Skriftlighed og bedømmelse i biologi A
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTU
1
TidsstempelIndtast dit fulde navnUddannelsesinstitutionDin mail adresseDin fagkombinationEr du medlem af FaDB?
2
22/10/2012 14.23.43Hanne Larsen og Grete VoldsgaardBrønderslev Gymnasiumhanne.larsen76@skolekom.dkBiologi -dansk og Biologi - billedkunstJa
3
30/10/2012 21.01.31Hanne GerlachBrønderslev Gymnasium og HFhanne.gerlach@skolekom.dkKemi BiologiNej
4
31/10/2012 10.40.15Aase MunkDronninglund Gymnasiumam@drlund-gym.dkBiologi og idrætJa
5
31/10/2012 10.44.15Grete Runnom KristensenDronninglund Gymnasiumgk@drlund-gym.dkBiologi og naturgeografiJa
6
01/11/2012 13.51.08Mette Munkhaus OlsenAalborg Katedralskolemo@aalkat-gym.dkBiologiJa
7
01/11/2012 13.53.36Sannie Ebert JakobsenAalborg Katedralskolese@aalkat-gym.dkBiologi - billedkunstJa
8
02/11/2012 15.04.43Finn NorreVesthimmerlands Gymnasium og HFfs@vhim-gym.dkBiologi KemiJa
9
03/11/2012 14.04.57Maria Giltoft JørgensenAalborghusgi@aalborghus.dkBiolog/kemiJa
10
07/11/2012 11.15.09Marianne B ChristensenAalborghusmc@aalborghus.dkBiologi og idrætNej
11
09/11/2012 07.45.56Jørn M. ClausenAalborghus Gymnasiumcl@aalborghus.dkBI-BTNej, men ønsker at blive det.
12
17/11/2012 16.32.44Benthe SchouAalborghus gymnasiumBS@aalborghus.dkBiologi-kemiJa
13
21/11/2012 00.50.25Hanne JeppesenStøvring gymnasiumhj@sgy.dkbiologi - idrætJa
14
23/11/2012 08.18.01Johanne JensenAalborg KatedralskoleJo@aalkat-gym.dkBiologi - kemiJa
15
25/11/2012 19.24.35Annemarie Goul NielsenFrederikshavn Gymnasiuman@frhavn-gym.dkBi/idJa
16
26/11/2012 09.57.53Majbritt Overgaard SchouHerning Gymnasiumms@herning-gym.dkBiologi, psykologiJa
17
26/11/2012 09.58.05Ditte KjeldsenHerning GymnasiumDK@herning-gym.dkbiologiJa
18
26/11/2012 21.46.23Ole ElstrømAalborghus Gymnasium og HFoe@aalborghus.dkIdræt/biologiJa
19
27/11/2012 15.21.56Daniel Andersen Woo Shing HaiHjørring gymnasium og hf-kursusdn@hj-gym.dkBiologiJa
20
27/11/2012 15.32.07Lene Møller NielsenHjørring Gymnasium og HF-kursusle@hj-gym.dkBiologiNej
21
27/11/2012 16.39.15Søren Aravena-HansenFrederikshavn Gymnasium og HFsn@frhavn-gym.dkBiologi/biotekJa
22
27/11/2012 19.07.02Henrik Venzel PedersenHjørring Gymnasium & HFhp@hj-gym.dkBiologiJa
23
28/11/2012 19.32.21Sofija Balen FrandsenFrediericia gymnasiumsf@fredericia-gym.dkbiologi/kemi/musikJa
24
30/11/2012 09.32.03Anna Tranekær HedegaardFrederikshavn Gymnasium og HF kursusak@frhavn-gym.dkBiologiNej, men ønsker at blive det.
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
 
 
 
Ark1
 
 
Main menu