Kupgraduering Oktober d.28 oktober
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
$
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUV
1
2
HUSK!!! Det er kun dem, som har betalt kontingent, licens og graduering, som kan få lov til at deltage!!
3
4
Deltager navnEmailHold2 kupBæltelængde
Betalt Kontingent og Licens 2018? Ja/Nej
Kortabonnement
5
Claus Petersenclpe01@frederiksberg.dkAGul streg/ 10 kup300cmJaja
6
Karina Mianninamian78@gmail.comB1 Kup260 cmJaNej
7
Niall Thorburnniall.thorburn@googlemail.comA9 kup / gult220 cmJa100DKK  overført 26.10
8
David Drabik Espersentorben.espersen@gmail.comB
5 kup / blåt med rød streg
240 cmJaJa
9
Rebekka Dam-Tuxenrebekkadamtuxen@gmail.comA2.kup220JaJa
10
Viktoria Akishinavikalomholt@outlook.dkC10 kup/gul streg260 cmJaJa
11
Laurits K. Schmidttaniak177@hotmail.comC9 kup / gult260 cm
12
Casper Storm Jensencasperstorm@gmail.comA260 cmja
nej, men har overført til klubbens konto
13
Frederik Wulff-Kählerhelle@mmx.dkC10 kup/Gul streg230 cmJaJa
14
Thomas HolledererFerran25@hotmail.comCGrøn220JaJa
15
William GjerulfDangjerulf@gmail.com B4 kup _ rød240JaJa
16
Cæcilie Jeppesencaecilie.jeppesen@gmail.comA
5. kup/blå med rød streg
-JaJa?
17
Maksim Daniel Aubimaksimmus@hotmail.comA9.kup/gult bælte280 cm
ja, hvis ikke har jeg fået af vide at jeg skal tage pengene med
ja
18
Isac Larsennicolajlarsen@gmail.comCGrøn260jaJa
19
Lilja Elwanke@mobile-trade.dkOrange220 - 230Ja
Ja, Der blev hævet 100 idag ved dog ikke om det er til gradueringen imorgen
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
Main menu