Credit_Mobility contact persons
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAA
1
ქართული უნივერსიტეტი/ Georgian HEIსაკონტაქტო პირი / Contact Personსაკონტაქტო მონაცემები / Contact Infomation
2
ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი / Ilia State Universityსალომე ბილანიშვილი/Salome Bilanishvili; მაკა ლორთქიფანიძე/ Maka LortkipanidzePhone: +995 32 2 22 00 09 (Ext. 367); E-mail: salome.bilanishvili@iliauni.edu.ge; E-mail: maka_lortkipanidze@iliauni.edu.ge;
3
4
ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
/ Ivane Javakhishvili Tbilisi State University
თეა გერგედავა / Tea Gergedava Phone: (+995 032)2 22 56 79 E-mail: erasmusplus@tsu.ge
5
6
საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი / Georgian Technical Universityოთარ ზუმბურიძე/Otar Zumburidze Phone: (+995 032) 236 51 73 E-mail: o_zumburidze@gtu.ge erasmusplus@gtu.ge
7
8
თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი / Tbilisi State Medical Universityნინო კანდელაკი/Nino Kandelaki Phone: (+995 032) 2 542450 E-mail: nkandelaki@hotmail.com
9
10
კავკასიის უნივერსიტეტი / Caucasus University ანი თავართქილაძე/ Ani Tavartkiladze Phone: (+995 32 ) 2 37 77 77 (ext.240) E-mail: atavartkiladze@cu.edu.ge
11
12
ბათუმის შოთა რუსთაველის
სახელმწიფო უნივერსიტეტი/ Batumi Shota Rustaveli State University
ნანა ყურშუბაძე/Nana Kurshubadze
Phone: 422 271781 E-mail:erasmus@bsu.edu.ge
13
14
.სარაჯიშვილის სახელობის თბილისის სახ. კონსერვატორიანანა შარიქაძე/Nana Sharikadze Phone: 599 92 30 10; E-mail: inter@tsc.edu.ge
15
16
თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემია /Tbilisi State Academy of Artმაია ყიფიანი/ Maya Kipiani Phone: 595593393 E-mail: infoinfo@tsu.ge
17
18
აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტი/Akaki Tsereteli State
University
დავით გეგეჭკორი/David Gegetchkori Phone: + 431 24 57 84 E-mail: d.gegechkori@atsu.edu.ge
19
20
შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტი / International Black Sea Universityაბდულმელიქ ალქან/Melik Alkan Phone: 2 59 50 05-06-09/133 E-mail: iro@ibsu.edu.ge
21
22
საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტი / Georgian Institute of Public Affairs (GIPA)ნიკოლოზ ბაქრაძე/Nikoloz Bakradze Phone: 577 57 75 11 E-mail: n.bakradze@gipa,ge
23
24
იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტი / Iakob Gogebashvili Telavi State Universityთამარ ასლანიშვილი/Tamar Aslanishvili Phone +995350271533; E-mail: ir.head@tesau.edu.ge
25
26
გრიგოლ რობაქიძის უნივერსიტეტი
/Grigol Robakidze University
თამარ თავხელიძე/ Tamar Tavkhelidze Phone: 598293535; Email: international@gruni.edu.ge
27
28
საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი/ Agricultural University of Georgiaმარიამ ჯაფარიძე/Mariam Japaridze Phone: 593 601 441; E-mail: m.japaridze@freeuni.edu.ge
29
30
სულხან-საბა ორბელიანის
უნივერსიტეტი (საბაუნი) /Sulkhan-Saba Orbeliani University ( SABAUNI)
შორენა პარუნაშვილი/Shorena Parunashvili Phone: (+995 32) 242 22 42/115; E-mail: sh.parunashvili@sabauni.edu.ge
31
32
კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტი / Caucasus International Universityსვეტლანა კირაკოსიან / Svetlana Kirakosian
Phone: (+995 32) 261 12 98 (109); E-mail: irs@ciu.edu.ge
33
34
პეტრე შოთაძის სახელობის თბილისის სამედიცინო აკადემია / Petre Shotadze Tbilisi Medical Academyნატალია კოჭლაშვილი/Natalia Kotchlashvili Phone: 599741345 E-mail: erasmus@tma.edu.ge
35
36
სოხუმის სახელმწიფო
უნივერსიტეტი/Sokhumi State University
მაია დარასელია/Maya Daraselia Phone: 577 170 727; E-mail:m.daraselia17@gmail.com
37
38
საქართველოს უნივერსიტეტი / The University of Georgiaნუცა ვეფხვაძე /Nutsa Vepkhvadze Phone: (+995 322) 55 22 22 E-mail: n.vepkhvadze@ug.edu.ge
39
40
ბათუმის სახელმწიფო საზღვაო აკადემია/Batumi State Maritime Academyთეონა ძნელაძე/Teona Dzneladze Phone: 577252908 E-mail: t.dzneladze@bsma.edu.ge
41
42
გორის სახ. საწავლო უნივერსიტეტი/ Gori State Universityრუიზან მექვაბიძე/Ruizan Mekvabidze Phone: 558 75 16 13 E-mail: gsu@grt.ge,
43
44
თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი/Free University of Tbilisiმარიამ ჯაფარიძე/Mariam Japaridze Phone: 593 601 441; E-mail: m.japaridze@freeuni.edu.ge
45
46
საქართველოს შოთა რუსთაველის თეატრისა და კინოს სახელმწიფო უნივერსიტეტი / Shota Rustaveli Theater and Film Georgia State Universityთეა ვაწაძე /Tea Vatsadze Phone: 574 16 45 65 E-mail: tvatsadze@tafu.edu.ge
47
48
შპს გურამ თავართქილაძის სახელობის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტი LLC Guram Tavartkiladze Tbilisi Teaching Universityინგა დიაკონიძე / Inga Diakonidze Phone : 577187788; E-mail: inga.diakonidze@gtuni.edu.ge; diakonidze@gtuni.edu.ge
49
50
სამცხე-ჯავახეთის სახელმწიფო უნივერსიტეტი/Samtskhe-Javakheti State Universityგურანდა მოდებაძე/Guranda Modebadze
Phone:577987725 Email: gurandamodebadze@sjuni.edu.ge
51
52
აღმოსავლეთ ევროპის უნივერსიტეტი/East european universityრუსუდან ჩიქოვანი/Rusudan Chikovani ნონა ტატიაშვილი / Nona Tatiashvili Phone: 577405354
E-mail: rusikochikovani@yahoo.com Phone: +995 595 181981 E-mail: n.tatiashvili@eeu.edu.ge
53
54
სსიპ ბათუმის ხელოვნების სასასწავლო უნივერსიტეტი/ LEPL Batumi Art State Universityსალომე ჩიკაშუა/Salome Chikashua Phone: 557 030352 E-mail: salichikashua@gmail.com
55
56
შოთა მესხიას ზუგდიდის სახელმწიფო სასწავლო უნივერსიტეტი /Shota Meskhia State Teaching University of Zugdidiმოსია ბელა/Mosia Bela Phone; 557342000; E-mail: mosiabela@gmail.com
57
58
საქართველოს საავიაციო უნივერსიტეტი/ Georgian Aviation Universityგიორგი ევგენიძე /Giorgi Evgenidze Phone.: 599082529 Email: g.evgenidze@ssu.edu.ge;
59
60
ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტი/Batumi Navigation Teaching Universityგიორგი გაბედავა/George Gabedava Phone: 571711718 Email: g.gabedava@bntu.edu.ge
61
62
ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი / Business and Technology Universityანი ჭელიშვილი/ Ani ChelishviliPhone: (+995 32) 230 80 55 E-mail: erasmusplus@btu.edu.ge
63
64
საქართველოს ეროვნული უნივერსიტეტი / Georgian National University SEUiro@seu.edu.ge
65
66
ქუთაისის უნივერსიტეტი/Kutaisi Universityმარიკა ჯიმშელეიშვილი / Marika JimsheleishviliE-mail: marika.jimsheleishvili@unik.edu.ge
67
68
თბილისის ღია უნივერსიტეტი /Tbilisi Open Universityქეთევან ირემაშვილი / Ketevan IremashviliE-mail: ketevani.iremashvili@openuni.edu.ge
69
70
ქართულ ამერიკული უნივერსიტეტი / Georgian American Universityთამარ მეჭურჭლიშვილი / Tamara MechurchlishviliPhone: (+995 32) 220 65 20 (317) E-mail: t.mechurchlishvili@gau.ge
71
72
ბათუმის ხელოვნების სახელმწიფო სასწავლო უნივერსიტეტი / Batumi Art State Universityსალომე ჩიკაშუა / Salome ChikashuaPhone: 557 03 03 52 E-mail: salichikashua@gmail.com
73
74
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტი / Tbilisi Humanitarian Teaching University
ნონა გელიტაშვილი / Nona Gelitashvili
Phone: +995 32 254 59 08 E-mail: international@thu.edu.ge
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...