TNPW1 ZS 2013
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRST
1
Jménocv1cv2cv3cv4cv5ProjektBody ke zkoušceProjekt URLProj. Hodnocení text
2
Ardolf Pavel42http://lide.uhk.cz/fim/student/ardolpa1/Hezky zpracovaný projekt, úvodní stránka je docela chudá. Obrázky v katalogu mají jinou než deklarovanou velikost.
3
Beneš Ondřej42http://lide.uhk.cz/fim/student/beneson2/index.htmlHlavní menu by mohlo být výraznější, na stránce členové je zneužitá tabulka, jinak hezký projekt
4
Beneš Vladimír
5
Blaha Ludvík45http://lide.uhk.cz/fim/student/blahalu2/Velmi dobře, neškodilo by více obsahu, pozdní odevzdání
6
Bogdanchikov Iaroslav48http://lide.uhk.cz/fim/student/bogdaia1/Originální, stylované asi tak jak by mělo být...
7
Braun Tomáš32http://lide.uhk.cz/fim/student/braunto1/index.htmlVelice nesourodé, spousta zbytečně nevyužitého místa, layout se rozsype při zmenšování.
8
Brus Martin50http://invmadla.p-h-l.cz/Výborně
9
Cejpek Tomáš
10
Čeněk Petr45http://lide.uhk.cz/fim/student/cenekpe1/projekt/index.htmlVydařený projekt, v tiskovém výstupu je orámování stránky. Docela krkolomná a neintuitivní navigace.
11
Černý Michal
12
Černý Richard
13
Chaloupka Martin35http://lide.uhk.cz/fim/student/chaloma1/Oceňuji poutavý design ovšem web hodně utrpěl po obsahové stránce - minimální visuální strukturování, úvodní stránka je docela chudá.
14
Chmel Pavel37http://lide.uhk.cz/fim/student/chmelpa1/index.htmlProjekt je trochu minimalistický - mnoho odstavců textu, žádný jiný rozumně strukturovaný obsah.
15
Cihlář Marek38http://lide.uhk.cz/fim/student/cihlama1/Průměrný projekt, na stránce kultura je zneužita tabulka k vizualizaci diagramu. U textů s obrázky vzniká zbytečně nevyužité místo - obrázky by mohly být obtékány textem. Fotogalerie mimo stránky - uživatel nemá možnost navigovat jinam, není to úplně funkční koncept.
16
Čuda Jakub35http://lide.uhk.cz/fim/student/cudaja1/index.htmlNa první pohled zvládnutý layout, pokulhává strukturování informací, fotografie jsou zmenšovány prohlížečem, chybějící tiskový výstup, špatně koncipovaná úvodní stránka.
17
Dědek Jindřich46http://lide.uhk.cz/fim/student/dedekji1/index.htmlHezký projekt, v tiskovém výstupu jsou zbytečné okraje.
18
Derner Zdeněk
19
Dočekal Tomáš30http://lide.uhk.cz/fim/student/docekto1/Moc nechápu volbu takto úzkého layoutu a tak výrazného pozadí - přesto Vám zůstávají celkem velká nezaplněná místa = nedostatek obsahu. Největším problémem jsou obrázky, které jsou všechny zmenšovány prohlížečem - nutíte uživatele stáhnout 10MB jen proto, aby si přečetl něco o postavách??
20
Dostálová Alena20http://lide.uhk.cz/fim/student/dostaal2/crazy_aussie/uvod.htmlChybí formát pro tisk. Úvodní stránka je velice chudá. Samotné rozdělení informací do jednotlivých podstran je řešeno dosti nešťastně - spousta stránek pak obsahuje jen pár řádků textu. Fotogalerie bez popisků. Stránky, kde je větší množství textu by měly být nějak strukturovány (nadpisy, různé barvy atd...)
21
Dvořák Petr34http://lide.uhk.cz/fim/student/dvorape6/limetnet/index.htmlÚvodní strana je tvořena pouze odstavci textu, konkrétně dostupnost by měla být asi vyjádřena grafickou mapkou. Celkově není obsah nejlépe strukturovaný. Na formulář je zneužitá tabulka.
22
Dvořák Rudolf42 http://testing.rdvorak.eu/aruvision/Lehce nadprůměrný projekt.  Chybí mi fotogalerie, která je částečně nahrazena katalogem zboží. Na úvodní stránce nevyužité místo.
23
Falta Tomáš50http://tnpw.tfalta.cz/ Výborně
24
Flídr Jan
25
Folprechtová Lenka45http://lide.uhk.cz/fim/student/folprle1/index.htmlDobrý projekt, zamyslel bych se nad velikostí hlavičky a částečnou flexibilitou layoutu, jinak v pořádku.
26
Frončková Kateřina50http://lide.uhk.cz/fim/student/froncka1/projekt/index.htmlVýborně 
27
Hájek Vojtěch30http://lide.uhk.cz/fim/student/hajekvo1/projekt/index.htmlMinimalistický projekt, obsah stránek je tvořen převážně seznamy / odstavečky. Některé stránky jsou trochu zbytečné (skoro žádný obsah). Tabulka zneužita jako mřížka formuláře.
28
Havlíček Petr40http://lide.uhk.cz/fim/student/havlipe3/TNPW/TNPW%20Projekt/index.htmlPrůměrný projekt, v tiskovém výstupu by bylo asi vhodné aby byly obrázky plovoucí, takto vzniká zbytečně nevyužité místo. Obrázky mají jinou, než deklarovanou velikost (6MPx fotku zmenšujete na 300x200)
29
Havránek Martin32http://lide.uhk.cz/fim/student/havrama3/index.htmlPo obsahové stránce je projekt trochu odfláknutý. Stránky obsahují více nadpisů h1. Navigační menu by mělo obsahovat blokové odkazy.
30
Hornik Tomáš
31
Hóta Jan10http://lide.uhk.cz/fim/student/hotaja1/index.htmlNepřijatelné (zásadní nedostatky, včetně chybějícího css pro tisk)
32
Hývl Michael48http://lide.uhk.cz/fim/student/hyvlmi1/Hezky zpracovaný projekt s dobrým strukturováním obsahu. Na úvodní stránce mi chvíli trvá zjistit o čem vlastně web je - neškodil by nějaký nadpis webu nebo minimálně té úvodní stránky.
33
Ildža Daniel
34
Jakoubek Lukáš25http://lide.uhk.cz/fim/student/jakoulu1/index.htmlMinimalistický projekt, minimálně 2 podstrany jsou zbytečné. Formátování v html. Fotogalerie bez popisků
35
Janota Matěj
36
Jareš Karel
37
Jaroš Petr
38
Jebavý Jiří
39
Jedlinský Miloš
40
Jehličková Lenka
41
Kačer Lukáš0http://ray-donovan.wz.cz/index.htmlProjekt je drobně upravenou kopií jiného zápočtového projektu
42
Kantulaková Tereza
43
Kapinus Jan
44
Kašparová Věra45http://lide.uhk.cz/fim/student/kaspave1/index.htmlVydařený projekt, vhodně stylizovaný. Odkazy typu zde a tady jsou špatně. Fotografie bez popisků.
45
Klouzek Jakub
46
Kobrle Tomáš
47
Kohoušková Veronika44http://lide.uhk.cz/fim/student/kohouve2/V pořádku, čistý návrh, možná bych uvažoval o jiném barevném rozvržení textů.
48
Kohoutek Michal
49
Koláčný Josef12http://lide.uhk.cz/fim/student/kolacjo1/tnpw/index.htmlNaprosto odfláknutý minimalistický projekt. Nerespektuje základní pravidla. Minimum obsahu, nevhodně použitá tabulka, fotogalerie bez popisků atd.
50
Kolovratník Rostislav
51
Kořínek Jaroslav38http://lide.uhk.cz/fim/student/korinja1/tnpw/projekt/index.htmlDobrý projektík, chybí mi ovšem lepší strukturování, stejně jako typ obsahu (spousta odstavců textu, žádná soupiska atd..) Obrázky mají jinou než deklarovanou velikost
52
Kratochvíl Pavel1http://lide.uhk.cz/fim/student/kratopa1/projekt/index.htmlProjekt by kvůli hrubým nedostatkům neuspěl ani při včasném odevzdání, při bodové sankci za odevzdání o 12 dní později není o čem diskutovat
53
Krupička Pavel40http://lide.uhk.cz/fim/student/krupipa1/TNPW1/projekt/index.htmlVcelku dobrý projekt, relativně chudá úvodní strana, dobře použitá a naformátovaná tabulka, forografie lidí by měly mít pod sebou popisky - jména - title se nezobrazí uživatelům mob. zařízení. Kostely a kaple je podstrana s chudým obsahem, strany detailů by měly obsahovat i nějaký obrázek či jiné elementy
54
Kuba David18http://lide.uhk.cz/fim/student/kubada1/index.htmlV projektu se vyskytují dosti zásadní chyby. Menu je naprosto nekontrastní, obsahy stránek jsou nestrukturované a mnohdy nedostačující. Fotky v galerii jsou bez popisků a jsou zmenšovány prohlížečem. Tiskový výstup má z nepochopitelných důvodů odsazení z prava, úvodní stránka se na tisku rozsype. Layout se rozsype při zmenšení stránky pod určitou hranici.
55
Kubík Milan
56
Kuřeová Pavlína46http://lide.uhk.cz/fim/student/kureopa1/index.htmlVýborně, některé obrázky mají jinou velikost než deklarovanou
57
Kvítek Milan
58
Le Tomáš
59
Leder Jakub
60
Lisa Jakub46http://lide.uhk.cz/fim/student/lisaja1/index.htmlHezký projekt. Obrázky na pravé straně mají jiné skutečné rozměry, než je deklarováno
61
Machová Martina40http://lide.uhk.cz/fim/student/machoma2/index.htmlRelativně dobře zpracované. Nechápu použití iframů - tabulky bylo možné převzít celé.
62
Macinka Michal48http://karate-dont-h.8u.cz/Hezký projekt. Obsah by šlo trochu lépe strukturovat
63
Maixner Daniel
64
Martínek Antonín35http://lide.uhk.cz/fim/student/martian3/web/Čistý funkční design, ovšem jinak je projekt celkem minimalistický - stejně formátované odstavce textu, obrázky, zneužitá tabulka.
65
Matolová Dáša
66
Minařík David40http://lide.uhk.cz/fim/student/minarda1Projekt je v pořádku, v galerii jsou fotky zmenšované prohlížečem, na stránce informace je spousta nevyužitého místa
67
Mlejnek Ondřej42http://www.masaze-zdravavyziva.cz/uvod/Na některých stránkách opravdu málo obsahu a pouze text. Jinak dobře zvládnuto
68
Morávek Patrik40http://lide.uhk.cz/fim/student/moravpa1/projekt_2/zakladni_informace.htmlDobrý projekt, chtělo by to lépe strukturovat obsah a možná i využít místo.
69
Motyčka Jan50http://lide.uhk.cz/fim/student/motycja1/projekt/index.htmlVýborně
70
Mrkvička Lukáš
71
Müller Matěj36http://lide.uhk.cz/mullema2Hezký projekt, který je dobře započatý s čistým designem. Bohužel postrádám více strukturovaného obsahu. Stránka kontakt je zbytečná a tabulka zneužitá.
72
Nejman Michal30http://lide.uhk.cz/fim/student/nejmami1/index.htmlNaprosto příšerně zpracováno, nicméně formálně splňuje většinu náležitostí.
73
Nemecz Lukáš45http://lide.uhk.cz/fim/student/nemeclu1/index.htmlHezký projekt, ovšem chudá úvodní stránka.
74
Novotný Pavel50http://www.pki-scapin.com/index.phpVýborně
75
Novotný Štěpán
76
Novotný Tomáš
77
Palán Matěj30http://lide.uhk.cz/fim/student/palanma1/index.htmlVcelku minimalistický projekt, obsah tvořen nestrukturovanými odstavci textu.
78
Pavlíček Ondřej
79
Peroutka Štěpán
80
Peroutka Štěpán44http://stepanperoutka.cz/Zdařilý projekt, na úvodní stránce je možná až moc informací, obrázky v galerii jsou bez viditelných popisků.
81
Petráš Martin30http://lide.uhk.cz/fim/student/petrama1/domu.htmlTak tak...
82
Poisl Jan
83
Pošmura Josef
84
Pozůstal Karel
85
Protivínský Richard
86
Řehák Adam42http://lide.uhk.cz/fim/student/rehakad1/index.htmlProjekt je dobře zpracovaný, tiskový výstup je v pořádku, nicméně obrázky mají jinou než deklarovanou velikost
87
Říha Tomáš
88
Růžička Tomáš42http://lide.uhk.cz/fim/student/ruzicto1/web/index.htmlVcelku zdařilý projekt, fotografie v glaerii by mohly mít menší náhledy, nezaškodilo by lepší strukturování.
89
Rydlo Jan40http://lide.uhk.cz/fim/student/rydloja1/index.htmlDocela povedený projekt, obrázky neodpovídají skutečným velikostem. LEvý sloupec je docela zbytečný. Obsah celkem monotónní
90
Rýznar Michal40http://lide.uhk.cz/fim/student/ryznami1/index.htmlPěkné, tiskový výstup má na levém kraji zbytečné místo, navigační menu by mělo mít blokové odkazy, obrázky na některých stránkách mají jinou než deklarovanou velikost.
91
Salay Dušan48http://lide.uhk.cz/fim/student/salaydu1/pr/index.htmlVýborně.
92
Salinger Michal45http://lide.uhk.cz/fim/student/salinmi1/Velice dobře zpracovaný projekt - po stránce funkčního designu. Obsah bohužel zaostává.
93
Sedloň Pavel
94
Šimáně David
95
Souček Daniel
96
Švarc Lukáš
97
Švarc Vojtěch42http://lide.uhk.cz/fim/student/svarcvo1/TBBTFanSite/index.htmlPrůměrný projekt. Fotografie jsou zmenšovány prohlížečem.
98
Švorc Michal32http://lide.uhk.cz/fim/student/svorcmi1/projektProfil společnosti je zbytečná stránka. celkově web postrádá strukturovaný obsah (až na stránku chem. čištění)
99
Syrový Lukáš34http://lide.uhk.cz/fim/student/syrovlu3/Na první pohled lehce nadprůměrný projekt, odbytá úvodní stránka, chbí css pro tisk, ne moc dobře zvládnuté strukturování obsahu.
100
Tahal Jaroslav32http://lide.uhk.cz/fim/student/tahalja1/Projekt je po stránce formátu i obsahu lehce odfláknutý. Jsou zde rozsáhlé odstavce textu bez struktury i velké nevyužité plochy.
Loading...
 
 
 
Štěpánek
Štěpánek dálkaři
Cabal
Bartůšková
Šimková
 
 
Main menu