PERO.agency || Завдання для налаштування Google Ads - example
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
 
ABCDEFGHIJKLM
1
Налаштування реклами Google Ads
реклама з оплатою за переходи на сайт, яка забезпечить сайт відвідувачами вже через декілька днів після налаштування, але постійно потрібно платити в Google 1-25 грн за кожен перехід.
Нижче обираємо ті параметри налаштування, які будуть для початку актуальними.
Ціна/одК-сть
мов
К-сть гурпСумаСтатусДата
Платежі, $
Платежі, грн
2
Визначення цілей (KPI)----
3
Семантичне ядро $10/1 група ключових слів / один розділ сайту / 1 послуга
Алгоритм роботи для складання списку ключових слів під кожну послугу / товар / розділ сайту, який просуваємо:
1. В планувальнику ключових слів написати 10 основних словосполучень, які найбільше підходять.
2. Завантажити файл з усіма словами, які запропонував Google.
3. Перебрати слова з використанням фільтрів і сортування Google таблиць.
4. Скласти список з тих слів, які стосуються одного розділу і які шукають частіше 10 раз/міс.
5. Вставити ці слова у вкладку Семантичне ядро в трьох стовпцях: "Пошуковий запит", "К-сть запитів/міс.", "Ціна кліку".
102120
4
Налаштування контекстної реклами (по ключових словах) під всі необхідні розділи сайту (послуги):
1. Під кожен розділ сайту вручну підбираємо ключові слова серед тих, які пропонeє "Інструмент пошуку ключових слів" в інтерфйсі Google Ads.
2. До кожного розділу створюємо 2-5 оголошень, які показуються потенційним клієнтам тоді, коли вони вводять в Пошуку Google одне з тих слів, які ми відібрали.
3. До кожного оголошення додаємо розширення: номери телефонів, додаткову інформацію, додаткові посилання. Додаємо адресу компанії при її наявності на Google My Business. В деяких випадках, додаємо Акційну пропозицію, можливість написати СМС повідомлення.
4. Вказуємо місцеположення, в яких показувати наші оголошення (обов’язково вказуємо додаткові праметри місцеположення).
5. Структура кампаній в інтерфейсі Google Ads будуться наступним чином: 1 рівень (Кампанії): "Назва послуги", 2 рівень (Групи оголошень): "Назва послуги +[скорочення мови]". Спершу додається вся інформація, яку можна додати до Кампаній, а потім вже додається решта інформації по групах оголошень.
6. Всі ключові слова після першого налаштування робимо в [точній відповідності].
7. Різні мови вважаються різними розділами (якщо потрібно налаштувати рекламу на двох мовах - це коштує в 2 рази більше).
252150
5
Налаштування Конверсій:
1. Підключаємо сайт до Google Analytics.
2. Налаштовуємо в Google Analytics Ціль на відправлення будь-якої форми на сайті (досягнутою Ціль вважається тоді, коли користувач перейшов на сторінку, які відкривається після відправки форми.).
3. Інтегруємо Google Ads і Google Analytics таким чином, щоб досягнуті Цілі автоматично передавались в рекламний акаунт Google Ads.
152130
6
Поглиблені налаштування з ціллю збільшити CTR, к-сть кліків і здешевити їх вартість:
1. Додати стовбець "показник якості" і зробити виправлення для того, щоб цей показник був в більшості слів 5 і вище.
2. Встановити автоматичне правило на рівні ключових слів: "Якщо % показів у верхній частині сторінки"<70%, тоді підвищити максимальну ціну кліку на 10%.
3. Встановити автоматичне правило на рівні ключових слів: "Якщо % показів на найвищій позиції">70%, тоді знизити максимальну ціну кліку на 5%.
4. Додати оголошення з модифікатором keyword для того, щоб користувачі бачили в тексті оголошення той запит, який ввели. Це збільшить CTR.
5. Переглянути всі оголошення, вставити слова зі списку "Самі ефективні слова в рекламі і маркетингу" там, де низькі показники ефективності (https://docs.google.com/document/d/1osO5R3kBZo9p-KoAlcZQ0MoyJhHVbmaNKkP12NXwvmo/edit?usp=sharing).
202140
7
Налаштування медійної реклами (по аудиторіях користувачів і місцях показу) під всі необхідні розділи сайту (послуги):
1. Під кожен розділ сайту в інтерфйсі Google Ads вручну вибираємо інтереси користуачів і сайти, на яких показувати оголошення і (або) банери.
2. До кожного розділу створюємо 1-5 оголошень і (або) банерів, які показуються потенційним клієнтам згідно вибраних інтересів і сайтів. Це будуть оголошення, створені в інтерфейсі Google Ads з використанням логотипу, фотографій і текстів з сайту.
3. Вказуємо місцеположення, в яких показувати наші оголошення (обов’язково вказуємо додаткові праметри місцеположення).
5. Структура кампаній в інтерфейсі Google Ads будуться наступним чином: 1 рівень (Кампанії): ""Назва послуги"", 2 рівень (Групи оголошень): ""Назва послуги +[скорочення мови]"". Спершу додається вся інформація, яку можна додати до Кампаній, а потім вже додається решта інформації по групах оголошень.
7. Створюємо автоматичне правило для місць розміщення: "Призупинити місце розміщення, якщо CTR>4% і якщо к-сть кліків >10".
8. Виключаємо показ реклами в мобільних додатках.
9. Різні мови вважаються різними розділами (якщо потрібно налаштувати рекламу на двох мовах - це коштує в 2 рази більше).
352170
8
Налаштування ремаркетингу.
Медійна реклама, яка показується тим користувачам, які вже були на Вашому сайті:
1. В Google Ads створюємо або інтегруємо з Google Analytics аудиторію користувачів, які вже були на нашому сайті і налаштовуємо показ оголошень і (або) банерів користувачам нової аудиторії з певними обмеженнями по к-сті і частоті показів.
2. До кожного розділу створюємо 1-5 оголошень і (або) банерів. Це будуть оголошення, створені в інтерфейсі Google Ads з використанням логотипу, фотографій і текстів з сайту.
3. Вказуємо місцеположення, в яких показувати наші оголошення (обов’язково вказуємо додаткові праметри місцеположення).
5. Структура кампаній в інтерфейсі Google Ads будуться наступним чином: 1 рівень (Кампанії): ""Назва послуги"", 2 рівень (Групи оголошень): ""Назва послуги +[скорочення мови]"". Спершу додається вся інформація, яку можна додати до Кампаній, а потім вже додається решта інформації по групах оголошень.
7. Створюємо автоматичне правило для місць розміщення: "Призупинити місце розміщення, якщо CTR>4% і якщо к-сть кліків >10".
8. Виключаємо показ реклами в мобільних додатках.
9. Різні мови вважаються різними розділами (якщо потрібно налаштувати рекламу на двох мовах - це коштує в 2 рази більше).
452190
9
Торгові оголошення з використанням Google Merchant Centre:
1. Розробляємо можливість експорту товарів з сайту в Google Merchant Centre.
2. Налаштовуємо Google Merchant Centre.
3. Налаштовуємо рекламу торгових оголошень з врахуванням особливостей налаштування контекстної реклами (по ключових словах) і медійної реклами.
2000
10
Розширення аудиторії контекстної реклами (по ключових словах) при ситуації, коли потік клієнтів не дозволяє повністю завантажити виробничі можливості рекламодавця:
1. Дублювання ключових слів у фразову відповідність (потребує щомісячної підтримки, оскільки в результаті використання слів з фразовою відповідністю доведеться вилучати неактуальні пошукові терміни мінус словами).
2. Дублювання груп оголошень без вибору місцеположення і додавання всіх ключових слів, які містять в собі назву населеного пункту / регіону, де працює рекламодавець.
3. Створення спеціальної групи оголошень для того, щоб була можливість використовувати в ключових словах назви всіх конкурентів.
252150
11
Налаштування відео реклами в YouTube:
1. Вибір типу реклами і налаштування аудиторії (вік, стать, регіон та інші параметри), якій показувати рекламу.
2. Підбір ключових слів, по яких показувати рекламу в пошуці YouTube
3. Включаємо показ реклами.
501150
12
Підтримка (оптимізація).
Після того як буде витрачено на рекламу $100 грн - потрібно проаналізувати результати і при необхідності зробити зміни. Це коштує ~10% від бюджету, але не менше $10/1послугу, розділ. При великому рекламному бюджеті такі заходи варто проводити хоча б один раз в місяць.
102120
13
Загальна сума, яку потрібно оплатити один раз для налаштування:
14
Щомісячні платежі для підтримки
(при невеликому бюджеті оптимізацію можна провести 1-3 рази з інтервалом 2-3 місяці):
Loading...