Kopi av Oppsett Bydelsserien 2020 Vår
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

Comment only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
2
3
KLUBBKONTAKTINFO.
4
Klompen FK
Leder: Geir S. Aalberg
Mail: geiraalberg@hotmail.com
5
Nestleder: Mari Storhaug
Mail: mari_storhaug@hotmail.com
6
Gulvikmoen ILLeder: Lars Ove Moe
7
Sportslig leder: Tommy Pettersen
Mail: post@gullvikmoen.no
8
Namsos IL
Leder: Bente Skaftnesmo
Mail: bente.rosset@namsos.kommune.no
9
Barnefotb.ansvarlig: Hartvig Jacobsen
Mail: hartvigjacobsen@icloud.com
10
Spillum fotball
Leder: Fredrik Engesvik
Mail:fredrik@ekbyggtjenester.no
11
Sportslig leder:
Mail:
12
Bangsund IL
Leder: Lene Bjørlykke
Mail: leneland@hotmail.com
13
Sportslig leder: Alexander Olsen
Mail: alexander@industrivarer.no
14
Jøa IL
Leder: Erling Laugen
Mail: erling.laugen@fosnes.kommune.no
15
Otterøy IL
Leder fotballgruppa: Mariann Gartland
Mail: mariann.gartland@namsos.kommune.no
16
Vemundvik ILLeder: Mona Engstrøm
17
Mail: mona.engstrøm@bdo.no
18
Bydelsserieutvalget
Namsos: Ida Kvisterøe Moe: bydelsserien@gmail.com
Gulvikmoen: Espen Aune
Spillum:
Klompen: Marie Høgenhaug
Bangsund:
19
Namdalseid IL
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...