Реєстрація ідеї, проекту Майдан-хакатону (Відповіді)
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTU
1
Позначка часуНазва проекту чи ІдеїОпис проекту чи ІдеїПотребиОсновна проблема, котру вирішує Контактна інформаціяАдреса FB-групи чи іншого майданчика проектуКатегоріяУвага!!! Реєтрація в цій таблиці відбувається тут:
2
24.02.2014 01:07:29Новое правительствоОткрытая информация о всех людях, которые поддерживали Майдан, готовы взять на себя ответственность и работать над реформированием государства.

В дальнейшем эта информация может быть расширена до полноценной системы выборов.
Программисты знающие Wordpress для старта, а также хорошие профессионалы в других системах для реализации полноценного продукта. Мне нравится Django скоростью разработки и возможностями, другие варианты вполне возможны - главное иметь достаточно классного спеца, который сможет сделать быстро и правильно.

Также нужны модераторы, которые будут оценивать и фильтровать при необходимости предлагаемых кандидатов.
Граждане Украины не знают реальных лидеров Майдана, видят только "друзів" из БЮТ и компании и будут голосовать за них.

Всех людей, которые уже были или есть сейчас в ВР, правительстве и других высоких постах в государстве устраивает, что система работает на них, а не для народа Украины.

Их нельзя пускать во власть.
Форма реєстрації ідей та проектів на Інтернет-хакатон
http://goo.gl/tswGG2
Таблиця ідей та проектів
http://goo.gl/0L9zwJ редактори: Ekaterina Butenko katebutenko@gmail.comФорма реєстрації добровольців для участі в проектах
http://goo.gl/mAE5gZ
Перелік добровольцівта та їх можливостей:
http://goo.gl/7CXDMB редактори: Ekaterina Butenko katebutenko@gmail.comФорма для збору інформаційних матеріалів для проектів
http://goo.gl/7eDHUcТаблиця посилань на матеріали (результатів заповнення форми): http://goo.gl/xrL8bB редактори: Ekaterina Butenko katebutenko@gmail.com
3
24.02.2014 01:15:33Viche21Надійна, чесна, стара добра голосувалка. Проста настільки, щоб бабуся з дідусем могли розібратись.

1) Працює дистанційно (веб-обличчя)
2) Аутентифікація за ключами
3) Підвищена безпека
4) Елементи соцмережі для обговорення питань голосування.
5) Така, що не має юридичної сили, але технічно для цього спроможна, тобто, технічно бездоганна.

Електронний підпис і реєстрація учасників видається незалежною організацією, яка користується загальною довірою.
Розробка: команда з 3х програмістів і одного дизайнера на перших порах впорається.

Витрати на флешки з електронними ключами будуть. Кожен може купити собі і двом пенсіонерам.

З повагою,
https://www.facebook.com/mylaughingdolphin
Інструмент голосування, тобто народного волевиявлення.https://www.facebook.com/groups/viche21/
4
24.02.2014 01:41:54Інфраструктурне лікуванняСтворити веб-майданчик для звичайних громадян, які б мали можливість розміщувати фото, опис та адресу певної інфраструктурної проблеми (зламаний світлофор, яма в дорозі, відсутність вуличного освітлення, ...). База даних має бути структурована по кожному місту, селу (наприклад у вигляді карти). Це можна погодити з місцевими органами влади та вести контроль, тобто позначати ті об'єкти, проблеми яких вирішено.Донести до кожного громадянина та політика реальну проблему інфраструктурної катастрофи (дороги, житлово-експлуатаційні проблеми та ін.) для подальшого вирішення цих питань спільними зусиллями.
5
24.02.2014 01:51:22Загальнодержавна база данихОскільки кожне підприємство подає купу звітності часто однакової в різні держ.органи пропоную створити єдину базу даних з тими статистичними данними які безпосередньо необхідні державним органам. Частина бази з відкритим доступом; друга частина - з обмеженим доступом (які включають персональні дані або іншу конціденційну інформацію).
Це дозволяє уникнути штрафів, зменшити кількість держ.службовців та зменшити бюрократію та хабарництво.

Нарешті такі стандарти допоможуть веденню бізнесу в нашій країні.

Масштаб проекту великий - тому поки що в рамках ідеї.
Електронний цифровий підпис - видається або недержавним органом якому всі довіряють або державним органом при реєстрації підприємства.
База даних - розподілена.
Частина даних, яка конфіденційна зберігаються з дотриманням вимог особливої безпеки.

Автоматична обробка даних та розкриття її в тій частині що повинна розкриватися через єдиний сайт з гарним API замість статистичних управлінь та купи інших держорганів, в яких потрібна інформація зберігається та надається в дуже паганому стані.

Також потрібно враховувати накопичені держ.органами дані у разі потреби оцифрувати їх та використовувати в загальній базі.

Проект повинен бути написаний та використовувати сучасні швидкі мови програмування - можливо JAVA, Python і т.ін. Бази даних - PostgreSQL або інші з мінімальною вартістю ліцензії або з відкритою ліцензією

Перша потреба - це визначитись з переходом від ідеї до проекту - а під нього вже описувати проекти.Відкидання потрійного або більш разового звітування в різні органи, зменшення навантаження на бізнес, полегшення його ведення, зменшення бюрократії
6
24.02.2014 01:54:00Брат за братаПотрібно створити на базі нової громадської організації або на базі вже готової ну наприклад автомайдана сайт на який можна було б звернутись описавши свої проблеми повязані з органми влади.Можливо це можна зробити не на окремому сайті а вже на якомусь відомому сайті наприклад pravda.com.ua
Має бути форма проста і зрозуміла щоб не запутувати людей.
Після того як подана заявка і опрацьована працівниками громадської організації та розміщення на цьому сайті. Тобто має бути інтерактивна карта України з гарячими точками щоб свідомі люди не покидали в біді своїх братів та швидко реагували та відразу робили протести вже не в інтернеті а на вулицях біля тих держустанов які порушують закон .
Швидке реагування на проблему яку створюють органи влади.
Потрібно зробити щоб людина якій створюють проблему або просто є бездіяльність влади не залишалася на одинці. Зрозуміло шо для цього є міліція та прокуратура та інші але я думаю що потрібен час щоб навести там порядок тому потрібно на разі підтримувати один одного.
7
24.02.2014 01:58:39Ресурс контролю владиПопередній опис.
https://docs.google.com/document/d/1KkgU1ItmVMXvW9uJhP8DK2wODE3Too51Nf4z9sSjsXU/edit?overridemobile=true#
Зараз доробляємо концепцію.
Ресурси для розробки є, але якщо потрібно буде то одразу звернемося.
Потужній PR після створення.
Залучення МВС та прокуратури.
Хабарництво, відмивання коштів, брудні оборудки, чорні схеми.
8
24.02.2014 01:59:04Tendery.uawww.tendery.ua - проект существует в Украине уже 5 лет. У нас есть архивная база по всем победителям гос.тендеров и мы продолжаем мониторить далее.возможно нужен будет человек для систематизации данных, а так все есть, вся информация собранаКонтроль гос. закупок на вопрос отмывания денег
9
24.02.2014 01:59:17Open Source законодавствоВсе очень просто и быстро, не обязательно разрабатывать новый проект. Можно воспользоваться сервисом github (положительный опыт имеется у Германии и Великобритании).
Суть в том чтобы вся законодательная база была выложена в виде репозитория. Подписавшись на обновления можно оперативно получать информацию об обновлениях.
Для обсуждений есть issues, если есть свое видение законопроекта, можно форкнуть, описать свою идею и отправить pull-request на рассмотрение. Принцип организации CVS не даст затеряться каким-то данным, система децентрализована. Нет необходимости обучать специалистов чему-то новому, с git знаком почти любой разработчик. Все хранится в едином стандартном формате (markdown).
Можно даже построить все по типичному workflow проекта где проект постановление лежит в dev-ветке, а принятый закон в master-ветке.
Для удобства чтения текстов, можно предоставить проект в виде обычного сайта, для генерации есть готовые инструменты, например http://daux.io/

Самая главная необходимость - люди. Те кто смогут оперативно размещать информацию из первых рук. В идеале такой подход должен быть у самой Верховной Рады. То есть владелец репозитория это ответственный человек в Раде.Прозрачный инструмент, который позволяет максимально оперативно получить доступ к текстам законопроектов и проектов-постановлений. Позволяет поучаствовать в обсуждении законопроекта и при наличии идей предоставлять свою версию для рассмотрения.
10
24.02.2014 02:00:06електроний документЛюдина може запросити в організації по місцю прописки базові довідки і не ходити туди, щоб їх получитиКонсультації чи це можливо з теперішніми законамиБазові довідки можна замовити через інтернет (опція: піти забрати, поштою додому)
11
24.02.2014 02:02:59digi signatureЛюдина за допомогою центральної бази при реєстрації на сторінці і підтверджені особи получає "цифровий ключ" для підпису запитів в держ установи для отримання інформації чи підтвердження своєї особистостіюридичні консультації - чи можливо з нашими законамиКожна людина може зареєструватись і получити свій унікальний ключ, яким вона зможе підписувати запити до локальних держ. установ (така собі аутенфікація)
12
24.02.2014 02:12:54Небесня СотняВсі дані, фото, інформація тих хто загинув.Потрібні люди для збору інформації у всіх можливих і неможливих джерелах.Вічна пам'ять Героїв! vladpogrebnjak@gmail.com
13
24.02.2014 02:33:38http://persony.infoДля того, щоб з часом не забути вчинки та обіцянки політиків, вже зараз ми маємо задуматись над централізованою достовірною базою "візуального життєпису вчинків політиків".
Ресурс не має нікому підпорядковуватись.

http://persony.info/
волонтери-дописувачі, журналісти для консультацій і дописів, політологи для консультацій і дописів, девелопери(php бекенд, js фронтенд, мобільні платформи), дизайнериз ідеями для візуалізацій.Ми гуртом маємо дбати про те, щоб до влади йшли люди, які не під кого не прогинатимуться, не підлаштовуватимуться, не потуратимуть корупції. А для цього вони мають знати, що все, що вони роблять і кажуть, достеменно відомо і ніколи не буде забуто.Олег, Андрій.
hurtom@persony.info
persony.project@gmail.com
Зворотній зв'язок на http://persony.info/
14
24.02.2014 02:43:20Електронний паспортЦе тільки ідея.
У вигляді чіпу якій можна вставляти у різні девайси(годинник, телефон, перехідник usb). Супер захищений від шахраїв, та фізичного знищення. Працює тільки з відбитком пальця власника. Не дае можливості стеження за людиною. Використовуеться тільки для отримання інформації, та як електронний ключ.
Взаемодіе з загальнодержавною базою про людей, завдяки чому можна одразу друкувати документи які потрібні людині в державних органах, або отримати до них доступ online.
Також можна використовувати з державною електронною системою голосування.
Використання в парі з спеціальніми девайсами які розширяють базові можливості - для пожежників (подача сигналу SOS), лікарів(зняття біометричних показників та статистики), для війскових (3d навігатор з положенням членів підрозділу на місцевості)....
1. Доцільність.
2. Мозковий штурм ідеї. Можливе поедняння з іншими ідеями.
3. Розробка чіпу. Програмування API.

Швидкий доступ до інформаціі про людину. Можна використовувати при голосуванні та отриманні всіляких справок. Щоб не робити ксерокопій та не носити з собою купу паперів.
Skype:byrakham
byrakham@gmail.com

Слава Україні!
15
24.02.2014 02:54:06Державна антикорупційна система1. Забезпечить популярність антикорупційних натроїв серед населення.
2. Веб форма де кожен громадянин може анонімно вказати факт хабаря з обов'язковим підтвердженням(фото, відео фіксація тощо.
Це може бути як спонтанно відзнятий матеріал (відео з регістратора) чи підготовленна операція проти "не чистих на руку" людей)
Може бути створено на серверах силових відомств.Антикорупційна веб форма.Просто ідея
16
24.02.2014 02:59:28Що, Де, Колистворити зручну для користування базу перевірених актуальних даних щодо всіх державних установ що ведуть роботу із громадянами з переліком питань, які вони вирішують, їхніх адрес, телефонів, адерс сторінок в інтернеті, годин пройому, навіть кабінетів, до яких треба звертатися. Податкові, пенсійні фонди, жеки, лікарні, пошти, райради, паспортні столи, та багато іншого. таку інфу (саме актуальну) важко знайти навіть для Києва, а для маленького міста інколи неможливо. 2 етапи: створення зручного для користування сайту; занесення адрес до карт гугл та яндекс.дизайнер та програмісти для реалізації проекту
Інтернет- маркетологи та просто ентузіасти, які могли би організувати збір інформації від людей за місцями проживання та модератори груп в соцмережах, які бі коорденували добровольців
люди, які можуть зайнятися сортуванням та занесенням до бази зібраної інфи
SEO професіонал, який би допоміг максимально оптимізувати для пошуку, щоби воно не висіло мертвим грузом, а реально працювало

я можу дистанційно коорденувати та менеджити проект, щонайменше на етапі виробництва та розробляти структуру сайта, складати списки інформації, яка має туди увійти - нажаль, знаходжуся на в україні
непоінформованість пересічних громадян, щодо того, куди можна звернутися задля вирішення того чи іншого бюрократичного питання, та складності із знайденням адреси та годин роботи потрібної бюрократичної установиtig.kseniya@gmail.com
17
24.02.2014 03:12:28Troll PatrolПродукт із декількох частин - 1) краулер сторінок, організація бази даних коментарів популярних медіа ресурсів. 2) аналізатор бази даних коментарів та класифікатор користувачів (виявлення масових коментарів що відправлені автоматичними засобами, аккаунтів що коментують цілодобово, аналіз IP адрес та часу коментарів, виявлення аккаунтів із надмірним об'ємом активності для однієї людини, продубльованих коментарів). 3) веб сайт для перегляду результатів аналізу у вигляді таблиць та графіків 4) API для експорту інформації - для споживання плагінами до браузерів та власниками медіа ресурсів. Також API для маркування тролів вручну шляхом голосування. 5) плагіни до IE/Firefox/Chrome для підсвітлення коментаторів-тролей та опціонального приховування їх дописів від користувачів.Програмісти для серверної частини та дизайнери для веб-каталогу тролів. Роботу над проектом я почав власноруч (korrespondent.net перший сайт) але архітектурні рішення ще в процесі. Краулер на Python для початку.Виявлення тролей посеред коментарів на сайтах ЗМІ, автоматичне та ручне блокування для того, щоб читачі мали змогу вести продуктивні дискусії.b.trafficlight@gmail.com Олександр
18
24.02.2014 03:24:20Слуги НародуКаталог депутатів та членів уряду, якій дозволяє швидко отримати інформацію про поточні та минулі посади ("резюме"), а також законотворчу діяльність - подані законопроекти, результати голосування.

Сайт має бути дуже простим для користування і містити мінімум "води". Прямі посилання на сторінки Ради із голосуваннями та ін.
Архітектор який міг би намалювати загальну структуру проекту. Програмісти, люди для сбору та впорядкування інформації (журналісти).Структура гілок влади в Україні, багато різних порталів містять інформацію про законодавців та виконавців, але вона у різному форматі і перемежена новинами та офіційними заявами. Відсутність прозорої карти верховної ради по партіям та минулих переходів депутатів між фракціями (+ поміж різних скликань)b.trafficlight@gmail.com Олександр
19
24.02.2014 03:56:04Написане перомКраулер + архів сайтів, що містять інформацію яка зараз недоступна. Бекап треба робити всього, але на сайті архіву викладати тільки те що зараз не доступне в оригіналі. Як альтернатива - сайт в мережі Freenet який зберігає інформацію на комп'ютерах користувачів (у зашифрованому вигляді) і таким чином унеможливлює її видалення.Юридичний аналіз яким чином це можна зробити із врахуванням законів про копірайт та авторське право. Програмісти які мають досвід користування Freenet.Збереження інформації яка пізніше видяляється із ресурсів - відео, статті, заяви.b.trafficlight@gmail.com Олександр
20
24.02.2014 04:01:47Дорадчий органПри Верховній Раді України, Кабміні та кожному галузевому Міністерстві створюються окремі дорадчі органи, які включають в себе людей із Майдану, фахівців із Університетів та (за згодою) світових визнаних експертів і ( за рекомендацією окремого посольства чи діаспори України закордоном) визнаного фахівця із ринкових реформ в окремій країні де ці реформи пройшли найбільш успішно.
Відповідно, (для прикладу) найбільш визнаних та здібних юристів оприділити в дорадчий орган Верховної Ради, і під кожним законом, цей дорадчий орган ставить свою "візу", як згоду із ним! Якщо Радою приймаються невідповідні закони, цей Дорадчий орган подає свої пропозиції щодо правильності чи правомірності їх прийняття в РНБО України, яка повинна складатися із людей із (для прикладу) Ради Майдану, Найбільш заслужених Академіків та професорів в Україні! Які мають право виголосити недовіру тому чи іншому Закону чи особисто чиновнику! І рішення такої РНБО повинні будуть розглядатися судами!
Таокж Щотижнева, щомісячна та при потребі щоденна звітність кожного дорадчого органу (в тому числі в відеоінтервю в ютюбі та текстовою частиною на сайті відповідного Дорадчого органу) про його діяльність та успішність! При його невідповідності, РНБО може подати до ВРУ пропозицію про усунення даного Дорадчого органу від виконання своїх функцій чи ліквідувати його.
1. політичне бажання
2. фінансова підтримка держави цих дорадчих органів... але без впливу будь кого із чиновників на ці фінансові ресурси! Тобто вони передбачаються автоматично у бюджеті та автоматично і рівномірно надходити і до них ніхто не має мати доступу.
Корупційність, непрофесійність державних чиновників вищого рівня, недієздатність ВРУemail: johnivfr@gmail.com
Іван
21
24.02.2014 04:13:12self-defense В сьогоднішній час дуже популярною є ініціатива самооборони - організовується все більше сотень в регіонах які виходять на патрулювання міст і селищ (піші сотні, автосотні, велосотні). У Львові в нашій автосотні стикнулися з проблемою, коли на патрулювання потрібно розподілити райони, зібрати народ який зможе патрулювати в певний час і так далі. В списках самооборони сотні імен, з якими потрібно звязатися і перевірити чи вийде людина на патрулювання. Пропоную створити веб-ресурс, де люди зможуть створювати заявки на патрулювання - час в який зможе патрулювати, район патрулювання, можливо зразу ж виводити оперативну інфу по патрулюванню, організовувати по куренях, сотнях, десятках. Організація патрулювання силами самооборонцівandriy.vandych@gmail.com
22
24.02.2014 05:41:39Електронне урядуванняДозволяє швидко реагувати на невеликі проблеми (відкритий люк, комунальні послуги) з можливістю залишати скарги та фідбеки, так і на більш серйозні - ремонт ділянок доріг, встановлення дитячих майданчиків. Також дозволятиме слідкувати громадянам за ходом виконання робіт чи постанов (припустимо статуси: розглянуто, в процессі, виконано).
Крім громадян ця ж система може бути використана і самими держслужбами як набір завдань на виконання, припустимо вам треба якась довідка - заповнили заявку, прийшли забрали і все.
Чи той самий працівник жеку звітує про виконані роботи.
Окрім описаних можливостей система дозволятиме отримати вичерпну інформацію по різних питаннях (який пакет документів потрібен для купівлі ділянки землі і куди треба звертатись і т.п) .
Вміщатиме інформацію про держустанови (персонал, час роботи, поточна наявність на робочому місці(відпуск, лікарняний)).
Насправді проект дуже обширний, і можливо навіть наполеонівський, треба багато обговорення, людей з досвідом управління розробкою великих проектів або ERP-like систем, ресурсів (час) і ентузіастів.
Електронне Управління містом/районом/областю. j2ko.pro@gmail.com
23
24.02.2014 07:08:51Open budget / Відкритий бюджетЗагальна ідея полягає у створенні сервісу за допомогою якого можна було б відслідкувати розподіл бюджету з деталізацією до конкретної посади, кількості закуплених речей з посиланням на тендери, місця закупівлі.

Ідея для мінімального продукту: парсинг данних закону про бюджет і розробка інтерфейсів для отримання детальних данних від наступних по рівню установ. Створення відкритого архіву данних.
Хостинг, дизайн інтерфейсів для користувачів. Допомога з проектуванням та імплементацією форматів данних та інтерфейсів обміну данними.На данний момент немає ніякої змоги відслідкувати детальний розподіл бюджетних потоків в державі. В відкритому доступі є тільки закон про бюджет на кожен конкретний рік, в якому вказані тільки сумми направлені в/отримані з державних установ. Для отримання більш детальної інформації доводиться іти на сайти установ, де окрім загальних звітів нічого немає (а деколи і звіт не можна знайти). Зрозуміло, що не всі частини бюджету можуть бути доступні в деталях (наприклад детальні військові витрати)vitos@ukr.net
24
24.02.2014 08:36:43Моніторинг політичної активність політичних діячівМоніторинг політичної активність політичних діячів та парламентарів, а саме: хто яку заяву зробив, який закон
чи постанову розробив та ініціював на розгляд ВР, що сама передбачає документ (стисло зміст та фактичне його значення).
Контроль за діяльністю (бездіяльністю) народних обранців, фактичне розуміння політичної позиції кожного з політиків та оцінка їх роботи. Антон
068 100 26-92
antonio_kosov@hotmail.com
25
24.02.2014 08:57:14Народный ПарламентСистема государственного управления Первый Украинский Народный Парламент реализует следующие задачи:
1) Народный контроль за работой госструктур (проблемы на дорогах, ЖКХ, экология и т.д.)
2) Народное Вече - круглый стол народа Украины (площадка для сбора умных людей и просто не безразличных граждан для разработки и обсуждения необходимых мер и законов для процветания нашей родины)
3) Онлайн Референдум (площадка для реального голосования по всем важным вопросам)
Проект готов. Необходимо максимальное распространение.
Также очень много идей для дальнейшего развития, следовательно дальнейшая реализация идей.
- контроль за государственными органами
- круглый стол народа Украины по всем вопросам
- реальное голосование без фальсификаций
- освещение реальной картины в стране
support@narodparlament.org
https://www.facebook.com/narodparlament
http://vk.com/ukrnarodparlament
26
24.02.2014 09:04:38Идею в жизньЛюбой желающий может добавить на рассмотрение свою идею/проблему, остальные участники могут за нее голосовать (плюс/минус) и комментировать. Так же можно добавить "проблему" и обсуждать пути ее решения.
Каждое такое обсуждение имеет множество тегов: город/область, направление и т.д.
Нужны люди для обсуждения реализации данного портала, составления ТЗ (технического задания) и собственно реализации.Рассмотрение идей, проблем и путей решенияСкайп holyorb2
27
24.02.2014 09:04:40Система контролю громадських фінансів.Облікова система з наступною структурою:

Користувачі:
Будь-які особи, користувачі системи Інтернет, ідентифіковані за адресою електронної пошти чи обліковим записом в одній з популярних соціальних мереж. (Для прототипу цього досить, згодом, коли будуть домовленості з певними громадськими або державними організаціями, введемо функцію контролю облікових записів з перевіркою документів, що посвідчують особу).
Фінансові рахунки - облікові рахунки в системі, що відкриваються для реалізації функцій системи в межах певного проекту чи кола задач, які потребують публічного або колективного фінансування. Фінансові рахунки в системі, як і рахунки в бухгалтерії можуть містити субрахунки за якими розділяються операції в системі відповідно до призначення коштів.
Створити фінансовий рахунок може будь-який зареєстрований користувач системи. Користувачі по відношенню до фінансових рахунків підрозділяються на: адміністраторів, учасників і спостерігачів з відповідними рівнями доступу. При створенні рахунку вказується його мета і призначення, система автоматично присвоює номер рахунку.
Статті призначення коштів: Довідник - класифікатор статей витрат, доходів чи переміщень коштів, за яким класифікується деталізується призначення коштів в системі. Елементи довідника об’єднуватимуться в ієрархічні групи. Елементи довідника за рівнем доступу можуть бути загальними або локальними: (загальні - створюються і доповнюються модераторами системи, можуть використовуватись для всіх фінансових рахунків, локальні - використовуються лише для окремих фінансових рахунків, створюються і доповнюються адміністраторами відповідних рахунків)
Операції в системі:
Всі операції, в її прототипній версії, реєструватимуться користувачами - адміністраторами рахунків, через відповідний web або десктоп - інтерфейс. В перспективі можлива інтеграція з on-line платіжними системами для автоматизованої реєстрації платежів.
Надходження коштів: Операція, якою реєструється факт надходження коштів на певний фінансовий рахунок.
В операції фіксуються: Реквізити платника, реквізити отримувача, сума платежу, фінансовий рахунок або його субрахунок, стаття призначення коштів, призначення платежу (текстом), коментар (від адміністратора, при потребі), користувач-платник (з учасників рахунку, якщо є така інформація), автор операції (користувач - адміністратор рахунку, який зареєстрував операцію.
Видаток коштів: Операція, якою реєструється факт видатку коштів з певного фінансового рахунку.
В операції, як і для надходження коштів, фіксуються: Реквізити платника, реквізити отримувача, сума платежу, фінансовий рахунок або його субрахунок, стаття призначення коштів, призначення платежу (текстом), коментар (від адміністратора, при потребі), користувач-платник (з учасників рахунку, якщо є така інформація), автор операції (користувач - адміністратор рахунку, який зареєстрував операцію.
Робочий коментар: Кожен об’єкт в системі (елемент довідника: фінансові рахунки, статті призначення коштів, та інші, які з'являться згодом, а також операції - надходження, видатки коштів та інші) можуть бути прокоментовані будь яким користувачем - адміністратором або учасником рахунку/проекту. Коментарі відображатимуться і доповнюватимуться подібно коментарям до постів у соц. мережах.
Звітність: Звіт про рух коштів по рахунку за період в розрізі статей призначення, з опціональною деталізацією по первинних операціях.
Для прототипу, думаю досить. Далі - будемо доповнювати операціями планування видатків, внутрішніми переміщеннями коштів, передачею коштів у підзвіт і авансовими звітами і т.д.
В першу чергу потрібні публічні організації, зацікавлені у використанні даної системи вже на ранніх стадіях проекту, з якими ми зможемо практично продемонструвати ефективність системи і відлагодити всі технічні нюанси.

Допомога програмістів, дизайнерів, PR-менеджерів теж знадобиться.
Облік, планування, звітність і обговорення фінансових операцій публічного або колективного характеру.050-352-00-68, Нижник Михайло
m.nyzhnyk@atlas-crm.com

https://www.facebook.com/events/675690625803605
https://www.facebook.com/PlanForUkraine
28
24.02.2014 09:33:43Законы GithubПеренести все законы в github с возможностью подтягивать изменения.
Пользователи могут делать свои push-requests и комментировать изменения.
Люди, с прямым доступом в ВР для того чтоб продвигать народные изменения.
Юристы.
Все законы в одном месте, возможность добавить изменения в них через github.skype: gron1987
29
24.02.2014 09:42:49Предвыборные обещанияНи для кого не секрет,что слова и заявления кандидатов - это одно,как говорим - "Обещать,не значит жениться".Все кандидаты обещают нам "рай на земле",но как только,кандидат в депутаты становится депутатом - сразу забываются все обещания,и начинается "законотворческая работа". "Рай на земле" строится,только не для электората. В общем,что писать - сами знаете...
Цель проекта:показать,насколько деятельность депутата,партии и ВР в целом и по отдельности и сходятся ли с предвыборными обещаниями,какова вариация.
Кто куда перешёл,кто сменил политические взгляды,законы и поставления в какой сфере были приняты,а какие были отклонены,либо поставлены в "игнор".
Все эти данные представляются в виде графиков,диаграмм и сухой статистики,например:
1.Депутат ФИО,на данный период,больше всего активен в сфере приватизации,проголосовал за такие законы(список),отклонил - законы(кол-во),далее круговая диаграмма в процентах(социальная сфера,здравоохранение,приватизация,налоговые льготы и прочее).
И так по всем депутатам и партиям. Данные берутся из официальных источников,ни чего не комментируется,не делаются выводы. Сухая статистика - начиная со сканов агитплакатов,заявлений в прессе,официальных заявлений и статистикой результатов голосований ВР.
На настоящий момент нужно единственное - найти единомышленников и понять,насколько это нужно и интересно.
Интерактивное отслеживание исполнения предвыборных обещаний представителей Верховной Рады Украины,где наглядно в виде графиков,диаграмм и таблиц,будет показана активность,как отдельного депутата,так и политических партий в целом.
Так же,будет показана активность работы всей ВР Украины.
election_promise@ukr.net
30
24.02.2014 09:47:33Службове досьєСписок всіх держслужбовців, та список усіх судів (виграних не виграних не принципово, головне набрати критичну статистику, коли стає зрозуміло, що ця людина не відповідає займаній посаді). Також можна долучати відео, якщо наприклад держслужбовець просто хамить, або не веде себе достойно!

Окремо відзначати позитивні відгуки про службовців, щоб іншим було видно на кого рієнтуватись.
Команда. (та активна участь громадян, що будуть надавати інформацію, кидати посилання на відео. Не знаю де брати офіційні рішення суду, може в цьому хтось краще розибрається?)Дуже часто люди судяться з державними працівниками. Але кількість справ, що люди виграють ніхто не знає. Відповідно Немає інформації про професійну придатність тіє чи іншої особи. (Наприклад: інспектор даї безпідставно зупинив машину - це перевищення службових повноважень. Перший раз суд сказав, що це погано і більше так не роби. Але якщо у суду немає інформації, що це вже 150 випадок, коли з інспектором судятся через одне й те саме. Відповідно має бути доступ і всі відомсті по результатам суду над всіма держслужбовцями. І як часто такі суди проводяться. Одразу буде видно де корупція чи кого давное вже треба звільнити з державное служби)uaoasis@gmail.com
31
24.02.2014 10:51:08Прозорі державні витратиНа даний час немає єдиного реєстру де доступні данні про ВСІ держані витрати державних ВСІХ установ всіх рівнів у вигляді електронних документів. Пропонується створити єдину базу даних де по всіх державних органах будуть зберігатись всі документи по ВИКОНАННЮ державних закупівель. Для забезпечення прозорості такої бази даних всі документи мають бути підписані електронним цифровим підписом. В якості ключів електронного цифрового підпису можна використовувати вже існуючі ключі цифрового підпису які держустанови використовують для подання податкової звітності (таки ключі можна отримати безкоштовно). В ідеалі витрати мають збігатись 100% із кошторисами держустанов та результатами тендерів. Таким чином будь хто із громадян може переконатись на що витрачаються бюджетні гроші, на яких умовах і на виконання яких тендерів вони направлені. Відповідно будь-хто має можливість переконатись у фактичному виконанні робіт. Система має надавати API для того, щоб можна було отримати всі документи та створити необмежену кількість дзеркал цього сайту та проводити незалежний моніторинг витрат. Самі тендерні документи (завдання на тендер та ВСЯ тендерна документація) мають зберігатись у відкритих форматах (наприклад в PDF). Сайт (фактично – сайті) мають працювати за кошти громадських організацій (краудсорсінг), тобто не бути підконтрольними ні якім політичним силам ти партіям.

Компоненти:
- Реєстр всіх держустанов
- Кошториси всіх витрат
- Заяви на всі тендери (включно зі всіма тендерними документами)
- Звіти про фактичні витрати
- Щомісячна виписка із казначейського рахунку про витрати
Шлях реалізації:
На даний момент немає Закону Украйни якій би зобовїяал держустанови подавати таку інформацію, та більшість держустанов підпорядковані / підзвітні територіальним громадам. Ті установи які не подають звітності мають бути позначені як «непрозорі», що надасть можливість громадам на місцях інформовано вимагати надання такої інформації. Тобто, фактично цю систему можна заставити працювати «знизу». Це дозволить поставити бюджет під контроль громадськості не очікуючи змін в законодавстві.
Архітектори, програмісти (ініціативна група вже є, але добровольці не завадять так як роботи купа).
Небайдужі держслужбовці для створення повного реєстру держустанов
Юристи – для напрацювання правової бази даних
Депутати місцевих рад – для подання запитів по держустановах для надання документів
Хостінг для сайту ibuget.com.ua (для початку LAMP архітектура + GIT для документів)
Оператори для наповнення бази даних
Повний контроль за виконанням втрат державного бюджету з богу громадськості. Для повного замикання циклу контролю бюджету бажано створити ланцюг електронних документів: Бюджет (тобто план витрат) -> Інформація щодо тендерів та закупівель + витраті и функціонування самого держоргану -> фактичні витрати -> звірка із держказначейством. Всі документи підписані цифровим підписом. Фактично, такі документи вже існують, треба тільки зробити їх агрегацію та «замкнути» ланцюг контролю.
Хаб проекту:
https://github.com/orgs/ibudget
https://github.com/orgs/ibudget
32
24.02.2014 11:32:57IT система недопущення корупціїВсі розуміють, що недопущення корупції є дуже важливим питанням. Але як це зробити? Тут на допомогу можуть прийти IT технології. Як би ми не довіряли нашому майбутньому президенту та владі, людська природа є егоїстичною і бажання брати хабарі та красти, все одно з'явиться. Для цього нам потрібен департамент нагляду за владою. Але в ньому будут працювати також люди, з тими самими меркантильними інтересами. Нам потрібно створити такі умови для працівників цього відділу, при яких народ був би впевнений у чесності його роботи. Цей відділ має ДОСТОЙНО фінансуватись тільки державою (по суті - народом, нами) та має бути гарантія пожиттєвого забезпечення працівників та їх сімей. За кожним працівником цього відділу має бути прикріплений GPS та проводитись онлайн трансляція всіє "активності" цих працівників. Таким чином, будь-яка людина зможе зайти до інтернету та поцікавитись чим займаются наші "спостерігачі". Звичайно у цих людей є приватне життя, в яке не хотілось би вторгатись, але цей момент можна допрацювати. Революція показала, що народ наш надзвичайно самовідданий і суспільні потреби стоять на першому місці. - прийняття закону про створення відділу нагляду за владою;
- фізичне комфортне приміщення для працівників данного відділу;
- забезпечення потрібною технікою та ресурсами;
- добровольці для виконання обов'язків народних спостерігачів...
Недопущення корупції.https://www.facebook.com/lesya.taran.5
Тел. моб. 063-483-65-58
Skype lesyataran
Email lesiataran@gmail.com
33
24.02.2014 11:41:56Інформаційна мапаСайт для журналістів та активістів, де вони зможуть агрегувати всі новини з основних массових інтернет джерел та встановлювати між ними зв"язки - якщо вони подібні, або протиречиві, або спростовують одне одного. Це дозволить підтверджувати не тільки істинність конкретної новини, але й формувати рейтинг конкретних джерел на основі бази інформації з них.Фронт-енд девелопер, бек-енд ASP.NET MVC developer, В умовах інформаційної війни у простого громадянина немає можливості повністю перевіряти інформацію, що надходить з мереж Інтернету та СМІ. Іноді відбуваються вброси дези.

Для підтвердження правдивості інформації використовується два підходи - довіра до джерела, та пошук аналогічних повідомлень у інших джерелах. В першому випадку ми перевіряємо інформацію, що надходила з цього джерела раніше та робимо висновок, чи можна довіряти поальшим новинам. В другому випадку просто бачимо, що однакова інфа прийшла одразу з багатьох місць, значить це має бути правда.

Крім того, часто одна інформація протирічить або спростовує іншу. Пошук спростувань чи протирічь також потребує часу, але надає можливість отримати більш чесну та виважену картину.
Анатолій tsdaemon@gmail.com
34
24.02.2014 11:54:36Інформаційна система державного управлінняІнформаційна система державного управління (ІСДУ) це система масштабу держави, яка повинна консолідувати всі інформаційні потоки державного управління, особливо фінансові інформаційні дані (витрати, податки, контроль бюджету та інше), ресурсні дані (продовольчі запаси, непродовольчі запаси та інше), едину базу документообігу, усі реестри, організаційну структуру державного управління та інше, що дозволить рішити проблеми систематизації управління державними органами, допомоги в прийняті рішень та швидкості їх реалізації, прозорості виконання рішень, тощо. Ідея в тому, щоб при виконанні своїх службових обов'язків кожен відповідальний держаний працівник повинен свої дії рееструвати в ІСДУ. Це дасть змогу вести контроль за своечасним виконанням завдань і взагалі має призвести до зменшення кількості державних чиновників і покращить прозорість роботи органів влади. Також необхідну, а можливо і всю інформацію можна прозоро представляти у відкритому доступі на інтернет ресурсах.
На данний момент міністерства користуються різними інформаційними системами і куда вся ця інформація зводится люди не знають. Ніхто не бачить куди витрачаються бюджетні кошти і який їх реальний залишок.
Необхідні знання в реалізації масштабних проектів, систем управління підприемством (ERP) та систем державного управління, управління базами данних, кластерними системами, ЦОДами, бизнес аналізу для опису та побудови державних процесів, тощо.Система управління державними органами влади в яку зводятся всі інформаційні потоки, повязані з державним управлінням. Система забезпечуе систематизацію управління окремими державними органами на основі единої бази данних. andriy.grygorchuk@gmail.com
35
24.02.2014 12:00:47Электронная демократия Леонида ВолковаСм электронная демократия Леонида ВолковаБыстрое и оперативное Проведение референдумов, электронная система голосования на выборах всех уровнейValnov@gmail.com
36
24.02.2014 12:09:00Доступна IT освітаОсновна ідея: мати у кожному маленькому районі "навчальний комп'ютерний клас" та "невідкладну IT допомогу" для тих, хто її потребує.

1. Створити гурток комп.освіти у кожному невеличкому районі. Для цього - знайти молодих людей, які мають терпіння та бажання пояснювати і живуть у цьому районі.
2. Розкидати по поштовим скринькам запрошення на бесіду. Запрошувати всіх бажаючих. Залишити телефони, обов'язково і міський номер, і мобільний. Розмовляти з бабусями біля під'їздів. Познайомитися з сусідами :)
3. Після першої бесіди та по дзвінкам виявити кількість людей, що хочуть вчитися.
4. Дізнатися, у скількох з них немає комп'ютера чи інтернету.
5. Сформувати "клас" з перших бажаючих, знайти для них старі компи або нетбуки (можливо - планшети?), знайти/зняти приміщення поблизу (можна арендувати компклас у найближчій школі) і розпочинати заняття.

Всім заохоченим - допомагати з настройкою роутеру, допомогти знайти комп'ютер, допомагати під час виникнення проблем з користуванням у час поза заняттями. Зрозуміло, цим усім не може займатись одна людина, тому потрібно мати ініціативну групу хоча б з 3+ людей.

Як вам?
1. Зрозуміти, наскільки життєздатна ця ідея.
2. Якщо признаємо життєздатною - почати збирати ініціативні групи.
3. Якщо наберемо людей і почнемо щось робити - потрібен буде портал для обліку того, що потрібно та існуючих груп. Це не так важливо, можно навіть на безкоштовному форумі робити. Головне - люди :)

Я можу відповідати за координацію - але зараз на жаль тільки на відстані.
Невміння працювати з інформацією в інтернеті людей старших поколінь. Багато людей, яким зараз "за сорок", дивляться наш дурнуватий телевізор і вірять у все, що їм там кажуть. Це є величезною проблемою. Всі наші ідеї дуже гарні, але вони розраховані в основному на молодь. Думати треба про всіх.skype: foramigos
37
24.02.2014 12:15:20UkraineMonitoringИдея заключается в том, что система в автоматическом режиме собирает данных с сайта верховной рады, с реестра судебных решений, (любых других источников), по правилам автоматически структурирует данные, и собирает их в единое хранилище, откуда позволяет проводить аналитику работы той или иной персоны. Позволят проводить сравнения, в табличных и графических формах.

Часть данной работы уже реализована в виде Дипломного проекта на ФИВТе КПИ, с оценкой 98 баллов.
1-3 perl программиста
Времени на запуск пилотного проекта - 2-3 месяца.
Анализ метрических данных по судьям, депутатам, партиям, прочим деятелям и группам в автоматическом режиме из открытых источников или разрешенных.ivan.shevelenko@gmail.com
050-815-32-52
38
24.02.2014 12:20:56Інформаційна система "Вибори"Вже давно назріла потреба в проведенні електронного голосування при проведенні різного роду виборів. Існуючий механізм дає масу можливостей для незаконних махінацій та викривленню данних по воевиявленню виборців. Для уникнення вищевказаних проблем пропонується розробиити та впровадиити електрону систему голосування яка б дала змогу жорсткого контролю воевиявленням виборців. Система повинна бути прозорою для виборця, тобто виборець повинен бачити в реальному масштабі часу реестрацію свого голосу без вказання особи або іншої одиниці виборчого процессу. Система повинна мати суворі системи захисту та доступу до баз данних. Для того щоб проголосувати Виборець повинен отримати реестраційний код, та зарееструватись в системі з вказанням свого паролю та інших секретних (не особистих, відомих тільки виборцю) данних і тільки після реестрації виборець зможе проголосувати і перегладати свое голосування. Для тих людей, які не взмозі проголосувати по такій процедурі необхідно передбачити інший механізм. Знання в області проведення масштабних проектів, WEB технологій, кластерних систем, баз данних, систем захисту та інше.Інформаційна система для проведення електронного голосування як на загальнодержавних так і на місцевих виборах.andriy.grygorchuk@gmail.com
39
24.02.2014 12:27:47Единая доказательная базаСайт на который выкладываются или ссылки на видео или само видео и фотграфии с указанием координат, времеи , типа преступления или события, координат свидетеля, текстовое описание по необходимости. Факты проходят ревью и попадают в базу данных фото и видео данных. Дажее сотрудники правоохранительных органов или журналисты имеют возможность проверить и получить данные происходящие в указанном месте и время. Может быть использовано для верификации данных, для идентификации преступников и потерпевших, поиска пропавших. Предполагаемое количество тысяч участников даст намного больший объем доказательной или хотя бы реферетной дазы для анализа событий и поиска преступников и потерпевшихФинансы
Хостинг
Python разработчики
HTML5 разработчики
Системные администраторы
Специалисты по обработке виде и фото (получение мета данных, поиск совпадений)
Специалисты по работе с соц сетями (поиск информации опубликованной в указанном районе и времени)
Есть огромное количество людей со своими фотографиями и видео где есть преступления. Понятно что еще 2-3 недели и это количество начнет уменьшаться просто потому что кто-то удалит, кто-то забудет детали. Предлагаю - делаем проект на который можно выложить фотографии и видео с указанием деталей преступления и примерными координатами на карте. Выкладываем что у кого есть и потом даем доступ следователям и журналистам так чтобы при поиске информации что произошло в тот или иной момент можно было посмотреть весь массив информации что был зафиксирован окружающими. Я думаю никакая опер группа не сравнится с тысячами свидетелей.kzhurba@gmail.com
Константин Журба
Skype: kostya.zhurba
067 9088809
40
24.02.2014 12:40:20Електронна ВартаЕлектронна варта - система інформування відповідальних осіб, про проблеми які потребують їхнього втручання.

У вас у дворі відкритий люк? Сфотографуйте і запостіть через мобільний додаток. Ваш ЖЕК миттєво отримає інформацію, та зможе ліквідувати проблему, після чого ви будете проінформовані.

Ви зможете переглядати інформацію від інших користувачів, дописувати коментарі, та переглядати відповіді від виконавців.
mobile developers
designers
люди, які допоможуть інтегрувати данний ресурс з державними установами.
Відсутність можливості моніторити проблеми які турбують громадян, та надавати зворотній звязок в режимі онлайн.miroslav.chandler@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/510014295785655/
41
24.02.2014 12:57:06CityScale.com.ua Інформаційний ресурс мешканця, що дозволяє швидко та зручно отримати детальні дані про різноманітні умови життя, такі як: вартість житла, комунальні тарифи, злочинність, екологія, медичне забезпечення, освіта та інші, починаючи з окремого будинку і закінчуючи цілою країною.

Так дані доступні у вигляді інтерактивних карт та файлів відкритих даних, що будуть корисними для спеціалістів та ентузіастів.
http://www.cityscale.com.ua/opendata.htm.

Крім того, кожен користувач може створювати стандартні карти за власними даними:
http://www.cityscale.com.ua/user_map_doc.htm.По потреби проекту:
http://www.cityscale.com.ua/participation.htm

Загалом, потрібні руки та голови для видобування даних із "системи".
Проект вирішує проблему об'єктивного інформування про найважливіші умови життя.feedback@cityscale.com.ua
42
24.02.2014 13:01:24Майдан Глаз НародаПостроить на Майдане или отремонтировать Дом Профсоюзов в котором организовать утанову в которой будут работать люди которые будут принимать информацию от людей которые сталкиваются с проявлениями коррупции, взяток, воровства итп.
И самое главное распределять и следить за исполнением, расследованием и если нужно наказанием не правильных граждан.
Честные, активные, способные молодые ребята)Поможет людям иметь возможность в изменении ситуации на местах в сознании и т. д. thelife@i.ua
43
24.02.2014 13:13:28ГрафікаЗібрати графічні зображення тощо для наглядної агітації, інфографіки тощо.Вже є сайт де збираю векторну графіку - artalbum.org.ua. Можна прикрутити і растрову. Але векторна на порядок важливіша в професійному і практичному плані...Допоможе у швидшому створенні будь-яких документів, агітації, документів, сайтів тощо. Візуальне сприйняття дуже важливе!artalbum.org.ua@gmail.com
44
24.02.2014 13:23:59Громадські ІніціативиМодельний проект: https://www.roi.ru/

Реєстрація громадян проходить із фіксацією паспортних даних та засвідченням місцевими органами влади.

Кожен клік «за» або «проти» на сайті визнається органами влади еквівалентним підпису одного громадянина.

Усі зареєстровані мають можливість створювати «ініціативи», тобто конкретні пропозиції до змін в законодавстві, та поширювати їх серед друзів та знайомих, збираючи голоси. По досягненню «багато» (пропоную 5% від населення релевантної до пропозиції адміністративно-територіальної одиниці) відповідна місцева рада або Верховна Рада повинна винести ініціативу на розгляд.
Юридична підтримка; кілька веб-программістів.Покращення зворотнього зв’язку від громадян до органів влади.

Ми не мусимо кожен раз збирати Майдан, аби переконливо повідомити щось владі. Натомість є інтернет.
ulidtko@gmail.com
45
24.02.2014 13:27:30Соціальна мережа городянСоціальна мережа, створена за критерієм проживання людини. Окремі соціальні групи для кожного багатоповерхового будинку, а також групи більш широкого обсягу - для вулиць та районів. Має бути можливість спілкування, обговорення проблем та координації дій.Розробка якісного веб-сайту з можливістю реєстрації, пошуку співмешканців за адресою, платформою для обговорення, можливість завантаження фото та відео ітд. і тп. Ваші ідеї і пропозиції вітаються!

PR, максимальне інформування людей про існування такої соцмережі та заохочення для реєстрації та активної участі.

Допомога юриста - складання інструкцій для людей щодо того, які питанння вони взмозі вирішувати та в який спосіб
Сусіди не знайомі один з одним. В кожному будинку та в кожному районі є безліч проблем, які турбують всіх мешканців, але люди не наважуються вирішувати ці проблеми, бо елементарно немає контактів з жителями будинку, вулиці, району, немає платформи для обговорення цих проблем.julia.salizhenko@gmail.com
46
24.02.2014 14:25:01МогричКожна людина, що зареєстрована на сайті має можливість опублікувати справу в якій потребує допомогу (щось перевезти, щось побудувати, відремонтувати, налагодити якусь систему, і т.д.)

Кожна людина, зареєстрована в системі, може відмітитись що готова допомогти.

Той що потребує допомоги, вибирає людей серед тих що погодились. Після завершення допомоги, всі учасники одне одному нараховують очки і пишуть відгуки. Таким чином люди які більше допомагають отримують визнання.

Назва "Могрич" через те, що цей термін немає прямого відповідника в інших мовах і навіть в російській зараз його ніхто не вживає. Це відображає особливий дух взаємодопомоги людей в Україні з часів коли люди багато допомагали одне одному і після закінчення справи виставлявся могрич.
Веб сайт з сервером під нього
Інструменти для реєстрації через соц. мережі.
Інструменти для інтеграції сайту в соц. мережі для більш ефективного сповіщення людей про нові потреби.
Допомога простих людей одне одному в умовах кризи.
Розвиток порядності, доброти та любові до оточуючих.
Назар Бартосік
nazar.bartosik@gmail.com
https://www.facebook.com/nazar.bartosik
47
24.02.2014 14:59:39Ноократія (www.facebook.com/noocracy)Вседержавна інформаційна система голосування з урахуванням коєфіціента інтеллекту респондентів.
ru.wikipedia.org/wiki/Ноократия
Дозволятиме вирішувати загальнодержавні питання (обрання Президента, референдуми, тощо), так само як і місцеві.
Державне фінансування групи розробників під моїм керівництвом.
Термін розробки - приблизно 1 рік.
Тестування та впровадження - близько 6-ти місяців.
1. Проблема керування прийняттям рішень за допомогою політичних технологій.
2. Проблема охлократії.
3. Проблема недостатньої мотивації людей до саморозвитку.
Також впровадження системи приведе до Самознищення корупції.
https://www.facebook.com/noocracy
n.danylov@gmail.com (Микола Данилов)
48
24.02.2014 14:48:11Po.Grom (Повідом Громадськість)В текущем виде это больше движок для сбора инфы с мобильных девайсов (пока на базе Android). И ее мгновенное отображение в Google Fusion Tables. Какая информация собирается сейчас:
Номер телефона (если есть, для идентификации). Текст сообщения. Геокоординаты места отправки. (Планируется возможность отправлять фотки).
Способы отправки: мобильный инет / sms (если отсутствует первый).
Прикручивается функция SOS. Которая после активации периодически отправляет с девайса его геоположение.
Апп на Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=cyua.android.client&hl=en
Пример мониторилки: https://www.google.com/fusiontables/DataSource?docid=1NLRaoQU1mhqsyyaYLNIuIkML6S0FEZER7Dihssk#rows:id=1
Доработка концепции (пока не ясно, в каком виде и для чего нужна). Предложения welcome.
Программер для портирования приложения под iOS девайсы.
Задумывался проект как "Громадські новини/повідомлення", которые каждый может запостить со своего мобильного девайса. И которые с другой стороны обрабатываются оператором.markus.marvell@gmail.com
49
24.02.2014 14:54:03Всеукраїнська система мониторингу роботи органів владиМені дуже не подобається вся ця возня в Раді, як власне і багатьом з Вас. Все повертається на старі, заскорублі місця. Всі шістки , змінюють свої положення , але від цього так і лишаються тими ж проржавілими “шістками”. Цей старий , аналоговий “механізм” вже давно потрібно міняти. Саме механізм, а не переставляти одних — на інших. В той же час беззаперечно велику роль в тому ,що нам вдалось переламати плин подій на нашу користь припадає на долю сучасних технологій. Інтернет простір став значною рушійною силою в гуртуванні, інформуванні, агітації людей, формуванні громадської думки. Тому я пропоную не залишати стару систему, а рухатись далі, використовуючи всі переваги сучасного світу.

Основна ідея моєї пропозиції полягає в створенні всеукраїнської медіасистеми прямого нагляду за діями уряду.

Технічно — ідея запозичена у давно діючих (і досить успішно) баг — трекінгових програм (JIRA, наприклад).

Всі виборці отримують персональну карту виборця, яка є зареєстрованою в системі (ідентифікаційний код є в усіх, можна використовувати його, наприклад).

Ця карта надає право персонального доступу до системи і створення , так званих Тіккєтів. Тіккєт — це заява, звертання, клопотання , петиція, тощо до законодавчих органів, або органів місцевого самоврядування. Будь який громадянин може створити Тіккет, з будь якого питання (хоч про імпічмент президента , або про відставку уряду). Але після реєстрації в системі , для розгляду — Тіккет має набрати певну кількість голосів виборців , для початку його розгляду. Тобто, на рівні запитів до місцевих ОДА — це наприклад 10 осіб. На рівні верховної Ради — 100 тис. осіб (аналогія з усім відомими петиціями в уряді США). Всі Тіккети — номерні і не можуть бути видалені з системи (крім випадків, якщо зміст звернення суперечить чинному законодавству, аморальний і т.п.). Всі Тіккети, що зареєстровані і набрали необхідну кількість голосів мають бути розглянуті і отримати офіційну відповідь (термін розгляду можна обговорювати). Кожна особа, яка відповідає за певний сегмент господарювання ( на рівні міністерств = міністр), на рівні місцевих рад ( депутат — закріплений за певним сегментом) — несе персональну відповідальність за своєчасну і повну обробку звернень. Невиконання заявки — є підставою для звільнення уповноваженої особи. Кожна посадова особа має статистику обробки зареєстрованих на неї Тіккєтів, та власний — постійно діючий рейтинг оцінки її роботи (відкритий для голосування). Незадовільний рейтинг від виборців є підставою для припинення повноважень.
Всі Тіккети перебувають у вільному доступі.Текст звернення, рішення, відповідальну посадову особу — все можна подивитись і оцінити будь якому громадянину. На всі фінансові запити держустанов,використання грошей, держвитрати — створюються окремі урядові Тіккєти. Не реєстрація витрат в урядових Тіккєтах — розцінюється як спроба розкрадання державних коштів, з усіма відповідними наслідками.

Щодо того, що в селах не користуються інтернетом , є бабусі і дідусі, які цього не вміють робити:

Організувати на рівні місцевих ОДА відкриті медіацентри по реєстрації звернень громадян. Для цього багато грошей не потрібно (насправді не потрібно, але ж наші чінуші можуть роздути бюджети на це до рівня покупки 2 десятків мейнфреймів на 1 робоче місце — треба буде за ними пильнувати). Так як офіційно військову строкову службу в нас відмінили — прийняти закон , про обов”язкову волонтерську службу, строком ,наприклад 1 неділя. Службу проходити по місцю проживання в найближчому медіацентрі. 1 день інструктаж — наступні дні — допомагаємо громадянам вирішувати їх питання, вчимо закони і т.п. Таким чином всі юнаки і ДІВЧАТА — при досягненні 18 років вже будуть свідомими громадянами.

Зрозуміло , що вибори на держпосади усіх рівнів теж мають бути переведені на подібну систему. Електронна система допоможе суттєво знизити ризик фальсифікацій (на жаль унеможливити продавати душу за гречку вона не зможе).Тут я не буду довго розписувати — подібна система 23 лютого буде тестуватися в Еквадорі. Можемо подивитися, і перейняти досвід.

Отже.
На маю думку ,започаткування подібної системи в Україні може стати початком цілком нової політичної реалії, і змусить владу всіх рівнів працювати більш продуктивно (не буду розписувати зайве, хто захоче, той сам для себе зробить висновки і підрахує всі + і -).
Це більше ідея, аніж проєкт.
В першу чергу - досвідчені юристи, які зможуть долучитися до формування чітких вимог ресурсу на законодавчому рівнію. Також - представники громадськості і політичні діячі , які її підтримають. Технічна частина - це на мою думку - найлегше питання. При наявності чіткого макету проєкту - зробимо.Нагляд за діяльністю усіх державних органів. Можливість впливати на рішення, регулювати політику уряду та місцевих рад.https://www.facebook.com/arthur.trofimchuk
Лишайте свої комментарі. Буду вдячний.
50
24.02.2014 15:15:10Порядок в містіОперативне повідомлення та моніторинг проблемних місць міста (повалене дерево, відкритий каналізаційний люк, накопичення сміття), організація заходів по ремонту, прибиранню.
Кожен може додати відмітку на мапу з описом проблеми.
Комунальні служби і/або мешканці міста обговорюють та назначають дату заходу по усуненню проблеми.
програмісти зі стажем роботиОрганізація мешканців будинку, району, міста для проведення волонтерських заходів. Прямий звязок мешканців з комунальними службами. Моніторинг ефективності комунальних служб.cyprusnetmail@gmail.com
51
24.02.2014 15:27:45Герої майдануЗібрати на одному ресурсі ВСІХ "героїв євромайдану".
Це буде дошка поваги та памяті людей, які відзначилися чи загинули заради нашого майбутнього. Кожен зможе додати героя,
знайти інформацію чим можна допомогти родині чи самій людині.

тут є попередні напрацювання http://mind42.com/public/67941b57-e80e-4412-8b4d-b6a685db372f
1) обговорення структури
2) узгодження дизайну
3) front-end developer
4) домен/хостинг
Нецентралізована інформація про людей, яких має знати кожен.
Наразі це поодинокі статті та публікації.
torbadesign@gmail.com
52
24.02.2014 15:43:48Авто контрольСервіс, де про кожне авто за номерним знаком можна додати відео порушення або коментар.
Завдяки великій кількості відеореєстраторів у багатьох власників авто можна буде збирати доказову база на злісних порушників.
Хостінг, розробка веб-сервісу, розробка додатків для мобільних пристроїв.Велика кількість порушників та мажорів на дорогахПросто ідея
53
24.02.2014 15:44:02Міжнародні кредитиІдея полягає у створенні надійно захищеного сайту, на якому відображатиметься баланс міжнародного кредитування для України (тобто надходженні/витрати). Тут же буде відображено перелік пріоритетних для країни напрямків, що потребують першочергового кредитування. Для пересічного громадянина це виглядатиме так: витрачено "х" грн. на проект "у", перспективи наступні (і вказується які вигоди принесе даний проект). В проектах матимуть можливість прийняти участь всі ті учасники, які відповідатимуть встановленим критеріям (міжнародний авторитет, потужності, патенти, чисельність персоналу, розташування тощо). Спеціалісти, які зможуть розробити сайт, захищене обладнання, спеціалісти для визначення пріоритетних напрямів розвитку (власні або міжнародні) витрати на оплату міжнародних аудиторів, які будуть контролювати доцільність використання коштів. Також є необхідним забезпечення прозорого механізму державних закупівель, та приведення їх до міжнародних стандартів - для того, щоб учасниками проектів, що фінансуватимуться не ставали провладні та інші неблагополучні фірми.
Тобто, основна робота тут покладатиметься на Кабінет Міністрів та Верховну Раду
Усім відомо, що за роки незалежності України, було отримано чималу суму кредитів від МВФ, ЄБРР та інших поважних міжнародних установ. На що саме були спрямовані дані кошти і чи були спрямовані взагалі, досі лишається загадкою. Отже, ідея має на меті створення системи контролю за використанням наданих Україні кредитів, та доцільності використання наданих коштів.xtocbka@gmail.com
54
24.02.2014 16:10:17Прозорі тендериНа даний момент існують електронні ключі та печатки підприємств (податкова, соц страх, пенсійний і тдтп). Державне підприємство складає форму (спец програма в форматі .xml) в якій вказує суть держ закупок та суму і викладає її на сайті держ закупки. Всі бажаючі підприємства скачують файл і заповнюють документ, після чого шифрують його за допомогою печатки та ключа, і відправляють його на спеціальний сервер, після чтого отримують квитанцію про отримання заявки. В день проведення тендеру кожен учасник присутній на "вскрытии" пакетів . За допомогою свого ключа розшифровує дані свого пакету, і у кого найменьше запропонована сума виграє тенднр.програмістиПрозорість тендеру для всіх учасників ab-1@ukr.net
55
24.02.2014 16:10:27Прозорі тендериНа даний момент існують електронні ключі та печатки підприємств (податкова, соц страх, пенсійний і тдтп). Державне підприємство складає форму (спец програма в форматі .xml) в якій вказує суть держ закупок та суму і викладає її на сайті держ закупки. Всі бажаючі підприємства скачують файл і заповнюють документ, після чого шифрують його за допомогою печатки та ключа, і відправляють його на спеціальний сервер, після чтого отримують квитанцію про отримання заявки. В день проведення тендеру кожен учасник присутній на "вскрытии" пакетів . За допомогою свого ключа розшифровує дані свого пакету, і у кого найменьше запропонована сума виграє тенднр.програмістиПрозорість тендеру для всіх учасників ab-1@ukr.net
56
24.02.2014 16:22:52Фальсифікатори виборівПропонований метод виявлення фальсифікаторів:
1) співставлення результатів виборів по дільницях і екзит-полів за останні 3-4 кампанії.
2) виявлення людей, які були у ДВК під час кількох поспіль компаній.
3) оприлюднення інформації + запити в ЦВК, Прокуратуру та інші інстанції.
Волонтери: спеціалісти зі статистики і роботи з базами даних.
Інформаційні ресурси: БД по результатах голосування і екзит-полів, списки учасників ДВК
Жоден фальсифікатор виборів не був покараний - вони володіють напрацьованими технологіями, базами даних виборців, часто займають державні позиції і можуть стати членами ДВК на наступних виборах.Сергій Хома
khomas@gmail.com
(097) 910-7745
57
24.02.2014 16:37:46Новий КиївПроект націлений на пошук та усунення проблем з благоустрою у місті Києві, проте може вийти й за рамки столиці. Основними завданнями є:
• пошук та систематизація проблем з транспортом, незаконними будівництвами, дорогами, дворами і т.п.;
• усунення проблем шляхом діалогу з місцевою владою або власними силами.
Веб-дизайнер, програміст, юрист, відеограф. Благоустрій міста Києваdasha_dzhulai@ukr.net - Даша
58
24.02.2014 16:37:46Клуб взаємодопомогиСоціальна мережа схожа на сайти пошуку работи. Але реалізуюча більш соціальний різновид бізнесу.
Працювати буде у 3 кроки.
- Людина, що потребує допомоги реєструється на сайті, прив'язуэ аккаунт до мобільного і заповнює форму із запитом про допомогу. Наприклад: затримаюсь на роботі, потрібно посидіти з дитиною.
- Запит знаходить людина в якої є вільний час та натхнення. В цьому їй допоможуть фільтри (регіональні тощо) та зв'язок з соціальними мережами (контакт, фейсбук). Люди зв'язуються між собою і робота виконується.
- Той, хто розміщував заяву дякує тому що робив. Можливо додаючи до подяки фінансову винагороду на свій россуд. Обидва залишають відгуки один про одного.
Розробку програмного забезпечення я можу здійснити сам. Я професійний програміст. Також я можу самотуж забезпечити хостінг і обслуговування системи. Але потрібні:

- спеціалісто SEO для розкрутки проекта;
- волонтери, що допоможуть проекту стартувати.

На подальших стадіях розвитку системи можливо з'явиться потреба у програмістах.
- Для того у кого є вільний час - можливість витратити його з користю і, можливо, заробити гроші.
- Для того, у кого є якісь проблеми - можливість попросити про допомогу безкоштовну або за винагороду.
Сергій Карнюшин
http://vk.com/oskar.vtaverne
skype: skarnyushin
59
24.02.2014 16:51:53E-TaxСтворити систему автоматизованого формування податкових платежів. Система має автоматично, вчасно і неупереджено, виставляти рахунки на сплату податків для SOHO (а також автоматично нараховувати штрафи за протерміновані платежі)

Якщо керівник бізнесу/власник згоден с нарахованою сумою -- просто оплачує її та "спить спокійно". Якщо ні -- має достатній термін часу для апеляції до подтакової адміністрації до того моменту, як буде нараховано штраф...
(фактично від ведення бухгалтерського обліку можна відмовлятись)
1) Політична воля для втілення такого рішення у органи ДПА
2) TAX Engine -- що має найширші можливості налаштувань
3) Интеграція з існуючими системами ДПА: Відслідковування рахунків суб'єктів підприємницької діяльності, і т.п.
Оновлення економіки -- одна з першочерових задач. Світовий досвід показує, що для цього повинні бути створені умови для розвитку малого та середнього бізнесу (хай буде умовно: SOHO).
Найбільша проблема для SOHO на сьогодні (і, нажаль, найближими часами -- 5-10 років) є податкова система. Всі знають, що наша податкова система є, мяко кажучі, недосконалою... Це дуже складний механізм і робити в ньому зміни прийдеться еволюційно... без різких рухів... (чому так і що саме робити -- тема окремого проекту).

На перехідний час конче необхідно максимально спростити роботу з податковою адміністрацією для всіх SOHO (а також одночасно зменьшити витрати на утримання тих дармаїдів - податківців)
admin@alt-h.com.ua
60
24.02.2014 17:24:10MySchool.uaБезкоштовний SaaS - сервіс. Електронний щоденник, електронний журнал, тести, звіти, домашні завдання, бібліотека конспектів, мультимедіа, контроль відвідування, облік шкільних підручників, шкільна безпечна соціальна мережа. Розроблено в Україні. Біля 600 шкіл, біля 400 000 користувачів вже сьогодні. Проект може працювати на державному рівні, побудована система захисту інформації, є відповідний сертифікат. Детальніше по проекту тут: MySchool.uaПотрібна допомога для виносу проекту можновладцям для використання на загальнодержавному рівні. Контроль над успішністю та відвідуваністю у середній школі, автоматизована звітність, консолідація інформації на рівні школи-міста-області, спілкування батьки-учні-вчителі067 517 76 45, 050 834 54 37, taras.yurchyshyn@myschool.ua. Тарас Юрчишин - керівник проекту
61
24.02.2014 18:49:13Музей корупції1. Звертаємось до Вас з проханням прийняти та забеспечити життєдіяльність, роботу та безпеку на обьектах Міжгір'я.
Забеспечити організацію охорони за участі представників влади та громади.
2. Просимо допомогти в організації музею корупції та міжконфесійного монастиря Храму Білого Спасу Небесної Сотні. В подальшому сучасного, безкоштовного, дитячого оздоровчого центру зі збереженням фунції загально доступного рекреаційного комклексу.
3. Для вирішення питань фінансування та питань господарування просимо залучити громаду с. Нові Петрівці та міста Вишгород до розробки реального кошторесу та обьємів роботи за цим проектом.
4. Створити народні організаційні комітети..музею табора лікарні парку.
Перший крок: обрати секретаря організаційного комітету та голову.
Другий крок: повернути землю комлексу Міжгір'я громаді с. Нові Петрівці.
Третій крок: забеспечити безпеку.

Беручи до уваги щодо великої кільскості бажаючих відвідати Міжгір'я, терміново просимо розробити план щодо організації часів відвідувань, зручних для фунціонування з найменьшими незручностями для мешканців с. Нові Петрівці, киян та гостей столиці.
Забезпечення життєдіяльності, роботи та безпеки обьектів Міжгір'яЦалюк Ростислав Ромович, село Нові Петрівці, вул. Леніна 60
Тел. : 38 098 108 18 18
62
24.02.2014 19:02:04Прихований контрольПропонується
- Скасувати заборону на використання засобів прихованого збору інформації громадянами україни
- Запровадити практику використання при розгляді кримінальніх справ доказів здобутих з використанням громадянами засобів прихованого збору інформації (будь то приховані відеокамери чи диктофони)
Зміни до закону УкраїниВирішує проблему неможливості прихованого збору доказів про корупційне правопорушення держслужбовцями всіх рівнівДмитро Леоненко, активіст руху "ДКУ"
dmitry.leonenko@gmail.com
063 8550878
63
24.02.2014 20:41:40Народна база цінЯк доводиться чути в рекламах, нам часто пропонують “чесні” ціни та “високу якість” продуктів харчування, послуг та лікарських засобів. Я взяв дві характеристики в лапки, так як для мене ці рекламні твердження не вселяють довіри. І навіть більше: часом ми купуємо продукти, які по своєму складу є шкідливими і відверто переоцінені. Це і є проблемою, яка може бути вирішена.

Ідея проекту полягає в створенні національної бази цін на продукти харчування та ліки. Також ця база буде містити інформацію про якість товару.

Як говорить народна приказка: «Осведомлен — значит вооружен!». Для того, щоб знати, буде створена інформацйна система.

Основні можливості інформаційної складової системи:
— аналіз коливань цін на певний вид товару, (напр. 1 літр молока) по:
* виробниках;
* часу;
* географічному положенню;
* точках продажу.
— актуальна ціна споживчого кошика в різних містах України
— співставлення конкретного товару з його ДСТУ кодом, та його розшифровка
— розшифровка складу товару

Звичайно, побудова такої системи є реальною при умові наявності зазначеної проблеми для критичної кількості людей. Першим етапом є вирішення питання доцільності реалізації цього проекту.

Для початку роботи потрібне коло людей, які виявлять бажання долучитись до спільного вирішення проблеми. Роботи тут вистачить усім бажаючим, адже потрібно охопити якнайбільше міст України, сформувати величезну базу товарів і постійно тримати її актуальною.
час і людиМоніторинг та контроль цін на продукти харчування та ліки.obondar@gmail.com
https://www.facebook.com/oleksandr.bondar
64
24.02.2014 22:00:51Прозора верховна раданажаль ми Українці досить давно бачимо "ЦИРК" у ВР як депутати бігають по ВР та крадуть голоса своїх колег які відсутні. Для унеможливлення данного можна сказати навідь "фальсифікації" я пропоную зробити наступне:
повністю реконструювати систему голосування у ВР тобто зробити персональні ідентифікатори на робочих місцях депутатів.
Приклад: коли депутат "Петренко" аутентифікується на своєму робочому місці за допомогою відбитка пальця він може голосувати, але ось важливий момент як тільки депутат "Петренко" підіймає свій зад система робить його кнопку голосування неактивною до того часу доки він знову не аутентифікується. Тобто один депутат, один голос, одне робоче місце.
відповідне фінансування та розумна команда!крадійство голосів у ВРУ+38063146 8 977
+38067205 4 548
Enn11@icloud.com
Собко Сергій
65
24.02.2014 22:22:35Видео отчетПосле каждого заседания ВР, каждый депутат подходит к камере и отчитывается, типа сегодня я проголосовал "За" такой-то и такой-то закон, и проголосовал " Потив" за такие законы. Все спасибо. Потом перед очередными выборами народ заходит и смотрит всю историю каждого депутата, кто и за что голосовал, и посещал ли вообще заседания. И делает свой выбор.Помогает людям разобраться в депутатах перед выборами, кто за что голосовал и посещаемость заседаний.archyfish@rambler.ru
66
24.02.2014 22:41:13Прозоро та зрозумілоФактично в проеті 2 частини:

1) Створнення "груп контролю" за різними галузями (як варіант за структурою Міністерств та їх департаментами.

та

2) консолідація всіх галузевих аналітиків за для їх волонтерської роботи з роз'яснення роботи конкретної галузі. З можливістю їх додавати коментарі, оцінювати коментарі однин одного, тощо.
Розробники, дизайнери, аналітикиРоз'яснення простою мовою рішеннь, що були прийняті тим чи іншим держ.органом.vhakaton@yahoo.com
67
25.02.2014 20:29:20Україна (назва не остаточна)так домовити зібрати проекти до купи.
(створити сторінку(програму) з списком проектів "в першу чергу для звичайних користувачів" на якій можна знайти потрібний ресурс, ознайомитись з коротким описом ресурсу, оскільки не завжди назва дає достатньо інформації про проект. кнопка допомоги проекту..

Для початку, “та з більшості проектів взагалі” працюватиме безпосередньо з їхніми веб сторінками (або запускатиме програму ресурсу), (каталог з описом ресурсів)”. Але з подальшим розробкою програма працюватиме з API ресурсів, дозволяючи забезпечити трохи більший функціонал, наприклад одночасний пошук чогось відразу на декількох ресурсах... (Ідею ще треба допрацювати)


Реалізація на java ( Android з подальшим перенесенням на ПК- Linux, Windows, і.т.п. )

Список розробляючихся (працюючих) проектів, API проектів, (було б не погано реалізувати можливість єдиної "безпечної" ідентифікації ).
Потрібні ще ідеї, час..
Згуртовує разом IT- інструменти, що тут розробляються, (на початку розробки просто каталог з описом)
”Новое правительство”, ”Viche21”, ”Інфраструктурне лікування”, ”Загальнодержавна база даних”, ”Ресурс контролю влади”, ”Tendery.ua”, ”Open Source законодавство”, ”електроний документ”, “Народный Парламент”, ”Що, Де, Коли”, ”Небесня Сотня”,

та всі інші подібні проекти...
vladislav.koren@gmail.com
Skype "vladislav.vl."
Полегшуємо життя
68
24.02.2014 23:33:00 Дзеркало. На сьогоднішній день є дуже багато інформації про чиновників, бізнесменів які прикривались і фінансувались нашими можновладцями. Наше завдання максимально показати в дзеркалі відображення їхніх дій. Потрібна група людей яка буде оперативно перепровіряти інформацію, проводити відео-зйомку і буде розповсюджувати інформацію по соціальних сітках Максимально освітити корупційні оборудки і дії кожного учасника. До виборів ми повинні освітити кожного хто був учасником цих схем. Країна повинна знати своїх "героїв" в лице!Юрій 0674012870
69
25.02.2014 00:39:20Реєстри Ресурсів КраїниВсі попередні влади доклалися, щоб максимально ускладнити та "комерціоналізувати" операції з землею та нерухомісттю. Численні зміни форм документів та стандартів провалили дві спроби створити електроний земельний кадастр
http://www.map.land.gov.ua
Численні "накладки" висмокчують значні суми у заявників через мережу "кишенькових" реєстраторів... хто стикався - в курсі.

Потрібна доработка Законодавства для створення такого Єдиного Реєстру, а ІТ-спільнота допоможе реалізувати за найкращими зразками з мінімальним втручанням чиновників та посередників.

Ось що вже зроблено в інших країнах -
http://wiki.gis-lab.info/w/%D0%9E%D1%82%D0%BA%D1%80%D1%8B%D1%82%D1%8B%D0%B5_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B7%D0%B0_%D1%80%D1%83%D0%B1%D0%B5%D0%B6%D0%BE%D0%BC
Юристи
свідомі Депутати Верховної Ради
ІТ-команда з досвідом роботи над гео-проектами
Детальна мапа Земельних ресурсів у відкритому доступі
(влада так і не спромоглася запустити Земельний Кадастр)
у поєднання з Підземними (копалини, водосховища тощо ) Наземними (об'єкти нерухомості), Повітряний простір (це також об'єкт власності) у Єдиному Ресурсному Кадастрі.
vadym@i.ua
70
25.02.2014 00:52:56Анлізуюча-пошукова система корупціонерівСистема яка б аналізувала вартість майна держслужбовця і його родини та співвідношення до зареєстрованих надходжень, підраховування коефіцієнту в підозрі незадекларованих надходжень в 100-бальній системі.Співпраця з державними реєстрами для отримання даних про рухоме та нерухоме майно, суми на банківських рахунках та витратами. Потрібен принаймі 1 програміст та людина яка б могла підняти це в Державних органах. Нажаль можу прийняти участь тільки частково, як технічний консультант. Боротьба з корупцією Skype: roman_buchyn
http://www.linkedin.com/rbuchyn
71
25.02.2014 01:54:57Законодательный контрольИдея проста - создание специального портала для разработки, обговаривания и внесения изменений в проекты законов, зарегистрированных в ВРУ или только разрабатываемых. С помощью данного ресурса, привлекаются специалисты для:
1. Контроля законодательной деятельности ВРУ.
2. Устранение ошибок и лазеек принимаемых законов.
все желающиеПривлечение общественного внимания и создание общественного контроля за деятельностью ВРУ и разрабатываемых ею законопроектов. Разработка и изменение законодательных актов с учетом народного мнения. arpadzhi@gmail.com
72
25.02.2014 09:03:06gromstol.orgЭлектронный парламент со ступенями ответственности.Мы работаем над проектом уже 3 месяца,есть прототип: gromstol.org .Сейчас проект состоит из координатора и 1 программиста.Нам нужны:
- программисты Java ,JavaScript, Dart, HTML, HBASE, HIVE ,
- вэб-дизайнеры, mobile designers
- PowerPoint специалисты
- Project manager
- юристы
- связь хотя бы с одним из депутатов ВР
- клипмейкеры или мультипликаторы
1) Решает проблему фальсификации выборов (в настоящее время кто больше затратил средств на саморекламу,тот имеет больше шансов выиграть)
2) Создает систему отзыва избранных (возможность одного человека с доказательной базой свергнуть царя)
3) Делает депутата "доступным" для населения(сейчас депутаты неинформированны о реальной ситуации в стране,населению невозможно контактировать с ними,дозвониться и сообщить что-то важное)https://www.facebook.com/olga.devor https://www.facebook.com/romanhttps://www.facebook.com/groups/344033669072141/
gromstol.org
73
25.02.2014 11:26:29Онлайн-податкиМожливість онлайн бачити розподіл податків. Як звітність Майдана, яка була доступна в онлайні.1. Доступ до інформації податкової
2. Звітність людей, які розподіляють зібрані податки через бюджети
3. 3-5 програмістів і 1-2 місяці роботи
Я не знаю, куди ідуть мої податкиruslan.khavriuta@gmail.com
+ 38 (097) 925-07-82
Запобігання корупції, Робота з Суспільством
74
25.02.2014 12:25:39Работа для МайдановцевРазработка портала для соискателей - участников Майдана для размещения ими своих мини-анкет и компаний для размещения ими вакансий для майдановцев. Интеграция базы данных соискателей с основными порталами по трудоустройству. Возможность заполнения людьми своих анкет в КМДА на рабочих станциях в ИТ-наметі и просто через браузеры. Возможность поиска компаниями потенциальных кандидатов по их профилю - географии, навыкам, опыту работы, и т.п. Последующиее развитие портала для создания эффективной онлайн-площадки как народной службы занятости.5 рабочих станций в минимальной конфигурации для ИТ-намета в КМДА, где люди с Майдана могли бы заполнять формы онлайн, добровольцы, которые могут находиться на месте и помогать людям заполнять их данные (временно, компьютеры будут возвращены владельцам по окончании активной фазы заполнения базы соискателей).

Печать плакатов и листовок с анонсом проекта на Майдане.

Добровольцы на 1-2 марта для работы на Майдане по раздаче листовок и рассылки / анонса проекта по телеканалам и основным печатным изданиям.

Ред Булл для наших программистов - по желанию )))

Помощь в трудоустройстве людей с Майдана, состыковка профилей людей с доступными вакансиямиСергей Остапенко
(063) 125-7233
ostap@pulsarfour.com
в разработкеПолегшуємо життя, Робота з Суспільством
75
25.02.2014 12:57:39Система Прийняття РішеньСистема прийняття рішень на принципах "Прозорої Демократії" (Liquid Democracy) здатна об’єднати широкі верстви населення, які можуть просувати свої ініціативи, уточнювати і доробляти чужі шляхом обговорення а потім голосувати напряму чи через гнучке делегування голосу з відкликанням
Пілотний відкритий сервер проекту - http://garazd.org/
LUA, PostgreSQL, Node.JS, DesignСистема просування ініціатив та прийняття консенсусних рішень в великих спільнотахlqfbua@gmail.comhttps://www.fb.com/groups/liquidfeedbackusers/
https://www.fb.com/groups/liquidfeedbackua/
Голосування, Робота з Суспільством, Законотворчість, Прийняття рішень
76
25.02.2014 13:12:58Законодательная инициативаСистема подготовкі документов (можно начать с wiki) + система аутентифікации и голосования (интеграция с цифровим паспортом ?) + система тракинга и голосования для альтернативных формулировок + классификацияВозможность связи с законодателями
формирование группы участников для реализации
Возможность человеку зарегистрироивть законопроект (измененія к закону), коллективно довести его до состояния текста от идеи и оценить уровень поддержки с возможностью винесения в ВР если проект набрал достаточное к-ство голосовruslan@shevchenko.kiev.uaЗаконотворчість
77
25.02.2014 13:14:35Гражданский контрольСервис на котором любой гражданин может оставить, заявление(жалобу) на коммунальные услуги либо другие услуги которые не выполняются, либо выполняются, но не качественно.
Пример:
1. Не вывозят мусор во время из за чего получаются огромные кучи мусора. Отсутствие мусорных баков. Стихийные свалки. Загрязнение или отсутствие уборки территории.
2. Ремонт в подъездах. Отсутствие освещения. Не исправность лифта. и прочие... Детские площадки. (отсутствие или неисправность)
3. Дороги. Отсутствие либо чрезмерная испорченность дороги. Выбоины, ямы, отсутствие канализационных люков. Часто бывают ситуации когда после ремонта канализации, место где был асфальт просто закидывают землей.
4. Парковка. Или другие мелкие нарушения автолюбителей.

Сервис где возможно составить заявку или жалобу по одному из перечисленных вопросов, с описанием проблемы, и фотофактами. Возможность получать уведомление о состоянии, заявки\жалобы.
Коммунальные проблемы горожан.0631136198 Владислав
seendry - skype
Полегшуємо життя
78
25.02.2014 13:43:17"Голос народа" (название рабочее, может меняться )Это не очередная идея выборов в Интернете! Основная суть проекта - не дать местному чиновнику проигнорировать мнение людей, которым он служит.

Локальное голосование на местном уровне за незначительные изменения или улучшения. Я не буду вдаваться в технические детали проекта, но это должен быть Web сайт с достаточно технологичными модулями, которые позволят локализовать избирателей вплоть до радиуса голосования в 1 км. Так же, это должно быть безопасно.

С мнением этого сайта должны считаться местные власти, то есть, по результатам районного голосования, к примеру, за снос незаконных мафов или ларьков, которые "отравляют" жизнь людям. Если большинство людей против этого - то заключение голосование отправляется прямиком на почту чиновнику и он будет обязан на это как-то отреагировать. Так же, что бы материалы голосования с сайта могли служить доказательством в суде в деле о бездействии местной власти.

Что бы каждый чиновник понимал, что он пришел не штаны протирать в кабинете, а работать! Потому как за бездействие он лишится кресла. Пусть проблемы сразу не решить, но по крайней мере чиновник должен знать о проблеме, и как то реагировать.

Это и есть основная идея проекта.
Для старта, нужна небольшая команда IT специалистов разных профилей, а именно:

1 Лидер проекта
1 Дизайнер
1 UX архитектор
1-2 Front-End разработчика
2-3 Back-End разработчика
1-2 Js программиста
1-2 QA тестировщика

Одно место для того, что бы всем собираться и работать.

Да, и самая главная потребность проекта - это заинтересованность команды в будущем нашей страны.
Достучатся до местных или районных чиновников порой бывает очень трудно. Пример: "Скажем, если жителей какого-то двора на Оболони раздражает яма перед въездом во двор, или гараж, который построили незаконно на месте детской песочницы, то все прекрасно знают, что добиться справедливости почти невозможно". Проблема велика, в масштабах всей страны. Проблему нужно решать.Свительский Артем Евгеньевич
email: artsvit@i.ua
остальные тут - http://artsvit.com/home/contact.html
Голосування, Робота з Суспільством
79
25.02.2014 13:50:22Алло, Корупція - Номнації на "Золотий унітаз"андроїд - програмка, яка дозволяє ставити мітку на карті міста (поки думаємо про Львів, сподіваємось, що ідея приживеться і тоді можна буде поширити в інших містах) з прив"язкою до місця, де було зафіксовано акт корупції - хабар, затягування в роботі дежслужб та інше і , можливо, коротким описом який дозволить знайти корупціонера

Передбачається, що такі мітки будуть з"являтися купками і по досягненні певної щільності, такими питаннями мали б займатись компетентні органи ( за умови якщо оновлене СБУ і т.д почнуть робити свою справу), хоч це і не зовсім та процедура, якою користується судова система - тут знадобиться допомога журналістів , допомогти прокуратурам і СБУ "побачити"

Планується робити , якщо вдасться, класифікацю по категоріям ( Держслужби, освіта, медицина, міліція , ДПС, інше ),

також тижневі і місячні рейтинги "смердючих установ" - система має бути максимально прозорою,а результати легко доступними

Також планується вручення-встановлення "золотого унітазу " в місцях найгустішого процвітання корупції ( унітаз можна зробити хоч би із пінопласту і потім пофарбувати в золотий колір ) за участю журналістів і висвітленням в пресі "переможців"

Як би це мало бути : прийшовши в установу, наприклад податкову , ви не застаєте держслужбовця на робочому місці в розпал робочого дня, або вам всіляко пропонують проплатити "пришвидшення процесу ", або ви просто стали свідком такого "прискорення"

ви створюєте міточку з коментарем події і по можливості додаєте деталі, які допоможуть ідентифікувати особу корупціонера

Важливо : система має бути захищена від тролів, оскільки буде впливати на життя реальних людей , і потрібно недопустити політичних замовлень і ображених неадекватів, тому було непогано зробити розпізнання по унікалькій айдішці, щоб приміром з одного телефону можна було б зробити тільки одну мітку в межах 50 м за день
Android - девелопери ,
активісти для виготовлення і вручення "золотих унітазів"
можливість зв"язку із журналістами
Показати - "підсвітити" на онлайн карті корупцію на місцях за допомогою андроїд-програмки,наглядність корупціі, можливість оцінити візуально і привернути увагу до місць, де корупція процвітає, за результами міток передбачається привернення уваги громадськості і відкриття кримінальних проваждень, якщо можливоtanatrulez@gmail.com
http://vk.com/id122367058
https://www.facebook.com/groups/785656358128307/Запобігання корупції, Робота з Суспільством, Вузькоспеціалізована ІТ
80
25.02.2014 13:50:05Okolo.infoСправочно-информационно-рекомендательная платформа.
Находиться на стадии одно-двух недельной готовности документации и предоставления начального API и дальнейшей разработки проекта и ведения разработки.
Проект представляет собой конструктор создающий функциональные модули и инструментария, подгружаемых в зависимости от контекста запрашиваемой информации на центральный домен любо на любой внешний домен.
Планируется работа с любыми типами CMS и мобильными устройствами при написании соответствующего модулей.
В архитектуре предусмотрено развитие проекта как SAAS так и Standalong версии некоторого набора существующего и будущего функционала.
Предусмотрена система дальнейшей монетизации проекта (его некоторых функций) с целью его поддержания + оплаты труда всех участников проекта (как текущих так и будущих).
В проекте нет инвесторов. На проект тратились и тратятся только личные средства + время. Команда 3 человека (идеолог+программист+социолог).
Нужны
1) юристы (для написания пользовательского соглашения + трудовых договоров с людьми, которые будут поддерживать систему в рабочем состоянии).
2) Программисты
а) написание плагинов для браузеров;
б) написание мобильного приложения;
в) создание документации
г) тестирование Hiload
д) расширение возможности API
3) Адмистраторы Linux
для управлением серверами
4) у меня нет в наличии никакого железа для его публичной работы. Только один VPS сервер на котором все тестируется.
5) нужна поддержка Hiload специалиста.
6) дизайнеры. Создание различных тем для отображения готовых конструкций.
Свободный доступ к информация о людях (как профессионалах), товарах ,услугах, фирмах, работодателях, работниках, основанная на отзывах людей и учитывающая личностные предпочтения и черты характера человека, который запрашивает информацию.Пронин Олег
+38063-2357061
o.e.pronin@gmail.com
skype: olpronin
готовитьсяГолосування, Запобігання корупції, Персоналії, Полегшуємо життя, Робота з Суспільством, Законотворчість
81
25.02.2014 14:00:39Liquid Democracy / Liquid FeedbackЭлектронный парламент работа в котором построена на принципах прямой демократии (Liquid Democracy)Система готова. Ей нужен face lifting & promotion
Вебдизайнеры
Программисты с опытом работы на lua
Promotion
Возвращает власть народу
Позволяет структурированно принимать решения на всех уровнях власти: от уровня Украины до уровня местных советов и общественных организаций
https://www.facebook.com/gurewitschhttps://www.facebook.com/groups/liquidfeedbackuaГолосування, Робота з Суспільством, Законотворчість
82
25.02.2014 14:17:53Open budgetВнесена выше, просьба смерджить. vitos@ukr.net - не наш имейл. для связи с нами - http://facebook.com/openmaidan - тизинг-реализация бюджета на примере майданаВнесена выше, просьба смерджить. vitos@ukr.net - не наш имейл. для связи с нами - http://facebook.com/openmaidan - тизинг-реализация бюджета на примере майданаhttp://facebook.com/openmaidan -> messagehttp://facebook.com/openmaidanЗапобігання корупції
83
25.02.2014 14:46:13смс-виборикожна людина відправляє по 2-смс на певний номер в першому вказує своє фіо і икк потрапляє в базу та реєструється як громадянин готовий до виборів...друга смс номер кандедата якого підтримує. Пенсіонери та інваліди або набирають з домашніх номерів...або просять свідомих громадян з новітніх молодіжних організацій.прозорі і швидкі вибори. перепис населення.id179443647Голосування, Запобігання корупції, Полегшуємо життя
84
25.02.2014 15:46:11Построение Единного Центра сертификацииПостроение Единного для Украины Центра сертификации ключей. Изменение ранее созданого стандарта шифрование ключей ДСТУ. Принятие международного стандарта RSAСпециалисты информационной безопасности, АрхитекторыДанный проект позволит реализовать систнму электронной подписи, которая далее будет использована как в налоговой деятельности так и в банковской средеДмитрий Олейник
0967889412
Полегшуємо життя, Робота з Суспільством, Законотворчість, Вузькоспеціалізована ІТ
85
25.02.2014 15:52:45Онлайн-антирейтинг госслужащих Система простой, но легитивной онлайн-голосовалки, которая позволяет единоразово за конкретный период проголосовать за любого госслужащего, который вызывает недоверие у гражданина, возможно письменное обоснование недоверия. Если политическая личность в результате такой голосовалки набирает предельный уровень недоверия, допустим 75%, то автоматически его имя и уровень недоверия формируются в отчет и отправляются соответствующему органу на дальнейшее расследование деятельности подозреваемого госслужащего. При необходимости, личности входящие в числа жалующихся, смогут быть идентифицированы для дачи показаний и способствовать расследованию.
Гражданин Украины сможет проголосовать за любого госслужащего в любом населенном пункте с помощью терминалов в госучреждениях или онлайн.

Идея требует совершенствования в деталях.
Присутствие в органах управления госслужащих, занимающих руководящие должности, которые вызывают недоверие у граждан Украины в законных действиях.Епам систем, Бабынина ЕкатеринаГолосування, Запобігання корупції, Робота з Суспільством
86
25.02.2014 16:06:11Transparent incomes: one stop shopA one-stop-shop site, where ALL politicians / public officials are listed and their income / properties / business interests are compiled in an user friendly database.
The database must be easily search-able, filter-able.
Simple wiki like tech platform to log in all the data.
Volunteers to convert all scans of published income declarations into a simple digital form.
On ongoing basis - moderators to prevent abuse on the platform.
For a simple citizen, figuring out what each politician or public official earns in income, is a hassle. There is no one central repository of income declarations.vasile.tofan@gmail.comЗапобігання корупції, Персоналії
87
25.02.2014 16:34:30Голос НародуСистема для предварительных голосований (primeries) с авторизацией по номер мобильного через SMSПозже нужен будет краудфандинг средств на SMS, пока будем покрывать за счет компанииСистема для предварительных голосований (primeries) позволит узнать мнения активной части интернет пользователей насчет тех или иных идей/кандиаатов. Система защищена от накруток, так как используется авторизация по SMS и привязка к номеру телефонаi.portnoy@prom.ua
golosnarodu.orgГолосування
88
25.02.2014 16:35:24Тестування електорату перед голосуваннямКожен громадянин, який приймає участь у голосуванні має спочатку пройти електронний тест на знання інформації про кандидатів на виборах. Питаннями, наприклад, можуть бути:
- які основні ідеї пропонує кандидат;
- які основні проблеми збирається вирішити кандидат;
- які шляхи вирішення цих проблем він бачить, тощо.
Такі тести підійдуть і для електронного голосування і для паперових бюлетенів (просто в цьому випадку, виборчі округи потрібно забезпечити комп'ютерами; таким чиной, фізично прийшовши на виборчий округ, пройшовши тест, громадянин отримує бюлетень і тільки тоді має право голосувати).
- додаткове приміщення та біля 20-ти комп'ютерів на кожен виборчий округ - виключення фактору несвідомого голосування;
- підвищення рівня інформованості громадян.
https://www.facebook.com/lesya.taran.5
Skype lesyataran
email: lesiataran@gmail.com
Голосування
89
25.02.2014 17:14:54люстрація осіб які вчинили злочин або окремі(за своею тяжкістю)адмінправопорушенняяТакож пропоную для люстраціі та в подальшому для недопущення вчиннення злочинів та окремих адмінправопорушень, подати на розгляд майдану та діючій владі, та створення нашими розумними хлопцями окремого сайту де будуть відображатися особи та відомості про них які вчинили злочин або адмінправопорушення. Даних осіб при іх затриманні міліціею та самообороною коли іх провину доведено(фотографувати та підписувати за що дана особа була затримана). Таким чином народ Украіни буде бачити своіх"героів". Ця практика існуе в багатох краінах світу. Тоді особа яка надумае вчинити злочин чи правопорушення 100 разів подумае чи потрібно ій люстрація. Всіх хто зі мною спілкуеться, чекаю ваших відгуків та внесення пропозицій. Слава Украіні!!!Залучення співробітників (поки ще) міліціі та осіб муніципальноі дружини(самооборони, правого сектора)Запобігання вчинення злочинів та правопорушеньtumechko@gmail.com, g+(Igor Igor)Законотворчість
90
25.02.2014 17:23:26Цифровая демократияИспользование социальной сети Гугл+ как IT платформы для участия граждан Украины в принятии решений связанных с управлением районом, городом, областью и государством в целом.
Выбор Гугл+ обусловлен:
1. Необходимостью вводить достоверные данные при регистрации и возможностью двухуровневой идентификации,
2. полным отсутствуем рекламы
3. Интеграцией с другими сервисами Гугла
3.1. Диск - на основании которого можно организовывать голосования, совместно редактировать документы,
3.2. Карты на их основе можно наглядно отображать распределение, выполнение бюджета и другие показатели по районам, областям и Украине в целом. (пример реализации https://mapsengine.google.com/map/u/0/edit?mid=zf--7pMpNNR8.kgLYGfsHpaCs)
3.3. Hangout - универсальная платформа для коммуникаций, организации аудио и видеоконференций
3.4. Ютьюб
3.5. Календарь для организации мероприятий
3.6. Поиск
3.7. Имеется возможность создания любого решения из вышеперечисленных сервисов с помощью Google Apps

4. В Гугл+ можно создавать открытые и закрытые сообщества по территориальной принадлежности: районные, областные и всеукраинские в которых обсуждать вопросы актуальные в данном регионе, формировать документы и проводить голосования.
5. Имеется возможность предмодерации для вступления в сообщество (после проверки данных модератором)
6. Имеется возможность ограничивать распространение публикаций в сети и указывать их авторство.
публичное обсуждение проекта, финансирование рабочей группы.Непосредственное участие избирателей в решении вопросов связанных с управлением государством на всех уровняхЮрий Хлопко hlopko@gmail.com, google.com/+YuriyHlopkoГолосування, Робота з Суспільством
91
25.02.2014 17:56:31Выборы-онлайн На основании паспорта, используя принцип банкомата, производит любые выборы, получая чек с результатом персонального выбора с кодом доступа в систему для проверки онлайн IT-специалисты для разработки данного программного продуктаФальсификация любых выборовpistonit@mail.ruГолосування
92
25.02.2014 18:06:03Якість ремонту доріг.Різні виконавці роблять ремонт доріг з різною якістю. Деякі дороги не мають ям за 5 років, інші по 10-20 за 2-3 роки. А кошти ті ж самі. Виникає дуже багато питань до замовників - органів влади. Треба це контролювати за допомогою громадян.


У органах влади є інформація про ремонт доріг у кожної області, у кожному місті. Є договори, де зазначено, скільки коштує ремонт, тип ремонту, що до нього входить(бордюри, люки, тротуари та інше), які ділянки, у який термін, яка гарантія.
Така інформація є відкритою, публічною.
Я пропоную робити запити на отримання такої інформації, та наносити на карту полігони, які зображають ділянку, що була відремонтована. Інформація за кожною ділянкою зберігається у БД разом з такими даними:
- дата ремонту
- назва виконавця
- назва замовника
- витрачені кошти
- тип ремонту
- посилання на копію договору
- термін гарантії
- та інша "метадані"


Є проект УкрЯма. Там є повідомлення про проблеми на дорожньому покритті - ями, їх координати, наявність заяви до ГАЇ та відповідь. Дані доступні через відкрите API. Можна зробити запит та отримати відповідь - скільки у кожному місті проблем з покриттям, координати проблеми, тип та інше.
Даних не дуже багато, але можна підняти активність громадян, якщо показати, що це буде корисно. Робота сайту направлена на боротьбу з проблемами на дорожньому покритті, але ми можемо використовувати наявні дані з іншою, не менш корисною метою.

Маючи наші дані про ремонти та дані з УкрЯми, ми зможемо дізнатися, як швидко з’являються ями на тих ділянках, що було відремонтовано, наприклад, виконавцем ТОВ "ЖахДорБуд"
Якщо ми подивимось на дані про ремонт дороги по вул. Енна у місті Енськ, то побачимо, що з’явилося 10 великих ям на 3кв. км, а на дорозі, що ремонтувалася іншим виконавцем, ям всього 5. Але перша коштувала місту 2млн.грн, а друга 1.5млн(дані для прикладу).

По кожному виконавцю можна буде подивитися статистику- по якості, по кількості отриманих замовлень, та інше.

Додатково можна буде додавати дані про інтенсивність руху по кожній вулиці, що додана до бази. Це можна робити силами волонтерів.

На сайті можна зробити багато інтерактивних ілюстрацій, інфографіку, з актуальними даними, додатковий функціонал.

Маючи такі дані, ми можемо впливати на дії тих, хто вирішує, кого зробити виконавцем, якщо виконавець робить поганий ремонт або ціна не відповідає вартості.

Є можливість знайти деяке фінансування.
Менеджер проекту
Програмісти
UI-дизайнер
UNIX-адміністратор
Спеціалісти у сфері geospatial data
Волонтери для збирання та обробки даних
Аналіз якості ремонту доріг та витрачених коштів.
Різні виконавці роблять ремонт доріг з різною якістю. Деякі дороги не мають жодних ям за 5 років, інші мають по 10-20 за перші 2-3 роки. А кошти ті ж самі. Виникає дуже багато питань до замовників - органів влади, чому обирають саме цих виконавців та за такою ціною. Треба це контролювати за допомогою громадян.
to@pokazhi.org
https://www.facebook.com/groups/1395461010721350/Запобігання корупції
93
25.02.2014 18:23:43Reforming Educational AssesmentsJa pereproshuju, sho v mene nemae klaviaturu z Cyrilliceju

- Stvorennja online sustemu nezalejnogo ocinjuvanja robit, pru jakiy studet nadsulae robotu cherez elektronnu sustemu dlja perevirku, a vukladach ne bachut’ imen studentiv.
- Stvorennja sustemu podviunogo ozinnujvanja – pru jakiy vukladach kontroluetsja inshumu academickamu. Tobto vukladach perevirjae a potim uzgodjue ozinku ta opusannja(feedback) z inshumu vukladachamu.
- Povna perevirka na plagiat vsih robit !!! pochunajuchu zi studentiv pershuh kursiv, zakinchujuchu doctorstkumu robotamu. U vupadku plagiatu – vukluchennja, nezadovilna ocinka abo povtornuy kurs.

English:

We need to create an Ukrainian eportfolio system or a Personal Learning and Assessment System. We need to create a private, secure Personal Space where students can send their academic records and demonstrate their independent learning wherever it occurs. These records can be can be shared with different audiences for a range of purposes including assessment, accreditation, and application.

Plus:
- Immediate tutor access to student work in one place
- Immediate student access to feedback and grades
- A full range of assessment tools including formative and summative feedback, grading, blind and double blind marking, and validation.
- Comment banks and feedback templates for streamlining feedback
- Tutor group allocation to distribute students to tutors
- External access for moderators
- Archiving for quality control purposes
This project requires technical assistance and practical implementation. I understand that by being a lawyer I can do nothing but only suggest this idea. I hope this idea will get a reply from IT specialists, or perhaps, students who understand the value and possible future benefits of the project.

P.S. There are many similar programs used in various European Universities which could be used as an example, including Pebblepad, (https://www.pebblepad.co.uk/l/).
- Discrimination and threatening against students
- Plagiarism in Ukrainian education
- Corruption in Ukrainian Universities

Elina Kyselchuk
Elinakyselchuk@gmail.com
Полегшуємо життя, Робота з Суспільством, Вузькоспеціалізована ІТ
94
25.02.2014 18:42:51JurFAQТелефонний додаток, в якому будуть надаватись інструкції як вийти з тієї чи іншої проблеми законним способомUX-designerЮридична безграмотність, звичка вирішувати проблеми нелегальними методами Сергій Лубкін, 0664034559 sergii.lubkin@gmail.comПолегшуємо життя, Юридичні питання
95
25.02.2014 18:56:41УКР ДТПІдея проекту полягає в тому, щоб взяти математичну модель, що використовувалась поліцією міста Санта-Крус (США) для розрахунку ймовірності скоєння злочинів (http://www.predpol.com/) і використати її для передбачення ймовірності скоєння ДТП на українських дорогах. Буде створено веб сайт, що міститиме інтерактивну "теплову" мапу, з вказаними найбільш ймовірними місцями виникнення дорожньо-транспортних пригод. Веб сайт зможуть використовувати працівники ДАІ (надіємось в майбутньому реформованої) для більш ефективного патрулювання вулиць, а також прості громадяни, щоб бути профінорваними і обережнішими в "гарячих точках" на дорогах наших міст.
Інформація про схожий проект у США російською мовою: http://habrahabr.ru/post/132070/
Основна потреба в отриманні детальної статистики по ДТП на дорогах України, хоча б за останні 5 років. В ідеалі вона має включати інмормацію про конкретне місце виникнення ДТП (назва вулиці, ділянка дороги і т.д) кількість постраждалих і\або загиблих. На даний момент українскье ДАІ не надає подібної розгорнутої статисики. Також потрібні люди: веб фронт/бекенд розробники, розробники під андроїд. Взагалі будь хто, хто зацікавиться цим проектом і може допомогти у його втіленні. Кожної доби на теориторії Україні відбувається в середньому коло 477 дорожно-транспортних пригод в яких гине до 10 чоловік. Українське ДАІ не надає статистику по ДТП у доступному і зручному для аналізу вигляді, так як це робить, хоча б Російське ГИБДД http://www.gibdd.ru/stat/charts/ Моніторинг і аналіз даних по ДТП міг би допомогти ефективніше запобігати смертності на дорогах від якої на рік країна втрачає до 15 тис. громадян. miha.000@gmail.comПолегшуємо життя
96
25.02.2014 19:15:19Эл. отчётность бюджетных ведомствЭлектронная отчётность бюджетных ведомств и коммиссий. Обязательный ежеквартальный отчёт всех ведомств о потраченных деньгах вплоть до закупки карандашей: у кого купили, сколько, зачем.
Проект включает в себя разработку закона о госзакупках и лоббирование его в парламенте.
PR специалистыНецелевые траты бюджетных ведомствua.tbird@gmail.com
#opengovua@freenode
https://www.facebook.com/groups/opengovua/Запобігання корупції, Законотворчість
97
25.02.2014 19:16:43Пряма демократіяПора действительно поменять систему власти, а не лица в системе!!!! Если в нашей стране постоянно, что то не так с президентом и депутатами ВР, стоит существенно пересмотреть эти институты!

Как первый шаг предлагаю к обсуждению очень простую веССч:

Предпосылки:
- Майдан доказал (в очередной исторический период) эффективность такого образования как сотня (100 совершеннолетних дееспособных людей), в рамках такой численности нормально налаживается диалог и координация действий, особенно если все знают кто где живет и как кого найти и теоретически пересекаются утром и вечером во дворе многоквартирного дома или центре села.
- Существует очен успешное государство в центре Европи с длительной историей прямой демократии.

Диспозиция: По тереториальному принципу (регистрацию по месту жительства никто не отменял, объеденения самообороны дворов, районов и сел доказали эффективность) люди могут объединится в сотни (от 75 до 150 человек меньше объединяется с соседней больше делится пополам, здесь и далее все количества условны).
В таких сотнях организуется голосование законов с простым решением За или Против, кто не явился тот воздержался (самоустранился) от принятия решения.
Один из сотни (меняется каждый год, определяется путем средне-статистического вычисления дат рождения, повторно не командируем) прикомандировывается в "сотню сотен" для передачи (ПЕРЕДАЧИ, а не голосования от имени) решения принятого сотней голосованием и передачи своей сотни проектов документов (100Х100= 10 000).
"Сотня сотен" прикомандировывает в сотню тысяч (10 000Х100=1 000 000) своего (меняется каждый год, определяется путем средне-статистического вычисления дат рождения, повторно не командируем) для передачи решения своей "сотни тысяч" полученного статистиков голосов сотен и передачи своей сотни проектов документов.
Сотня миллионов это "верховный совет" подсчитывающий итого из 45 за и против (1 000 000Х45=45 000 000) прикомандированных (меняется каждый год, определяется путем средне-статистического вычисления дат рождения, повторно не командируем).

Проекты обсуждаются публично 90-180 дней поправки выносятся на голосование если получили поддержку сотни тысяч, законодательная инициатива у каждой сотни, а в рамках сотни у каждого, для всенародного голосования должна быть поддержана "сотней тысяч".

Прикомандированный считается призванным на государственную службу (армия без оружия, с проживанием на дому) с сохранением средней з/п и командировочными (бывает раз в жизни 1 год).

Итог: Таким образом обеспечивается простое и эффективное всенародное поименное голосование без всяких дорогостоящих референдумов результаты публичны проверить может каждый!

P.S.
Законы максимально упростить!
Закон должен быть понятен для каждого человека с высшим образованием и пригоден к разъяснению таким человеком, человеку без всякого образования, только тогда он будет безусловно выполнятся и применение санкций за невыполнение будет безусловным. Закон принимается только со всей базой обеспечивающей его действие, что исключает возможность на уровне подзаконных актов манипуляций с сутью и буквой закона.
Законодательство станет стабильней так как не будет глупых заказных законов типа наклеить свето-отражающие полоски на машины. Кроме того 450 бездельников не будут иметь необходимости изображать бурную деятельность дабы никто не сомневался, что они жизненно необходимы.

Одновременно решается вопрос и местной власти просто уровень подведения итогов заканчивается ниже.
Наконец то соседи познакомятся и если, что не так, все знают как кого найти (к примеру для наклейки свето-отражающей полоски на.... умника), а не разыскивать Витю, Юлю, Клаву, Петю которые натворят делов, а потом вообще на каком континенте не известно!!!!
Если все это запустить при поддержке именных электронных почт и голосования, через открытые ключи, проект существенно упростится.
Добра воля.
Прийняття відповідних змін до Конституції.
Забезпечує пряму демократію. Вирішує проблему законодавчої влади всіх рівнів.https://www.facebook.com/kon.nik.5
Kon Nik
Голосування, Запобігання корупції, Полегшуємо життя, Робота з Суспільством, Законотворчість
98
25.02.2014 19:19:27Единая платформа госзакупокАналог http://www.zakupki.gov.ru/epz/main/public/home.html
Создание аналога закона 94 ФЗ действующего в Российской Федерации
PR специалистыКоррупция при тендерных закупках, нецелевые закупкиua.tbird@gmail.com
#opengovua@freenode
https://www.facebook.com/groups/opengovua/Запобігання корупції, Законотворчість
99
25.02.2014 19:29:25КатапультаЦели и задачи проекта «Катапульта»:
- Оказать помощь гражданам Украины в борьбе за свои гражданские и социальные права законными способами.
- Создать площадку для активных граждан для обмена опытом борьбы за свои гражданские и социальные права.
- Бороться с коррупцией, путем огласки действиям коррупционеров всех мастей и уровней.
- Создать платформу для общения по социальным, экономическим и политическим вопросам, и для улучшения отношений в обществе (коль власть это сделать не в состоянии).
- Создать реестр недобросовестных политиков, чиновников, работодателей, продавцов и постащиков, с целью их дальнейшей изоляции в украинском социуме.

Адрес проекта: http://kata.im
Проект почти готов. Необходима помощь в продвижении.
Нужны PHP/MySQL программисты для доработки.
Нужны HTML-верстальщики для внедрения нового дизайна
Решаем вместе социальные и бытовые проблемы (ЖКХ, суды, ГАИ, коррупция, товары, услуги, семейные и трудовы проблемы).hoster999@gmail.comhttps://www.facebook.com/katapulta.inГолосування, Запобігання корупції, Персоналії, Полегшуємо життя, Робота з Суспільством, Юридична допомога
100
25.02.2014 20:10:48База данних поранених, які потребують допомоги та лікування.Зараз є багато поранених в больницях, з вогнепалами, опіками, інш.
Терміново потрібна єдина база данних зі всіми, кто потребує лікування, вивезення зарубіж, фінансування тощо. Потрібно зібрати усіх волонтерів та інформацію разом, так як зараз повний безлад. Люди, які збирають кошти або мають змогу вивезти людей на лікування закордон не знають до кого звертатися і де шукати самих людей. Інформація в соцмережа не структурована та не перевірена.
Ідеї як це реалізувати
Программісти
Збір в одній бази данних о поранених учасниках Майдану та волонтерами, які займаються координацією їх лікування. Для повищення ефективності зібраних коштів та координаціі людей, які могут запропонувати потрібну допомогу.Сергій Борисенко
0935746257
skype: sergii.borysenko
e-mail: chapaev18@gmail.com
Полегшуємо життя
Loading...
 
 
 
Форма відповідей
 
 
Main menu