Porównanie olejów silnikowych
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
ABCDEFGHI
1
PORÓWNANIE DANYCH OLEJÓW SILNIKOWYCH I SKRZYŃ BIEGÓW
2
3
Zestawienie może nie zawierać olejów powyższych firm będących w sprzedaży jeżeli oleje te nie są zamieszczone w katalogach.
4
Autor: jerseyAdmin z forum http://www.oil-club.pl
5
Prawa autorskie: Wszystkie dane prezentowane w tabelach, jeżeli nie zostało zaznaczone inaczej, pochodzą z producenckich kart produktów, kart bezpieczeństwa (MSDS) oraz ogólnodostpnych wyników badań olejów (Virgin Oil Analysis). Zestawienie nie jest wykorzystywane do celów zarobkowych, a jedynie do prezentacji i porównania poszczególnych produktów. Zestawienie jako takie objęte jest licencją Creative Commons CC BY-NC-SA 3.0 PL (podsumowanie licencji oraz pełen jej tekst w linkach poniżej).
6
Wykorzystanie przez osoby trzecie: Zestawienie może być dowolnie wykorzystywane przez osoby trzecie pod warunkiem zaznaczenia autora (o ile to możliwe z linkiem do karty użytkownika forum alfaholicy.org), oraz zachowania warunków licencji. Autor będzie wdzięczny o informacje mailową na adres: jerzy.jablonski [na] hotmail.com o wykorzystaniu zestawienia i informacji gdzie zostało ono zamieszczone.
7
Podsumowanie licencji: http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/pl/
8
Pełen tekst licencji: http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/pl/legalcode
Loading...