ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXY
1
2
Вересень
3
РОЗДІЛ ІІ Організація роботи щодо впорядкування навчально - виховного процесу
4
1 тиждень2 тиждень3 тиждень4 тиждень
5
2.1. Здобуття учнями повної загальної середньої освіти (набір до 1 і 10 класів)1. Укладання домовленості з вищими навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації (адмін.)1. Підготовка оголошень про набір дітей до 1-х класів (вч. 4-х кл.)
6
2.2. Забезпечення організованого початку і завершення навчального року 1. Оформлення класних журналів 1-11 ; журналів роботи ГПД (адмін.). 2. Підготовка організаційних наказів (адмін.). 3. Складання та затвердження розкладу уроків на навчальний рік (адмін.). 3. Коригування списку телефонів і адрес працівників закладу (секретар). 4. Внесення змін про рух учнів до алфавітної книги (секретар). 5 Оновлення та коригування списків дітей пільгових категорій, дітей з девіантною поведінкою та інших категорій (кл.кер., соц.пед.). 6. Складання та затвердження розкладу роботи гуртків та спортивних секцій (ЗДВР). 7. Складання та затвердження графіка роботи спеціалістів допоміжних служб (дир.). 7. Перевірка наявності підтверджуючих документів на вибувших учнів та випускників (кл.кер., секретар).1. Перевірка оформлення класних журналів, журналів ГПД, особових справ учнів, журналів гуртків (ЗДВР, ЗДНВР, секретар)1. Проект наказу про проведення навчальних екскурсій та практики для учнів 1-8,10 класів (ЗДНВР).
7
2.3. ЗНО
8
2.4. ДПА
9
2.5. Оформлення документів про базову та повну середню освіту
10
2.6. Завершення навчального року
11
2.7. Робота з обдарованими та здібними дітьми; науково-дослідницька робота з учнями1. Підготовка учнів до участі у І етапі предметних олімпіад (вч.-предм.).1. Організувати і провести І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (ЗДНВР, вч.-предм.).1. Підготовка учнів до участі у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад (вч.-предм.). 2. Залучення обдарованих учнів до конференцій, круглих столів, інтелектуальних конкурсів і турнірів в рамках фестивалю "Інтелектуали Криворіжжя" (ЗДНВР, відпов.особа).
12
2.8. Тематичні заходи з виховної та навчально-виховної роботи на 2018/2019 н.р.1. Загальношкільне свято Першого дзвоника (ЗДВР, пед. орг.); 2. Тиждень фізичного виховання та спорту (вч. фіз-ри).1. Загальношкільне свято до Дня Туризму "Туристичний кемпінг"; Свято. Відкриття шкільної спартакіади «Шлях до Олімпу» (вч. фіз. вих, пед. орг. вч. географії)1. Загальношкільне свято до Дня працівника освіти (пед. орг); 2. Тиждень вчителя музики та педагога-організатора (вч.).
13
2.9. Виконання Законів України «Про освіту» (ст. 58); «Про загальну середню
світу» (ст. 18, ст. 36), «Про мови»
1. Організація діяльності ГПД. Комплектування (адмін). 2. Здійснення обліку учнів в алфавітній книзі (дир., секретар).1. Всеукраїнський рейд «Урок» (соц.пед.). 2. Місячник «Всеобуч» (соц.пед.)1.
14
2.10. Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес1. Складання графіка зайнятості кабінету інформатики на І семестр (інжен.-електр., ЗДНВР). 2.Облаштування мультимедійного кабінету (інжен.-електр., вч. інформ.).1. Оновлення сторінок на персональному сайті школи (інженер-електрон.).1.Використання у навчально-виховному процесі сучасних цифрових освітніх ресурсів (ЦОР): педагогічні програмні засоби (ППЗ), включаючи авторські; програми для проведення тестів; електронні підручники; колекцію ЦОР мережі Інтернет (пед.прац.)1.Створення власної електронної продукції для забезпечення методичної підтримки навчально-виховного процесу (пед.прац.)
15
2.11. Допрофільна підготовка та профільне навчання1. Створення системи гуртків, курсів за вибором, факультативів (адмін.). 1. Участь у профорієнтаційних проектах (практ.псих.). 2. Залучення учнів до активної творчої та дослідницької діяльності (інтелектуальні ігри, творчі роботи, олімпіади, турніри, робота в МАН) (пед.прац.). 3. Співпраця з вищими навчальними закладами " (згідно договорів) (ЗДНВР).
16
РОЗДІЛ ІІІ: Організація роботи з підвищення професійного рівня педагогічних працівників та управління їх творчо-науковою діяльністю
17
3.1. Організація науково-методичної роботи1. Засідання районного методичного обєднання ЗДВР (ЗДВР). 2.Планування науково-методичної роботи в закладі, спрямування її на підвищення ефективності праці педагогів, на реалізацію творчості в роботі з учнями, на пошук нових методів і форм роботи (ЗДНВР)1. Проведення засідання науково-методичної ради (ЗДНВР). 2.Засідання шкільних методичних об’єднань (кер. ШМО).1. Підготовка засідання МО класних керівників 1-11 кл. затвердження перспективного плану роботи ШМОкл. кер. на 2018-2019н. р. (кер. МО)
18
РОЗДІЛ IV: Атестація педагогічних працівників та курсова перепідготовка
19
4.1. Атестація педагогічних працівників та курсова перепідготовкаВидання наказу «Про створення атестаційної комісії та затвердження її складу» (до 20.09., директор)Ознайомлення працівників з наказом (секретар комісії)
20
4.2. Вивчення та узагальнення перспективного педагогічного досвіду (ППД)Стежити за підшивками загальнопедагогічних газет і журналів, методичних газет і журналів, за поновленням каталогу об’єктів педагогічного досвіду району, області, країни. (ЗДНВР, керівники ШПК)Узагальнити матеріали з досвіду роботи вчителів (ЗДНВР)
21
4.3. МоніторингОзнайомлення з Положенням про моніторингові дослідження в КЗШ № 27 (ЗДНВР)Складання наказу «Про моніторингові дослідження в КЗШ №27» (ЗДНВР)Розробка інструментарію дослідження (тести, анкети, контрольні роботи тощо) (творча група)
22
РОЗДІЛ V: Організація гурткової та виховної роботиз учнями. Шкільне самоврядування. Робота класних керівників
23
5.1. Заходи щодо організації гурткової та виховної роботи в закладі1. «Місячник дотримання законодавства про загальну середню освіту», Всеукраїнський рейд «Урок»
«Місячник ПДР. Увага! Діти на дорозі»
2. Анкетування учнів та їх батьків щодо вибору гурткових та позаурочних занять. (ЗДВР, кл. кер., пед. орг. вч. предм.)
1. Видання наказу по закладу «Про структуру клубів та гуртків, призначення керівників гуртків»; Затвердження графіку та плану роботи гуртків та спортивних секцій на 2018-2019 н.р.; Ознайомлення класних керівників та батьків з графіком роботи гуртків на 2016-2017н.р. Бесіда щодо 100% охоплення учнів гуртковою та позакласною роботою. (ЗДВР, кл. кер.)1. Оформлення журналів гурткової роботи, паспорта гуртка та портфоліо керівника гурткової роботи (ЗДВР, кер. гурткової роб.)1. Контроль за станом ведення дамументації керівника гурткової роботи (ЗДВР)
24
5.2. Методична діяльність. Графік та тематика засідань методичного об’єднання класних керівників КЗШ №27 на 2018/2019 н.р.1. Засідання МО класних керівників 1-11 кл. затвердження перспективного плану роботи ШМО кл. кер. на 2018-2019н. р Аналіз роботи класних керівників за 2017- 2018 навчальний рік та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік. (ЗДВР, кер. МО)
25
5.3. Основні напрямки реалізації:
- Громадянського виховання
- Художньо-естетичного виховання
- Військово-патріотичного виховання
- Сімейно-родинного виховання
- Правового виховання
- Туристично- краєзнавчої роботи
- Екологічного виховання
1. Перший урок “Діти об’єднують Україну”;“Будуємо справжню демократичну країну”; Хочемо, щоб усі жили в мирі”; Видати наказ по школі «Про призначення відповідального за туристсько-краєзнавчу роботу на 2018-2019 н.р.»; Затвердити положення про організацію туристсько- краєзнавчої роботи в школі. (кл. кер. пед. орг.)1. Батьківські організаційні збори.
Вибори батьківського комітету.
«Партнерство сім’ї і навчального закладу в створенні виховного простору».
Поновлення куточків «Твої права і обов’язки»:
- Статут школи;
- загальні правила поведінки та вимоги під час навчально-виховного процесу;
- права і обов’язки учня. (кл. кер.)
1. Затвердження плану – схеми закріплених за класами територій школи для прибирання; (ЗДВР) Проведення бесід «Декларація прав та обов’язків дитини». Пдіготовка до осінніх загальношкільниьх свят "День працівника освіти", «Козацькому роду нема переводу»", "Осінній ярмарок". Святкування Міжнародного Дня Миру (кл. кер., пед. орг.)1. Затвердження плану – схеми закріплених за класами територій школи для прибирання. Збір вторинної сировини та її сортування в рамках акції «Чисте місто». (ЗДВР, кл. кер.)
26
5.4. Формування здорового способу життя та фізичного розвитку1.Здійснити технічне обстеження спортивних споруд, іншого обладнання з метою визначення надійності і стійкості конструкції та відповідності вимогам техніки безпеки. (завгосп.)1. Поновити куточок з техніки безпеки в спортивних залах з розміщенням інструкцій з техніки безпеки за всіма видами спорту (вч. фіз-вих)1. Проведення бесід та годин спілкування «Здоров’я –головне багатство». Поновити куточок «Найкращі спортсмени школи». (кл. кер., вч. фіз-вих.)1. Складання графіка роботи спортивних гуртків та секцій. Складання перспективних планів роботи спортивної зали на канікулах в 2018-2019 н.р. Підготовка учнів до районних спортивних змагань з футболу, волейболу, легкої атлетики. (вч. фіз-вих.)
27
5.5. Шкільне самоврядування1. Вибори клсних активів шкільного самоврядування 2 -11 класів. Поновлення інформаційних куточків "Актив класу" (пед. орг.)1. Вибори активів самоврядування 5-11 класів та вибори Президента школи. (пед. орг.)1. Сформувати «Шкільний парламент лідерів»; Сформувати волонтерський загін та спланувати роботу; Сформувати ДЮП та спланувати роботу; Сформувати ЮІДР та спланувати роботу. Сформувати загін шкільного лідерського учнівського самоврядування. (пед. орг.)1. Провести перші установчі збори лідерського учнівського самоврядування; Спланувати роботу Ради лідерів учнівського самоврядування на 2018-2019 н.р. (окремим планом) (пед. орг.)
28
5.6. Робота класних керівників з учнями
Тематика виховних годин спілкування
1.Проведення вступного інструктажу для учнів 1,5,10 класів з техніки безпеки та первинного інструктажу – для учнів 2-11 класів. Бесіда «Дорога від дому до школи» - правила вуличного руху; про безпеку поведінки; культуру поведінки; Контроль за відвідуванням учнями школи, правело 2-х годин та зовнішнім виглядом. (кл. кер.)1. Анкетування учнів, збір даних для оформлення соціального паспорту школи на 2018-2019 н.р.; Збір даних про працевлаштування випускників 9-х та 11-го класів. Єдині виховні години з ПДР, ТБ під час навчально-виховного процесу та в побуті, Участь у рейдах «Урок», «Діти вулиці», Увага! Діти –на дорозі!», «Запізнення», «Паління», «Зовнішній вигляд». (кл. кер.)1. Ознайомлення учнів та їх батьків з графіком роботи гуртків. Охоплення учнів гуртковою та позакласною виховною роботою. Надання соціальному педагогу списків дітей, схильних до девіантної поведінки, «Групи ризику», тютюнопаління, вживання алкогольних та наркотичних засобів; Години спілкування на теми:"Раціональне харчування та профілактика харчових отруєнь." "Режим дня школяра та підлітка"; "Шкідливі звички, що руйнують особистість"; "Вплив здорового способу життя на формування особистості"
"Здобутки українських спортсменів в чемпіонатах Європи та світу", тощо. (кл. кер.)
1. Години спілкування на теми: " А Бабин Яр мовчить, тривоги повний вщерть і попіл страдників у серці стука й кличе", "Життя не жде, воно нас кличе до роботи", "Доля, і щастя нашого народу
залежить від кожного із нас", "Забруднення людської свідомості – це бездумне, споживацьке ставлення до
природи", «Мій рідний край, що зветься − Україна»,«Здорове харчування – здорове покоління», тощо. (кл. кер.)
29
5.7. Робота з молоддю допризовного віку1. Видати наказ по школі «Про організацію і проведення занять з предмету «Захист Вітчизни» в 11 класі у 2018-2019 н.р.». (Вчитель «Захисту Вітчизни»)1. Провести урок-лекцію з теми «Конституція України та Закон України «Про загальний військовий обов'язок і військову службу». (Вчитель «Захисту Вітчизни»)
30
РОЗДІЛ VI: Соціальний захист учнів
31
6.1. Організація та план роботи щодо соціального захисту учнів1. Забезпечити неухильне дотримання вимог законодавства та нормативних документів, які регламентують питання організації соціального захисту дітей. (соц. пед., ЗДВР)1. Проводити ознайомлення класних керівників 1-11 класів з нормативними документами, що регулюють законодавство в галузі соціального захисту. Забезпечити проведення серед учнів школи інформаційно-просвітницької роботи з питань профілактики правопору-шень , наслідків вживання алкоголю, тютюну, наркотиків за програмою «рівний-рівному», «Школа проти СНІДу». Проводити моніторинг та контроль за працевлаштуванням
випускників 9-11 класів. Проводити профорієнтаційні заходи. (соц. пед., ЗДВР)
1. Скласти та постійно оновлювати інформаційний банк даних дітей пільгових категорій, «групи ризику» та дітей, що потребують особливої педагогічної уваги
(схильні до тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв та наркотичних засобів). (соц. пед., ЗДВР)
1. Скласти та постійно оновлювати соціальні паспорти класів. Залучати дітей пільгового контингенту до відвідування гуртків, спортивних секцій, охоплювати різними формами виховної позашкільної та позакласної роботи. (соц. пед.)
32
6.2. План організації і контролю шкільного харчування1. Ознайомлення класних керівників, працівників харчоблоку з нормативною документацією щодо організації харчування учнів в школі.Поновлення банку даних учнів «пільгової категорії», дітей з багатодітних родин для надання безкоштовного харчування. (соц. пед., ЗДВР)
1. Видання наказів по школі:
- «Про організацію безкоштовного харчування учнів 1-4 класів у 2018/2019 н.р.»;
- «Про призначення відповідального за харчування учнів у школі у 2018/ 2019 н.р.»;
- «Про створення бракеражної комісії у 2018/2019 н.р.»;
- «Про порядок організації безкоштовного харчування учнів пільгової категорії в КЗШ № 27 на 2018/2019 н.р.»;
- «Про порядок організації безкоштовного харчування учнів 5-11 класів з числа багатодітних сімей в КЗШ № 27 на 2018/2019 н.р.» (соц. пед., ЗДВР)
1. Планування та затвердження графіку чергування учнів у їдальні на 2018/2019 н.р.; Складання графіку чергування педагогічних працівників у їдальні на 2018/2019 н.р. (соц. пед., ЗДВР)1. Організація роботи щодо охоплення учнів 5-11 класів гарячим харчуванням та обговорення цього питання на засіданнях батьківськ зборах; Проведення анкетування учнів та батьків з метою покращення стану харчування в школі та 100% охоплення учнів гарячим харчуванням. (соц. пед., ЗДВР)
33
6.3. Всеобуч1.Обрати батьківські комітети в класах, делегувати представників від класів до ради школи. Проводити анкетування батьків першокласників з метою визначення особливостей та характеру первинної адаптації дітей у школі. (кл. кер.)1. Організувати роботу батьківського всеобучу (згідно з окремим планом). Проводити консультації для батьків з питань адаптації учнів 1, 5, 10 -х класів. (соц. пед.)1. Включити тематику засідань батьківського всеобучу в порядок денний батьківських зборів. Залучати батьків до проведення класних та загальношкільних виховних заходів, подорожей, походів, екскурсій. (кл. кер.)1.Залучати батьків до проведення класних та загальношкільних виховних заходів, подорожей, походів, екскурсій. (кл. кер.)
34
РОЗДІЛ VII: Профілактична робота з учнями
35
7.1. Рада профілактики:1. Підведення підсумків роботи Ради профілактики за минулий навчальний рік. Затвердження плану роботи на 2018/2019 н.р.. (ЗДВР, соц. пед.)1. Опрацювання нормативно-правової бази з питань профілактики злочинності. (ЗДВР, соц. пед.)1. Забезпечення своєчасного виявлення та взяття на облік учнів, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах чи бродяжать, жебракують.(ЗДВР, соц. пед.)1.Забезпечення своєчасного виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, ведення їх обліку,здійснення систематичної перевірки умов утримання та виховання в них неповнолітніх, надання таким сім’ям адресної допомоги.(ЗДВР, соц. пед.)
36
7.1.1. План роботи ради профілактики1. Забезпечення своєчасного виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, ведення їх обліку,здійснення систематичної перевірки умов утримання та виховання в них неповнолітніх, надання таким сім’ям адресної допомоги. (ЗДВР, соц. пед.)1. Внесення до планів виховної роботи спільних дій з районною службою у справах дітей та ВКМСД заходів щодо запобігання та профілактики злочинів, пияцтва, наркоманії та тютюнопаління серед неповнолітніх. (ЗДВР, соц. пед.)1.Ведення баз даних учнів, які скоїли злочини чи правопорушення. Ведення баз даних неповнолітніх, які залишилися без батьківського піклування, з метою своєчасного виявлення загрози їх життю та здоров’ю внаслідок противоправних дій дорослих. (ЗДВР, соц. пед.)1. Організація та проведення тижнів, місячників, декад правових знань із залученням працівників правоохоронних органів. (ЗДВР, соц. пед.)
37
7.1.2. Тематика засідань ради профілактики1.Проаналізувати роботу Ради профілактики за 2017/2018 н. р. та затвердити план роботи на 2018/2019 н. р. Скласти графік консультацій соціально-психологічної служби школи для учнів «групи ризику» та їх батьків. (ЗДВР, соц. пед.)1. Організувати контроль за відвідуванням учнями школи. Залучати учнів «Групи ризику» до позакласної та позашкільної роботи, відвідування занять у гуртках, спортивних секціях. Залучати органи учнівського самоврядування до профілактичної роботи. Скласти плани індивідуальної роботи з учнями «групи ризику» та їх батьками на I семестр 2018-2019 н.р. (ЗДВР, соц. пед.)1.Поновити банк даних учнів, які перебувають на внутрішкільному обліку у 2018/2019 н.р.,
-схильних до тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв;
- учнів, які стоять на обліку в ССД, кримінальній міліції, наркологічному кабінеті. (ЗДВР, соц. пед.)
1. Забезпечення своєчасного виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, ведення їх обліку,здійснення систематичної перевірки умов утримання та виховання в них неповнолітніх, надання таким сім’ям адресної допомоги. Скласти графік проведення рейдів в мікрорайоні Косигіна з залученням представників ССД, КМСН, батьківської громадськості.Скласти графік проведення рейдів в мікрорайоні Косигіна з залученням представників ССД, КМСН, батьківської громадськості. Засідання №1 «Дотримання законодавства про загальну середню освіту підлітками та батьками». (ЗДВР, соц. пед.)
38
7.2. Постійно діюча комісія з превентивних питань1.Скласти плани індивідуальної роботи з учнями «групи ризику» та їх батьками на I семестр 2018-2019 н.р. (ЗДВР, соц. пед.)1.Скласти графік консультацій соціально-психологічної служби школи для учнів «групи ризику» та їх батьків. (ЗДВР, соц. пед.)1.Скласти графік проведення рейдів в мікрорайоні вул. Чарівна з залученням представників ССД, КМСН, батьківської громадськості.(ЗДВР, соц. пед.)1.ПСкласти, в разі необхідності , психолого-педагогічну характеристику на учнів «Групи ризику».(ЗДВР, соц. пед.)
39
7.2.1. Тематика засідань постійно діючої комісії з превентивних питань1.Аналіз роботи постійно діючої комісії з превентивних питань за 2017-2018 н.р. та планування роботи на новий навчальний рік. (ЗДВР, соц. пед.)1.Проведення конкурсу стіннівок з теми «Підлітковий алкоголізм – дорога в нікуди» (ЗДВР, соц. пед.)1.Лекція з теми «Бути здоровим – це модно» (кл. кер.)
40
7.2.2. Заходи по попередженню правопорушень та злочинності серед неповнолітніх1.Проводити рейди Урок”, «Діти вулиці» на виконання Закону України „Про освіту” для виявлення дітей, які не приступили до занять. (ЗДВР, соц. пед.)1.Виявити дітей, схильних до правопорушень та проблемних сімей. (ЗДВР, соц. пед., кл. кер.)1.Поновити банк даних на учнів, які перебувають на ВШО, ССД, КМСН, наркологічному диспансері та виховуються в неблагополучних сім’ях. (ЗДВР, соц. пед., кл. кер.)
41
РОЗДІЛ VІІІ: Охорона життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу
42
Заходи з охорона життя та здоров’я учасників навчально – виховного процесу. Цивільна оборона. ТБ. Пожежна безпека. 1.Перевірка захисного заземлення й ізоляція електромережі (завгосп.) Підготовка та оприлюднення наказів:
- «Про організацію роботи з ТБ, ОП, організацію контролю за санітарним режимом закладу»;
- «Про організацію ОП в закладі»;
- «Про організацію роботи з протипожежної безпеки»:
- «Про створення комісії для розслідування нещасних випадків з учасниками навчально-виховного процесу в побуті та під час навчально –виховного процесу;
- «Про призначення відповідального за електрогосподарство школи»;
- «Про призначення відповідального за протипожежну безпеку в школі». (Адміністрація)
1.Корегування програми проведення вступних інструктажу та інструктажів на робочому місці для працівників та учнів закладу (кожні 3-5 років) Доукомплектування загального складу ЦЗ закладу Складання календарного плану осінніх заходів по ЦЗ (Адміністрація, відповідальний по ОП та ТБ)1.Розробка та затвердження інструкцій по ТБ в навчальних кабінетах, майстернях, спорт залах,інструкцій для працівників кожного підрозділу щодо всіх видів роботи та використання обладнання, інших інструкцій (кожні 3-5 років) (відповідальний по ОП та ТБ)1. Складання планів, заходів по пожежній безпеці, ТБ, ОП; Складання списку особового складу для для отримання ЗІЗ; Уточнення списків особового складу формувань ЦЗ; Уточнення схеми повідомлення постійного складу закладу про отримання сигналів ЦО; Уточнення навчальної програми з ЦЗ у 3-х, 5-х, 10-х, класах. (Адміністрація, відповідальний по ОП та ТБ)
43
РОЗДІЛ ІХ: Підвищення ролі громадськості в житті школи
44
Інформаційно-просвітницькі заходи1.Ознайомлення з нормативно-правовою базою щодо роботи з громад кість (шкільним батьківським комітетом, піклувальною радою, зверненнями громадян тощо). (Адміністрація )
45
РОЗДІЛ Х: Робота допоміжних служб
46
10.1.План роботи практичного психолога .Психологічний супровід адаптації першокласників, рекомендації вчителям по організації роботи з учнями під час адаптації. Проведення розвивальних, релаксаційних занять з дітьми перших класів з метою прискорення адаптаційного процесуПсихологічний супровід адаптації новоприбулих учнів в навчальний заклад,. Допомога класним керівникам в згуртуванні класного колективу. Консультації для батьків "Допомога батьків дитині під час алаптації"Психодіагностичне дослідження першокласників; вивчення мотивації до навчання в школі, психічного та розумового розвитку, проведення консультацій з класними керівниками за результатами проведеної діагностикиВиявлення учнів з емоційними та поведінковими проблемами ,проведення індивідуальних діагностичних досліджень з виявлення причини відхилень, проведення консультацій з батьками та класними керівниками, за результатами діагностик. Проведення бесід,розвивальних і реабілітаційних занять, з дітьми, які потребують посиленої уваги
47
10.2. План роботи соціального педагогаПеревірка і оновлення бази даних дітей пільгових і облікових категорій, складання соціального паспорта школи. Виявлення дітей "групи ризику"проведення індивідуальних бесід з дітьми та їх батьками. консультування класних керівників з метою координації зусильМоніторинг відвідування учнями навчальних занять. рейди " Запізнення", " Урок". проведення профілактичної роботи з порушниками. Організація харчування дітей пільгових категорійВиявлення сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, патронаж сімей, консультації для батьківСоціально-педагогічний супровід дітей під час адаптаційного періода, допомога педагогам в згуртуванні класних колективів. Засідання ради профілактики.
48
10.3. План роботи шкільної бібліотеки1.Видача комплектів підручників учням 1-11 класів.2.Взяти в інших школах підручники для тимчасового користування.3.Прийняти від інших шкіл повернені підручники. 4.Записати та перереєструвати книгокористувачів..5.Оформити інформаційний куточок "Календар знаменних дат" та книжкові виставки. 1.Прийняття документів взамін загублених: - визначення вартості втраченого документу; -зробити запис у Зошиті обліку книг взамін загублених; - скласти акт на списання та оприбуткування документів; - зробити відповідні записи в сумарних і інвентарних книгах.1.Ведення ДБА (систематизація та занесення до СКС) 2.Спланувати роботу бібліотеки проведення Всеукраїнського місячника бібліотек. 1/Санітарно-гігієнічні заходи: - знепилення фонду; - перевірити правильність розтановки фонду.2/Складання статистичного звіту за місяць..
49
ХІ:Фінансово-господарська діяльність. Зміцнення навчально-матеріальної бази
50
11.1. Підготовка будівлі школи до нового навчального року, до роботи в осінньо-зимовий період та забезпечення збереження тепло -, енерго - , водо ресурсів
51
11.2. Зміцнення навчально-матеріальної бази. Фінансово-господарська діяльністьСкладання графіка роботи технічного персоналу (завгосп)Надання звітів про використання електроенергії, води, теплопостачання (завгосп)
52
РОЗДІЛ ХІІ: Координація управління та внутрішній контроль
53
12.1. Тематика засідань педагогічної ради
54
12.2. Наради при директорові1. Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами.(ЗДВНР) 2. Про організацію роботи з попередження дитячого травматизму під час навчально-виховного процесу та в побуті.(ЗДВР, соціальний педагог) 3. Підсумки працевлаштування випускників 9 і 11 класів 2017 року випуску.( практичний психолог, класні керівники) 4. Про оновлення обліку пільгового контингенту учнів у 2017-2018 н. р. (соціальний педагог)
1. Організація атестації педагогічних працівників у 2017-2018 н. р. (ЗДВНР) 2. Підготовка учнів до участі в І, ІІ, ІІІ турі Всеукраїнських олімпіад та конкурсів різних рівнів та напрямків. Психологічне тестування на рівень готовності учнів. (ЗДВНР, ЗДВР, практичний психолог) 3. Аналіз охоплення дітей мікрорайону навчанням. (соціальний педагог) 1. Вимоги щодо підготовки та проведення інвентаризації. (завгосп) 2. Організація роботи з молодими та малодосвідченими спеціалістами та кадровим резервом. (адміністрація) 3. Організація роботи «Батьківського всеобучу» у 2017-2018 н. р. (ЗДВР)
1. Організація медико-педагогічного контролю на уроках фізкультури в 1-11 класах в 2017-2018 н. р. (ЗДВНР) 2. Про початок підготовки занять для майбутніх першокласників. (директор) 3. Організація спортивно-масової та спортивно-оздоровчої роботи з учнями у 2017-2018 н. р. (Касьян Т. К.)
55
12.3. Інструктивні, методичні та організаційні наради при ЗДНВР1.Планування навчально-виховного процесу. 2. Затвердження календарних планів на І семестр.
1. Плани роботи методичних об’єднань школи. 2.Плани виховної роботи.
1. Дотримання єдиних вимог до ведення шкільної та учнівської документації. 2. Ознайомити педагогічний колектив школи з наказом про створення шкільної атестаційної комісії та списками вчителів на чергову атестацію. Ознайомити вчителів школи з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, наказом відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті «Про проведення атестації педагогічних працівників установ освіти Тернівського району в 2018 р.».
56
12.4. Інструктивні, методичні та організаційні наради при ЗДВР1. Про завдання класних керівників з проведення виховної роботи в учнівському колективі1. Про організацію харчування учнів
2. Про соціальні паспорти
3. Інструктаж класних керівників щодо чергування класів по школі
4. Про ведення документації класного керівника
5. Про організацію школи майбутнього першокласника
6. Про організацію правовиховної та правоосвітньої роботи в закладі освіти
7. Звіт класних керівників про виховну роботу у вересні 8. Про підготовку до Дня Вчителя
1. Про працевлаштування випускників 9, 11 класів та випускників з числа дітей–сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків.
2. Аналіз відвідування учнями 5 класів занять
3. Про проведення рейду «Урок», «Всеобуч»
1. екомендації по плануванню роботи керівників гуртків
2. Про стан охоплення учнів харчуванням
3. Організація осінніх канікул. Організацію роботи з попередження дитячого травматизму під час канікул.
57
12.5. Перспективний план вивчення стану викладання предметів в КЗШ №27
58
12.6. Контроль і керівництво за станом викладання предметів у 2018- 2019
навчальному році
Корегуючий вид контролю: природознавство, географія, економіка (ЗДНВР, наказ). Комплексний вид контролю: факультативи, курси за вибором (адміністрація, наказ)
59
РОЗДІЛ ХІІІ: Нова українська школа
60
61
Жовтень
62
РОЗДІЛ ІІ Організація роботи щодо впорядкування навчально - виховного процесу
63
1 тиждень2 тиждень3 тиждень4 тиждень
64
2.1. Здобуття учнями повної загальної середньої освіти (набір до 1 і 10 класів)Оформити замовлення на передплату періодичних видань1. Укладання домовленості з вищими навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації (адмін.). 2. Забезпечення участі школярів у заходах «День відкритих дверей» у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації (кл.кер., практ. психол.).1. Проведення заходу «День відкритих дверей» для майбутніх першокласників та їх батьків (адмін., вч. 4-х кл.)
65
2.2. Забезпечення організованого початку і завершення навчального року
66
2.3. ЗНО
67
2.4. ДПА
68
2.5. Оформлення документів про базову та повну середню освіту
69
2.6. Завершення навчального року
70
2.7. Робота з обдарованими та здібними дітьми; науково-дослідницька робота з учнями1. Обновити в кабінеті практичного психолога портфоліо для роботи з обдарованими дітьми з метою визначення творчо обдарованих учнів та надання їм необхідної підтримки (практ.псих.).1. Поповнити інформаційний банк даних про обдарованих учнів (відпов.особа).1. Розробити і впровадити в практику ряд методик діагностики обдарованих учнів з метою виявлення природних здібностей у різних сферах творчої діяльності (практ.психол.)1. Залучення обдарованих учнів до конференцій, круглих столів, інтелектуальних конкурсів і турнірів в рамках фестивалю "Інтелектуали Криворіжжя" (ЗДНВР, відпов.особа).
71
2.8. Тематичні заходи з виховної та навчально-виховної роботи на 2018/2019 н.р.1. Загальношкільне свято День працівника освіти «Земний уклін тобі, вчителю рідний», вшанування людей похилого віку
1. День Козацтва «Козацькому роду немає переводу» 1. Свято врожаю «Осінні дарунки матінки Землі» осінній ярмарок
72
2.9. Виконання Законів України «Про освіту» (ст. 58); «Про загальну середню
світу» (ст. 18, ст. 36), «Про мови»
1. Організація занять майбутніх першокласників з метою підготовки до навчання у школі (вч.поч. кл.).1. Співбесіда з батьками майбутніх першокласників з метою перевірки рівня функціональної підготовки дітей до навчання (вч. поч.кл.).
73
2.10. Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес1.Використання у навчально-виховному процесі сучасних цифрових освітніх ресурсів (ЦОР): педагогічні програмні засоби (ППЗ), включаючи авторські; програми для проведення тестів; електронні підручники; колекцію ЦОР мережі Інтернет (пед.прац.)1. Оновлення сторінок на персональному сайті школи (інженер-електрон.).1. Огранізація постійно діючих комп’ютерних курсів на рівні закладу «Сучасний учитель: інноваційний підхід» для вчителів різних предметів (вч. інформ., інжен.-електрон.).1.Створення власної електронної продукції для забезпечення методичної підтримки навчально-виховного процесу (пед.прац.)
74
2.11. Допрофільна підготовка та профільне навчання1. Участь у профорієнтаційних проектах (практ.псих.). 2. Залучення учнів до активної творчої та дослідницької діяльності (інтелектуальні ігри, творчі роботи, олімпіади, турніри, робота в МАН) (пед.прац.). 3. Співпраця з вищими навчальними закладами " (згідно договорів) (ЗДНВР).1. Модернізація на сайті школи рубрики «Профільне навчання та перспективне працевлаштування» (інжен.-електр., практ.психол.)
75
РОЗДІЛ ІІІ: Організація роботи з підвищення професійного рівня педагогічних працівників та управління їх творчо-науковою діяльністю
76
3.1. Організація науково-методичної роботи1. Засідання районного методичного обєднання ЗДВР (ЗДВР). 1. Робота керівника ШМО кл. кер. з новопризначиними класними керівниками, надання порад та методичних рекомендацій щодо ведення документації класного керівника та роботи з учнівським класним колективом1. Підготовка засідання ШМО кл. кер.Стан травматизму, створення безпечних умов праці і навчання у школі.
2. Попередження жорстокого поводження з дітьми, профілактика насильства над ними.
3. Обмін досвідом на тему: «Формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя у дітей та молоді».
1. Подання до друку статей учителями закладу у фахових виданнях МО суспільно-гуманітарного циклу (пед.прац.).
77
РОЗДІЛ IV: Атестація педагогічних працівників та курсова перепідготовка
78
4.1. Атестація педагогічних працівників та курсова перепідготовка1.Проведення заходів з вивчення у трудовому колективі Типового положення про атестацію педагогічних працівників (ЗДНВР) 2. Розгляд заяв про перенесення атестації та прийняття рішень атестаційними комісіями (голова та члени атестаційної комісії)1. Складання та направлення до атестаційної комісії списку педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації (директор., до 10.10) 2. Вивчення педагогічної діяльності осіб, які атестуються (голова та члени атестаційної комісії)1. Прийом атестаційною комісією заяв від педагогічних працівників про перенесення терміну чергової атестації, подань керівника та педагогічної ради закладу (секретар комісії., до 10.10) 2. Розгляд документів, поданих до атестаційної комісії, затвердження списку педагогічних працівників, які атестуються (голова та члени атестаційної комісії., до 20.10)1. Затвердження графіка роботи атестаційної комісії (голова та члени атестаційної комісії., до 20.10) 2. Ознайомлення працівників, які атестуються, з графіком проведення їх атестації (секретар комісії., до 20.10)
79
4.2. Вивчення та узагальнення перспективного педагогічного досвіду (ППД)1. Педрада "Вплив атестації на самовдосконалення, саморозвиток особистості педагога «Школа у системі освітніх координат»"
"Якісна освіта – стандарт нового покоління: досвід реалізації, перспективи"(ЗДНВР, учителі, що атестуються)
1. Стежити за підшивками загальнопедагогічних газет і журналів, методичних газет і журналів, за поновленням каталогу об’єктів педагогічного досвіду району, області, країни. (ЗДНВР, керівники ШПК)Узагальнити матеріали з досвіду роботи вчителів (ЗДНВР)Подання до друку статей учителями закладу у фахових виданнях:
- ПК суспільно-гуманітарного циклу;
- ПК природничого циклу;
- ПК вчителів іноземних мов;
- ПК вчителів початкових класів;
- ПК вчителів фізико-математ. циклу;
- ПК вчителів естетичного циклу.
(керівники ШМО)
80
4.3. МоніторингРозробка інструментарію дослідження (тести, анкети, контрольні роботи тощо) (творча група)Техніка читання в початкових класах (ЗДНВР, до 19.10)Контрольні заміри з основ наук учнів 4-11 класів (адміністрація, до 20.10)1. Моніторинг участі класних колективів у конкурсах різних рівнів та загальношкільних виховних заходах
81
РОЗДІЛ V: Організація гурткової та виховної роботиз учнями. Шкільне самоврядування. Робота класних керівників
82
5.1. Заходи щодо організації гурткової та виховної роботи в закладі1. «Місячник БЖД та здорового способу життя»; «Всесвітній місячник бібліотек» (ЗДВР, кл. кер. вч. предм., бібліотекар)
2. Підготовка до загальношкільних виховних заходів: Деня працівника освіти, Деня Козацтва, Свято врожаю та осіннього ярмароку (пед. орг., ЗДВР)
3. Аналіз залучення учнів 1-11 класів, «Пільгових категорії», ВШО до гурткової та позакласної роботи. (ЗДВР)
1. Підготовка та проведення засідання шкільного парламенту (пед. орг., ЗДВР)1. Підготовка до загальношкільних заходів листопада:
Лінійка - реквієм «День Гідності та свободи», «День пам’яті жертв голодомору»
Інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніший» (пед. орг., ЗДВР)
1. Підготовка до осінніх канікул, складання планів заходів на канікулярний період, створення бази даних щодо зайнятості учнів на осінніх канікулах. 2. Контроль за станом ведення докумкнтації гурткової рботи (пед. орг., ЗДВР)
83
5.2. Методична діяльність. Графік та тематика засідань методичного об’єднання класних керівників КЗШ №27 на 2018/2019 н.р.1. Підготовка засідання ШМО кл. кер. №2 (кер. МО, ЗДВР)1. Проведення засідання ШМО кл. кер. обмін досвідом на тему: «Формування позитивної мотивації на освітній процес учнів 1-11 кл. та здоровий спосіб життя у дітей та молоді». Стан травматизму, створення безпечних умов праці і навчання у школі.
2. Попередження жорстокого поводження з дітьми, профілактика насильства над ними.(кер. ШМО, ЗДВР, кл. кер.)
84
5.3. Основні напрямки реалізації:
- Громадянського виховання
- Художньо-естетичного виховання
- Військово-патріотичного виховання
- Сімейно-родинного виховання
- Правового виховання
- Туристично- краєзнавчої роботи
- Екологічного виховання
1. Участь учнів та педагогів у районних, міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах різних рівнів; Проведення профілактичних рейдів в родини учнів з метою обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей з девіантною поведінкою (пед. орг., кл. кер., вч. предметники, ЗДВР)1. Святкування Деня Українського Козацтва, Дня захисника, та Покрови «Козацькому роду нема переводу»; Збір вторинної сировини та її сортування в рамках акції «Чисте місто». (пед. орг., кл. кер., вч. предметники, ЗДВР)1. Єдина виховна година до Дня визволення України від німецько - фашистських загарбників. Зустрічі з військовослужбовцями та воїнами АТО, збір допомоги воїнам АТО, шкільна акція "Збери кришки, допоможи воїнам" (пед. орг., кл. кер.)1. Свято осені «Дарунки матінки Землі», осінній ярмарок; Засідання клубу для батьків «Ми і наші діти»; Участь у районному етапі міської краєзнавчої акції «Серпантин цікавих подорожей». (пед. орг., кл. кер.,ЗДВР)
85
5.4. Формування здорового способу життя та фізичного розвитку1. Участь в конкурсах різних рівнів,, які спрямовані на фізичний розвиток та формування ЗСЖ (вч. фіз-вих)1. Провести Єдину година спілкування з теми «Козацьке бойове мистецтво скарбничка фізичного та духовного здоровя українського народу». (кл. кер.)1. Проведення різноманітних тренінгових занять «Здоров’я –головне багатство». (пед. орг., вч. фіз-вих)
86
5.5. Шкільне самоврядування1. День людей похилого віку (волонтерська акція) "Подвіря ветерана" (пед. орг.)1. Шкільний конкурс на кращу класну кімнату (пед. орг.)1. Участь лідерів школи та педагога організатора в районних засіданнях лідерв учнівського самоврядування (пед. орг.)1. Шкільна акція та перевірка стану підручників у школярів "Збережемо книгу"(пед. орг., бібліотекар)
87
5.6. Робота класних керівників з учнями
Тематика виховних годин спілкування

1. Індивідуальні бесіди з учнями які є систематичними порушниками дисциплі під час НВП та мають низький рівень учпішності. 2. Виховна година до Дня боротьби з торгівлею
людьми (кл. кер.)
1. Індивідуальні бесіди з учнями які є систематичними порушниками дисциплі під час НВП та мають низький рівень учпішності. 2. Виховна година «Раціональне
харчування. Профілактика харчових отруєнь грибами та дикорослими рослинами» (кл. кер.)
1. Індивідуальні бесіди з учнями які є систематичними порушниками дисциплі під час НВП та мають низький рівень учпішності. 2. Виховна година "Виконання правил для учнів та вимог статуту школи" (кл. кер.)1. Індивідуальні бесіди з учнями які є систематичними порушниками дисциплі під час НВП та мають низький рівень учпішності. 2. Виховна година "Пропаганда здорового способу життя"(кл. кер.)
88
5.7. Робота з молоддю допризовного віку1.Провести засідання круглого столу з теми «Державна і військова символіка України. Герб і прапор України». (Вчитель «Захисту Вітчизни») 1. Здійснювати контроль:
- за виконанням статутних вимог на уроках фізкультури та допризовної підготовки юнаків;
- за якістю проведення занять з допризовної і медико – санітарної підготовки, фізичної культури; (Адміністрація)
89
РОЗДІЛ VI: Соціальний захист учнів
90
6.1. Організація та план роботи щодо соціального захисту учнів1. Постійно оновлювати інформаційний банк даних дітей пільгових категорій, «групи ризику» та дітей, що потребують особливої педагогічної уваги
( схильні до тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв та наркотичних засобів). (соц. пед.)
1.Забезпечити обмін інформацією та спільні профілактичні дії з
попередження негативних проявів в учнівському середовищі із службою у справах дітей, ВКМСД, Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.(соц. пед.)
1.Забезпечити проведення серед учнів школи інформаційно-просвітницької роботи з питань профілактики правопору-шень , наслідків вживання алкоголю, тютюну, наркотиків за програмою «рівний-рівному», «Школа проти СНІДу». (соц. пед., вчителі тренери)
1.Забезпечити проведення санітарно-освітньої роботи та пропаганди здорового способу життя серед вихованців школи. (соц. пед., медична сестра, кл. кер.)
91
6.2. План організації і контролю шкільного харчування1. Здійснення контролю за організацією харчування учнів в школі із залученням представників батьківської громадськості. (соц. пед.)
92
6.3. Всеобуч1. Проводити індивідуальну роботу практичного психолога з батьками і учнями облікового контингенту. (психолог)1. Зміцнювати зв’язки вчителів-предметників з батьками, викликати для співбесіди батьків учнів, які не встигають у навчанні , мають девіантну поведінку, з метою надання їм методичної консультації.(соц. пед.сихолог)
93
РОЗДІЛ VII: Профілактична робота з учнями
94
7.1. Рада профілактики:1. Забезпечення своєчасного виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, ведення їх обліку,здійснення систематичної перевірки умов утримання та виховання в них неповнолітніх, надання таким сім’ям адресної допомоги. (соц. пед., класні кер., ЗДВР)1. Ведення баз даних учнів, які скоїли злочини чи правопорушення. (соц. пед., ЗДВР)1. Проводити індивідуальну роботу практичного психолога з батьками і учнями облікового контингенту.
(психолог, класні кер., ЗДВР)
1. Проводити індивідуальну роботу практичного психолога з батьками і учнями облікового контингенту.
(психолог, класні кер., ЗДВР)
95
7.1.1. План роботи ради профілактики1. Проводити індивідуальну роботу практичного психолога з батьками і учнями облікового контингенту.
(психолог, класні кер., ЗДВР)
1. Проводити індивідуальну роботу практичного психолога з батьками і учнями облікового контингенту.
(психолог, класні кер., ЗДВР)
1. Ведення баз даних неповнолітніх, які залишилися без батьківського піклування, з метою своєчасного виявлення загрози їх життю та здоров’ю внаслідок противоправних дій дорослих. (соц. пед, класні кер., ЗДВР)1. Організація та проведення заходів із залученням працівників правоохоронних органів. (соц. пед, класні кер., ЗДВР)
96
7.1.2. Тематика засідань ради профілактики1. Засідання № 2 Заслухати учнів, які мають найбільше пропусків уроків за вересень-жовтень, девіантну поведінку, затриманих в рейдах «Урок», «Запізнення», «Зовнішній вигляд», «Діти вулиці». (соц. пед, класні кер., ЗДВР)
97
7.2. Постійно діюча комісія з превентивних питань1.Обстежити умови проживання , взаємовідносини в родині учнів «Групи ризику». (соц. пед, класні кер.)1. Спланувати доцільне проведення осінніх канікул учнями облікового контингенту та забезпечити постійний контроль з боку батьків .(соц. пед, класні кер.)1. Підвести підсумки проведених рейдів, зробити фотоколаж учнів, затриманих у рейдах, порушників дисципліни та розмістити у фойє 2 поверху та куточку для батьків. (соц. пед, класні кер., пед. орг.)
98
7.2.1. Тематика засідань постійно діючої комісії з превентивних питань1. Тренінгові заняття на тему «Чому люди починають палити?Хто винен?» (соц. пед, класні кер.)1. Засідання № 2 Профілактичні бесіди з батьками та їх дітьмиякі схильні до правопорушень, вживання тютюну, алкоголю, та наркотичних засобів " Життя та здоровя підлітка" "Відповідальність за власний вчинок" (соц. пед, класні кер., ЗДВР)
99
7.2.2. Заходи по попередженню правопорушень та злочинності серед неповнолітніх1. Проведення індивідуальної роботи з дітьми облікового контингенту, які виховуються в неблагополучних родинах. (соц. пед, класні кер.)1. Проводити серед учнів роз’яснювальну роботу, лекції, бесіди з метою профілактики злочинності , запобіганню бездоглядності та безпритульності (соц. пед, класні кер.)1. Питання профілактики злочинності, запобігання безпритульності та бездоглядності розглянути на нарадах при директору, на методичних об’єднаннях класних керівників та на загальношкільних батьківських зборах.(соц. пед, ЗДВР, адміністрація)
100
РОЗДІЛ VІІІ: Охорона життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу