81 | აქტივობა 1.5.1 (ACTIVITY) | აქტივობა 1.5.1.-ის შედეგის ინდიკატორი: | დადასტურების წყარო: | პასუხისმგებელი უწყება: | პარტნიორი უწყება: | შესრულების ვადა: | ბიუჯეტი | დაფინანსების წყარო | |||||||||||||||||
82 | მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტი | სხვა | დეფიციტი | ||||||||||||||||||||||
83 | ოდენობა (ლ.) | პროგრამული კოდი | ოდენობა | ორგანიზაცია | |||||||||||||||||||||
84 | სასმელი წყლის სისტემების მოწყობა/განვითარება (ჭილურტი, ებნისი, მჭადიჯვარი, არაგვისპირი, ბაზალეთი, ჭოპორტი, ყარსიმაანთკარი, დუშეთი, ფასანაური) | დასახლებებში წყალმომარაგების სისტემის მოწყობა | მუნიციპალიტეტის მერის საქმიანობის ანგარიში; dusheti.gov.ge | მუნიციპალიტეტის მერია და საკრებულო | შპს გარეთიანებული წყალმომარაგების კომპანია; საერთაშორისო და ადგილობრივი დონორი ორგანიზაციები | 2024 - 2025 | ადგილობრივი ბიუჯეტი, პარტნიორი უწყების ბიუჯეტი, დეფიციტი | 7000000 | 02 03 | 65000000 | შპს გარეთიანებული წყალმომარაგების კომპანია | 3000000 | |||||||||||||
85 | ამოცანა 1.6 | ელექტროენერგიაზე ხელმისაწვდომობის გაზრდა შესაბამისი ინფრასტრუქტურის გაუმჯობესებისა და ალტერნატიული ენერგიის გამოყენების პროექტების მხარდაჭერის გზით | |||||||||||||||||||||||
86 | ამოცანა 1.6-ის შედეგის ინდიკატორი: (OUTCOME Indication) | დასახლებათა რაოდენობა, ვისაც ელექტროენერგია მიეწოდება | წელი | სამიზნე | დადასტურების წყარო: (Sources of Verifikation) | ||||||||||||||||||||