U24 Træningssamling
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
kr
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
NavnemailKlubHvor mange år har du spillet?Rolle på banenØnsker du at hjælpe med noget praktisk? (trøjer, warmups etc.)Kan du komme til tryouts d. 29-30 september?
2
Laurits Hjermitslevacklaurits@gmail.comKFK5TrænerJaJa
3
Magnus Magnussen
Magnus.magnussen96@gmail.com
Ragnarok 5Handler Hvis der er behovJa
4
Emil Christiansen
emil.christiansen3003@gmail.com
Aarhus4Cutter/DefenceNejJa
5
Carl Lomholtcarl.lomholt@gmail.comDTU1CutterNejJa
6
Mads Peschardt Olesenmadspeschadrt14@gmail.comDiscflyers4CutterNejMåske, hvis jeg kan få fri
7
Christian Ankerreknanessal@gmail.comAarhus4DefenceJaJa
8
Patrick Ryompatrick@ryom.euKFK3CutterJaJa
9
Tobias Ilsøe Jensenilsoe.tobias@live.dkDiscflyers5Handler NejJa
10
Christoffer Gaardecgaarde99@gmail.comAUC Mojn2Cutter/defenceNejja
11
Anders Ruge Anders.ruge@gmail.com Ragnarok 6Det ved jeg ikke
Ikke umiddelbart, men hvis vi mangler vil jeg gerne
Ja
12
Jannik Vestergaard Pedersen
jannik.vpedersen@gmail.com
Tørring Disccontrol
2Handler/defence
Ikke umiddelbart, men hvis der mangler, hjælper jeg gerne
Ja
13
Tobias Gramtobiasg99@gmail.comFUK5
Defence- cutter/handler
Kan hjælpe hvis nødvendigt
Komemmer lørdag (beach søndag)
14
Magnus Julius JørgensenMagnusjulius@hotmail.comRagnarok 4CutterNejJa
15
Anders Kroghanderskrock@hotmail.comAarhus2CutterKan hjælpe hvis der er behov for det Ja
16
Bastian Grambastiang02@gmail.comFUK5Primært handlerKan hjælpe hvis nødvendigt
Komemmer lørdag (beach søndag)
17
Ditlev Bülowditlevbulow@gmail.comVipers5
Hvad der er nødvendigt
Nejja
18
Sebastian HeetkampSebh@outlook.dkAuc Mojn2HandlerNejja
19
Søren Poulsensorenpoulsen96@gmail.com
Aarhus Ultimate
3Primært defenceHvis der er behovKommer søndag
20
Casper Guldagercasper.guldager@icloud.comAuc Mojn4cutter/defenceHvis der er behovja
21
Jeppe Haugaardjeppehm@hotmail.comDiscflyers4HandlerJa, se mailJa
22
Nares sellathurainaressellathurai@hotmail.comKFK5defence receiverhvis nødvendigt (x)
23
Frederik UthUthfrederik@gmail.com
Aarhus Ultimate
2CutterNejJa
24
Jakob FaurbyeFaurbye14@hotmail.comAarhus/Tørring5All-roundHelst ikke denne gangJa
25
Lau Larsenlaularsen26@gmail.comFUK5Handler O/DHvis jeg kan og der er behov for det.Ja
26
Martin Faurbyemartinfp@outlook.dk
Tørring Disccontrol
3Handler/cutter ONejJa
27
Luka GrantsaanGrantsaanluukka@gmail.com
Ultimate Dragons
1Cutter/DefenceNejJa
28
Nikolai Fløchentlf00@gmail.com FUK5Cutter/DefenceNejja
29
Christian Hammershøj Jensen
Christianh831@hotmail.com
Aalborg dinosours
3DefenceNejJa
30
Alex Panalexxpan19@gmail.comRagnarok 5HandlerNejJa
31
Adam Alexander Pedersen Adamalexp95@gmail.com
Aalborg Dinosaurs
2All roundNejJa
32
Mikkel Mende Clausenmende.mikkel@yahoo.comAUC Mojn3Cutter/Defencenejja
33
Lukas Konrad Nikolajsenlukasnikolajsen@gmail.comFlying Vikings2Ved ikkeNejNej
34
Thomas Olesen Volquartzentvolquartzen@gmail.com
Aarhus Ultimate
2Primært defencenejKommer søndag
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
Main menu