INTEKENLIJST VOOR SPEL- EN GROEPSBEGELEIDERS
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
$
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAA
1
Inteken lijst voor de spel- en groepsbegeleiders
2
3
vul de gele velden in
4
5
6
GROEPSLEIDERS klassen 1, 2 en 3
7
Je begeleidt de kinderen langs de verschillende spellen en moedigt aan
8
9
GROEPJOUW NAAMOUDER VANJOUW EMAIL ADRES
10
1roodGeertjeSil en Jesse Akerboomgdejong28@hotmail.com
11
2roodPetraRhea en Bran Engelenpetra.eindhoven@gmail.com
12
3roodMartinaRebecca en Sophie Boonm.huegli@trinedmail.nl
13
4roodestherIris en Jasper hartmanschuurvrouw@hotmail.com
14
5roodAnnaNoah Clairboisannadedreu@gmail.com
15
6roodBarbara/JaccoIJk en Veerle
bmutsaers@gmail.com /jaccohinke@gmail.com
16
7roodOlgaYorbenschepero@hotmail.com
17
8roodMarthaEline Faasenmartha_courbois@hotmail.com
18
19
1blauwBartLiz Buismaison-crouton@hotmail.com
20
2blauwJannekeLuc en Roos Moonenjberlage@hotmail.com
21
3blauwRalphNova Plompenralphmarieken@outlook.com
22
4blauwSurendra ChotkanDeepasurendra.chotkan@gmail.com
23
5blauwRemco LangelerFelia / Stijn / Bramremco@deinspiratiekamer.nl
24
6blauwIris WilbersSamuelIriswilberswerps@gmail.com
25
7blauwMarjoleinRuben Bouwhuismarjokauwenberg@hotmail.com
26
8blauwJanneke RoijersEline Luijtingjannekeroijers@gmail.com
27
28
29
SPELLEIDERS klassen 1,2,3
30
Je legt de spellen uit en ziet toe op een goed verloop van het spel. Na afloop ruim je het spel op.
31
32
SPELVELDJOUW NAAMOUDER VANJOUW EMAIL ADRES
33
Grote Bellenblaas,rood1Sven v SpronsenEva klas 5carolinavanessen@gmail.com
34
Geef het water doorrood2XavierNoah Clairboisxavierclairbois@gmail.com
35
Sponstikkertjerood3Eva Fayevawiselius@hotmail.com
36
Japans voetbalrood4MaartenEmi en Wouter van Meijlmvmeijl@gmail.com
37
38
Grote Bellenblaas,blauw1Lodewijk
39
Geef het water doorblauw2HenkArjunahendrik.home@gmail.com
40
Sponstikkertjeblauw3NynkeErinnynkeguro@hotmail.com
41
Japans voetbalblauw4Tim Annelijnburghout-helmond@live.nl
42
43
44
SPELLEIDERS klassen 4,5,6
45
Je legt de spellen uit en ziet toe op een goed verloop van het spel. Na afloop ruim je het spel op.
46
47
SPELVELDJOUW NAAMOUDER VANJOUW EMAIL ADRES
48
Trefbal maar dan anders1sanneke sandersSemme van Sonsannekesanders1@gmail.com
49
Sponsestafette2Patrick NijlandEvia Nijlandpetje-1975@hotmail.com
50
Sponstikkertje3Stefan OttenheijmKatie Ottenheijmsteef7777@hotmail.com
51
Blinde-muur-bal4
52
53
Trefbal maar dan anders1MargotAnnikaoldenkotte.m@gmail.com
54
Sponsestafette2MiriamMare/ Jolien
55
Sponstikkertje3Beatrijs van BrakelFelia/Bram/Stijnbeevanbrakel@gmail.com
56
Blinde-muur-bal4Bart MarlouHouten5@ziggo.nl
57
58
59
FOTOGRAFEN
60
Je legt het Sint Jans feest vast in 10 beelden die we later kunnen gebruiken
61
62
NAAMNAAM KINDKLAS
63
MauriceFleur/Thijs
64
JanStan4jbusser@gmail.com
65
JeroenLars1
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...