Kopie souboru DH - migrace - odlišné konzolové verze
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
Jméno hryOdkaz na profilOdlišné verze k přidání
2
007: Nightfirehttps://www.databaze-her.cz/hry/james-bond-007-nightfire/GBA
3
007: Nightfirehttps://www.databaze-her.cz/hry/james-bond-007-nightfire/NGC, PS2, Xbox
4
007: Quantum of Solacehttps://www.databaze-her.cz/hry/007-quantum-of-solace/DS
5
3D Ultra Pinball: Thrillridehttps://www.databaze-her.cz/hry/3d-ultra-pinball-thrillride/GBC
6
A Bug's Lifehttps://www.databaze-her.cz/hry/a-bugs-life/GBC
7
Alone in the Dark: Near Death Investigationhttps://www.databaze-her.cz/hry/alone-in-the-dark-near-death-investigation/PS2, Wii
8
Alone in the Dark: The New Nightmarehttps://www.databaze-her.cz/hry/alone-in-the-dark-the-new-nightmare/GBC
9
Armorines: Project S.W.A.R.M.https://www.databaze-her.cz/hry/armorines-project-swarm/GBC
10
Army Menhttps://www.databaze-her.cz/hry/army-men/GBC
11
Army Men 2https://www.databaze-her.cz/hry/army-men-ii/GBC
12
Astérix & Obélixhttps://www.databaze-her.cz/hry/asterix-and-obelix/GBA, GBC
13
Astérix & Obélix XXLhttps://www.databaze-her.cz/hry/asterix-and-obelix-xxl/GBA
14
Astérix & Obélix XXL 2: Mission: Las Vegumhttps://www.databaze-her.cz/hry/asterix-and-obelix-xxl-2-mission-las-vegum/NDS (název Astérix & Obélix XXL 2: Mission: Wifix)
15
Asterix at the Olympic Gameshttps://www.databaze-her.cz/hry/asterix-at-the-olympic-games/DS
16
Avatar: The Legend of Aanghttps://www.databaze-her.cz/hry/avatar-the-legend-of-aang/
GameCube, Nintendo DS, PlayStation 2, PSP, Wii, Xbox
17
Barbie Pet Rescuehttps://www.databaze-her.cz/hry/barbie-pet-rescue/GBC
18
Batman Foreverhttps://www.databaze-her.cz/hry/batman-forever/SegaGG, GB
19
Batman of the Future: Return of the Jokerhttps://www.databaze-her.cz/hry/batman-of-the-future-return-of-the-joker/GBC
20
Batman Returnshttps://www.databaze-her.cz/hry/batman-returns/SegaMD
21
Batman Returnshttps://www.databaze-her.cz/hry/batman-returns/SegaGG
22
Batman Returnshttps://www.databaze-her.cz/hry/batman-returns/SNES
23
Batman Returnshttps://www.databaze-her.cz/hry/batman-returns/NES
24
Batman Returnshttps://www.databaze-her.cz/hry/batman-returns/Amiga
25
Batman Returnshttps://www.databaze-her.cz/hry/batman-returns/SegaMS
26
Batman Vengeancehttps://www.databaze-her.cz/hry/batman-vengeance/GBA
27
Battle Arena Toshinden 2https://www.databaze-her.cz/hry/battle-arena-toshinden-2/
Saturn (název Battle Arena Toshinden Ultimate Revenge Attack)
28
BattleTanxhttps://www.databaze-her.cz/hry/battletanx/GBC
29
Bee Movie Gamehttps://www.databaze-her.cz/hry/bee-movie-game/DS
30
Beowulf: The Gamehttps://www.databaze-her.cz/hry/beowulf-the-game/PSP
31
Bionic Commandohttps://www.databaze-her.cz/hry/bionic-commando-1987/NES
32
Bionic Commandohttps://www.databaze-her.cz/hry/bionic-commando-1987/GB, 3DS
33
BlazBlue: Calamity Triggerhttps://www.databaze-her.cz/hry/blazblue-calamity-trigger/PSP, Vita
34
Blood Stone 007https://www.databaze-her.cz/hry/blood-stone-007/DS
35
Call of Duty: Black Opshttps://www.databaze-her.cz/hry/call-of-duty-black-ops/DS
36
Carmageddonhttps://www.databaze-her.cz/hry/carmageddon/GBC
37
Cars: Mater-National Championshiphttps://www.databaze-her.cz/hry/cars-mater-national-championship/DS, GBA (?)
38
Cloudy with a Chance of Meatballshttps://www.databaze-her.cz/hry/cloudy-with-a-chance-of-meatballs/DS
39
Colin McRae Rally 2.0https://www.databaze-her.cz/hry/colin-mcrae-rally-20/GBA
40
Colin McRae Rally 2.0https://www.databaze-her.cz/hry/colin-mcrae-rally/GBC
41
Colin McRae: DiRT 2https://www.databaze-her.cz/hry/colin-mcrae-dirt-2/PSP, Wii
42
Colin McRae: DiRT 2https://www.databaze-her.cz/hry/colin-mcrae-dirt-2/DS
43
Command & Conquerhttps://www.databaze-her.cz/hry/command-and-conquer/N64
44
Command & Conquerhttps://www.databaze-her.cz/hry/command-and-conquer/PS1, PS3, PSP
45
Dave Mirra Freestyle BMXhttps://www.databaze-her.cz/hry/dave-mirra-freestyle-bmx/GBC
46
de Blob 2https://www.databaze-her.cz/hry/de-blob-2/DS
47
Diner Dash: Sizzle & Servehttps://www.databaze-her.cz/hry/diner-dash/PSP,DS
48
Disney's Brother Bearhttps://www.databaze-her.cz/hry/disneys-brother-bear/GBA
49
Disney's Tarzanhttps://www.databaze-her.cz/hry/disneys-tarzan/GBC
50
Disney/Pixar Carshttps://www.databaze-her.cz/hry/disneypixar-cars/GBA
51
Disney/Pixar Carshttps://www.databaze-her.cz/hry/disneypixar-cars/DS
52
Disney/Pixar Carshttps://www.databaze-her.cz/hry/disneypixar-cars/PSP
53
Disney/Pixar Cars 2https://www.databaze-her.cz/hry/disneypixar-cars-2/PSP
54
Driv3rhttps://www.databaze-her.cz/hry/driv3r/GBA
55
Driver 2: Back on the Streetshttps://www.databaze-her.cz/hry/driver-2-back-on-the-streets/GBA (název Driver 2 Advance)
56
Duke Nukem 3Dhttps://www.databaze-her.cz/hry/duke-nukem-3d/SegaMD
57
Duke Nukem 3Dhttps://www.databaze-her.cz/hry/duke-nukem-3d/N64 (název Duke Nukem 64)
58
F1 2011https://www.databaze-her.cz/hry/f1-2011/3DS, Vita
59
F1 Racing Championshiphttps://www.databaze-her.cz/hry/f1-racing-championship/GBC
60
Fast & Furious: Showdownhttps://www.databaze-her.cz/hry/fast-and-furious-showdown/3DS
61
FIFA 06https://www.databaze-her.cz/hry/fifa-06/PSP
62
FIFA 06https://www.databaze-her.cz/hry/fifa-06/DS
63
FIFA 11https://www.databaze-her.cz/hry/fifa-11/DS
64
FIFA 11https://www.databaze-her.cz/hry/fifa-11/DS
65
FIFA: Road to the World Cup 98https://www.databaze-her.cz/hry/fifa-road-to-the-world-cup-98/GB
66
Ford Racing 3https://www.databaze-her.cz/hry/ford-racing-3/GBA, DS
67
Garfield: A Tail of Two Kittieshttps://www.databaze-her.cz/hry/garfield-a-tail-of-two-kitties/DS
68
Garfield: A Tail of Two Kitties https://www.databaze-her.cz/hry/garfield-a-tail-of-two-kitties/DS
69
Gex 3D: Enter the Geckohttps://www.databaze-her.cz/hry/gex-3d-enter-the-gecko/GBC
70
Ghostbusters: The Video Gamehttps://www.databaze-her.cz/hry/ghostbusters-the-video-game/PS2, Wii, PSP
71
Ghostbusters: The Video Gamehttps://www.databaze-her.cz/hry/ghostbusters-the-video-game/DS
72
GoldenEye 007https://www.databaze-her.cz/hry/goldeneye-007-2010/DS
73
Gremlinshttps://www.databaze-her.cz/hry/gremlins/Atari 2600
74
GUNhttps://www.databaze-her.cz/hry/gun/PSP (diskutabilní, název GUN: Showdown)
75
Half Minute Hero: Super Mega Neo Climax Ultimate Boy
https://www.databaze-her.cz/hry/half-minute-hero-super-mega-neo-climax-ultimate-boy/
PSP (název Half-Minute Hero)
76
Half Minute Hero: Super Mega Neo Climax Ultimate Boy
https://www.databaze-her.cz/hry/half-minute-hero-super-mega-neo-climax-ultimate-boy/
X360 (název Half-Minute Hero: Super Mega Neo Climax)
77
Half-Lifehttps://www.databaze-her.cz/hry/half-life/PS2
78
Harry Potter and the Goblet of Firehttps://www.databaze-her.cz/hry/harry-potter-and-the-goblet-of-fire/GBA, DS
79
Harry Potter and the Half-Blood Princehttps://www.databaze-her.cz/hry/harry-potter-and-the-half-blood-prince/DS, PSP
80
Harry Potter and the Order of the Phoenixhttps://www.databaze-her.cz/hry/harry-potter-and-the-order-of-the-phoenix/GBA, DS
81
Harry Potter and the Prisoner of Azkabanhttps://www.databaze-her.cz/hry/harry-potter-and-the-prisoner-of-azkaban/GBA
82
Harry Potter and the Sorcerer's Stonehttps://www.databaze-her.cz/hry/harry-potter-and-the-sorcerers-stone/PS1
83
Harry Potter and the Sorcerer's Stonehttps://www.databaze-her.cz/hry/harry-potter-and-the-sorcerers-stone/GBC
84
Harry Potter and the Sorcerer's Stonehttps://www.databaze-her.cz/hry/harry-potter-and-the-sorcerers-stone/PS2, Xbox, NGC
85
Harry Potter and the Sorcerer's Stonehttps://www.databaze-her.cz/hry/harry-potter-and-the-sorcerers-stone/GBA
86
Home Alone 2: Lost in New Yorkhttps://www.databaze-her.cz/hry/home-alone-2-lost-in-new-york/SegaMD
87
Home Alone 2: Lost in New Yorkhttps://www.databaze-her.cz/hry/home-alone-2-lost-in-new-york/GB, NES, SNES
88
Hot Wheels: Velocity Xhttps://www.databaze-her.cz/hry/hot-wheels-velocity-x/GBA
89
Charlie and the Chocolate Factoryhttps://www.databaze-her.cz/hry/charlie-and-the-chocolate-factory/GBA
verze pro GBA je plošinovka
90
Chicken Runhttps://www.databaze-her.cz/hry/chicken-run/GBC
91
Ice Age 2: The Meltdownhttps://www.databaze-her.cz/hry/ice-age-2-the-meltdown/GBA, DS
92
Indiana Jones and the Infernal Machinehttps://www.databaze-her.cz/hry/indiana-jones-and-the-infernal-machine/GBC
93
J. R. R. Tolkien's War in Middle Earthhttps://www.databaze-her.cz/hry/j-r-r-tolkiens-war-in-middle-earth/Amstrad, C64, Spectrum
94
James Cameron’s Avatar: The Gamehttps://www.databaze-her.cz/hry/james-camerons-avatar-the-game/Wii, PSP, DS
95
James Cameron’s Avatar: The Gamehttps://www.databaze-her.cz/hry/james-camerons-avatar-the-game/Wii, PSP (Dokonce jiný příběh), DS
96
Jewel Questhttps://www.databaze-her.cz/hry/jewel-quest/Wii U
97
Kao the Kangaroohttps://www.databaze-her.cz/hry/kao-the-kangaroo/GBA
98
Kung Fu Pandahttps://www.databaze-her.cz/hry/kung-fu-panda/DS
99
Lakers vs. Celtics and the NBA Playoffshttps://www.databaze-her.cz/hry/lakers-vs-celtics-and-the-nba-playoffs/SegaMD (diskutabilní)
100
Le Mans 24 Hourshttps://www.databaze-her.cz/hry/le-mans-24-hours/GBC (název Test Drive: Le Mans)
Loading...
Main menu