Dugnadsliste Strindheim friidrett 2018
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
kr
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
2
OVERSIKT ALLE ARRANGEMENT 2018, kryss av for dugnadene du stiller på, legg også inn på det enkelte arrangement (arkene under)
3
4
5
Fornavn utøverEtternavn utøverEvt. navn forelder/foresatt (for yngre utøvere)E-postVinter-   karusell løp 4, 15.01.18Vinter-   karusell løp 5, 12.02.18Vinter-  karusell løp 6, 20.03.18Trønder-jogg, 18.4.18Jente- bølgen pakking av poser, 22.5Jente- bølgen utdeling av startnr, 4. og 5.6Jente-     bølgen 05.06.18Strindheimlekene 19.08.183-kamp barn 11.09.18Vinter-   karusell løp 1, sept.Vinter-    karusell løp 2, okt.Vinter-   karusell løp 3, nov
6
Anne NevinAnne NevinSelma og Sven Nevinnivenenna@gmail.comxxxxxxxxx
7
KatharinaKahrskatharina.kahrs@gmail.comxxx
8
MadsWaalermads.waaler@gmail.comxxx
9
Asta Rustadastasusan@gmail.comxx
10
Thomas Syrstadsyrstad1996@hotmail.comxx
11
Arnfinn Ofstadarofs@online.noxxxxxxxx
12
Even Løkkeneve-loek@online.noxxxxxxxxxx
13
Anne Grete Løkkenangrel@online.noxxxxxxxxx
14
Trulte tmlingaas@gmail.com xxxxxxxx
15
StianNorheimStian.Norheim@outlook.comxxx
16
Knut Bakkejordkkf@trondheim.kommune.noxxxxx
17
LenaSelenlena.selen@ntnu.nox
18
Anny Stenestenean@online.noxx
19
Odd Ivar Rypdalodd.ivar.rypdal@gmail.comx
20
TrondBrobakktrondbr@gmail.comxx
21
MortenWarankovmortenw@abacus.nox
22
NoraMidtstraum
Ane Midtstraum / Roger Midtstraum
noramidtstraum@gmail.comxxxx
23
ØyvindØyenoyx@trondheim.kommune.noxx
24
Ole UlsethSylteAndreas Sylteandreas.sylte@outlook.comx
25
MarieEggsetmarieeggset@gmail.comxxx
26
KjellHjellekjehjel@online.noxxx
27
SverreBuanx
28
Sigbjørn Røstenx
29
HeddaMidtstraumRoger Midtstraumheddami99@gmail.comxxx
30
Øyvind Langørgenxx
31
Kristian Steinshylla
32
Lars HaraldBlikralab@nve.nox
33
IvarEspenesivar.espenes@gmail.comxxx
34
BendikEspenesespenesbendik@gmail.comxxx
35
SynneChristensensynnesc@gmail.comxXx
36
MartinEldenLena Pedersenlena.pedersen3@gmail.comx
37
Laura EminaBrandtMarian Brandt
marian.langfjaeran@gmail.comxx
38
Mette EidLøvåsmette.eid.lovaas@hotmail.nox X
39
ingridaakeringridaak@hotmail.comx xx?
40
SigridUrkeHege Sangolt/Henning Urkehege.sangolt@miljodir.nox
41
LisaLangrødHege Langrødhege_langrod@hotmail.comxx
42
TakisLangrødHege Langrødhege_langrod@hotmail.comxx
43
Sverre RanesOlstadMarit Ranesmranes@online.noxx
44
MargretheGystad
Stein Olav Gystad/Kjerstin Gystad
solgysta@online.noxx
45
Marie Petrine ØdegårdBerit Nilsen/Øyvind Ødegårdberit.therese@gmail.comxx
46
Daniel MelhusHildrumBente M/ Inge Hildrumbente.m.hildrum@gmail.comxx
47
Anna BråAnn Ingeborg Berset/Helge Bråann-i-b@online.nox
48
Egil SøvikPedersenegil.s.pedersen@gmail.comxxx
49
Per-Arve Sørngårdlitjper@gmail.comx
50
LivarRødstenlivrod@trondelagfylke.nox
51
UlrikTandstadTorgrim Tandstadtorgrimtandstad@gmail.comxxx
52
HåkonKristoffersenhakon.kristoffersen@yahoo.noxxx
53
Per Einar Pedersliper.pedersli@vegvesen.nox
54
May Toril Moenmay.moen@statkraft.comxx
55
Nils JørgenGaasvikx
56
Geir SkaugenGeir.skaugen@gmail.comxx
57
Bjørn PaulsenBjorn@emap.noxx
58
Anne-Kirsti Espenesanne.espenes@gmail.comxx
59
Lisbeth Aunelisbeth.aune@ntnu.nox
60
Kari Ulsethkari.ulseth@gmail.comx
61
Per johan Tillerper-till@online.nox
62
Anny Stenestenean@online.noxxxx
63
Lisbeth Voldlvol@equinor.comxx
64
HåvardLorange
haavard.lorange@siemens.com
x
65
AndreaRekdalandrea.rekdal@gmail.comx
66
Marianne Løkenma-loken@online.nox
67
VibekeJensenvibeke_jensen4@hotmail.comx
68
Trond EinarMoen Pederslitemp4991@live.noxx
69
Trond ØrjanEidetreide@outlook.comxX
70
Emilie og AdrianJohnsenAndre Johnsen
andre.johnsen@adresseavisen.no
x
71
TobiasHeskestadtobias.heskestad@gmail.comxx
72
Amalie Hermundstad
amaliehermundstad@hotmail.com
x
73
RalfHekmannrhekmann@gmail.comx
74
MathiasSolberg ErlandBjørn Solbergsolbergbjrn@gmail.comhxx
75
Erlend Sørtveiterlend_sortveit@outlook.comx
76
TobiasHeskestadAtle W Heskestadawheskestad@gmail.comxxxx
77
TobiasHeskestadIrene H Heskestadirenehohe@hotmail.comxx
78
Iver MatiasLinge Glomnesiverlingeglomnes@gmail.comx
79
MagnusWarlandmag00war@gmail.comxx
80
DennisW. Valbergdennis.w.valberg@gmail.comx
81
DennisW. ValbergMerethe W. Pedersen
merethepedersen@hotmail.com
x
82
Dennis W. ValbergMerethe W. Pedersen
merethepedersen@hotmail.com
x
83
AsgeirBøgebergasgeir.bogeberg@live.nox
84
MariHaugenmarihaugen87@gmail.comx
85
86
Helle HolandKolstøErlend Holand Kolstøerlend_kolstoe@yahoo.noxx
87
Kristian Steinnes
88
Iver LundlieÅsenhusTrudeLundlietlundlie@gmail.comx
89
Aud Toril Schjølberghcat@online.no
90
MortenGrønbechmorgr2@gmail.comx
91
Henrik J.Huitfeldthenhui@online.noxxx
92
Kasper Sæterhaug Knudsen
Knut Arild Knudsen knutarildknudsen@gmail.com x
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
Main menu