Zapisy na postaci GG DH16
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFG
1
PłećGrupaMBTIArchetypOpisRezerwacja dlaLista rezerwowa
2
MężczyznaZakonESTJwykonawca, nadzorcaJesteś bardzo konsekwentny. Jeśli się czegoś podejmiesz, doprowadzisz sprawę do końca. Gdyby ktoś chciał ci przeszkodzić, nie zawahasz się okazać się okazać swojego gniewu. Uważasz, że masz silny charakter, twoja niezłomność napawa cię dumą i wzbudza szacunek i podziw u innych. Nie przeszkadza ci, gdy jest on okazywany w bardziej wymierny sposób. Szczególnie przy dobrym trunku i późną nocą... Pragniesz wyzwań i wprost uwielbiasz napotykać trudności, które możesz przezwyciężać. Teraz masz niesamowitą możliwość pracować nad kreowaniem nowego miejsca. To szansa by zyskać uznanie za trud i pracę, jaką będziesz wkładał w budowanie nowej osady.Eryk Małecki
3
MężczyznaZakonISTPwirtuoz, rzemieślnik, crafterAngażujesz się w każdy projekt i cieszy cię, gdy inni również interesują się twoją pracą. Zawsze możesz wszystko rozłożyć na części, złożyć, zobaczyć jak działa. Potrafisz słuchać, dzięki opiniom i uwagom wymienianym z innymi, potrafisz spojrzeć na problem w nowy innowacyjny sposób. Dzięki temu wiesz, że to co robisz jest wartościowe… Bardzo wartościowe. Nie sprzedajesz tanio swoich umiejętności, ale też nie ma czegoś, czego nie mógłbyś sprzedać. Czy postępujesz niemoralnie? Cóż... Jeśli ktoś jest naiwny i da się wywieść w pole, może winić tylko siebie. Jeśli to spotka niewiernego, tym większa jest twoja satysfakcja. Nie tolerujesz innowierców i wszystkich odmieńców. Ich czas się skończył, czyż nie?
4
MężczyznaZakonINTPstrateg, mentat, logikRaduje cię to, co robisz. Jeśli uda ci się znaleźć rozwiązanie problemu, sukces jest wystarczającą nagrodą za twój trud. Lubujesz się w wzorcach i porządku. Dlatego doskonale odnajdujesz się w życiu rządzonym przez zakonną dyscyplinę. Teraz masz możliwość wykorzystać swój talent przy tworzeniu nowej osady. Potrafisz zaplanować wszystko tak, aby ludziom żyło się lepiej. To, co tu stworzycie, przetrwa i będzie pomnikiem wspólnych osiągnięć. Dlatego tak ważne jest, aby to nowe miejsce zostało pobłogosławione przez Wieczny Ogień i rozwijało się ku jego chwale. Jego potęga musi wypalić wszystkie ślady jakie pozostały tu po innowiercach. To samo tyczy się osadników. Święty Ogień musi zapłonąć w ich sercach.
5
UniseksOsadnikISTJlogistyk, inspektorW twoim otoczeniu ostatnio jest wiele osób wierzących, szczególnie wielu wyznawców Wiecznego Ognia. Ty sam wolisz samowystarczalność, lubisz polegać na własnych siłach i umiejętnościach, dlatego nie rozumiesz takiego podporządkowania wobec wymyślonej przez kogoś idei. To zmartwienie nie daje ci spokojnie spać w nocy, więc musisz coś z tym zrobić. Chcesz jakoś pomóc tym ludziom, umożliwić im spojrzeć na to zagadnienie w bardziej logiczny sposób. Chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje umiejętności dla dobra wyprawy i waszej misji. Jeśli wszystko zostanie dobrze zaplanowane, nowa społeczność będzie sprawnie funkcjonować, zupełnie jak doskonały żywy organizm. Tylko jak otworzyć im wszystkim oczy?
6
UniseksOsadnikISTJlogistyk, inspektorZawsze starasz się postępować słusznie i nie czynić nikomu krzywdy. Dotrzymujesz danego słowa i rzetelnie wypełniasz swoje obowiązki. Dzięki poszanowaniu dla zasad i tradycji, potrafisz odnaleźć się nawet w najtrudniejszej sytuacji. Nie musisz tracić czasu na zbędne rozważania, czasochłonne dyskusje nad jakimś zagadnieniem. Jest tylko jeden problem, z którym nie potrafisz poradzić sobie w racjonalny sposób… kontakty damsko-męskie. Czasem to trafia cię niespodziewanie jak grom z jasnego nieba. To uczucie jest tak przytłaczające i obezwładniające, że nie potrafisz się na niczym skupić. Jedynie potrzeba zdobywania nowej wiedzy może być od tego silniejsza. Zawsze chcesz się czegoś nauczyć, nie ważne komu i czym zapłacisz.
7
UniseksOsadnikISTJlogistyk, inspektorMówisz to co myślisz i nie obchodzi cię co inni o tym myślą. Jeśli ktoś nie potrafi spojrzeć prawdzie w oczy, to jesteś gotów mu je otworzyć. Zawsze należy skupiać się na faktach, a nie tracić czas na rozwodzenie się na temat uczuć, przemyśleń czy poglądów religijnych. Jeśli ktoś ma przez to przestać przez to akceptować twoje towarzystwo, masz dla nich w zamian tylko pogardę. Czasem wydaje ci się, że brak w twoim otoczeniu, kogoś, kto potrafi sprawnie i stanowczo postępować. Taki ktoś potrafiłby zorganizować każdą grupę i wyegzekwować posłuszeństwo. W dobrze działającej społeczności można efektywnie wykorzystać wiedzę i doświadczenie wszystkich jej członków. Pracując w takich warunkach nareszcie nadarzyłaby ci się okazja by sprawdzać różne opcje, metodą prób i błędów znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dla całej ludzkości, oczywiście.Gniewko
8
UniseksOsadnikISTJlogistyk, inspektorCenisz tradycję, ale nie zasady, które mogą cię ograniczać. Potrzebujesz niezależności i musisz samodzielnie o sobie decydować. Tylko tak w pełni możesz skupić się na jakimś zagadnieniu, nie zaburzając jego obrazu przez pryzmat czyjejś woli i błędnej opinii. Nie uważasz się za kogoś cynicznego, ale po prostu nie wierzysz w coś takiego jak altruizm. Ludzie zawsze oczekują czegoś w zamian, nawet jeśli miałoby być to tylko uznanie i wdzięczność za ich dobroć. Zawsze jest jakaś wymiana, otrzymuje się coś za coś. Poza tym nic nie jest pewne. No może śmierć i podatki.
Kiedy dopada cię chandra wywołana marnym stanem świata, wyobrażasz sobie jak wiele rzeczy jest jeszcze do zbadania, przeanalizowania. Wokół tyle jest tajemnic. Kto ma je rozwiązać, jeśli nie ludzie jak ty?
9
UniseksOsadnikISTJlogistyk, inspektorCierpliwie pracujesz nad każdym powierzonym ci zadaniem. Nie szkoda ci ani czasu ani sił, przydałoby się tylko więcej niezależności. Wykonujesz tylko rozkazy, podczas, gdy wolisz podejmować decyzje. Jesteś sumienny/a i pracowity/a, ale ciężko ci przedstawić swój punkt widzenia “tym wyżej”. Czujesz frustrację, gdy w trakcie omawiania problemu, nie masz wpływu na uzgadniane plany i strategię. Czasem wydaje ci się, że musisz dokonać czegoś znaczącego, aby wreszcie zasłużyć na szacunek i uznanie. Może warto śmielej forsowałbyś własne pomysły i w ten sposób wyróżnić się spośród innych?
10
UniseksOsadnikISTJlogistyk, inspektorW życiu nie ma niczego pewnego. Przed wyciągnięciem wniosków należy wszystko sprawdzić i należy to czynić dokładnie i precyzyjnie. Można by ci zarzucić wścibstwo, ale ty po prostu jesteś bardzo stanowczy/a i pedantyczny/a w szukaniu odpowiedzi. Nie obawiasz się konsekwencji swoich działań, najważniejsze są rezultaty. Choć jesteś typem samotnika, czasem chętnie udajesz się do karczmy na partyjkę kości lub innej gry. Losowość i nieprzewidywalność tych rozrywek nie przestaje cię zadziwiać. Te lekkie rozrywki pozwalają ci się odprężyć. Znajdujesz nawet sporo przyjemności w rozmowach z innymi gośćmi takich lokali. Im podlejsza klientela, tym lepiej. Tym większa motywacja, by wrócić do własnego świata i swoich zajęć.
11
UniseksOsadnikESTJwykonawca, nadzorcaNie musisz być bogaty, ale uważasz, że każdy powinien zapracować na mienie wystarczające, aby zapewnić sobie dostanie i dobre życie. Jesteś towarzyski i lubisz dobrą zabawę. Szczególnie cieszysz się, gdy coś przyjemnego angażuje ludzi wokół ciebie. Takie beztroskie chwile pomagają choć na chwilę zapomnieć o troskach i zmartwieniach. Później łatwiej podjąć pracę nad rozwiązaniem nawet bardzo złożonego problemu. Nie potrafisz zaakceptować ludzi leniwych. Każdy powinien poświęcić możliwie jak najwięcej czasu na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, a przez to pracować nad poprawą swojej sytuacji bytowej. Dzięki ciężkiej pracy można zaskarbić sobie szacunek. Natomiast ci, którzy jej unikają, wzbudzają twoją niechęć i odrazę.
12
UniseksOsadnikESFJdoradca, dostawca, zaopatrzeniowiecKierujesz się swoim wewnętrznym kompasem moralnym. Zgodnie z jego wskazówkami nie zrobisz niczego co mogłoby być dla ciebie niekorzystne. Przyciąga cię władza i ludzie ją sprawujący. Niesamowicie na ciebie działają! Pragniesz być blisko kogoś takiego i potrafisz zrobić bardzo wiele, żeby to osiągnąć. Chętnie nawiązujesz nowe znajomości. Gdy ktoś stanie się ci bliski, wkładasz dużo energii w podtrzymywanie i rozwój łączącej was więzi. Jeśli dasz coś z ciebie, możesz liczyć, że sam coś otrzymasz. Dlatego warto się dzielić z innymi tym co się ma, zarówno rzeczami materialnymi jak i myślami, emocjami i uczuciami. To właśnie esencja życia, czyż nie?
13
UniseksOsadnikESFJdoradca, dostawca, zaopatrzeniowiecUwielbiasz każdy rodzaj dobrej zabawy, wszystko co może sprawić ci rozkosz. Nie masz żadnych oporów by spróbować czegoś nowego. Szkoda ci tracić czasu na codzienne, nudne obowiązki. Skupiasz się na drobnych i dużych przyjemnościach. Jeśli ktoś ci towarzyszy w tych chwilach radości, tym lepiej. Cieszy cię, gdy możesz uszczęśliwić innych. Szczerze podziwiasz ludzi zaradnych, podoba ci się jak potrafią poradzić sobie w różnych sytuacjach. Chciałbyś być blisko kogoś takiego, żeby móc korzystać z jego/jej doświadczenia. Chętnie sprawdzisz nowe możliwości i zmierzysz się z nieznanym. Chętnie mówisz o swoich przemyśleniach, uczuciach, o tym czego doświadczyłeś. Lubisz szczerość, ale nigdy nie jesteś niedelikatny/a.Tomasz OlejnikMaciej Szkudlarek
14
UniseksOsadnikESFJdoradca, dostawca, zaopatrzeniowiecDobrze wychodzi ci planowanie i organizowanie różnych wydarzeń. To twoja pasja, która potrafi pochłonąć cię bez reszty. Nigdy nie jest ci szkoda czasu i wysiłku, jeśli możesz tym uszczęśliwić innych. Mile łechce twoją dumę, gdy jesteś podziwiany i chwalony za swoje osiągnięcia i umiejętności. Jednak największą satysfakcję daje ci świadomość, że kogoś uszczęśliwiłeś/aś. Z drugiej strony bardzo cierpisz, gdy twoje wysiłki nie zostają docenione, a projekt nie wzbudza ciekawości, nie przyciąga uwagi. Od tego gorsze jest tylko obojętna uprzejmość okazana bardziej z litości niż z prawdziwego zainteresowania. Wtedy jeszcze bardziej chcesz udowodnić wszystkim, że to co wymyśliłeś/aś, jest lepsze niż im się wydaje.
15
UniseksOsadnikESFJdoradca, dostawca, zaopatrzeniowiecTwardo stąpasz po ziemi, życie nauczyło cię zaradności. Szanujesz tradycję i nie rozumiesz ludzi, którzy ciągle chcą wszystko zmieniać. Z nich najgorsi są ci wszyscy, którzy parają się magią. Oni zmieniają rzeczy w nienaturalny sposób. To nieustanne grzebanie przy tym co jest już sprawdzone, może wszystko tylko popsuć. Z drugiej strony chętnie sprawdzasz to co nowe. Badasz potencjalne zagrożenia i szukasz sposobu, żeby ich uniknąć. Jeśli może to przynieść korzyści tobie i twoim bliskim, jesteś gotów nawet na pewne ryzyko. W ograniczonym zakresie, oczywiście. Nigdy nie narazisz na niebezpieczeństwo swoich bliskich.Maciej Konrad Szkudlarek
16
UniseksOsadnikESFJdoradca, dostawca, zaopatrzeniowiecUwielbiasz być w centrum uwagi. Starasz się zawsze mieć komplet informacji wszystkim, co dzieje się wokół ciebie. Później tą wiedzą odpowiednio dysponujesz. Upajasz się podziwem i zainteresowaniem z jakim cię słuchają. Żeby twoje towarzystwo było zawsze mile widziane, starasz się mieć coś interesującego do powiedzenia, choćby miała to być tylko plotka. Świetnie odnajdujesz się w uporządkowanych i zharmonizowanych układach. Kiedy wiesz jakie jest twoje miejsce w grupie, jest ci łatwiej skupić się na sprawach praktycznych i użytecznych. Przepełnia cię radość i satysfakcja, gdy twoje działania eskalują, gdy twoje kamyczki uruchamiają lawiny.
17
UniseksOsadnikENFPdziałacz, czempionChcesz by zawsze byli wokół ciebie jacyś ludzie, z którymi możesz się dzielić swoimi opiniami i pomysłami. Przepełnia cię uczucie czystego szczęścia, gdy możesz po prostu być z innymi ludźmi i ich poznawać. Chcesz żyć pełnią życia i doznawać wszystkiego co ma ono do zaoferowania. Jeszcze więcej przyjemności ci to sprawia, gdy są przy tobie ludzie ci drodzy. Pragniesz zdobywać nową wiedzę, nowe umiejętności, rozwijać te, które już masz. Aby móc się ciągle uczyć, nie możesz nigdzie zagrzać miejsca na stałe. Jeśli gdzieś zapuścisz korzenie i się za bardzo przywiążesz, wpadniesz w pułapkę zobowiązań. Nie możesz przecież pozwolić, aby coś lub ktoś cię ograniczał! W ten sposób niczego się nie osiągnie.Paweł Jurgiel
18
KobietaOsadnikESTJwykonawca, nadzorcaJeśli coś się zepsuło, można to naprawić, uporządkować, odbudować. Jeśli nie, to należy to stworzyć na nowo, jeszcze lepszym niż było przedtem. Otaczających cię ludzi zawsze starasz się przekonać, że dzięki uczciwej pracy można zaprowadzić ład i porządek w każdym miejscu. Interesują cię fakty i konkretne potrzeby. Zazwyczaj wiesz jakie kroki należy podjąć, aby osiągnąć cel i żadne wyzwanie cię nie przeraża. Nic ani nikt nie jest w stanie ci przeszkodzić, gdy do czegoś dążysz. Jeśli ktoś by próbował, to marny jego los. Nie uznajesz ani nie szanujesz osób leniwych i niekompetentnych. Tym bardziej nie możesz ścierpieć, gdy tacy ludzie podważają autorytet władzy.
19
KobietaOsadnikESTPprzedsiębiorca, inspirator, awanturnikCechuje cię zaradność, masz inicjatywę odwagę i talent do interesów, a dzięki temu małą górkę pieniędzy. Wiele posiadasz i dzięki temu, jeśli czegoś zapragniesz, prędzej czy później będziesz to mieć. W końcu wszystko ma swoją cenę. Działasz szybko, zdecydowanie i uwielbiasz rywalizację. Jeśli ktoś nie potrafi dotrzymać ci kroku, nie jest wart, aby cieszyć się wspólnym sukcesem. Masz jednak słabość do rodziny i przyjaciół. Jeśli twoi bliscy są w potrzebie, nie ma rzeczy, której dla nich nie zrobisz. Zarówno twoja zamożność jak i dobre serce, sprawiają, że jesteś kobietą powszechnie szanowaną. Napawa cię to dumą, dlatego bardzo dbasz o swoje dobre imię.Maciej SzkudlarekJoanna Janik
20
UniseksInnyENFJprotagonista, przywódcaNie obawiasz się przeciwności, bo wiara jest w tobie silna. Wiesz, że Melitele pokieruje twoimi działaniami i będą one słuszne. Masz zadatki na przewodnika i chcesz, aby inni również to dostrzegli. Własnym przykładem starasz się zachęcić ludzi do współpracy dla dobra ogółu i chwały bogini. Chcesz zapracować na szacunek i akceptację otaczających cię ludzi. Nie potrafisz i nie chcesz uznać tych, którzy chcą nad tobą dominować. Nie zamierzasz od nikogo przyjmować rozkazów i podporządkowywać się czyjejś woli. Jeśli znajdziesz się w tak niegodnej sytuacji, zrobisz wszystko, żeby trwała jak najkrócej. Bogini ci przebaczy.Maciek Wróbel
21
MężczyznaInnyESFJdoradca, dostawca, zaopatrzeniowiecJeśli wiesz czego potrzeba innym, chętnie pomożesz im to zdobyć. W zamian oczekujesz tylko uznania dla siebie i swoich działań. No i oczywiście ważne są też pieniądze. Jeśli nie będziesz ich mieć, to dużo czasu będziesz tracić na martwienie się o zaspokojenie podstawowych potrzeb. Dlatego chcesz posiadać ich dużo. Najchętniej - bardzo dużo. Jesteś spostrzegawczy i szybko dostrzegasz, to co trzeba w danej sytuacji zrobić. Dzięki temu wiesz jak przywrócić równowagę i pomóc odzyskać spokój. Kiedy ludzie są zrelaksowani i czują się komfortowo, mają czas, aby zatroszczyć się o swój rozwój wewnętrzny. A ty bardzo chcesz się rozwijać. Jesteś ciekawy świata i chciałbyś dowiedzieć się o nim jak najwięcej.
Loading...