЛ (40)
42
Євген СушкоКомунікаційний трикутник - запорука усішного розвитку компаніПрезидент Асоціації "Західна шеф-група", шеф-кухар ресторану "Гармата" готелю Citadel InnКОНФЕРЕНС ЗАЛ (140)
43
Галицька кухня1. Маріанна Душар, Ярослав Гуменюк, Наталія Тихолоз: «Смаки Франкової кухні» 2. Віталій Качкан, Олексій Петелько, Тарас Прохасько: «Кулінарні традиції Гуцульщини» 3. Льоля Ланда, Сергій Пожар, Ада Діанова: «Традиційна кухня галицьких євреїв. Готуємо грібенкас та «а идишер коп» (блінчікес міт ґегірн)» 4. Юрій Ковриженко, Олексій Кучмістов: «Локальна кухня, що стає мистецтвом»Головна Сцена
44
45
15:00
46
СпікерТемаПро спікераЛокація
47
Горовенко ДмитроСучасний стріт фудСуддя проекту Мастер Шеф СТБ Україна; Співзасновник компанії «ШЕФИ» керування ресторанами, створення концепцій. Бренд шеф Daily Fish CaféSHOW KITCHEN
48
Марія БанькоFood-контент: як ресторании взаємодіють з медіа та навіщо створюють власні ЗМІPR-фея в Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова, опікуюсь комунікацією 12 ресторанів. Одна з засновників онлайн-часопису про культуру – artmisto.net. Вважаю їжу джерелом естетичного задоволення. Більше, ніж їжу, люблю лише добрі тексти та взагалі цікавий контент.IVENT HALL (ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ)
49
Ольга ГордієвичСучасні SPA готелі та курорти. Чого хочуть гості і хто вони?Практикуючий лікар-дієтолог. Med-Palace та Mirotel Resort and Spa Hotel 5*, ТрускавецьКОНФЕРЕНС ЗАЛ (40)
50
Вадим КостенкоЯк масштабувати бізнесЗасновник ТМ ХінкальняКОНФЕРЕНС ЗАЛ (140)
51
Дмитро ЧехоєвБренд амбасадор бСцена № 4
52
Вікторія ДобровольськаЛекція тенденції в комплектуванні номера, підхід до прибирання та комплектування у мережевих готелях. Демонстрація процесу прибирання від супервайзора СГГ Radisson Blu Resort, BukovelТренер відповідального бізнесу в Radisson Blu Resort Bukovel. Випускник Бірмінгемського університету, 6 років досвіду управління номерним фондом в Rezidor Hotel Group.Стенд С7 ГОТЕЛЬНИЙ НОМЕР від Reikartz Furniture
53
Галицька кухня1. Маріанна Душар, Ярослав Гуменюк, Наталія Тихолоз: «Смаки Франкової кухні» 2. Віталій Качкан, Олексій Петелько, Тарас Прохасько: «Кулінарні традиції Гуцульщини» 3. Льоля Ланда, Сергій Пожар, Ада Діанова: «Традиційна кухня галицьких євреїв. Готуємо грібенкас та «а идишер коп» (блінчікес міт ґегірн)» 4. Юрій Ковриженко, Олексій Кучмістов: «Локальна кухня, що стає мистецтвом»Головна Сцена
54
55
16:00
56
СпікерТемаПро спікераЛокація
57
Олексій ПовторейкоБлюда модернистської гастрономіїSHOW KITCHEN
58
Олеся Чорна"Why so serious?" гумор, іронія, інтелект в комунікаціях (невеличкий майстер-клас по влучних небанальних комунікаціях ресторанів / фудкортів / продукту).керівник проектів Le Silpo, Silpo Resto та ресторанних проектів, Fozzy Food. "Що може бути цікавішим за супермаркети, фудкорти та ресторани? Лише мета - дарувати радість десяткам тисяч гостей щодня".IVENT HALL (ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ)
59
Галицька кухня (круглий стіл)Від локальності до реальності. Львівщина у мережі кулінарної спадщини ЄвропиКОНФЕРЕНС ЗАЛ (40)
60
Маргіт КікасДіяльність міжнародної асоціації барменівСцена №4
61
Борісов ДмитроСоціальна відповідальність ресторатора"Сім'я ресторанів Дмитра Борисова"КОНФЕРЕНС ЗАЛ (140)
62
63
17:00
64
СпікерТемаПро спікераЛокація
65
Всеволод ПоліщукЧому не варто відкривати свій ресторанIVENT HALL (ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ)
66
Круглий стіл - всі спікериО.Волошин, Ю.Косенко, Т.Загнітна, С.Карлова, М. Хмілярчук, О.ГордієвичРізні готелі. Різні формати. Що спільного? Чи існує переможна модель?КОНФЕРЕНС ЗАЛ (40)
67
Ліна Остапчукмайстер-клас: Як підготувати успішну заявку на проведення заходу в місті та готелі? Хто є ваш клієнт і як виграти тендер?Директор Львівського конференц-бюро, яке працює у Львові із 2013 року, і робить все можливе, щоб місто Львів з'явилось на карті ділового туризму Європи.КОНФЕРЕНС ЗАЛ (40) o 17:30
68
Марина ЛівадаПризерка міжнародного фестивалю в КопенгагеніСцена №4
69
Вікторія Добровольська та Оксана Сорокамайстер клас з миючими засобами STIM.Стенд С7 ГОТЕЛЬНИЙ НОМЕР від Reikartz Furniture
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
 
 
 
01 листопада / День перший
02 листопада / День другий
03 листопада / День третій
 
 
Main menu