ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAA
1
Виберіть номінаціюПІПДень місяць та рік народження:Науковий ступінь (за наявності):
Посилання на сторінкуКількість підписниківБалиПеріодичність викладу матеріалуБалиСередня кількість лайківБалиСУММА БАЛІВВаша_освіта_спеціальність_установа_рік_закінчення:Посада_та_повна_назва_місця_роботи_або_навчання:Вчене_звання_та_рік_присудження_за_наявності:Розкажіть_про_свою_наукову_діяльність (до_100_слів):
2
1. Інста науковецьРадковська Ірина Сергіївна24.05.1996-
https://www.instagram.com/iryna__radkovska/
9912
2-3 пости на тиждень
270-80261. Магістр, право, Національний ніверситет "Одеська юридична академія", 2019 рік. 2. Бакалавр, право, Національний університет "Одеська юридична академія", 2017 рік. 3. Бакалавр, філологія, англійська мова та література, переклад, Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, 2019 рік.Аспірантка кафедри кримінального права Національного університету "Одеська юридична академія"Інтерес до науково-дослідницької діяльності у мене сформувався ще за часів навчання у школі, а перші доробки були представлені на засіданнях Малої академії наук. Під час навчання у закладах вищої освіти я продовжила свою наукову діяльність, втілюючи її у тезах на конференції, доповіді на засіданнях гуртків тощо. Після здобуття ступеня магістра права я усвідомила своє бажання продовжити займатися науковою діяльністю у галузі кримінального права. Моє дисертаційне дослідження присвячене суб’єктам кримінальних правопорушень у сфері безпеки руху та експлуатації транспорту. Оскільки транспорт постійно змінюється та удосконалюється, відповідних змін потребує і право, яке регламентує суспільні відносини, пов’язані з його експлуатацією.
3
1. Інста науковецьЛешанич Леся Вікторівна10.09.1988Кандидат юридичних наукhttps://instagram.com/lesia_leshanych?igshid=YmMyMTA2M2Y=11773819026Вища юридична освітаДоцент кафедри господарського права ДВНЗ «УжНУ»Написала та захистила кандидатську дисертацію з теми «Правове регулювання квазісімейної форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Продовжую займатися науковими дослідженнями в різних правових сферах, які викликають зацікавленість під час здійснення соєї практичної діяльності як адвоката. Також залучаю студентів до науково-соціальної роботи в мережі Інстаграм
4
1. Інста науковецьГаврилюк Олександр Сергійович16.02.1993Доктор філософії (PhD) з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство»https://www.instagram.com/sad_nubip/28411-2 тиждень150-10024Національний університет біоресурсів і природокористування України, спеціальність — «плодоовочівництво і виноградарство», кваліфікація — дослідник з плодоовочівництва та виноградарства, 2015 р.Асистент кафедри садівництва імені професора В.Л. Симиренка Національного університету біоресурсів і природокористування УкраїниНауковою діяльністю займаюсь із 2016 року. У 2021 році захистив дисертацію на здобуття PhD. З 2021 року займаю посаду асистента кафедри садівництва НУБіП. У сферу наукових інтересів входить всебічне дослідження яблуні колоноподібного типу, а також сортовивчення плодових, ягідних та горіхових культур. Є керівником 7 магістерських робіт (3 у 2022 році). Керівник ініціативної тематики («Адаптивні властивості та продуктивність плодових культур і винограду на Київщині в умовах змін клімату»). Приймаю участь у HORIZON EUROPE, ECOTWINS «Розвиток дослідницького потенціалу та підвищення кваліфікації і навичок групи дослідників НУБіП України з агроекологічної інтенсифікації галузі рослинництва». Виконавець НДР БФ/37-2021 "Вирішення проблеми забезпечення продовольчої безпеки шляхом збереження та розширення генофонду зернових та плодових культур" (2021-2025)У 2023 році подано 3 статті у фахові журнали та 4 статті що входять до бази Scopus
5
1. Інста науковецьНежива Марія Олександрівна14.08.1990кандидат економічних наукhttps://www.instagram.com/ffo_info/?igshid=1d2v3ollijnl412963Тричі на тиждень320039Вища, спеціальність «Облік і аудит», Київський національний торговельно-економічний університет, 2012Доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту, Державний торговельно-економічний університетдоцент, 2022Сучасні тенденції розвитку підприємств торгівлі; ідентифікація інноваційної компоненти в оцінці ефективності діяльності підприємств; обґрунтування передумови поглиблення вивчення ринку сучасних аудиторських послуг, у тому числі враховуючи міжнародний досвід надання специфічних аудиторських послуг; визначення організаційного, методологічного та методичного підходів до виконання завдань аудиту, що охоплює увесь комплекс аудиторських послуг; дослідження імперативів aудиту; методологія, організація та методика аудиту; аудиторське забезпечення злиття та поглинання; удосконалення механізму викoриcтaння aнaлiтичних прoцeдур oтримaння тa oцiнювaння aудитoрcьких дoкaзiв щoдo eфeктивнocтi діяльності підприємства торгівлі; форензік; економічний, фінансовий та стратегічний аналіз; інформаційні системи і технології.
6
1. Інста науковецьСумарюк Богдан Миколайович08.02.1996https://www.instagram.com/dr.bohdan_sumariuk/5772Двічі на місяць, але активні сторіз26026БДМУ 2019Асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психологіїМене звати - Богдан. Я є лікар психіатр, працюю асистентом кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології БДМУ. Займаюся науковою діяльністю та проводжу наукове дослідження на тему: "Розвиток та формування невротичних та стрес-асоційованих розладів у осіб, що займаються волонтерською діяльністю у часі війни". Досліджую стрес та шляхи подолання стрес-асоційованих розладів.
7
1. Інста науковецьМиронюк Олена Юріївна26.12.1993https://www.instagram.com/issue.art/46353Приблизно 3 рази на тиждень, понад 150 дописів за 2022 рік335039Історик, історик мистецтв (магістр), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2017. Аспірантура 2017-2021 (032 Історія та Археологія) Київський національний університет імені Тараса Шевченкастарший лаборант з вищою освітою кафедри історії мистецтва Київського національного університету імені Тараса ШевченкаУ 2017 р. з відзнакою завершила кафедру історії мистецтв Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2021 році закінчила аспірантуру історичного факультету КНУ та підготувала до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю «032 Історія та археологія». Тема дисертаційного дослідження: «Громадська та культуротворча діяльність української діаспори в країнах Балтії (кін. ХХ — поч. ХІХ ст.)». З вересня 2021 року працює на історичному факультеті, розробила та викладає курс «Мистецькі галереї Києва».
З 2020 року і дотепер Президент українського департаменту Міжнародної організації «International Action Art».
Учасниця понад 30-ти всеукраїнських та міжнародних конференцій.
Лауреат Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2021 році.
Кураторка персональних виставок українських митців: Наталії Ніколайчук (член Спілки художників України; є членом правління Київської організації НСХУ), Василя Міщенка (член Національної спілки художників України), Василя Красьохи (член Національної спілки художників України, заслужений художник України), Тетяни Поросолової, Галини Ярмоленко, Олександри Саффлепової, Аліни Межибовської, Марії Шостаковської спільно з галереєю Pinelo art gallery (Стамбул, Туреччина).
У 2022 р. була куратором в Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького виставки «Ці квіти для тебе», Анни Верещаки.
8
1. Інста науковецьБогату Світлана Ігорівна04.04.1991кандидат медичних наукhttps://www.instagram.com/pharm_botany_gnozy/631634-5 разів на тиждень390-10028Маю дві вищі освіти - стоматологічну та фармацевтичну 2013 рік - закінчила стоматологічний факультет Одеського національного медичного факультету; 2014 рік - закінчила фармацевтичний факультет Одеського національного медичного університетустарший викладач кафедри фармакології та фармакогнозії Одеського національного медичного університетуМоя наукова діяльність охоплює міждисциплінарну тематику, знаходиться на перетині спеціальносьтей та присвячена вивченню антибактеріальних властивостей лікарських рослин та лікарської рослинної сировини проти оральних патогенів та створення на основі рослинних екстрактів нових лікарських засобів
9
1. Інста науковецьЖук Катерина Вікторівна11.07.1995https://instagram.com/rodovid_ukraine?igshid=YmMyMTA2M2Y=2001Кожного тижня12102Магістр музичного мистецтва, ХДАК 2021 распірантка 1 курсу Музичного мистецтва ХДАКЗ 2019 року, вступила на магустратуру до ХДАК, і почала займатися глибоким дослідженням пісенної традиції південного Сходу Слобожанщини. Наразі пишу дисертаційне дослідження в цьому напрямку. З 2020 року створила 2 фольклористичні гурти: "Святогірські соловейки" та "Криниченька"у місті Святогірськ. З 2022 року, через повномасштабне вторгнення проживаю у м. Гамбург, де займаюсь волонтерською діяльністю по популяризації українського фольклорного співу. З цією метою з осені 2022 року створила фольклористичний гурт "Родовід", з дівчат- вимушених переселенців до Німеччини. В ансамблях співаємо традицію Слобожанщини, Донеччини, Середньої Наддніпрянщини.
10
1. Інста науковецьХорольський Андрій Олександрович28.10.1991кандидат технічних наукhttps://www.instagram.com/prostoralive/761від 2-х постів на тиждень до 5-ти постів за 14 днів2503гірничі машини та комплекси, КІІ ДВНЗ ДонНТУЗавідувач лабораторії проблем розробки родовищ Відділення фізики гірничих процесів Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук УкраїниНаукова діяльність полягає у: створенні нових підходів до проєктування процесів освоєння родовищ корисних копалин на основі дослідження зміни стану запасів; оптимізації технологічних процесів з видобутку, транспортування, переробки корисних копалин; розробці екологічних та економічних стратегій розвитку промислових регіонів
11
1. Інста науковецьКобко-Одарій Вікторія Сергіївна14.08.1993кандидат юридичних наукhttps://instagram.com/blond_professor?igshid=MjkzY2Y1YTY=510003Постів 3-4 на тиждень і reels через день320039Магістр права, спеціальність правознавство, у 2015 році закінчила Національний університет "Одеська юридична академія"доцент кафедри Загальної теорії права та держави в Національному університеті "Одеська юридична академія"Публікую свої наукові роботи як в українських фахових видання, так і в зарубіжних. Маю опубліковані монографії, навчально-методичні посібники тощо. Часто публікую тези доповіді у міжнародних наукових виданнях (маю сертифікати для підтвердження). Повсякчас виступаю науковим керівником для студентів у студентських наукових конференціях. Веду сторінку в Instagram півтора роки. Являюсь членом Союзу юристів України та Асоціації правників України. Маю звання "Викладач року" в Національному університеті "Одеська юридична академія". З власної ініціативи проводжу екскурсії для студентів-правників до суду, до бюро судово-медичної експертизи, до жіночої колонії, до психіатричних лікарень оскільки вважаю, що студенти-правники повинні бачити і практичну сторону юриспруденції.
12
1. Інста науковецьМінюкова Анна Дмитрівна01.11.1995https://instagram.com/any_miniukova?igshid=YmMyMTA2M2Y=3500032 дописи у місяць140037Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту , Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізація мости та транспортні тунелі, 2018 рік, магістрАспірантка/асистентка кафедри мостів, тунелів та гідротехнічних споруд Національного транспортного університетуАктивно займаюся науковими дослідженнями, приймаю учать у наукових конференціях, розробці та застосуванні інноваційних матеріалів та технологій у будівництві та реконструкції мостових споруд, розробці нормативних документів. Після закінчення війни одним із визначальних факторів розбудови країни буде оновлення об'єктів, які ми втратили через військові дії. Норми проєктування мостів містять лише загальні  рекомендації щодо запобігання  обвалення після вибухів. Для проєктування мостів, що витримують вибухові навантаження необхідно розуміння основних принципів поширення вибухової хвилі та її впливу на конструкції моста. Тепер, з поширенням науки та загрози мостам, будівлям і промисловим спорудам буде потрібно детальне дослідження ефективності цих конструкцій проти вибухового навантаження.
13
1. Інста науковецьЛитвинчук Аліна Геннадіївна02.07.1999https://instagram.com/spina.plus?igshid=YmMyMTA2M2Y=1000032021-202326027227 магістр 2022Кінезіотерапевт реабілітаційного центру спина плюсМоя наукова діяльність заключається не просто в дослідженнях, а поширити якомога простіше цю інформацію вже відфільтрованого людям. А оскільки спеціальність саме стосується здоров’я то я вважаю дуже важливо це нести в маси та зволікати людей на фізичну активність особливо якщо вже є якісь порушення. Навіть якщо я не отримаю номінацію, раджу членам журі підписатись і слідкувати за новими відео )
14
1. Інста науковецьМихайленко Владислав Іванович07.06.1995PhDhttps://instagram.com/misto_m_odesa?igshid=YmMyMTA2M2Y=515032-3 пости на тиждень270038Одеський державний екологічний університет, 2022асистент кафедри екології та охорони довкілляПопуляризація екології як науки та екологічних проєктів як інструменту допомоги ЗСУ. Зокрема, у 2022 році було реалізовано проєкт "Пластик рятує життя" - зібрано пластикові кришечки, на які куплено реанімобіль для ЗСУ. У 2022 році захистив дисертацію на здобуття ступеню доктора філософії в галузі Екології. Галузевий експерт НАЗЯВО, член Ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації
15
1. Інста науковецьЧучко Юрій Васильович03.05.1998https://www.instagram.com/yuriy_chuchko/?igshid=YmMyMTA2M2Y=123534-5 рази на тиждень.3130-150 39Вища у 2022 році закінчив Державний заклад вищої освіти "Університет менеджменту освіти" Національної академії педагогічних наук України. Галузь знань 01 Освіта/Педагогіка Спеціальність 011 Освітні,педагогічні науки.Головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління у справах сім’ї та молоді департаменту соціальної політики міської ради. Як аспірант працюю над темою дисертаційного дослідження: Теоретичні аспекти формування комунікативної культури учителів початкової школи у процесі фахової підготовки.
Взяв участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції
з міжнародною участю «Нова українська школа: результати та перспективи»,
яка відбудеться 18 листопада 2022 року. Тема актуальна ,адже сучасна освіта в Україні розвивається в умовах реформування галузі. Головне завдання освіти сьогодення – не дати якнайбільше академічних знань, а виховати людину, здатну орієнтуватись в інформаційному просторі та використовувати знання в життєвих ситуаціях; формувати в особистості компетентності для її успішної реалізації, навчання та розвитку впродовж життя.
16
2. Ютуб для наукиДацко Олексій Миронович15.07.1993https://youtube.com/@oleksiidatsko713411113Середній 1раз на 2,5 місяці06425Медицина: Педіатрія . Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького; рік закінчення 2016Лікар- педіатр та Лікар- кардіолог дитячий в Державні установі « Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії» МОЗ УкраїниМолодший науковий співробітник . Публікації в наукових журналах близько 2 рази на рік ( включаючи закордонні). Виступи на конференціях з усними доповідями в середньому 2-3 рази на рік . Інструктор курсів ультразвукової діагностики в невідкладних станах.
17
2. Ютуб для наукиДмітрієва Ніколь Субханівна12.10.2000Посилання на науковий плейлист: https://www.youtube.com/playlist?list=PL3JPeWHSSFWod7BzK1gv5sXDw8cCgYYa7 ; Посилання на загальний канал: https://www.youtube.com/channel/UCAd9gGpNl0yYyyHvxV4L9Fw3219 відео з вересня по грудень0601Магістр, 017 Фізична культура і спорт, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 2021аспірант, Київський університет імені Бориса Грінченка, кафедра освітології та психолого-педагогічних наукПублікую результати власних наукових досліджень з 2018 року у матеріалах конференцій та у фахових виданнях. Досліджувала питання фізичної реабілітації, фізичної культури і спорту, професійної освіти. Зараз досліджую питання інноваційної особистості вчителів фізичної культури.
18
2. Ютуб для наукиЖуленко Вадим Костянтинович09.05.1996PhD studenthttps://www.youtube.com/channel/UCu2ksIf0ZH_Xfthcl9dLXLQ5500327 відео за 2022 рік1200-300±37ЧНУ ім. Б.Хмельницького (091 Біологія) 2020р.ЛНУ ім. І.Франка, аспірант кафедри зоології. Молодший науковий співробітник зоологічного музею ЛНУДосліджую зимову орнітофауну міських агломерацій Черкаської та Львівської областей в умовах трансформації середовища. Загалом веду орнітологічні дослідження вже понад 8 років. Також, вивчаю трофічну поведінку птахів у місцях живлення для поширення культури підгодівлі серед широкого загалу.
19
2. Ютуб для наукиГерасим'юк Ірина Григорівна12.08.1993https://www.youtube.com/@user-wc6jw4vz3n/featured36818 відео08023лікар-психіатр, Буковинський державний медичний університет, 2016 рікАсистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка Буковинського державного медичного університетуПрацюю асистентом кафедри нервових хвороб. Викладаючи психіатрію та медичну психологію, зявилась думка популяризувати знання про псизічне здоров'я. Особливо в такі складні часи. Тому я з колегами, які такі ж інтузіасти як і я вирішили піти в ютуб та створили «Кава на ніч» - канал, в якому троє експертів у сфері ментального здоров’я за кавою діляться думками, обговорюють питання самодопомоги, розуміння себе та оточуючих, надають практичні стратегії піклування про своє самопочуття. Адже зараз нам як ніколи потрібно акумулювати всі сили і зберігати здоровий глузд та бойовий дух. У відео говоримо про все, що стосується ментального здоров’я (особливо в часі повномасштабної війни) та ділимось порадами, які дає нам доказова медицина та психотерапія.
20
2. Ютуб для наукиХорольський Андрій Олександрович28.10.1991кандидат технічних наукhttps://youtube.com/@prosto_prostishe4501від 3 до 7 відео на тиждень35-2004гірничі машини та комплекси, КІІ ДВНЗ "ДонНТУ", 2015Завідувач лабораторії проблем розробки родовищ Відділення фізики гірничих процесів Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук УкраїниНаукова діяльність полягає у: створенні нових підходів до проєктування процесів освоєння родовищ корисних копалин на основі дослідження зміни стану запасів; оптимізації технологічних процесів з видобутку, транспортування, переробки корисних копалин; розробці екологічних та економічних стратегій розвитку промислових регіонів
21
2. Ютуб для наукиМицюк Марина Валеріївна01.01.1998здобувач PhDhttps://www.youtube.com/channel/UCpQWlN-DYEHOkuWJAEOjKwA26011 сезон (10 випусків) подкасту. Щовівторка та четверга25014Повна вища (2019 рік Бакалавр філології Навчально-науковий інститут філології Київський національний університет імені Тараса Шевченка; 2021 рік магістр філології Навчально-науковий інститут філології Київський національний університет імені Тараса Шевченка)PhD студент, Навчально-науковий інститут філології Київського національного університету імені Тараса ШевченкаМоя наукова діяльність зосереджена на дослідженні української культури: фольклору та фольклоризму в масмедіа.

Маю статті: "Наукові здобутки О. Кольберга-фольклориста в дослідженні українсько-польського пограниччя"; "Фольклоризм українського анімаційного кіномистецтва", "Морально-ціннісні ідеали українців: від фольклору до масмедіа" (Language. Literature. Folklore).

Мої наукові заціквлення спрямовані на інсайтову роботу в з української культури, що дозволяє розширити розуміння фольклору в Україні.

У 2021 році перемогла у конкурсі стипендійної програми "Завтра.UA" з темою "Фольклоризм в українському анімаційному кіномистецтві"

У 2022 році за матеріалами навчального курсу разом зі студентами 3 курсу упорядкувала збірку "Голосами війни". Ця праця може допомогти зберегти та передати наступним поколінням свідчення очевидців подій, а також допомогти краще зрозуміти культурні та соціальні аспекти війни.
22
2. Ютуб для наукиШарова Тетяна Михайлівна25.03.1983доктор філологічних наукhttps://www.youtube.com/channel/UCmYa4sGRAJVVUBOLsL8fXTw12253від 3 постів на тиждень до 7 ми постів на тиждень31006вища, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, 2005професор ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти"професор, 2021Активно займаюсь науковою діяльністю, популяризуючи українське слово. Долучаюсь до конференцій різного рівня, маю Громадську організацію, постійно підтримую Ютуб канал "Інноваційні обрії". За 2022 рік мною викладено на Ютуб канал 208 відео.
23
2. Ютуб для наукиКрасницька Ольга Володимирівна03.06.1989Кандидат педагогічних наукhttps://youtube.com/channel/UCws0vkxcxIZql61L9DoFb_g35011 раз на місяць13013Освіта повна вища, магістр, Національний університет фізичного виховання і спорту України, спеціальність "Спорт (психологія спорту)", магістр спорту (психологія спорту), 2012 р. Науковий ступінь кандидата педагогічних наук, 2016 р.Доцент кафедри суспільних наук гуманітарного інституту, Національний університет оборони України імені Івана ЧерняховськогоДоцент, 2021 р.Наукова діяльність відбувається за двома взаємопов’язаними напрямами: теорія і практика ораторської діяльності викладача ВВНЗ, офіцера-лідера стратегічного рівня, формування та розвиток педагогічної майстерності викладача ВВНЗ.
Унікальність і перспективність наукової роботи полягає в розробці технологічного забезпечення ораторської діяльності викладача ВВНЗ – офіцера-лідера, що дасть йому змогу ефективно виконувати завдання оперативного та стратегічного рівнів; розвивати soft skills у слухачів ВВНЗ; створювати інноваційний навчальний контент; будувати ефективну взаємодію з аудиторією (командирами різних рівнів, НПП, науковцями); аргументовано представляти й відстоювати ідеї, розробки, проєкти; протидіяти гібридно-маніпулятивним прийомам в умовах публічного мовлення.
Основний науковий доробок складає 104 наукові праці.
24
2. Ютуб для наукиКаштан Віта Юріївна08.08.1990кандидат технічних науккhttps://www.youtube.com/channel/UCp3Exytiml0HOssbWHCgrKw4701Впродовж тижня публікується на каналі 6-8 відео матеріалів. Відеоматеріали викладаються двічі на тиждень: в середу та п’ятницю.257+-25Вища освіта. «Інформаційні управляючі системи та технології». Спеціальність: «Інформаційні управляючі системи та технології». Кваліфікація: «Інженер з комп’ютерних систем». Академія митної служби України, 2012 р.Доцентка кафедри інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, факультету інформаційних технологій Національного технічного університету "Дніпровська політехніка"Доцент кафедри інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Рік присудження 2021 рікНаукова діяльність присвячена дослідженню, обробці даних дистанційного зондування Землі для моніторингу техногенної активності людини у навколишньому середовищі, автоматизації різних задач моделювання родовищ корисних копалин, розробці геоінформаційних систем. Результати впроваджуються у сферах обробки даних; автоматизації обробки різнорідних та різнорівневих геоданих у Cloud-середовищах, використанні методів дистанційного зондування Землі з космосу.
25
2. Ютуб для наукиПешко Віталій Анатолійович01.09.1992кандидат технічних наукhttps://www.youtube.com/@AnorLonder651двічі на тиждень (100 відео за рік)23 на відео (307 сумарно)25Освіта вища, спеціальність теплові електричні станції, НТУУ "КПІ", 2015 рікдоцент кафедри теплової та альтернативної енергетики КПІ ім. Ігоря СікорськогоМоя наукова діяльність присвячена питанням надійності та довговічності експлуатації енергетичного обладнання теплових та атомних електростанцій. Досліджую механізми пошкодження елементів устаткування, виявляю фактори, що призводять до його прискореного зношення, розробляю методи обмеження впливу цих факторів. Займаюсь науковим консультуванням енергогенеруючих компаній України зокрема АТ «ДТЕК Енерго» та НАЕК «Енергоатом».
Працюю в науковій сфері з 2015 року. За цей час є автором 36 наукових публікації в періодичних виданнях, серед яких 11 в журналах Scopus. Взяв участь у 10 науково-дослідних роботах на замовлення підприємств України, з них у 8 в якості відповідального виконавця.
26
3. Науковий FacebookЧоботько Ігор Ігорович28.10.1992
https://www.facebook.com/groups/503006814635099/
61
3 поста / неділю
3615Вища, гірничий інженер, Національний гірничий університет, 2015Провідний інженер, відділ фізики вугілля та гірничих порід, Віділення фізики гірничих процесів Інституту геотехнічної механіки НАН України
Тема мого дослідження пов'язана з обґрунтуванням фізико-технічних заходів щодо стабілізації теплового стану породних відвалів, але оскільки тема стосується геотехнічної механіки, вона не відноситься до галузі гірничих машин і мені довелося її оптимізувати.
Мета роботи. Визначення технологічної схеми пристрою для зрошення суспензії вапнякової породи у формуванні породного відвалу для запобігання самозаймання з подальшою рекультивацією. Вивчення та аналіз причин горіння відвалів та методів їх усунення на основі наукових досліджень професорів Зборщика М.П. та Осокіна В.В.
Методика. Для досягнення поставленої мети виконано лабораторне експериментальне дослідження впливу 3-5% вапнякового шламу на гірську породу крупністю 25, 50 і 75 мм з використанням всмоктувально-нагнітального трубопроводу і відцентрового секційного насоса; номінальна подача 60 м3/год; напір 66 м. Пристрій може бути змонтований на консольному розкидачі з ходовими пристроями на крокуючих рейках. Напірний трубопровід в місці з'єднання з насосом оснащений гнучкою поворотною муфтою, що дозволяє обертатися навколо осі на 3600 і регулювати висоту на 1-1,5 м.
Пристрій для зрошення вапнякового шламу на базі консольного розкидача безпосередньо під час формування відвалу.
Оригінальність. Для формування безпечного для самозаймання породного відвалу та його подальшої експлуатації виявлено новий спосіб ізоляції шматків породи безпосередньо під час формування породного відвалу. Це в свою чергу зменшує витрати на профілактичні заходи щодо запобігання самозаймання породних відвалів та трудомісткі роботи.
27
3. Науковий FacebookДорожинська Альона Вікторівна19.03.1992https://www.facebook.com/aliona.dorozhynska16614-7 в місяць13013Закінчила у 2014 році Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізика» та здобула кваліфікацію фізика. Вчителя фізики і астрономії. Вчителя інформатики. За 2014 рік отримала освітньо-кваліфікаційний рівень магістра (на заочній формі навчання) за спеціальністю «Фізика» та здобула кваліфікацію фізика. Викладача фізики. Вчителя астрономії та інформатики.мнс Українського мовно-інформаційного фонду НАН України.Проводжу дослідження термінологічних словників та переведення їх в цифру. Розробляю технологію парсингу словників. Є укладачем покажчика нової редакції Українського правопису. Два роки отримувала стипендію Президента України
2020-2021рік. Веду інстаграм про ствоє життя https://www.instagram.com/alona_shanti_/
28
3. Науковий FacebookГермансон Галина Олегівна01.08.1991https://www.facebook.com/groups/191255738221710/770033-7 постів на тиждень. Викладають пости навчальні заклади, курси, школи, я переглядаю, затверджую, адмініструю.33017Вища освіта. Викладач біології, вчитель хімії та екології. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М.М. Коцюбинського у 2013 році. З 2022 року навчання в аспірантурі Державного закладу вищої освіти "Університет менеджменту освіти"Аспірант, ДЗВО "Університет менеджменту освіти", вчитель біології у ТОВ "Центр освіти "Оптіма"Вітаю Вас! Я працюю вчителем біології вже майже 10 років. Протягом цього часу мене цікавила тема впливу цифрових технологій на сучасне покоління здобувачів освіти. Тому в 2022 році я вступила до аспірантури ДЗВО УМО і пишу дисертацію «Управління розвитком цифрової культури педагогів ЗЗСО». Паралельно вже 4 роки я веду активну профорієнтаційну роботу у власній групі на фейсбук, де я є засновником, модератором, адміністратором. Дана група є платформою, де різні ВУЗи, коледжі, школи, курси, конкурси та педагоги публікують цікаву, корисну інформацію. Іноді це реклама певних освітніх послуг-кошти вилучені з реклами я відправляю на допомогу армії, оскільки маю активну громадянську позицію.
29
3. Науковий FacebookЛендєл Тарас Іванович19.02.1990кандидат технічних наукhttps://www.facebook.com/groups/764022737276362124435 за тиждень3706Вища, автоматизоване управління технологічними процесами, Національний університет біоресурсів і природокористування України, 2011 р.доцент кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка, Національний університет біоресурсів і природокористування УкраїниДоцент, 2020 р.Розробка комп’ютерно-інтегрованих систем керування технологічними параметрами в спорудах закритого ґрунту. Робота над створенням методів енергоефективного керування електротехнічними комплексами для забезпечення параметрів мікроклімату у спорудах закритого ґрунту з урахуванням особливостей рослин.
30
3. Науковий FacebookПономаренко Наталія Петрівна25.05.1990доктор філософіїhttps://www.facebook.com/groups/movaakulypera35813один допис у день330-5017Факультет іноземної та слов’янської філології 2016-2020 н.р. – аспірантура; спеціальність 015 Професійна освіта науки. Тема дисертації «Формування мовленнєвої компетентності майбутніх молодших спеціалістів з журналістики у процесі професійної підготовки» (довідка про закінчення аспірантури від 19.11.2020р. №26). Дисертація успішно захищена 18.09.2020р. (документи, що підтверджують захист за покликанням: https://sspu.edu.ua/spetsializovani-vcheni-rady-z-prysudzhenniadoktora-filosofii). Інститут педагогіки та психології 2011–2013рр. – магістр, кваліфікація – керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання), повна вища освіта (диплом з відзнакою СМ № 45784487). Слов’янське відділення Інституту філології 2011–2012рр. – магістр, викладач української мови та літератури, вчитель англійської мови і зарубіжної літератури, повна вища освіта (диплом з відзнакою СМ № 43694573). 2007–2011рр. – бакалавр, вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, базова вища освіта (диплом з відзнакою СМ № 41758921). Вищий комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А. С. Макаренка» 2005–2009рр. – молодший спеціаліст, соціальний педагог, неповна вища освіта (диплом з відзнакою СМ № 37235745)викладач, голова циклової комісії викладачів спеціальності 061 Журналістика Відокремленого структурного підрозділу "Машинобудівний фвховий коледж Сумського державного університету"У науковій діяльності поєдную чинники ідентифікації громадянина: мовну та інфомедійну грамотність. Підґрунтям для цього є філологічна (керівник студентської групи «Культуромовна особистість журналіста») і медіаскладові (сертифікований медіатренер). Синтезом цього є професійнозорієнтована сторінка у фейсбуці «Мова та акули пера», що є своєрідною віртуальною освітньою лабораторією, метою якої є удосконалення мовленнєвої компетентності. У групі презентуються різні види медіатексту з мовної теми. Підписники мають можливість працювати з мультимедійним контентом: переглядати відеомайстер-класи відомих українських та іноземних медійників, редакторів, акторів, мовознавців тощо. Результати дослідження презентую на конференціях різних рівнів, авторських майстер-класах, проєктах («Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», співавтором грантового проєкту «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» та «Медіа&капсули»).
31
3. Науковий FacebookСоларьов Олександр Олексійович16.02.1989кандидат технічних наукhttps://m.facebook.com/100002134821016/200031, 2 рази на тиждень2100272012р. Механізація с.-г. Сумський НАУ; 2021р. Транспортні технології Харківський біотехнологічний університетДоцент кафедри транспортних технологійДоцент 2021Напрямок наукових досліджень: вплив рушіїв техніки на ущільнення ґрунту; інформаційні технології та моделювання на транспорті. Автор 10 статей, які входять до науково-метричних баз та понад 30 фахових публікацій. На сторінці фейсбуку активно викладаю інформації стосовно співпраці з виробництвом та результатів наукової роботи, як саоїх так і колег університету.
32
3. Науковий FacebookНежива Марія Олександрівна14.08.1990кандидат економічних наукhttps://www.facebook.com/ffo.info2082Тричі на тиждень31005Вища, спеціальність «Облік і аудит», Київський національний торговельно-економічний університет, 2012Доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту, Державний торговельно-економічний університетдоцент, 2022Сучасні тенденції розвитку підприємств торгівлі; ідентифікація інноваційної компоненти в оцінці ефективності діяльності підприємств; обґрунтування передумови поглиблення вивчення ринку сучасних аудиторських послуг, у тому числі враховуючи міжнародний досвід надання специфічних аудиторських послуг; визначення організаційного, методологічного та методичного підходів до виконання завдань аудиту, що охоплює увесь комплекс аудиторських послуг; дослідження імперативів aудиту; методологія, організація та методика аудиту; аудиторське забезпечення злиття та поглинання; удосконалення механізму викoриcтaння aнaлiтичних прoцeдур oтримaння тa oцiнювaння aудитoрcьких дoкaзiв щoдo eфeктивнocтi діяльності підприємства торгівлі; форензік; економічний, фінансовий та стратегічний аналіз; інформаційні системи і технології.
33
3. Науковий FacebookСовгира Тетяна Ігорівна, Ільницький Віталій Андрійович, Погуляй Олександра Олегівна, Крикуненко Сергій Віталійович, Працков Роман Євгенович07.05.1990Кандидат мистецтвознавстваhttps://www.facebook.com/remsknukimkuk6372від 3 постів на тиждень до 7 ми постів на тиждень31005Київський національний університет культури і мистецтв 2011 (Совгира Т.І.), 2014 (Ільницький В.А.), 2020 (Погуляй О.О., Крикуненко С.В.)2021 (Працков Р.Є.)викладач КНУКіМ (Совгира Т.І.), асистенти кафедри режисури естради і масових свят (Працков Р.Є., Ільницький В.А., Погуляй О.О., Крикуненко С.В.)Доцент кафедри режисури естради та масових святВикладаю дисципліни: «Аудіовізуальні системи в сценічному мистецтві» «Постпродакшн» «Режисура кіно, ТБ і радіо», «Аудіовідеодизайн», «Аудіовідеовиробництво», «Продакшн та креативні технології».

Маю близько 50 наукових праць, автор монографій: «Телеестрада в контексті сценічно-екранної взаємодії», «Роль техніки та технології у мистецтві», «The problem of formation of architectural form of megaron in the course of aesthetization, ethization and sacralization: cultural analysis. Development of scientific, technological and innovation space in Ukraine and EU countries»
34
3. Науковий FacebookАрхипенко Тетяна Анатоліївна24.10.1996https://www.facebook.com/tetiana.anatolievna3390222-325015Закінчила НТУ «Дніпровська політехніка» у 2019 році за спеціальністю «Менеджмент», освітня програма «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».Асистент/аспірант кафедри менеджменту, НТУ "Дніпровська політехніка"Вступила до аспірантури у 2020 році. Займаю активну позицію в університеті. Є членом Вченої Ради університету НТУ «Дніпровська політехніка» та головою Ради молодих вчених факультету менеджменту. В цьому році зайняла 1 місце на конкурсі «Кращий молодий вчений НТУ «Дніпровська політехніка» 2022» на факультеті менеджменту. Цього року відвідала дуже багато семінарів, тренінгів та пройшла міжнародне стажування. Маю бажання розвиватися і маю власне бачення перспектив розвитку наукової діяльності та заохочення молоді до науки. Вважаю, що підтримка молодих вчених дуже важлива в сучасному світі та має нарощувати об’єм перспектив особливо до активних, прагнучих до науки та розвитку освіти в цілому молодих вчених.
35
3. Науковий FacebookКрасницька Ольга Володимирівна03.06.1989Кандидат педагогічних наукhttps://www.facebook.com/olya.krasnitska71523-12 на місяць13014Освіта повна вища, магістр, Національний університет фізичного виховання і спорту України, спеціальність "Спорт (психологія спорту)", магістр спорту (психологія спорту), 2012 р. Науковий ступінь кандидата педагогічних наук, 2016 р.Доцент кафедри суспільних наук гуманітарного інституту, Національний університет оборони України імені Івана ЧерняховськогоДоцент, 2021 р.Наукова діяльність відбувається за двома взаємопов’язаними напрямами: теорія і практика ораторської діяльності викладача ВВНЗ, офіцера-лідера стратегічного рівня, формування та розвиток педагогічної майстерності викладача ВВНЗ.
Унікальність і перспективність наукової роботи полягає в розробці технологічного забезпечення ораторської діяльності викладача ВВНЗ – офіцера-лідера, що дасть йому змогу ефективно виконувати завдання оперативного та стратегічного рівнів; розвивати soft skills у слухачів ВВНЗ; створювати інноваційний навчальний контент; будувати ефективну взаємодію з аудиторією (командирами різних рівнів, НПП, науковцями); аргументовано представляти й відстоювати ідеї, розробки, проєкти; протидіяти гібридно-маніпулятивним прийомам в умовах публічного мовлення.
Основний науковий доробок складає 104 наукові праці.
36
3. Науковий FacebookКоструба Наталія Сергіївна20.04.1991доктор психологічних наукhttps://www.facebook.com/psychoprospects3,8 тис читачів310-15 постів на місяць3На самій сторінці 20-40. Проте разом із поширеннями за загальною статистикою 150-200 лайків. Наприклад, оцей допис загалом зібрав 878 лайків https://www.facebook.com/psychoprospects/posts/pfbid02joC6fbcfDtP3vCowUnazaaTxbVJw8vbZKWwHmYF6qqCSSRyjatD3VNRy38Dho3nl39Повна вища освіта, 053 Психологія ОП Клінічна психологія, Волинський національний університет імені Лесі Українки, 2022доцент кафедри загальної та клінічної психології, заступник декана з наукової роботи факультету психології Волинський національний університет імені Лесі Українки-Наталія Сергіївна є автором більш ніж 150 друкованих праць, серед яких 2 одноосібні монографії, наукові статті у фахових вітчизняних та закордонних виданнях, в тому числі 6 у виданнях індексованих у Scopus (Q1-Q4) та Web of Science, навчально-методичні видання тощо. Крім того, Коструба Н.С. є учасницею більш ніж 50 міжнародних наукових конференцій, приймала участь у виконанні держбюджетної НДР, які проводяться за планами НДР. Кращий молодий вчений ВНУ імені Лесі Українки (диплом І ступеня, 2022 рік), Лауреат стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених (2022-2024 роки). Дійсний член асоціації політичних психологів України, асоціації організаційних психологів та психологів праці, Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії. Коструба Н.С. є членом ради молодих вчених ВНУ імені Лесі Українки та куратором Наукового товариства аспірантів та студентів факультету психології. Детальніше https://wiki.vnu.edu.ua/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B1%D0%B0_%D0%9D%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%8F_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0
37
3. Науковий FacebookГоловко Ольга Михайлівна18.11.1992К.ю.н.https://m.facebook.com/groups/166620088441678/1591Від 3-х постів за 2 тижні33015Вища юридична_юрист_Чернігівський національний технологічний університет_2015Старший викладач_ Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»Старший дослідник_2022Моя наукова діяльність є досить різноманітною, оскільки включає досить різні напрями. Це дозволяє здійснювати міждисциплінарні дослідження. В межах даної номінації займаюсь дослідженням європейського досвіду при здійсненні правового супроводження сучасних технологій в умовах цифрової трансформації. Мова йде про технології Інтернету речей та штучного інтелекту. Безмежне поле для роботи, в тому числі, юридичної. Наразі вчимо студентів досліджувати, прогнозувати та в майбутньому долучатися до законопроектної діяльності за цим напрямом.
38
3. Науковий FacebookХорольський Андрій Олександрович28.10.1991кандидат технічних наукhttps://www.facebook.com/AndriiKhorolskyi/7812від 3 постів на тиждень до 7 ми постів на тиждень330-5016гірничі машини та комплекси, КІІ ДВНЗ ДонНТУ, 2015Завідувач лабораторії проблем розробки родовищ Відділення фізики гірничих процесів Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України-Наукова діяльність полягає у: створенні нових підходів до проєктування процесів освоєння родовищ корисних копалин на основі дослідження зміни стану запасів; оптимізації технологічних процесів з видобутку, транспортування, переробки корисних копалин; розробці екологічних та економічних стратегій розвитку промислових регіонів
39
3. Науковий FacebookТализіна Яна Олегівна03.02.1992доктор філософії за спеціальністю "Право"https://www.facebook.com/YanaTalyzinaпонад 14 тис. загалом - друзі і підписники3науково-пракичні публікації воасного авторства - у середньому раз на місяць; крім того, зберігаю на своїй сторінці корисні матеріали інших авторів2на моїх авторських публікаціях + - 20038Полтавський юридичний інститут Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» (2009-2013 роки, диплом бакалавра з відзнакою); Національна академія прокуратури України (2013-2015 роки, диплом магістра з відзнакою); Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України (2019-2022 роки, аспірантура)заступник начальника першого відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Київської міської прокуратуридоктор філософії за спеціальністю "Право", 2022 рікЗ 2015 року я працюю в органах прокуратури, де маю змогу спостерігати за численними проблемами у кримінальному праві та процесі. Одніє із найактуальніших для мене тем є проблематика організації проведення негласних (слідчих) розшукових дій (далі - НСРД). В розрізі використання конфіденційного співробітництва (найменш досліджена стаття КПК) у кримінальному провадженні я дослідила вище вказану тему під час написання дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії. 2023 року опублікована моя монографія "Використання конфіденційного співробітництва у кримінальному провадженні". Також НСРД стали основною темою тренінгів, які я проводжу в Тренінговому центрі прокурорів України як тренер. В рамках тренерської діяльності мною також було підготовлено огляд практики ВС з питань проведення НСРД, який доступний за посиланням усім охочим (https://ptcu.gp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/uzagalnennya_praktyky_sudu_po_nsrd_z_qrkodamy_1.pdf). Крім проблематики НСРД, на своїй сторінці у FB я розбираю багато актуальних для прокурорів, слідчих, адвокатів, суддів та науковців питань: обчислення строків досудового розслідування, порядок проведення обшуку, особилвості кваліфікації кримінальних правопорушень тощо.
На мо думку, наука та практика тісно пов'язані, що я і намагалась довести на своєму прикладі, та вже у статусі науковця продовжую вести наукову пошукову роботу в інтересах практики і справедливої кримінальної юстиції.
40
3. Науковий FacebookСидоренко Світлана Вікторівна06.06.1989кандидат сільськогосподарських наукhttps://www.facebook.com/groups/TLURIFFM106435-7 в тиждень31106Магістр, лісове господарство, ХНАУ ім. В. В. Докучаєва, 2011Старший науковий співробітник відділу лісовідновлення та захисного лісорозведення, Український науково дослідний інститут лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького (УкрНДІЛГА)Знавець із захисного лісорозведення у різних природних зонах України. Приймала активну участь в розробленні проєкту зі створення та реконструкції полезахисних лісових смуг FAO 2019, "Integrated Natural Resources Management in Degraded Landscapes in the Forest-Steppe and Steep Zones of Ukraine", GCP/UKR/004/GFF та «Рекомендацій щодо підвищення меліоративної ефективності захисних лісових смуг різного цільового призначення та об'єктів лісової рекультивації у степовій зоні України». У квітні 2021 році успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: "Агроекологічні властивості дубових полезахисних лісових смуг Лівобережного Лісостепу України". Активно приймаю участь у конференціях, написанні статей та монографій. Є автором та співавтором понад 60-ти наукових праць.
41
3. Науковий FacebookПлєшакова Наталія Анатоліївна26.12.1987Кандидат економічних наукhttps://www.facebook.com/kafedrafinansov11393За рік - 195 (11-15 на місяць)34817Повна вища освіта, спеціальність «Банківська справа», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2011Доцент кафедри фінансів, Київський національний університет імені Тараса ШевченкаДоцент, 2021 рікЗ 2011 року я є викладачем кафедри фінансів економічного факультету
КНУТШ, нині працюю на посаді доцента та виконую обов’язки заступника завідувача кафедри з наукової роботи, керівника Центру кар’єри та працевлаштування та відповідаю за сторінку кафедри на сайті факультету та у мережі Facebook.
Серед наукових інтересів - дослідження забезпечення фінансової безпеки та стабільності України. З проблем наукового дослідження опубліковано понад 50 наукових та навчально-методичних праць. Активно беру участь у програмах стажуваннях, зокрема від НБУ, Академії цифрового розвитку, Kyiv School of Economics та ін. Є учасником міжнародних українсько-норвезьких проєктів.
У навчальному процесі активно використовую сучасні технології, приділяю велику увагу діджиталізації освітніх компонентів.
42
3. Науковий FacebookМихайленко Владислав Іванович07.06.1995PhDhttps://www.facebook.com/mykhailenko.fameowner/200031-2 рази на тиждень215027Одеський державний екологічний університет, 2022асистент кафедри екології та охорони довкілляPhD, 2022Популяризація екології як науки та екологічних проєктів як інструменту допомоги ЗСУ. Зокрема, у 2022 році було реалізовано проєкт "Пластик рятує життя" - зібрано пластикові кришечки, на які куплено реанімобіль для ЗСУ. У 2022 році захистив дисертацію на здобуття ступеню доктора філософії в галузі Екології. Галузевий експерт НАЗЯВО, член Ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації
43
4. Науковий телеграм-каналЧоботько Ігор Ігорович28.10.1992https://t.me/+4uAkQ38g2aYxNjVi3221
3 пости / неділю
3-04Вища, гірничий інженер, Національний гірничий університет, 2015Провідний інженер, відділення фізики вугілля та гірничих порід, Відділення фізики гірничих процесів Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН УкраїниТема мого дослідження пов'язана з обґрунтуванням фізико-технічних заходів щодо стабілізації теплового стану породних відвалів, але оскільки тема стосується геотехнічної механіки, вона не відноситься до галузі гірничих машин і мені довелося її оптимізувати.
Мета роботи. Визначення технологічної схеми пристрою для зрошення суспензії вапнякової породи у формуванні породного відвалу для запобігання самозаймання з подальшою рекультивацією. Вивчення та аналіз причин горіння відвалів та методів їх усунення на основі наукових досліджень професорів Зборщика М.П. та Осокіна В.В.
Методика. Для досягнення поставленої мети виконано лабораторне експериментальне дослідження впливу 3-5% вапнякового шламу на гірську породу крупністю 25, 50 і 75 мм з використанням всмоктувально-нагнітального трубопроводу і відцентрового секційного насоса; номінальна подача 60 м3/год; напір 66 м. Пристрій може бути змонтований на консольному розкидачі з ходовими пристроями на крокуючих рейках. Напірний трубопровід в місці з'єднання з насосом оснащений гнучкою поворотною муфтою, що дозволяє обертатися навколо осі на 3600 і регулювати висоту на 1-1,5 м.
Пристрій для зрошення вапнякового шламу на базі консольного розкидача безпосередньо під час формування відвалу.
Оригінальність. Для формування безпечного для самозаймання породного відвалу та його подальшої експлуатації виявлено новий спосіб ізоляції шматків породи безпосередньо під час формування породного відвалу. Це в свою чергу зменшує витрати на профілактичні заходи щодо запобігання самозаймання породних відвалів та трудомісткі роботи.
44
4. Науковий телеграм-канал
Хорольський Андрій Олександрович
28.10.1991кандидат технічних наукhttps://t.me/prosto_prostishe209235000 постів за рік (понад 10 постів на день)35-1006вища, «Гірничі машини і комплекси», КІІ ДВНЗ «ДонНТУ», 2015Завідувач лабораторії проблем розробки родовищ Відділення фізики гірничих процесів Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук УкраїниНаукова діяльність полягає у: створенні нових підходів до проєктування процесів освоєння родовищ корисних копалин на основі дослідження зміни стану запасів; оптимізації технологічних процесів з видобутку, транспортування, переробки корисних копалин; розробці екологічних та економічних стратегій розвитку промислових регіонів
45
4. Науковий телеграм-каналБойко Валерія Андріївна03.11.1997https://t.me/vaa_ua121732 рази на день31006Режисер естради та масових свят Київський національний університет культури і мистецтв (2019), магістр сценічного мистецтва КНУКіМ (2022), аспірант КНУКіМ за напрямком Дизайнасистент кафедри Режисури естради, шоу і перфомансів КНУКіМ
Цікавлюсь креативними імерсійними технологіями у сценічному мистецтві. Досліджую віртуальні технології та їх використання у мистецтві, сучасні тенденції та специфіку режисури шоу та перфомансів, інструментів сценарної майстерності, актуальні сценографічні прийоми та рішення шляхом діджиталізації та цифровізації сценічного простору.
46
4. Науковий телеграм-каналПавлов Костянтин Володимирович05.03.1984Доктор економічних наукt.me/naukoviy114735-30 публікацій на місяць35-1006Закінчена вища_Економіка підприємства_НУВГП_2006Професор кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Волинського національного університету імені Лесі Українки
Активно займаюся науковими дослідженнями за наступним тематичним спрямуванням: енергетичні ринки, нерухомість, будівництво, туризм. Здійснюю наукове керівництво аспірантами.
47
4. Науковий телеграм-каналСоколова Ельміра Тельманівна15.03.1989-https://t.me/+SDgVCeYNSDMwnutE канал до 17.10.2022 З листопада усіх підписників переведено на новий https://t.me/+jbfcMXD7kMw5NjU6 3601
5 постів на тиждень
2003Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, географ, викладач географії, 2011 р.старший викладач кафедри математичної, природничої та технологічної освіти комунального закладу вищої освіти "Дніпровська академія неперервної освіти" Дніпропетровської обласної радиТг канал створено в умовах реалізації наукової теми кафедри "Розвиток предметних компетентностей вчителів математичної, природничої та технологічної освіти". Автором особисто за 2022 рік взято участь у 6 міжнародних та всеукраїнських конференціях, результати досліджень також опубліковано в регіональному альманасі педагогічних інновацій. Канал забезпечує методичну посткурсову підтримку вчителів географії, висвітлює інноваційні педагогічні технології, інформує щодо проведення регіональних освітніх заходів, зокрема інтелектуальних учнівських змагань. В межах спільноти активно працює творча лабораторія вчителів географії Дніпропетровщини під моїм керівництвом.
48
4. Науковий телеграм-каналБичков Олександр Юрійович25.03.1993Силовий фітнес501кожну неділю1002Вища, університет ім. В.О.Сухомлинського, 2014викладач кафедри фізичної культури та спортуПишу статті зі студентами, статті категорії Б, також є співавторство у статтях ОЕСР та статтях Scopus, Web of Scines
49
4. Науковий телеграм-каналЛевченко Ірина Василівна28.03.1994Доктор філософіїhttps://t.me/moyaosvita28115 разів на тиждень по 2-3 публікації3
4 (всього понад 50)
04Повна вища освіта "Магістр з маркетингу", Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, рік закінчення 2016.Доцент кафедри міжнародних економічних відносин та туризму Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"На сьогоднішній день маю понад 20 фахових статтей та щорічно приймаю участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях. Цікавлюся маркетингом, менеджментом та міжнародною економікою. Постійна учасниця наукових та освітніх заходів, як вітчизняних, так і міжнародних організаторів. Працюю зі студентами, маю дві академічні групи під керівництвом. Найбільше пишаюся здобутками своїх студентів. У 2022 році мої студентки вибороли 3 місця на конкурсі наукових робіт «Інновації для відновлення України: погляд молоді».
50
4. Науковий телеграм-каналШаповалов Євгеній Борисович12.08.1992Кандидат технічних наукhttps://t.me/+dxq-CxPMPNdhMmIy731В середньому 2-3 рази на тиждень3304Екологія та збалансоване природокористування, Національний університет харчових технологійНаціональний центр "Мала академія наук України", старший науковий співробітникМаю екологічну та економічну освіту, однак основним напрямком наукової роботи є комп’ютерні науки. З 2013 працюю в Національному центрі "Мала академія наук України", де виконував дослідницьку роботу за напрямками створення сучасних онтологічних інструментів та використання інформаційних інструментів в рамках STEM-освіти
Є активним громадським діячем. Був головою наукової університетської організації "Екоклуб", членом громадської огранізації "Фундація реіогнальних ініціатив", та є членом правління громадської організації "Платформа європейських студій для сталого розвитку".
Маю досвід участі у 4 міжнародних проектах Erasmus Jean Monnet
Є автором понад 180 наукових праць, понад 20 із яких опубліковано у виданнях, що індексуються наукометричною базою SCOPUS:

51
4. Науковий телеграм-канал
Кулікова Єлизавета Олександрівна
15.11.1992https://t.me/rmvoneu14212-3 рази на тиждень22-303Вища: Одеський національний економічний університет, спеціальність Фінанси й кредит, 2015 рік закінчення; Одеський національний університет, спеціальність Історія, 2017 рік закінченняВикладач кафедри фінансового менеджменту та фондового ринку ОНЕУ, фахівець І категорії науково-редакційного відділу ОНЕУ, голова Ради молодих вчених ОНЕУМоя наукова діяльність пов'язана з двома напрямами: пенсійне страхування та історія козацьких військ. По пенсійному страхуванню досліджую оптимальні шляхи реформування системи пенсійного страхування в умовах трансформаційних змін. З історії займаюся дослідження повсякденного життя військово-господарських формувань у ХІХ ст.: козацьких військ та військової кавалерії.
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100