ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
6
ПРАЙС-ЛИСТ
7
МЕДИЧНІ МЕБЛІ ВІД ВИРОБНИКА
8
№ п/пВізуалізаціяНазва виробуГабаритні розміри, ммМожливість дод.комплектации/зміна габаритних розмірівОпис виробуРекомендована роздрібна ціна, грн
9
ШиринаГлибинаВисота
10
1
Шафа палатна4755502000+/+Шафа палатна одностулкова - це універсальна шафа, призначена для зберігання повсякденного та медичного одягу. Шафа може встановлюватися окремо, у лікарському кабінеті, використовуватись для облаштування лікарняних палат, ординаторських та інших медичних кабінетів.
Корпус та фасади одностулкової шафи виконані з ламінованої ДСП, що добре переносить обробку дезінфекційними засобами. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Кромка з полівінілхлориду має товщину 2 мм. Шафа укомплектована 2 полицями для зручного зберігання головних уборів, парасольок, сумок та взуття та штангою для акуратного розвішування одягу на плічках. За бажанням клієнта можлива доукомплектація замком із набором ключів.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів.
6 300
11
2
Шафа для одягу9005502000Шафа медична двостулкова - це універсальна шафа, призначена для зберігання повсякденного та медичного одягу. Шафа може встановлюватися окремо, у лікарському кабінеті, використовуватись для облаштування лікарняних палат, ординаторських та інших медичних кабінетів.
Корпус та фасади шафи виконані з ламінованого ДСП, що добре переносить обробку дезінфекційними засобами. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Кромка з полівінілхлориду має товщину 2 мм. Шафа укомплектована 2 полицями для зручного зберігання головних уборів, парасольок, сумок та взуття та штангою для акуратного розвішування одягу на плічках.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів.
7 800
12
3
Шафа одностулкова медична ШО-Д-14754001800+/+Одностулкова медична універсальна шафа, виконана в стильному, гармонійному дизайні. Шафа ідеальна для облаштування кабінету лікаря, ординаторської та інших медичних кабінетів.
Конструкція передбачає функціональне розподілення цього предмета меблів на дві частини. Має двоє дверцят - за верхньою розташовані три полиці, за нижньою - дві полиці збільшеної місткості.
Габаритні розміри підібрано для максимально комфортного зберігання предметів медичного призначення різних препаратів, приладів, документів. При цьому шафа не займатиме зайвого простору в кабінеті. Нижня та верхня секція шафи оснащена глухими дверима для захисту вмісту від впливу світла та проникнення пилу. Шафа має чудовий мінімалістичний дизайн, що дозволяє використовувати його у будь-якому інтер'єрі.
Корпус та фасади одностулкової шафи виконані з ламінованої ДСП. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Край фасаду з полівінілхлориду має товщину 2 міліметри. Колір фасаду та корпусу підбирається за бажанням клієнта. Також можлива додаткова комплектація замком із набором ключів.
6 500
13
4
Шафа одностулкова медична ШО-Д-24754001800+/+Медична одностулкова шафа з прозорими скляними дверцятами у верхній секції відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого медичного кабінету. Стильний сучасний дизайн, високоякісні матеріали та європейський підхід до збирання роблять цю модель однією з найпопулярніших на ринку медичних меблів. Корпус та фасади шафи виконані з ламінованого вологостійкого ДСП, що добре переносить обробку дезінфекційними засобами. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Край фасаду з полівінілхлориду має товщину 2 міліметри.

Верхня секція шафи оснащена трьома полицями та скляними дверцятами, що допомагає швидко зорієнтуватися у вмісті завдяки тому, що двері зі скла добре пропускають світло. Нижня секція з двома полицями оснащена глухими дверцятами для захисту від впливу світла і проникнення пилу. Полиці дозволяють зручно розмістити лікарські препарати, файли з документами, а також інструменти та інше медичне приладдя, при цьому гігієнічне покриття забезпечить належні умови для їх зберігання.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива додаткова комплектація замком із набором ключів.
8 620
14
5
Шафа одностулкова медична ШО-Д-34754001800+/+Медична одностулкова шафа з прозорими дверцятами відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого медичного кабінету. Стильний сучасний дизайн, високоякісні матеріали роблять цю модель однією з найпопулярніших на ринку медичних меблів. Корпус шафи виконаний з ламінованого ДСП, що добре переносить обробку дезинфекційними засобами. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Дверцята шафи, виконані з прозорого скла в алюмінієвому профілі, дозволить медпрацівнику легко вивчити вміст і швидко зорієнтуватися при пошуку потрібного предмета.
Шафа оснащена п'ятьма полицями, які дозволяють зручно розмістити будь-яке медичне приладдя: лікарські препарати, файли з документами, а також інструменти. При цьому гігієнічне покриття забезпечить належні умови для їх зберігання.
Колір корпусу вибирається за бажанням клієнта, що дозволяє вписати шафу в корпоративний стиль медустанови. Також можлива додаткова комплектація замком із набором ключів.
9 200
15
6
Шафа одностулкова медична ШО-П-15004001800Медична одностулкова шафа з прозорими дверцятами у верхній секції відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого медичного кабінету. Стильний сучасний дизайн, високоякісні матеріали та європейський підхід до збирання роблять цю модель однією з найпопулярніших на ринку медичних меблів. Корпус та фасади шафи виконані з ламінованого вологостійкого ДСП, що добре переносить обробку дезінфекційними засобами. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Кромка всіх фасадів та робочих поверхонь має товщину 2 міліметри.

Верхня секція шафи оснащена трьома полицями та скляними дверцятами, що допомагає швидко зорієнтуватися у вмісті завдяки тому, що двері зі скла добре пропускають світло. Нижня секція оснащена зручними висувними ящиками, які дозволяють зберігати дрібногабаритне медичне приладдя. Глухі ящики із ДСП є захистом вмісту від впливу світла та проникнення пилу. Полиці дозволяють зручно розмістити лікарські препарати, файли з документами, а також інструменти та інше медичне приладдя, при цьому гігієнічне покриття забезпечить належні умови для їх зберігання.
10 400
16
7
Шафа двостулкова медична ШД-Д-19004001800+/+Двостулкова медична універсальна шафа, виконана в стильному, гармонійному дизайні. Шафа ідеальна для облаштування кабінету лікаря, ординаторської та інших медичних кабінетів. Конструкція передбачає функціональне розподілення цього предмета меблів на дві частини. Має чотири дверцята, у верхній частині розташовані три полиці, у нижній — дві полиці збільшеної місткості. Габаритні розміри підібрано для максимально комфортного зберігання предметів медичного призначення різних препаратів, приладів, документів. Шафа досить містка, при цьому не займатиме зайвого простору в кабінеті. Нижня та верхня секція шафи оснащена глухими дверима для захисту вмісту від впливу світла та проникнення пилу.
Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Край фасаду з полівінілхлориду має товщину 2 міліметри. Колір фасаду та корпусу підбирається за бажанням клієнта. Також можлива додаткова комплектація замком із набором ключів.
9 390
17
8
Шафа двостулкова медична ШД-Д-29004001800+/+Медична двостулкова шафа з прозорими дверцятами у верхній секції відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого медичного кабінету. Стильний сучасний дизайн, високоякісні матеріали та європейський підхід до збирання роблять цю модель однією з найпопулярніших на ринку медичних меблів. Корпус та фасади шафи виконані з ламінованого ДСП, що добре переносить обробку дезінфекційними засобами. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Кромка з полівінілхлориду має товщину 2 мм.

Верхня секція шафи оснащена трьома полицями та скляними дверцятами, що допомагає швидко зорієнтуватися у вмісті завдяки тому, що двері зі скла добре пропускають світло. Нижня секція з двома полицями оснащена глухими дверцятами для захисту від впливу світла і проникнення пилу. Полиці дозволяють зручно розмістити лікарські препарати, файли з документами, а також інструменти та інше медичне приладдя, при цьому гігієнічне покриття забезпечить належні умови для їх зберігання.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива додаткова комплектація замком із набором ключів.
10 100
18
9
Шафа двостулкова медична ШД-П-29004001800Медична двостулкова шафа з прозорими дверцятами у верхній секції відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого медичного кабінету. Стильний сучасний дизайн, високоякісні матеріали та європейський підхід до збирання роблять цю модель однією з найпопулярніших на ринку медичних меблів. Корпус та фасади шафи виконані з ламінованого ДСП, що добре переносить обробку дезінфекційними засобами. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Кромка з полівінілхлориду має товщину 2 мм.
Верхня секція шафи оснащена трьома полицями та скляними дверцятами, що допомагає швидко зорієнтуватися у вмісті завдяки тому, що двері зі скла добре пропускають світло. Нижня секція оснащена з одного боку дверцятами з полицею, з іншого боку зручними висувними ящиками, які дозволяють зберігати дрібногабаритне медичне приладдя. Глухі дверцята з ДСП є захистом вмісту від впливу світла та проникнення пилу. Полиці дозволяють зручно розмістити лікарські препарати, файли з документами, а також інструменти та інше медичне приладдя, при цьому гігієнічне покриття забезпечить належні умови для їх зберігання.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива додаткова комплектація замком із набором ключів.
14 835
19
10
Шафа двостулкова медична ШД-Д-39004001800+/+Медична двостулкова шафа з прозорими дверцятами відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого медичного кабінету. Стильний сучасний дизайн, високоякісні матеріали роблять цю модель однією з найпопулярніших на ринку медичних меблів. Корпус шафи виконаний з ламінованого ДСП, що добре переносить обробку дезинфекційними засобами. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Дверцята шафи, виконані з прозорого скла в алюмінієвому профілі, дозволять медпрацівнику легко вивчити вміст і швидко зорієнтуватися при пошуку потрібного предмета.
Шафа оснащена п'ятьма полицями, які дозволяють зручно розмістити будь-яке медичне приладдя: лікарські препарати, файли з документами, витратні матеріали та різні інструменти. При цьому гігієнічне покриття забезпечить належні умови для їх зберігання.
Колір корпусу вибирається за бажанням клієнта, що дозволяє вписати шафу в корпоративний стиль медустанови. Також можлива додаткова комплектація замком із набором ключів.
13 100
20
11
Шафа для білизни9004001800+/+Двостулкова медична шафа для білизни, виконана в стильному, гармонійному дизайні. Шафа медична для білизни та одягу, застосовується для зберігання повсякденного та медичного одягу в медичних кабінетах, у медичних палатах для пацієнтів та роздягальнях для медичного персоналу.
Конструкція передбачає функціональне розподіл внутрішнього простору шафи на дві частини, кожна з яких складається з 5 полиць збільшеної місткості. Габаритні розміри підібрано для максимально комфортного зберігання білизни та інших предметів медичного призначення. Шафа досить містка, при цьому не займатиме зайвого простору в кабінеті. Шафа оснащена глухими дверима для захисту вмісту від впливу світла та проникнення пилу. Має чудовий мінімалістичний дизайн, що дозволяє використовувати його у будь-якому інтер'єрі.
Корпус та фасади шафи виконані з ламінованого ДСП. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Край фасаду з полівінілхлориду має товщину 2 міліметри.
Колір фасаду та корпусу підбирається за бажанням клієнта. Також можлива додаткова комплектація замком із набором ключів.
8 850
21
12
Шафа двостулкова медична ШД-П-39004501800Двостулкова медична шафа, виконана в стильному, гармонійному дизайні. Шафа характеризується універсальністю використання, може застосовуватися для зберігання лікарських препаратів, файлів з документами, а також інструментів та іншого медичного приладдя, при цьому гігієнічне покриття забезпечить належні умови для їх зберігання.
Конструкція передбачає функціональний поділ шафи на три частини. Нижня та верхня секція шафи оснащена глухими дверима для захисту вмісту від впливу світла та проникнення пилу. Центральна частина - відкритий простір з двома полицями, дозволяє легко орієнтуватися в вмісті. Має чудовий мінімалістичний дизайн, що дозволяє використовувати його у будь-якому інтер'єрі.
Корпус та фасади шафи виконані з ламінованого вологостійкого ДСП. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Край фасаду з полівінілхлориду має товщину 2 міліметри.
Колір фасаду та корпусу підбирається за бажанням клієнта. Також можлива додаткова комплектація замком із набором ключів.
8 935
22
13
Шафа для посуду9004501800Медична шафа, виконана в стильному, гармонійному дизайні. Шафа характеризується універсальністю використання, може застосовуватися для зберігання посуду, лікарських препаратів, папок з документами, а також інструментів та іншого медичного приладдя, при цьому гігієнічне покриття забезпечить належні умови для їх зберігання.
Конструкція передбачає функціональний поділ шафи на шість полиць. Відкритий простір з полицями дозволяє легко орієнтуватися у вмісті. Має чудовий мінімалістичний дизайн, що дозволяє використовувати його у будь-якому інтер'єрі.
Корпус шафи виконаний з ламінованого вологостійкого ДСП. Корпус забезпечує надійну та тривалу експлуатацію меблів. Край фасаду з полівінілхлориду має товщину 2 міліметри.
Колір виробу підбирається за бажанням клієнта.
5 670
23
14
Тумба приліжккова ТП-01 500410660+/+Тумба приліжкова ТП-01 – призначена для зберігання особистих речей пацієнта в палатах медичних установ, а також для використання в медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях та інших приміщеннях, де потрібна наявність місця для зберігання витратних матеріалів або розміщення лабораторних чи медичних приладів та апаратури. Також може використовуватись в адміністративних приміщеннях як тумба для оргтехніки.
Корпус та стільниця виготовляється з ламінованого ДСП, торці стільниці та фасаду оброблені удароміцною кромкою з ABS – пластику товщиною 2 мм. Тумба оснащена містким відділенням зі знімною полицею, прихованою за дверцятами, що дозволяє з зручністю розмістити особисті речі хворого або відповідні за розміром медичні прилади та предмети. У базовій версії тумба встановлена на ніжки, що регулюються. За бажанням клієнта можлива комплектація колісними опорами з гальмом та без.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів.
2 640
24
15
Тумба приліжккова ТП-01 (модифікація)500410660+/+Тумба приліжкова ТП-01 (модифікація) – призначена для зберігання особистих речей пацієнта в палатах медичних установ, а також для використання в медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях та інших приміщеннях, де необхідна наявність місця для зберігання витратних матеріалів або розміщення лабораторних чи медичних приладів та апаратури. Також може використовуватись в адміністративних приміщеннях як тумба для оргтехніки.
Корпус та стільниця виготовляється з ламінованого ДСП, торці стільниці та фасаду оброблені удароміцною кромкою з ABS – пластику товщиною 2 мм. Тумба оснащена містким відділенням зі знімною полицею, прихованою за дверцятами, що дозволяє з зручністю розмістити особисті речі хворого або відповідні за розміром медичні прилади та предмети. У базовій версії тумба встановлена на ніжки, що регулюються. За бажанням клієнта можлива комплектація колісними опорами з гальмом та без.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів.
2 820
25
16
Тумба приліжккова ТП-02 (модифікація)500410660+/+Тумба приліжкова ТП-02 – призначена для зберігання особистих речей пацієнта в палатах медичних установ, а також для використання в медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях та інших приміщеннях, де потрібна наявність місця для зберігання витратних матеріалів або розміщення лабораторних чи медичних приладів та апаратури. Також може використовуватись в адміністративних приміщеннях як тумба для оргтехніки.
Корпус та стільниця виготовляється з ламінованого ДСП, торці стільниці та фасаду оброблені удароміцною кромкою з ABS – пластику товщиною 2 мм. Тумба оснащена трьома висувними ящиками що дозволяє зручно розмістити особисті речі хворого або відповідні за розміром медичні прилади та предмети. У базовій версії тумба встановлена на ніжки, що регулюються. За бажанням клієнта можлива комплектація колісними опорами з гальмом та без.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів.
4 780
26
17
Тумба приліжккова ТП-02500410660+/+Тумба приліжкова ТП-02 – призначена для зберігання особистих речей пацієнта в палатах медичних установ, а також для використання в медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях та інших приміщеннях, де потрібна наявність місця для зберігання витратних матеріалів або розміщення лабораторних чи медичних приладів та апаратури. Також може використовуватись в адміністративних приміщеннях як тумба для оргтехніки.
Корпус та стільниця виготовляється з ламінованого ДСП, торці стільниці та фасаду оброблені удароміцною кромкою з ABS – пластику товщиною 2 мм. Тумба оснащена містким відділенням зі знімною полицею, прихованою за дверцятами, що дозволяє з зручністю розмістити особисті речі хворого або відповідні за розміром медичні прилади та предмети. У верхній частині виробу передбачена відкрита ніша, в яку можна класти відповідні за розміром медичні прилади та предмети або особисті речі хворого. У базовій версії тумба встановлена на ніжки, що регулюються. За бажанням клієнта можлива комплектація колісними опорами з гальмом та без.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів.
2 920
27
18
Тумба приліжккова ТП-03500410660+/+Тумба приліжкова ТП-03 – призначена для зберігання особистих речей пацієнта в палатах медичних установ, а також для використання в медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях та інших приміщеннях, де потрібна наявність місця для зберігання витратних матеріалів або розміщення лабораторних чи медичних приладів та апаратури. Також може використовуватись в адміністративних приміщеннях як тумба для оргтехніки.
Корпус та стільниця виготовляється з ламінованого ДСП, торці стільниці та фасаду оброблені удароміцною кромкою з ABS – пластику товщиною 2 мм. Тумба оснащена містким відділенням зі знімною полицею, прихованою за дверцятами, що дозволяє з зручністю розмістити особисті речі хворого або відповідні за розміром медичні прилади та предмети. У верхній частині виробу передбачена зручна висувна скринька, в яку можна класти відповідні за розміром медичні прилади та предмети або особисті речі пацієнта. У базовій версії тумба встановлена на ніжки, що регулюються. У базовій версії тумба встановлена на ніжки, що регулюються. За бажанням клієнта можлива комплектація колісними опорами з гальмом та без.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів.
3 420
28
20
Тумба-стіл приліжккова500420920Стіл-Тумба приліжкова – призначена для зберігання особистих речей пацієнта в палатах медичних установ, а також для використання в медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях та інших приміщеннях, де потрібна наявність місця для зберігання витратних матеріалів або розміщення лабораторних чи медичних приладів та апаратури.
Корпус та стільниця виготовляється з ламінованого ДСП, торці стільниці та фасаду оброблені удароміцною кромкою з ABS – пластику товщиною 2 мм.Тумба оснащена містким відділенням зі знімною полицею, прихованою за дверцятами, що дозволяє з зручністю розмістити особисті речі хворого або відповідні за розміром медичні прилади та предмети. У верхній частині виробу передбачений зручний висувний ящик, в який можна класти відповідні за розміром медичні прилади та предмети або особисті речі пацієнта. У базовій версії тумба встановлена на колісні опори з гальмом. Тумба оснащена відкидним столиком, що зручно використовувати лежачими пацієнтами.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів.

8 800
29
21
Тумба модульна з мийкою ТМ-1600600850Тумба з мийкою ТМ-1 - багатофункціональна установка для оснащення лабораторій, медкабінетів, процедурних кабінетів та кабінетів сімейних лікарів. Мийка оснащена одноважільний змішувач.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені міцною ударною кромкою з ABS - пластику товщиною 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виготовляється з ДСП з антибактеріальним пластиковим покриттям (колір пластикового покриття може бути обраний замовником), передній край стільниці оброблений за технологією "постформінг", торці стільниці, що залишилися, оброблені удароміцною кромкою з ABS - пластику, товщиною 2 мм. Загальна товщина стільниці, залежно від вибраного матеріалу 28-38 мм.
Для зручності прибирання приміщення тумба встановлюється на опори, що регулюються, висотою 50-100 мм.

Модельний ряд:
ТМ-1- Тумба медична з мийкою, корпус ЛДСП, стільниця та фасади - ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 50 мм з регулюванням по висоті, 500*600*850 мм

ТМ-1- Тумба медична з мийкою, корпус та фасади з ЛДСП, стільниця ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 100 мм з регулюванням по висоті, 500*600*900 мм
7 840
30
22
Тумба модульна з мийкою ТМ-2900600850Тумба з мийкою ТМ-2 - багатофункціональна установка для оснащення лабораторій, медкабінетів, процедурних кабінетів та кабінетів сімейних лікарів. Мийка оснащена одноважільний змішувач.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені міцною ударною кромкою з ABS - пластику товщиною 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виготовляється з ДСП з антибактеріальним пластиковим покриттям (колір пластикового покриття може бути обраний замовником), передній край стільниці оброблений за технологією "постформінг", торці стільниці, що залишилися, оброблені удароміцною кромкою з ABS - пластику, товщиною 2 мм. Загальна товщина стільниці, залежно від вибраного матеріалу 28-38 мм.
Для зручності прибирання приміщення тумба встановлюється на опори, що регулюються, висотою 50-100 мм.

Модельний ряд:
ТМ-2- Тумба медична з мийкою, корпус ЛДСП, стільниця та фасади - ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 50 мм з регулюванням по висоті, 900*600*850 мм

ТМ-2- Тумба медична з мийкою, корпус та фасади з ЛДСП, стільниця ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 100 мм з регулюванням по висоті, 900*600*900 мм
9 780
31
23
Тумба модульна ТМ-3600600850Тумба модульна ТМ-3 підійде для кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік для використання у медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях. Тумба є елементом модульної системи, яку можна скомпонувати з різних функціональних модулів, об'єднаних однією стільницею. Також при необхідності тумба може використовуватися як окремий предмет меблів для зберігання медичного інвентарю, медикаментів та інших витратних матеріалів. Тумба складається із 4 висувних ящиків, що зручно для зберігання дрібногабаритних предметів. Закриті фасади захищають від прямого проникнення сонячних променів. Скриньки з роликовими напрямними висуваються плавно і стійко переносять інтенсивне щоденне використання.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені міцною ударною кромкою з ABS - пластику товщиною 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виготовляється з ДСП з антибактеріальним пластиковим покриттям (колір пластикового покриття може бути обраний замовником), передній край стільниці оброблений за технологією "постформінг", торці стільниці, що залишилися, оброблені удароміцною кромкою з ABS - пластику, товщиною 2 мм. Загальна товщина стільниці, залежно від вибраного матеріалу 28-38 мм.
Для зручності прибирання приміщення тумба встановлюється на опори, що регулюються, висотою 50-100 мм.

Модельний ряд:
ТМ-3- Тумба медична з 4-ма висувними ящиками, корпус ЛДСП, стільниця та фасади - ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 50 мм з регулюванням по висоті, 500*600*850 мм

ТМ-3- Тумба медична з 4-ма висувними ящиками, корпус та фасади з ЛДСП, стільниця ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 100 мм з регулюванням по висоті, 500*600*900 мм
7 075
32
24
Тумба модульна ТМ-4600600850Тумба модульна ТМ-4 підійде для кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік для використання у медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях. Тумба є елементом модульної системи, яку можна скомпонувати з різних функціональних модулів, об'єднаних однією стільницею. Також при необхідності тумба може використовуватися як окремий предмет меблів для зберігання медичного інвентарю, медикаментів та інших витратних матеріалів. Тумба складається з 2-х висувних ящиків і дверцят, що зручно для зберігання дрібногабаритних предметів. Закриті фасади захищають від прямого проникнення сонячних променів. Скриньки з роликовими напрямними висуваються плавно і стійко переносять інтенсивне щоденне використання.Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені удароміцною кромкою з ABS – пластику завтовшки 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виготовляється з ДСП з антибактеріальним пластиковим покриттям (колір пластикового покриття може бути обраний замовником), передній край стільниці оброблений за технологією "постформінг", торці стільниці, що залишилися, оброблені удароміцною кромкою з ABS - пластику, товщиною 2 мм. Загальна товщина стільниці, залежно від вибраного матеріалу 28-38 мм.
Для зручності прибирання приміщення тумба встановлюється на опори, що регулюються, висотою 50-100 мм.

Модельний ряд:
ТМ-4- Тумба медична з 2-ма висувними ящиками та дверцятами, корпус ЛДСП, стільниця та фасади - ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 50 мм з регулюванням по висоті, 500*600*850 мм

ТМ-4- Тумба медична з 2-ма висувними ящиками та дверцятами, корпус і фасади з ЛДСП, стільниця ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 100 мм з регулюванням по висоті, 500*600*900 мм
6 775
33
25
Тумба модульна ТМ-5600600850Тумба модульна ТМ-5 підійде для кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік для використання у медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях. Тумба є елементом модульної системи, яку можна скомпонувати з різних функціональних модулів, об'єднаних однією стільницею. Також при необхідності тумба може використовуватися як окремий предмет меблів для зберігання медичного інвентарю, медикаментів та інших витратних матеріалів. Тумба оснащена дверцятами, що зручно для зберігання предметів різних габаритів. Закриті фасади захищають від прямого проникнення сонячних променів.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені міцною ударною кромкою з ABS - пластику товщиною 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виготовляється з ДСП з антибактеріальним пластиковим покриттям (колір пластикового покриття може бути обраний замовником), передній край стільниці оброблений за технологією "постформінг", торці стільниці, що залишилися, оброблені удароміцною кромкою з ABS - пластику, товщиною 2 мм. Загальна товщина стільниці, залежно від вибраного матеріалу 28-38 мм.
Для зручності прибирання приміщення тумба встановлюється на опори, що регулюються, висотою 50-100 мм.

Модельний ряд:
ТМ-5- Тумба медична з дверцятами, корпус ЛДСП, стільниця та фасади - ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 50 мм з регулюванням по висоті, 600*600*850 мм

ТМ-5- Тумба медична з дверцятами, корпус і фасади з ЛДСП, стільниця ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 100 мм з регулюванням по висоті, 600*600*900 мм
4 900
34
26
Тумба модульна ТМ-6900600850Тумба модульна ТМ-6 підійде для кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік для використання у медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях. Тумба є елементом модульної системи, яку можна скомпонувати з різних функціональних модулів, об'єднаних однією стільницею. Також при необхідності тумба може використовуватися як окремий предмет меблів для зберігання медичного інвентарю, медикаментів та інших витратних матеріалів. Тумба оснащена двома дверцятами, що зручно для зберігання предметів різних габаритів. Закриті фасади захищають від прямого проникнення сонячних променів.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені удароміцною кромкою з ABS – пластику завтовшки 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виготовляється з ДСП з антибактеріальним пластиковим покриттям (колір пластикового покриття може бути обраний замовником), передній край стільниці оброблений за технологією "постформінг", торці стільниці, що залишилися, оброблені удароміцною кромкою з ABS - пластику, товщиною 2 мм. Загальна товщина стільниці, залежно від вибраного матеріалу 28-38 мм.
Для зручності прибирання приміщення тумба встановлюється на опори, що регулюються, висотою 50-100 мм.
Модельний ряд:
ТМ-6- Тумба медична з 2-ма дверцятами, корпус ЛДСП, стільниця та фасади - ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 50 мм з регулюванням по висоті, 900*600*850 мм

ТМ-6- Тумба медична з 2-ма дверцятами, корпус і фасади з ЛДСП, стільниця ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 100 мм з регулюванням по висоті, 900*600*900 мм
7 750
35
27
Тумба модульна ТМ-7900600850Тумба модульна ТМ-7 підійде для кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік для використання у медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях. Тумба є елементом модульної системи, яку можна скомпонувати з різних функціональних модулів, об'єднаних однією стільницею. Також при необхідності тумба може використовуватися як окремий предмет меблів для зберігання медичного інвентарю, медикаментів та інших витратних матеріалів. Тумба складається з 2-х висувних ящиків і 2-х дверей, що зручно для зберігання дрібногабаритних предметів. Закриті фасади захищають від прямого проникнення сонячних променів. Скриньки з роликовими напрямними висуваються плавно і стійко переносять інтенсивне щоденне використання.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені міцною ударною кромкою з ABS - пластику товщиною 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виготовляється з ДСП з антибактеріальним пластиковим покриттям (колір пластикового покриття може бути обраний замовником), передній край стільниці оброблений за технологією "постформінг", торці стільниці, що залишилися, оброблені удароміцною кромкою з ABS - пластику, товщиною 2 мм. Загальна товщина стільниці, залежно від вибраного матеріалу 28-38 мм.
Для зручності прибирання приміщення тумба встановлюється на опори, що регулюються, висотою 50-100 мм.

Модельний ряд:
ТМ-7- Тумба медична з 2-ма висувними ящиками та 2-ма дверцятами, корпус ЛДСП, стільниця та фасади - ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 50 мм з регулюванням по висоті, 900*600*850 мм

ТМ-7- Тумба медична з 2-ма висувними ящиками і 2-ма дверцятами, корпус і фасади з ЛДСП, стільниця ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 100 мм з регулюванням по висоті, 900*600*900 мм
7 780
36
28
Тумба модульна ТМ-8900600850Тумба модульна ТМ-8 підійде для кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік для використання у медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях. Тумба є елементом модульної системи, яку можна скомпонувати з різних функціональних модулів, об'єднаних однією стільницею. Також при необхідності тумба може використовуватися як окремий предмет меблів для зберігання медичного інвентарю, медикаментів та інших витратних матеріалів. Тумба складається з 3-х висувних ящиків і дверцят, що зручно для зберігання дрібногабаритних предметів. Закриті фасади захищають від прямого проникнення сонячних променів. Скриньки з роликовими напрямними висуваються плавно і стійко переносять інтенсивне щоденне використання.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені удароміцною кромкою з ABS – пластику завтовшки 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виготовляється з ДСП з антибактеріальним пластиковим покриттям (колір пластикового покриття може бути обраний замовником), передній край стільниці оброблений за технологією "постформінг", торці стільниці, що залишилися, оброблені удароміцною кромкою з ABS - пластику, товщиною 2 мм. Загальна товщина стільниці, залежно від вибраного матеріалу 28-38 мм.
Для зручності прибирання приміщення тумба встановлюється на опори, що регулюються, висотою 50-100 мм.

Модельний ряд:
ТМ-8- Тумба медична з трьома висувними ящиками та дверцятами, корпус ЛДСП, стільниця та фасади - ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 50 мм з регулюванням по висоті, 900*600*850 мм

ТМ-8- Тумба медична з трьома висувними ящиками і дверцятами, корпус і фасади з ЛДСП, стільниця ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 100 мм з регулюванням по висоті, 900*600*900 мм
10 400
37
29
Тумба модульна ТМ-9900600900Тумба модульна кутова ТМ-9 підійде для кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік для використання у медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях. Тумба є елементом модульної системи, яку можна скомпонувати з різних функціональних модулів, об'єднаних однією стільницею. Також при необхідності тумба може використовуватися як окремий предмет меблів для зберігання медичного інвентарю, медикаментів та інших витратних матеріалів. Тумба оснащена дверцятами з полицею всередині, що зручно для зберігання різногабаритних предметів. Закриті фасади захищають від прямого проникнення сонячних променів.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені міцною ударною кромкою з ABS - пластику товщиною 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виготовляється з ДСП з антибактеріальним пластиковим покриттям (колір пластикового покриття може бути обраний замовником), передній край стільниці оброблений за технологією "постформінг", торці стільниці, що залишилися, оброблені удароміцною кромкою з ABS - пластику, товщиною 2 мм. Загальна товщина стільниці, залежно від вибраного матеріалу 28-38 мм.
Для зручності прибирання приміщення тумба встановлюється на опори, що регулюються, висотою 50-100 мм.

Модельний ряд:
ТМ-9- Тумба медична кутова з дверцятами, корпус ЛДСП, стільниця та фасади - ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 50 мм з регулюванням по висоті, 900*600*850 мм

ТМ-9- Тумба медична кутова з дверцятами, корпус і фасади з ЛДСП, стільниця ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 100 мм з регулюванням по висоті, 900*600*900 мм
8 510
38
30
Шафа модульна навісна НШМ-1900350450Навісна шафа модульна НШМ-1 підійде для лікарень, стаціонарів, кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік. Предмет меблів призначений для зберігання медичного інвентарю, медикаментів, які не потребують спеціального температурного або світлового режиму.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені удароміцною кромкою з ABS – пластику завтовшки 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Містке відділення зі знімною полицею дозволяє із зручністю розмістити медичні прилади та предмети.
Навісна шафа є елементом модульної системи. Можна скомпонувати з нижніми елементами модульної системи
3 200
39
31
Шафа модульна навісна НШМ-2900350450Навісна шафа модульна НШМ-2 підійде для лікарень, стаціонарів, кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік. Предмет меблів призначений для зберігання медичного інвентарю, медикаментів, які не потребують спеціального температурного або світлового режиму.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені удароміцною кромкою з ABS – пластику завтовшки 0,6 мм. Шафа оснащена прозорими скляними дверцятами з хромованими ручками. Містке відділення зі знімною полицею дозволяє із зручністю розмістити медичні прилади та предмети.
Навісна шафа є елементом модульної системи. Можна скомпонувати з нижніми елементами модульної системи
3 650
40
32
Шафа модульна навісна НШМ-3900350450Навісна шафа модульна НШМ-3 підійде для лікарень, стаціонарів, кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік. Предмет меблів призначений для зберігання медичного інвентарю, медикаментів, які не потребують спеціального температурного або світлового режиму.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені міцною ударною кромкою з ABS - пластику товщиною 0,6 мм. Шафа виконана у вигляді відкритих полиць і дозволяє розмістити медичні прилади та предмети, які потребують швидкого доступу або мають бути весь час перед очима.
Навісна шафа є елементом модульної системи. Можна скомпонувати з нижніми елементами модульної системи
2 415
41
33
Шафа модульна навісна НШМ-4900350450Навісна шафа модульна НШМ-4 підійде для лікарень, стаціонарів, кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік. Предмет меблів призначений для зберігання медичного інвентарю, медикаментів, які не потребують спеціального температурного або світлового режиму.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені міцною ударною кромкою з ABS - пластику товщиною 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Містке відділення зі знімною полицею дозволяє із зручністю розмістити медичні прилади та предмети.
Навісна шафа є елементом модульної системи. Можна скомпонувати з нижніми елементами модульної системи
3 200
42
34
Шафа модульна навісна НШМ-51200300450Навісна шафа модульна НШМ-5 підійде для лікарень, стаціонарів, кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік. Предмет меблів призначений для зберігання медичного інвентарю, медикаментів, які не потребують спеціального температурного або світлового режиму.
Каркас виготовляється з травмобезпечного алюмінієвого профілю з наповненням із ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені ударостійкою кромкою з ABS - пластику завтовшки 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Містке відділення з 2 полицями дозволяє зручно розмістити медичні прилади та предмети.
Навісна шафа є елементом модульної системи. Можливо скомпонувати з нижніми елементами модульної системи
6 245
43
35
Тумба модульна ТМ-101400600900Модульна система ТМ-10 підійде для кабінетів лікаря загальної практики, косметологічних клінік для використання у медичних та процедурних кабінетах, лабораторіях, стоматологіях. Модульна система з 3 різних функціональних модулів, об'єднаних однією стільницею. може використовуватися як окремий предмет меблів для зберігання медичного інвентарю, медикаментів та інших витратних матеріалів. Закриті фасади захищають від прямого проникнення сонячних променів. Скриньки з роликовими напрямними висуваються плавно і стійко переносять інтенсивне щоденне використання.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені міцною ударною кромкою з ABS - пластику товщиною 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виготовляється з ДСП з антибактеріальним пластиковим покриттям (колір пластикового покриття може бути обраний замовником), передній край стільниці оброблений за технологією "постформінг", торці стільниці, що залишилися, оброблені удароміцною кромкою з ABS - пластику, товщиною 2 мм. Загальна товщина стільниці, залежно від вибраного матеріалу 28-38 мм.
Для зручності прибирання приміщення тумба встановлюється на опори, що регулюються, висотою 50-100 мм.

Модельний ряд:
ТМ-10 Тмодульна система, корпус ЛДСП, стільниця та фасади - ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 50 мм з регулюванням по висоті, 900*600*850 мм

ТМ-10 Тмодульна система, корпус ЛДСП, стільниця та фасади - ДСП з пластиковим покриттям, на опорах 50 мм з регулюванням по висоті, 900*600*900 мм
19 500
44
36
Стіл анестезіолога СТ-А-Д500500840+/+Стіл-тумба медичний пересувний (асистер) призначений для використання як допоміжний інструментальний столик при проведенні медичних процедур лікарями стоматологами, гінекологами та іншими лікарями-фахівцями. Цей виріб відрізняється функціональністю за рахунок 2 висувних ящиків для впорядкованого зберігання лікарських засобів, витратних матеріалів та медичного інструменту в умовах стаціонарного медичного закладу.
Корпус тумби виготовляється з ламінованого ДСП, стільниця з покриттям, що ламінує, яке дозволяє обробляти її будь-якими миючими і дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів в приміщеннях підвищеного класу чистоти - процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях і т.д. Надійна металева база спроектована таким чином, щоб стіл не хитався та не вібрував.
Тумба оснащена двома шухлядами з можливістю доукомплектації системою плавного доведення при закриванні. Тумба встановлюється на колісні опори, 2 колеса мають гальма, для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів. Завдяки поєднанню металевої конструкції та міцної стільниці стіл прослужить довгі роки і не втратить свого первозданного вигляду протягом багатьох років.
8 300
45
37
Стіл маніпуляційний СТ-М-Д500500840+/+Стіл-тумба медичний пересувний (асистер) призначений для використання як допоміжний інструментальний столик при проведенні медичних процедур лікарями стоматологами, гінекологами та іншими лікарями-фахівцями. Цей виріб відрізняється функціональністю за рахунок 3 висувних ящиків для впорядкованого зберігання лікарських засобів, витратних матеріалів та медичного інструменту в умовах стаціонарного медичного закладу.
Корпус тумби виготовляється з ламінованого ДСП, стільниця з покриттям, що ламінує, яке дозволяє обробляти її будь-якими миючими і дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів в приміщеннях підвищеного класу чистоти - процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях і т.д. Надійна металева база спроектована таким чином, щоб стіл не хитався та не вібрував.
Тумба оснащена трьома ящиками з можливістю доукомплектації системою плавного доведення при закриванні. Тумба встановлюється на колісні опори, 2 колеса мають гальма, для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів. Завдяки поєднанню металевої конструкції та міцної стільниці стіл прослужить довгі роки і не втратить свого первозданного вигляду протягом багатьох років.
8 800
46
38
Стіл-тумба СТ-Т-Д500500840+/+Стіл-тумба медичний пересувний (асистер) призначений для використання як допоміжний інструментальний столик при проведенні медичних процедур лікарями стоматологами, гінекологами та іншими лікарями-фахівцями. Цей виріб відрізняється функціональністю за рахунок 4 висувних ящиків для впорядкованого зберігання лікарських засобів, витратних матеріалів та медичного інструменту в умовах стаціонарного медичного закладу.
Корпус тумби виготовляється з ламінованого ДСП, стільниця з покриттям, що ламінує, яке дозволяє обробляти її будь-якими миючими і дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів в приміщеннях підвищеного класу чистоти - процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях і т.д. Надійна металева база спроектована таким чином, щоб стіл не хитався та не вібрував.
Тумба оснащена чотирма шухлядами з можливістю доукомплектації системою плавного доведення при закриванні. Тумба встановлюється на колісні опори, 2 колеса мають гальма, для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів. Завдяки поєднанню металевої конструкції та міцної стільниці стіл прослужить довгі роки і не втратить свого первозданного вигляду протягом багатьох років.
9 175
47
39
Стіл анестезіолога СТ-А700450780+/+Столик медичний призначений для використання як допоміжний інструментальний столик при проведенні медичних процедур лікарями стоматологами, гінекологами та іншими лікарями-фахівцями. Цей виріб відрізняється функціональністю за рахунок висувної скриньки для впорядкованого зберігання лікарських засобів, витратних матеріалів та медичного інструменту в умовах стаціонарного медичного закладу. Стіл оснащений скляною полицею, що дозволяє розмістити додатковий або габаритніший медичний інвентар.
Каркас виробу виконаний з травмобезпечного алюмінієвого профілю, стінки та фасад виконані з ламінованого ДСП, стільниця з ламінованим покриттям, яке дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти, процедурних кабінетах, операційних залах. і т.д. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації.

Стіл оснащений висувною скринькою з можливістю доукомплектації системою плавного доведення при закриванні. У базовій версії стіл встановлюється на ніжки, але можлива комплектація колісними опорами з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта.
8 280
48
40
Стіл маніпуляційний СТ-М700450780+/+Столик медичний призначений для використання як допоміжний інструментальний столик при проведенні медичних процедур лікарями стоматологами, гінекологами та іншими лікарями-фахівцями. Цей виріб відрізняється функціональністю за рахунок двох висувних ящиків для впорядкованого зберігання лікарських засобів, витратних матеріалів та медичного інструменту в умовах стаціонарного медичного закладу. Стіл оснащений скляною полицею, що дозволяє розмістити додатковий або габаритніший медичний інвентар.
Каркас виробу виконаний з травмобезпечного алюмінієвого профілю, стінки та фасад виконані з ламінованого ДСП, стільниця з ламінованим покриттям, яке дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти, процедурних кабінетах, операційних залах. і т.д. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації.

Стіл оснащений двома висувними ящиками з можливістю доукомплектації системою плавного доведення під час закривання. У базовій версії стіл встановлюється на ніжки, але можлива комплектація колісними опорами з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта.
10 555
49
41
Стіл-тумба СТ-Т700450780+/+Столик медичний призначений для використання як допоміжний інструментальний столик при проведенні медичних процедур лікарями стоматологами, гінекологами та іншими лікарями.
мі-фахівцями. Цей виріб відрізняється підвищеною функціональністю за рахунок чотирьох висувних ящиків для впорядкованого зберігання лікарських засобів, витратних матеріалів та медичного інструменту в умовах стаціонарного медичного закладу.
Каркас виробу виконаний з травмобезпечного алюмінієвого профілю, стінки та фасад виконані з ламінованого ДСП, стільниця з ламінованим покриттям, яке дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти, процедурних кабінетах, операційних залах. і т.д. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації.

Стіл оснащений чотирма висувними ящиками з можливістю доукомплектації системою плавного доведення під час закривання. У базовій версії стіл встановлюється на ніжки, але можлива комплектація колісними опорами з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта.
14 285
50
42
Стіл-тумба СТ-Т-Д500500850Стіл-тумба медичний пересувний (асистер) призначений для використання як допоміжний інструментальний столик при проведенні медичних процедур лікарями стоматологами, гінекологами та іншими лікарями-фахівцями. Цей виріб відрізняється функціональністю за рахунок 4 висувних ящиків для впорядкованого зберігання лікарських засобів, витратних матеріалів та медичного інструменту в умовах стаціонарного медичного закладу.
Корпус тумби виготовляється з ламінованого ДСП, стільниця виготовлена зі скла товщиною 4мм, що дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти – процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях та т.д. Надійна металева база спроектована таким чином, щоб стіл не хитався та не вібрував.
Тумба оснащена чотирма шухлядами з можливістю доукомплектації системою плавного доведення при закриванні. Тумба встановлюється на колісні опори, 2 колеса мають гальма, для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Також можлива доукомплектація замком із набором ключів. Завдяки поєднанню металевої конструкції та міцної стільниці стіл прослужить довгі роки і не втратить свого первозданного вигляду протягом багатьох років.
9 750
51
43
Стіл маніпуляційний СТ-М-Н650400950Стіл-інструментальний медичний пересувний призначений для використання як допоміжний інструментальний столик при проведенні медичних процедур лікарями-стоматологами, гінекологами та іншими лікарями-фахівцями. Цей виріб відрізняється функціональністю за рахунок 2 висувних ящиків для впорядкованого зберігання лікарських засобів, витратних матеріалів та медичного інструменту в умовах стаціонарного медичного закладу.
Каркас столика виготовляється із профільної труби, пофарбованої порошковою фарбою. Наповнення із ламінованого ДСП. Стіл оснащений двома нержавіючими полицями, які дозволяють обробляти їх будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти – процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях тощо. Надійна металева база спроектована таким чином, щоб стіл не хитався та не вібрував.
Тумба оснащена двома шухлядами з можливістю доукомплектації системою плавного доведення при закриванні. Стіл встановлюється на колісні опори, 2 колеса мають гальма, для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
Колір фасаду та корпусу вибирається за бажанням клієнта. Завдяки поєднанню металевої конструкції та знімних нержавіючих полиць столик прослужить довгі роки і не втратить свого первозданного вигляду протягом багатьох років.
8 000
52
44
Стіл інструментальний СТ-І (алюміній)620415770-/+Столик інструментальний призначений для розміщення медичних інструментів під час проведення різних операцій, маніпуляцій та процедур у медичних та лабораторних кабінетах, під час проведення медичних процедур лікарями-стоматологами, гінекологами та іншими фахівцями. Цей виріб відрізняється простотою та зручністю використання. Столик може бути оснащений скляними або нержавіючими полицями, що дозволяє розмістити витратні матеріали та медичний інструмент у вільному доступі.
Каркас виробу виконаний із металу. Стільниця зі скла або нержавіючої сталі дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти – процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях тощо. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації.

У базовій версії стіл встановлюється на ніжки, але можлива комплектація колісними опорами з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
3300
-
4200
53
45
Стіл інструментальний СТ-І (метал)620415770-/+Столик інструментальний призначений для розміщення медичних інструментів під час проведення різних операцій, маніпуляцій та процедур у медичних та лабораторних кабінетах, під час проведення медичних процедур лікарями-стоматологами, гінекологами та іншими фахівцями. Цей виріб відрізняється простотою та зручністю використання. Столик може бути оснащений скляними або нержавіючими полицями, що дозволяє розмістити витратні матеріали та медичний інструмент у вільному доступі.
Каркас виробу виконаний із металу. Стільниця зі скла або нержавіючої сталі дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти – процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях тощо. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації.

У базовій версії стіл встановлюється на ніжки, але можлива комплектація колісними опорами з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
4000
-
4600
54
46
Стіл стоматолога СТ-С655420770Столик стоматолога призначений для розміщення медичних інструментів під час проведення різних маніпуляцій та процедур у медичних та стоматологічних кабінетах, під час проведення медичних процедур лікарями-стоматологами та іншими фахівцями. Цей виріб відрізняється простотою та зручністю використання. Столик оснащений двома скляними полицями, що дозволяє розмістити витратні матеріали та медичний інструмент у вільному доступі.
Каркас виробу виконаний із металу. Стільниця зі скла дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти – процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях тощо. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації.

У базовій версії стіл встановлюється на колісні опори з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
2990
-
4000
55
47
Стіл стоматолога СТ-С655415780-/+Столик стоматолога призначений для розміщення медичних інструментів під час проведення різних маніпуляцій та процедур у медичних та стоматологічних кабінетах, під час проведення медичних процедур лікарями-стоматологами та іншими фахівцями. Цей виріб відрізняється простотою та зручністю використання. Столик може бути оснащений скляними або нержавіючими полицями, що дозволяє розмістити витратні матеріали та медичний інструмент у вільному доступі.
Каркас виробу виконаний із металу. Стільниця зі скла або нержавіючої сталі дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти – процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях тощо. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації.

У базовій версії стіл встановлюється на колісні опори з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
2400
-
3600
56
48
Стіл приборний СТ-П625390790Столик приладовий універсальний предмет у будь-якій медичній установі. Призначений для розміщення медичних інструментів під час проведення різних маніпуляцій та процедур у медичних та стоматологічних кабінетах, під час проведення медичних процедур лікарями. Цей виріб відрізняється простотою та зручністю використання. Столик може бути оснащений металевими або нержавіючими полицями, що дозволяє розмістити витратні матеріали та медичний інструмент у вільному доступі.
Каркас виробу виконаний із металу. Стільниця з металу або нержавіючої сталі дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти – процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях тощо. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації.

У базовій версії стіл встановлюється на колісні опори з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
4 800
57
49
Столик хірургічний620410825/1285Столик приладовий універсальний предмет у будь-якій медичній установі. Призначений для розміщення медичних інструментів під час проведення різних маніпуляцій та процедур у медичних та стоматологічних кабінетах, під час проведення медичних процедур лікарями. Цей виріб відрізняється простотою та зручністю використання. Столик може бути оснащений металевими або нержавіючими полицями, що дозволяє розмістити витратні матеріали та медичний інструмент у вільному доступі.
Каркас виробу виконаний із металу. Стільниця з металу або нержавіючої сталі дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти – процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях тощо. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації.

У базовій версії стіл встановлюється на колісні опори з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
3100
-
3500
58
50
Столик маніпуляційний622530930Столик маніпуляційний призначений для розміщення медичних інструментів під час проведення різних маніпуляцій та процедур у медичних кабінетах під час проведення медичних процедур лікарями. Цей виріб відрізняється простотою та зручністю використання. Столик оснащений нержавіючою верхньою полицею та нижньою полицею зі скла, що дозволяє розмістити витратні матеріали та медичний інструмент у вільному доступі. Стіл оснащений висувним ящиком із металу, що зручно для зберігання медичних інструментів.
Каркас виробу виконаний із металу. Стільниця з нержавіючої сталі дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях підвищеного класу чистоти – процедурних кабінетах, операційних залах, лабораторіях тощо. Варто зазначити, що столик не має гострих, виступаючих елементів, це попереджає травми під час експлуатації.

У базовій версії стіл встановлюється на колісні опори з гальмами для фіксації виробу в зручному для лікаря положенні.
5 500
59
51
Стійка эндоскопічна5205751450Стійка ендоскопічна СТ-ЕЯ призначена для розміщення на ній приладів, обладнання та витратних матеріалів. Стійка складається з розбірного металевого каркаса з полімерним покриттям, встановленого на чотири колісні опори з гальмами. У нижній частині каркаса розташовується ящик, над яким розташовані шість металевих полиць. Відстань між полицями можна змінювати з кроком 50 мм. Додатково стійка може комплектуватися боковою полицею розміром 215х320 мм, кронштейном для ендоскопа, виготовленим із нержавіючої сталі. Стійка комплектується мережевим фільтром.14 800
60
52
Стійка-стелаж універсальна10004001800Стійка-стелаж - зручний у застосуванні та невибагливий у догляді предмет медичних меблів.
Стелаж є універсальним предметом медичних меблів і дозволяє розташовувати на полицях постільну білизну, бікси для дезінфекційної обробки, коробки або папки з документами, засоби для збирання, витратні та перев'язувальні матеріали, інструменти в упаковці, невеликі за розмірами та вагою діагностичні, фізіотерапевтичні прилади. Універсальність дозволяє встановлювати даний предмет меблів не тільки в медичних закладах (діагностичних центрах, стоматологіях та багатопрофільних лікарнях), але також у дитячих садках, школах, комерційних організаціях.
В основі стелажу каркас із сталевої труби та 5 полиць із листового металу. Металеві поверхні покриті полімерно-порошковою фарбою, що захищає стелаж від корозії, негативного впливу агресивних середовищ, у тому числі дезінфекторів. Меблі можна піддавати частому вологому прибиранню, не боячись скорочення терміну експлуатації. Металевий каркас забезпечує міцність конструкції та дозволяє витримувати навантаження до 320 кг з урахуванням рівномірного розподілу ваги по полицях.

Передбачено регулювання стелажу за рівнем підлоги.
9 400
61
53
Ліжечко новонарожденого825520925Ліжечко новонародженого призначене для комфортного розміщення немовлят дітей у медичних закладах та пологових будинках.
Виготовлена ​​із якісної сталі з полімерним покриттям, оснащена спеціальною прозорою ванною з акрилу, яка регулюється по висоті. Також ліжечко оснащене еластичним матрациком із сертифікованої медичної клейонки, яка дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях медичних закладів. Наповнення - пінополіуретан класу ST, щільністю 25 кг/м3
Конструкція каркаса дозволяє регулювати кут нахилу ванни. Оптимальна висота стінок ванни захищає немовля від проникнення протягів.

Матеріал каркасу - сталь із полімерним покриттям білого кольору. Ліжечко встановлене на 4 колісні опори з гальмами, що зручно для переміщення та фіксації у зручному положенні.

8 000
62
54
Ліжко дитячеЛіжко лікарняне для дітей до 5 років виготовлене з урахуванням особливостей догляду за пацієнтами дитячого віку у педіатричних відділеннях лікарень.
Каркас виготовлений із металевої профільної труби.
Ложе виготовлено у вигляді сітки з осередками. Ложе містить 2 перемички, що гарантує міцність конструкції.
По периметру ліжка розміщені вертикальні металеві лозини.
Один бічний борт регулюється по висоті для зручності доступу до пацієнта.
Всі металеві частини ліжка пофарбовані в білий колір порошковою фарбою з антибактеріальним покриттям, що робить виріб стійким до будь-яких методів дезінфекції, дозволених у медичних закладах.
Постачається у розібраному вигляді.
Додатково ліжко може бути укомплектоване матрацом, який виготовляється з поролону висотою 80 мм, щільністю 25 кг/м. куб. у чохлі з поліуретанової вологостійкої медичної тканини.
17 900
63
55
Стіл сповивальний СП-01900700900+/-Стіл пеленальний СП-01 призначений для використання в педіатричних та післяпологових відділеннях медичних установ. Стіл можна встановлювати в кабінетах лікарів-педіатрів, у дитячих боксах, післяпологових відділеннях, холах та інших приміщеннях, де необхідно проводити догляд за новонародженими.
Габаритні розміри столу підібрані таким чином, щоб можна було максимально легко та зручно виконувати різні процедури: огляд дитини, сповивання, гігієнічні процедури різного характеру. Пріоритетом у роботі з дитиною завжди є її безпека та комфорт. Тому краї стільниці обладнані спеціальними бортами. Стіл не має ніяких гострих кутів, має гарну стійкість.
Корпус тумби та стільниця пеленального столу виготовляється з ламінованого ДСП, колір яких може бути обраний замовником. Торці стільниці та фасаду оброблені ударостійкою кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Усередині тумби розташована полиця для зручного розміщення та зберігання витратних матеріалів, призначених для догляду за немовлям. Тумба встановлена ​​на металеві опори з регулюванням висотою, що полегшує щоденну гігієнічну обробку приміщення.
Чохол матрацика виконаний із сертифікованої медичної клейонки, яка дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях медичних закладів. Наповнення - пінополіуретан класу ST, щільністю 25 кг/м3 та товщиною 20 мм. Можлива зміна товщини матраца за бажанням замовника. Чохол також має роз'ємну застібку "Блискавка" для зручності його обслуговування.
7 000
64
56
Стіл сповивальний СП-02900700900+/-Стіл пеленальний СП-02 призначений для використання в педіатричних та післяпологових відділеннях медичних установ. Стіл можна встановлювати в кабінетах лікарів-педіатрів, у дитячих боксах, післяпологових відділеннях, холах та інших приміщеннях, де необхідно проводити догляд за новонародженими.
Габаритні розміри столу підібрані таким чином, щоб можна було максимально легко та зручно виконувати різні процедури: огляд дитини, сповивання, гігієнічні процедури різного характеру. Пріоритетом у роботі з дитиною завжди є її безпека та комфорт. Тому краї стільниці обладнані спеціальними бортами. Стіл не має ніяких гострих кутів, має гарну стійкість.
Корпус тумби та стільниця пеленального столу виготовляється з ламінованого ДСП, колір яких може бути обраний замовником. Торці стільниці та фасаду оброблені ударостійкою кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Тумба оснащена місткою полицею та висувною скринькою для зручного розміщення та зберігання витратних матеріалів, призначених для догляду за немовлям. Тумба встановлена ​​на металеві опори з регулюванням висотою, що полегшує щоденну гігієнічну обробку приміщення.
Чохол матрацика виконаний із сертифікованої медичної клейонки, яка дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях медичних закладів. Наповнення - пінополіуретан класу ST, щільністю 25 кг/м3 та товщиною 20 мм. Можлива зміна товщини матраца за бажанням замовника. Чохол також має роз'ємну застібку "Блискавка" для зручності його обслуговування.
7 450
65
57
Стіл сповивальний СП-03900700900+/-Стіл пеленальний СП-03 призначений для використання в перинатальних центрах, пологових будинках, неонатологічних відділеннях, педіатричних та післяпологових відділеннях медичних закладів. Стіл можна встановлювати в кабінетах лікарів-педіатрів, у дитячих боксах, післяпологових відділеннях, холах та інших приміщеннях, де необхідно проводити догляд за новонародженими.
Габаритні розміри столу підібрані таким чином, щоб можна було максимально легко та зручно виконувати різні процедури: огляд дитини, сповивання, гігієнічні процедури різного характеру. Пріоритетом у роботі з дитиною завжди є її безпека та комфорт. Тому краї стільниці обладнані спеціальними бортами. Стіл не має ніяких гострих кутів, має гарну стійкість.
Каркас пеленального столу виготовляється із металу. Стільниця пеленального столу виготовляється з ламінованого ДСП, колір яких може бути обраний замовником. Торці стільниці та фасаду оброблені ударостійкою кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стіл оснащений місткою полицею для зручного розміщення та зберігання витратних матеріалів, призначених для догляду за немовлям. Тумба встановлена ​​на металеві опори з регулюванням висотою, що полегшує щоденну гігієнічну обробку приміщення.
Чохол матрацика виконаний із сертифікованої медичної клейонки, яка дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях медичних закладів. Наповнення - пінополіуретан класу ST, щільністю 25 кг/м3 та товщиною 20 мм. Можлива зміна товщини матраца за бажанням замовника. Чохол також має роз'ємну застібку "Блискавка" для зручності його обслуговування.
6 700
66
58
Банкетка коридорна БК-21050400480-/-Банкетка БК-2 є зразком сучасних та стильних меблів для медичних закладів. Ця дизайнерська новинка чудово виглядатиме як у коридорі так і в кабінеті лікаря. Медичну банкетку використовують для комплексного обладнання медкабінетів, постів медсестер, у приймальних покоях лікарень, трампунктів, поліклінічних установ та інших медичних об'єктах розміщувати пацієнтів, які очікують прийому лікаря.
Габарити даної моделі банкетки підібрані для комфортного розміщення двох осіб. Посадкове місце виконане із високоякісної штучної шкіри підвищеної зносостійкості з наповненням із щільного поролону. Виріб стійкий до обробки будь-якими речовинами, що дезінфікують, використовуваними в медичних центрах.
За рахунок матеріалів ця конструкція має знижену масу щодо аналогів, що дозволить легко її транспортувати.
6 800
67
59
Банкетка коридорна БК-31400400480-/-Банкетка БК-3 є розширеною версією БК-2 стиль і зручність якої безперечно запам'ятатися всім відвідувачам вашої установи. Медичну банкетку використовують для комплексного обладнання медкабінетів, коридорів та вестибюлів лікувальних та оздоровчих закладів для розміщення пацієнтів, які очікують на прийом лікаря.
Габарити даної моделі банкетки підібрані для комфортного розміщення трьох осіб. Посадкове місце виконане із високоякісної штучної шкіри підвищеної зносостійкості з наповненням із щільного поролону. Виріб стійкий до обробки будь-якими речовинами, що дезінфікують, використовуваними в медичних центрах.
За рахунок матеріалів ця конструкція має знижену масу щодо аналогів, що дозволить легко її транспортувати.
8 140
68
60
Банкетка коридорна БК-41800400480-/-Банкетка БК-4 – комфортні меблі для будь-якого медичного закладу стиль та зручність яких безсумнівно запам'ятатися всім відвідувачам. Медична банкетка використовується для комплексного обладнання медкабінетів, коридорів та вестибюлів лікувальних та оздоровчих закладів для розміщення пацієнтів, які чекають на прийом лікаря. Оснащення медичних закладів зовні простими, але міцними та сучасними банкетками, забезпечує комфорт та безпеку пацієнтів.
Габарити цієї моделі банкетки підібрані для зручного розміщення чотирьох осіб. Посадкове місце виконане із високоякісної штучної шкіри підвищеної зносостійкості з наповненням із щільного поролону. Виріб стійкий до обробки будь-якими речовинами, що дезінфікують, використовуваними в медичних центрах.
За рахунок матеріалів ця конструкція має знижену масу щодо аналогів, що дозволить легко її транспортувати.
10 200
80
72
Диван коридорний1200700750Компактний, зручний та просто класний диван коридорний. Це один із тих диванів, який затискає відвідувачів у своїх обіймах. Він дуже комфортний. Здавалося б, такий простий, але водночас такий оригінальний. Цей диван виграшно підкреслить стиль інтер'єру медичного закладу. Диван Карфаген – це одне з найправильніших рішень, якщо Ви є прихильником сучасних моделей меблів, що мають високі показники якості та завжди актуальні дизайнерські рішення.
Каркас дивана виготовлений із високоякісного металу, пофарбованого порошковою фарбою. Завдяки якісному матеріалу диван функціонуватиме, не втрачаючи початкової надійності протягом тривалого часу. Родзинка цього дивана – ніжки. Вони дуже органічно виглядають у поєднанні з оббивкою. Саме ніжки надають цьому диванові екстравагантності та новизни при цьому забезпечують надійну стійкість усієї конструкції. Акуратні шви, м'яка оббивна тканина, високоякісний наповнювач, гарний дизайн подушок з утяжками - все це в комплексі дозволяє отримати відмінний меблевий атрибут для комфортного очікування у приймальні сучасного медичного закладу.
Комфортний, м'який диван із презентабельним зовнішнім виглядом ідеально підійде для приймальні керівника.
19 100
81
73
Кушетка оглядова КС6001890570Кушетка медична - один із універсальних предметів меблів, який можна зустріти в лікувальному закладі будь-якого профілю. Призначена для швидкого, зручного та безпечного розміщення пацієнтів з метою проведення лікувальних та діагностичних процедур.
Каркас кушетки виконаний із міцного металевого профілю із зносостійким порошковим забарвленням. Оббивка ложа виконана з високоякісної медичної штучної шкіри, яка дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях медичних закладів. За бажанням замовника вона може бути виконана у різному кольоровому виконанні. Можливість регулювання підголівника та м'яке поролонове набивання кушетки забезпечують комфорт пацієнта під час процедури.
6 300
82
74
Кушетка оглядова КС6001890570Кушетка медична - один із універсальних предметів меблів, який можна зустріти в лікувальному закладі будь-якого профілю. Призначена для швидкого, зручного та безпечного розміщення пацієнтів з метою проведення лікувальних та діагностичних процедур.
Каркас кушетки виконаний із міцного металевого профілю із зносостійким порошковим забарвленням. Оббивка ложа виконана з високоякісної медичної штучної шкіри, яка дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях медичних закладів. За бажанням замовника вона може бути виконана у різному кольоровому виконанні. Можливість регулювання підголівника та м'яке поролонове набивання кушетки забезпечують комфорт пацієнта під час процедури.

6 800
83
75
Кушетка процедурна6001890570Кушетка медична - один з універсальних предметів меблів, який можна зустріти в лікувальному закладі будь-якого профілю. Призначена для швидкого, зручного та безпечного розміщення пацієнтів з метою проведення лікувальних та діагностичних процедур. Для зручності експлуатації кушетка оснащена тумбою з двома шухлядами, що дозволяє розмістити предмети медичного призначення, інструменти.
Каркас кушетки виконаний із міцного металевого профілю із зносостійким порошковим забарвленням. Оббивка ложа виконана з високоякісної медичної штучної шкіри, яка дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях медичних закладів. За бажанням замовника вона може бути виконана у різному кольоровому виконанні. Можливість регулювання підголівника та м'яка поролонова оббивка кушетки забезпечують комфорт пацієнта під час процедури.
9 800
84
76
Ліжко медичне палатне ЛП-М8001900650Ліжко медичне палатне ЛП-М призначене для комфортного розміщення пацієнтів у лікувально-профілактичних закладах. Дана модель має всі необхідні характеристики для зручного догляду за лежачими пацієнтами в умовах медичного стаціонару. Ліжко односекційне, має фіксовану висоту ложа, максимально наближене до звичайних домашніх меблів, відрізняється надійністю та забезпечує відчуття комфорту. Завдяки оптимальним габаритам ліжко відмінно підходить для встановлення в невеликих палатах.
Каркас медичного ліжка для лежачих хворих виготовляється із міцної сталі, покритої порошковою фарбою, що захищає його від корозії та стійкою до дії дезінфекційних розчинів.
Ліжко є розбірною конструкцією, складається з ложа і боковин (булець). Каркас ліжка виконаний з труби та пофарбований білою порошковою фарбою, що має високу міцність та зносостійкість, стійку до дії розчинів, що дезінфікують. Бильця виконані з гнутої труби круглого перерізу. Висота ложа – 470 мм.
6 000
85
77
Ліжко медичне палатне ЛП-П8001900Ліжко медичне палатне ЛП-П призначене для комфортного розміщення пацієнтів у лікувально-профілактичних закладах. Дана модель має всі необхідні характеристики для зручного догляду за лежачими пацієнтами в умовах медичного стаціонару. Ліжко односекційне, має фіксовану висоту ложа, максимально наближене до звичайних домашніх меблів, відрізняється надійністю та забезпечує відчуття комфорту. Завдяки оптимальним габаритам ліжко відмінно підходить для встановлення в невеликих палатах.
Каркас медичного ліжка для лежачих хворих виготовляється із міцної сталі, покритої порошковою фарбою, що захищає його від корозії та стійкою до дії дезінфекційних розчинів.
Ліжко є розбірною конструкцією, складається з ложа і боковин (булець). Каркас ліжка виконаний з труби та пофарбований білою порошковою фарбою, що має високу міцність та зносостійкість, стійку до дії розчинів, що дезінфікують. Бильця виконані з двох гнутих труб круглого перерізу. Висота ложа – 470 мм.
За бажанням замовника ліжко може бути укомплектоване матрацом та колесами.
6 800
86
78
Ліжко функціональне двохсекційне8001900Ліжко медичне функціональне двосекційне призначене для комфортного розміщення пацієнтів у лікувально-профілактичних закладах. Дана модель має всі необхідні характеристики для зручного догляду за лежачими пацієнтами в умовах медичного стаціонару.
Ця модель чудово підходить для використання як у медичних закладах, так і в домашніх умовах.
Ліжко складається з двох секцій, одна з яких регулюється і тілу хворого надається найбільш комфортне положення. Регулювання секцій ручне.
Ліжко відрізняється надійністю та забезпечує відчуття комфорту. Завдяки оптимальним габаритам ліжко відмінно підходить для встановлення в невеликих палатах. Каркас ліжка для лежачих хворих виготовляється із міцної сталі, покритої порошковою фарбою, що захищає його від корозії та стійкою до дії дезінфекційних розчинів. Ліжко укомплектоване колесами для зручності переміщення хворого в умовах медичного закладу.

8 040
87
79
Ліжко функціональне трьохсекційне8001900Ліжко медичне функціональне трисекційне призначене для комфортного розміщення пацієнтів у лікувально-профілактичних закладах. Дана модель має всі необхідні характеристики для зручного догляду за лежачими пацієнтами в умовах медичного стаціонару.
Ця модель чудово підходить для використання як у медичних закладах, так і в домашніх умовах.
Ліжко складається з трьох регульованих секцій, за допомогою яких тілу хворого надається найбільш комфортне положення. Регулювання секцій механічне.
Ліжко відрізняється надійністю та забезпечує відчуття комфорту. Завдяки оптимальним габаритам ліжко відмінно підходить для встановлення в невеликих палатах. Каркас ліжка для лежачих хворих виготовляється із міцної сталі, покритої порошковою фарбою, що захищає його від корозії та стійкою до дії дезінфекційних розчинів. Ліжко укомплектоване колесами для зручності переміщення хворого в умовах медичного закладу.
20 500
88
80
Ліжко функціональне чотирьохсекційне8001900Ліжко медичне функціональне чотирисекційне призначене для комфортного розміщення пацієнтів у лікувально-профілактичних закладах. Дана модель має всі необхідні характеристики для зручного догляду за лежачими пацієнтами в умовах медичного стаціонару.
Ця модель чудово підходить для використання як у медичних закладах, так і в домашніх умовах.
Ліжко складається з чотирьох секцій, що регулюються, за допомогою яких тілу хворого надається найбільш комфортне положення. Регулювання секцій механічне.
Ліжко чотирисекційне відрізняється надійністю та забезпечує відчуття комфорту. Завдяки оптимальним габаритам ліжко відмінно підходить для встановлення в невеликих палатах. Каркас ліжка для лежачих хворих виготовляється із міцної сталі, покритої порошковою фарбою, що захищає його від корозії та стійкою до дії дезінфекційних розчинів. Ліжко укомплектоване колесами для зручності переміщення хворого в умовах медичного закладу.
22 655
89
81
Матрац ліжка палатного800190080/100М'який матрац призначений для комплектації стандартних медичних ліжок без функціональних секцій.
Чохол матраца виконаний із сертифікованої медичної клейонки, яка дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях медичних закладів. Наповнення - пінополіуретан класу ST, щільністю 25 кг/м3 та товщиною 80 мм. Можлива зміна товщини матраца за бажанням замовника. Чохол також має роз'ємну застібку "Блискавка" для зручності його обслуговування.

Матрац водонепроникний.
4 500
90
82
Матрац ліжка палатного двохсекційного900200080/100Матрац двосекційний призначений для комплектації медичних ліжок з двома функціональними секціями. Матрац забезпечує максимальний комфорт для пацієнта.
Чохол матраца виконаний із сертифікованої медичної клейонки, яка дозволяє обробляти її будь-якими миючими та дезінфікуючими речовинами, що дуже важливо при експлуатації меблів у приміщеннях медичних закладів. Наповнення - пінополіуретан класу ST, щільністю 25 кг/м3 та товщиною 80 мм. Можлива зміна товщини матраца за бажанням замовника. Чохол також має роз'ємну застібку "Блискавка" для зручності його обслуговування.

Матрац водонепроникний.
4 500
91
83
Матрац ліжка палатного функціонального двохсекційного 900200080/100Матрас двухсекционный, предназначен  для комплектации медицинских кроватей с двумя функциональными секциями.  Матрас обеспечивает максимальный комфорт пациенту.
Чехол матраса выполнен из сертифицированной медицинской клеенки, которая позволяет обрабатывать ее любыми моющими и дезинфицирующими веществами, что очень важно при эксплуатации мебели в помещениях медицинских учреждений. Наполнение - пенополиуретан класса ST, плотностью 25 кг/м3 и толщиной 80 мм. Возможно изменение толщины матраса по желанию заказчика. Чехол также снабжен разъемной застежкой "Молния" для удобства его обслуживания.

Матрас водонепроницаем.
5 000
92
84
Стіл медичного працівника СТ-МП-11200600750Нетривіальний та сучасний стіл лікаря – це модель, яка допоможе організувати робоче місце у будь-якій сучасній медичній установі.
Стіл оснащений тумбою з висувним ящиком і дверцятами. Дана модель також оснащена відкритою полицею, що візуально не виглядає громіздко і водночас дозволяє впорядковано розмістити документацію та інше робоче приладдя. Тумба може встановлюватися як з правого, так і з лівого боку столу. Стіл не займає багато місця і зручний для розміщення навіть у невеликому приміщенні. Металевий каркас столу характеризується стійкістю та надійністю конструкції, стільниця виконана із щільної ламінованої ЛДСП, що гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісних властивостей та якостей з можливістю обробки дезінфікуючими засобами.
Дана модель столу – це ідеальне поєднання функціональності, довговічності та дизайну.
За бажанням можлива додаткова комплектація царгою для зручності експлуатації
8 030
93
85
Стіл медичного працівника СТ-МП-1 (Модифікація)1300650750Простий та комфортний стіл лікаря та медсестри – це модель, яка допоможе організувати робоче місце у будь-якій сучасній медичній установі.
Стіл не виглядає громіздко і водночас дозволяє впорядковано розмістити документацію та інше робоче приладдя. Стіл не займає багато місця та зручний для розміщення навіть у невеликому приміщенні. Стільниця виконана із щільної ламінованої ЛДСП, що гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісних властивостей та якостей з можливістю обробки дезінфікуючими засобами.
Дана модель столу – це ідеальне поєднання простоти та комфорту.
Для зручнішого використання можлива додаткова комплектація пересувною тумбою з висувними ящиками.
5 865
94
86
Стіл медичного працівника СТ-МП-21500600750Просторий та місткий стіл лікаря – це функціональна модель, яка допоможе організувати робоче місце у будь-якій сучасній медичній установі.
Стіл обладнаний двома тумбами. Одна тумба містить 3 висувні ящики, друга тумба з висувним ящиком і дверцятами. Дана модель також оснащена 2 відкритими полицями, що візуально не виглядає громіздко і при цьому дозволяють впорядковано розмістити документацію та інше робоче приладдя. Стіл не займає багато місця та зручний для розміщення навіть у невеликому приміщенні. Стільниця виконана із щільної ламінованої ЛДСП, що гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісних властивостей та якостей з можливістю обробки дезінфікуючими засобами.
Дана модель столу – це ідеальне поєднання функціональності, довговічності та дизайну.
8 600
95
87
Стіл медичного працівника СТ-МП-36001500750Просторий та місткий стіл лікаря – це функціональна модель, яка допоможе організувати робоче місце у будь-якій сучасній медичній установі.
Стіл обладнаний двома тумбами. Одна тумба містить 4 висувні ящики, друга тумба з висувним ящиком і дверцятами. Тумби дозволяють впорядковано розмістити, документацію та інше робоче приладдя. Стіл не займає багато місця та зручний для розміщення навіть у невеликому приміщенні. Стільниця виконана із щільної ламінованої ЛДСП, що гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісних властивостей та якостей з можливістю обробки дезінфікуючими засобами.
Дана модель столу - це ідеальне поєднання функціональності та простоти.
9 200
96
88
Стіл медичного працівника СТ-МП-41500600750Нетривіальний та сучасний стіл лікаря – це модель, яка допоможе організувати робоче місце у будь-якій сучасній медичній установі.
Стіл оснащений тумбою з висувним ящиком і дверцятами. Ця модель також оснащена подовженою тумбою з відкритими полицями, що візуально не виглядає громіздко і водночас дозволяє впорядковано розмістити велику кількість документації та іншого робочого приладдя. Металевий каркас столу характеризується стійкістю та надійністю конструкції, стільниця виконана із щільної ламінованої ЛДСП, що гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісних властивостей та якостей з можливістю обробки дезінфікуючими засобами.
Дана модель столу – це ідеальне поєднання функціональності, довговічності та дизайну.
За бажанням можлива додаткова комплектація царгою для зручності експлуатації
9 640
97
89
Стіл медичного працівника СТ-МП-51200600750Простий та комфортний стіл лікаря – це модель, яка допоможе організувати робоче місце у будь-якій сучасній медичній установі.
Стіл оснащений тумбою з висувним ящиком і дверцятами. Стіл не виглядає громіздко і водночас дозволяє впорядковано розмістити документацію та інше робоче приладдя. Стіл не займає багато місця та зручний для розміщення навіть у невеликому приміщенні. Стільниця виконана із щільної ламінованої ЛДСП, що гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісних властивостей та якостей з можливістю обробки дезінфікуючими засобами.
Дана модель столу – це ідеальне поєднання функціональності, довговічності та комфорту.
5 490
98
90
Стіл медичного працівника СТ-МП-5 (модифікація)1200600750Функціональний та комфортний стіл лікаря – це найпопулярніша модель, яка допоможе організувати робоче місце у будь-якій сучасній медичній установі.
Стіл оснащений тумбою з 4 висувними ящиками. Стіл не виглядає громіздко і водночас дозволяє впорядковано розмістити документацію та інше робоче приладдя. Стіл не займає багато місця та зручний для розміщення навіть у невеликому приміщенні. Стільниця виконана із щільної ламінованої ЛДСП, що гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісних властивостей та якостей з можливістю обробки дезінфікуючими засобами.
Дана модель столу – це ідеальне поєднання функціональності, довговічності та комфорту.
6 900
99
91
Стіл медичного працівника СТ-МП-5 (модифікація)1500600750Стильний та комфортний стіл лікаря в алюмінієвому профілі – це модель, яка допоможе організувати робоче місце у будь-якій сучасній медичній установі.
Стіл праворуч обладнаний стаціонарною тумбою з висувним ящиком і дверцятами з полицею всередині Стіл не виглядає громіздко і водночас дозволяє впорядковано розмістити документацію та інше робоче приладдя. Стіл не займає багато місця та зручний для розміщення навіть у невеликому приміщенні. Стільниця виконана із щільної ламінованої ЛДСП, що гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісних властивостей та якостей з можливістю обробки дезінфікуючими засобами.
Комфортний стіл із презентабельним зовнішнім виглядом, ідеально підійде для керівника.
6 900
100
92
Стіл асистента лікаря1500600750Простий та комфортний стіл асистента лікаря та медсестри – це модель, яка допоможе організувати робоче місце у будь-якій сучасній медичній установі.
Стіл не виглядає громіздко і водночас дозволяє впорядковано розмістити документацію та інше робоче приладдя. Стіл не займає багато місця та зручний для розміщення навіть у невеликому приміщенні. Стільниця виконана із щільної ламінованої ЛДСП, що гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісних властивостей та якостей з можливістю обробки дезінфікуючими засобами.
Дана модель столу – це ідеальне поєднання ціни та простоти.
Для зручнішого використання можлива додаткова комплектація пересувною тумбою з висувними ящиками.
3 780
101
93
Ресепшн Р-1
Пост медичної сестри
15008001200Просторий та місткий пост медичної сестри, який допоможе організувати робоче місце у будь-якій сучасній медичній установі.
Пост оснащений двома тумбою з 4 висувними ящиками. Тумба мобільна на колісних опорах, що дозволяє розмістити її у зручному положенні. Дана модель також оснащена 4 відкритими полицями, що дозволяє впорядковано розмістити документацію та інше робоче приладдя. Стіл не займає багато місця та зручний для розміщення навіть у невеликому приміщенні.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені міцною ударною кромкою з ABS - пластику товщиною 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виконана із щільної ламінованої ЛДСП, що гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісних властивостей та якостей з можливістю обробки дезінфікуючими засобами.
Дана модель ресепшну - це ідеальне поєднання функціональності, довговічності та дизайну.
14 400
102
94
Ресепшн Р-2
Пост медичної сестри
2300/17008001200Просторий та місткий кутовий пост медичної сестри, який допоможе організувати робоче місце у будь-якій сучасній медичній установі.
Пост оснащений тумбою з 4 висувними ящиками. Тумба мобільна на колісних опорах, що дозволяє розмістити її у зручному положенні. Дана модель також оснащена 4 відкритими полицями, що дозволяє впорядковано розмістити документацію та інше робоче приладдя. Стіл не займає багато місця та зручний для розміщення навіть у невеликому приміщенні.
Корпус виготовляється з ламінованого ДСП, торці корпусу оброблені міцною ударною кромкою з ABS - пластику товщиною 0,6 мм. Дверцята шафи виготовляються з ламінованого ДСП, торці оброблені ударопочною кромкою з ABS - пластику товщиною 2 мм. Стільниця виконана із щільної ламінованої ЛДСП, що гарантує тривалий термін експлуатації без втрати первісних властивостей та якостей з можливістю обробки дезінфікуючими засобами.
Дана модель ресепшну - це ідеальне поєднання функціональності, довговічності та дизайну.
28 100
103
95Крісло для лікаря480480800Важливою умовою продуктивної роботи лікаря є грамотна організація робочого місця. При цьому принципове значення має приділятися медичним меблям, що забезпечують комфорт при довгому перебування в сидячому положенні. Повністю зосередитись на роботі допоможе стілець, сконструйований з урахуванням характеру професійної діяльності.
Неймовірно зручне крісло GEFEST дозволить з головою поринути в роботу. Забезпечено вираженою підтримкою шиї і попереку і підлокітниками. Модель передбачає можливість регулювання висоти сидіння, а також механізм гойдання TILT c фіксацією спинки у вертикальному положенні, а також регулюванням сили відхилення залежно від ваги користувача.
Переваги:
– ергономічна спинка;
– підтримка шиї.
5 100
104
96
Ростомір для новонарожденого850460110Ростомір дитячий настільний використовується в кабінетах сімейних лікарів для точного виміру зростання немовлят та дітей ясельного віку лежачи. Фіксований головний обмежувач і легко ковзний рухливий упор робить його простим у використанні. Ростомір є корпусом, виконаним з ламінованого ДСП, в якому встановлений рухомий упор. На нижній частині ростоміра знаходиться гарна яскрава наклейка-лінійка для вимірювання росту. Простота конструкції дозволяє використовувати ростомір у всіх дитячих лікувальних закладах та пологових будинках.2 400
105
97
Апарат Ротта630540Апарат Ротта (освітлювач таблиць для перевірки зору) призначений для перевірки гостроти зору у поліклініках, лікарнях та спеціалізованих медичних закладах.

Корпус апарату виконаний з ламінованого ДСП з кромкою 2мм, в якому розміщені таблиці для дослідження гостроти зору. Освітлення таблиць здійснюється LED освітлювачем, який кріпиться на приладі з титульного боку. Освітлювач забезпечений екраном з боку пацієнта та виконаний з металу, пофарбованого порошково-полімерною фарбою.
2 000
106
98
Ростомір 3804202200Ростомер підлоговий використовується для вимірювання точного зростання пацієнта в стані стоячи. Простота та легкість використання роблять ростомір найбільш оптимальним рішенням для оснащення медичних кабінетів. Ростомір являє собою металевий каркас, пофарбований порошковою фарбою з майданчиком для ніг пацієнта і рухомим рівнем на вертикальній металевій стійкі.

Ця модель відноситься до найпростіших, не займає багато місця. Усі її деталі гармонійно вписуються в конструкцію, не несучи потенційної небезпеки здоров'ю людей. Пристрій легко очищати від пилу та інших забруднень
2 400
107
99
Штатив для ин'єкцій1520-2360Штатив для тривалих вливань пересувний призначений для встановлення та кріплення ємностей для переливання лікарських препаратів та встановлення одноразових систем. Каркас штатива виготовлений із металевого профілю та пофарбований білою порошковою антибактеріальною фарбою. Кошик для інфузійних розчинів складається з двох тримачів пляшок та двох підвісів для систем внутрішньовенного вливання. Кошик пересувається по зовнішній частині труби. Штатив встановлений на хрестовину із трьома колесами, що забезпечує стійкість виробу. Штатив регулюється висотою від 1520 до 2360мм. Конструкція штатива не має виступаючих та гострих частин, що попереджає від травм під час експлуатації.2 600
108
100
Штатив для ин'єкцій вставний1400-2240Штатив для тривалих вливань пересувний призначений для встановлення та кріплення ємностей для переливання лікарських препаратів та встановлення одноразових систем. Каркас штатива виготовлений із металевого профілю та пофарбований білою порошковою антибактеріальною фарбою. Кошик для інфузійних розчинів складається з двох тримачів пляшок та двох підвісів для систем внутрішньовенного вливання. Кошик пересувається по зовнішній частині труби. Штатив встановлений на хрестовину із п'ятьма колесами, що забезпечує стійкість виробу. Штатив регулюється висотою від 1400 до 2240мм. Конструкція штатива не має виступаючих та гострих частин, що попереджає від травм під час експлуатації.2 750
109
101
Підставка під таз430500675-990Підставка застосовується у хірургічних та стоматологічних відділеннях медичних закладів для розміщення та використання нержавіючих тазів в операційних та процедурних кабінетах під час проведення операцій для збирання використаних витратних матеріалів. Складається з каркасу, телескопічної стійки, платформи та комплектується нержавіючої ємністю. Каркас встановлений на три опори. Стійка регулюється за висотою від 675 мм до 990 мм.2 100
110
102
Підставка під тази430610675-990Підставка застосовується у хірургічних та стоматологічних відділеннях медичних закладів для розміщення та використання нержавіючих тазів в операційних та процедурних кабінетах під час проведення операцій для збирання використаних витратних матеріалів. Складається з каркасу, телескопічної стійки, платформи та комплектується двома нержавіючими ємностями. Каркас встановлений на три опори. Стійка регулюється за висотою від 675 мм до 990 мм.2 400
111
103
Підставка під бікс4555751085Підставка під бікс ПБ призначена для встановлення бікса та відкриття – закриття його кришки натисканням ноги на педаль. Використовується з біксом круглої форми діаметром від 240 до 395 мм та об'ємом від 6 до 18 літрів. Підставка оснащена механізмом регулювання по висоті, а також механізмом фіксації бікса від можливого перекидання під час відкриття кришки.5 300
112
113
114
115
ТЕЛЕФОНУЙТЕ! БУДЕМО РАДІ СПІВПРАЦІ!!!
116